» »

ne dela google play

ne dela google play

anika87 ::

Živjo,
prosim za pomoč. Imamo en starejši telefon samsung ace 2, ki sicer deluje še brezhibno. Ampak pred kratkim ga je hčerka zaklenila, da nismo mogli odklenit ekrana in ni bilo druge, kot da sem ga ponastavila na tovarniške nastavitve. Sedaj pa ne morem zagnat google playa. Prijavljen je na google račun, telefon se normalno obnaša, ampak ko kliknem google play se odpre normalno za sekundo, kot da bo naložil, malo se povrti krogec, potem pa zapre in napiše obvestilo, da se je google play sesul, vsili zaprtje in kliknem v redu, in tako lahko ponavljam 100x.
Pa sem ga že ponastavila ponovno na tovarniške nastavitve, pa nič ne pomaga. Kaj naj še poskusim?
Sem pa probala prek računalnika dol igrce nalagat, pa piše, da bo igra naložena... ampak se nič ne dogaja na telefonu.

Kaj naj še naredim...???

Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore. :)

Sami ::

Probaš lahko ročno namestiti najnovejšo verzijo Google Play, najprej *.apk skopiraj v spomin aparata in ročno inštaliraj.

Link: http://www.apkmirror.com/apk/google-inc...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

anika87 ::

Kako pa to naredim? Kam naj natipkam *.apk ?

Sami ::

"apk" datoteko na preneseš iz linka, ki sem ga podal zgoraj in preko računalnika preneseš v interni spomin telefona, potem iz spomina telefona poženeš tole "apk" datoteko in jo inštaliraš.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

toplakd ::

Poglej če imaš pravilno nastavljen datum. Slednje tudi lahko povzroča probleme.

kiaracarter ::

poskusite z drugo različico na apknite, tudi starejše. Najnovejša različica ne deluje vedno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovina Google Play

Oddelek: Mobilne tehnologije
133209 (640) HarberCa
»

Aplikacije samsung

Oddelek: Mobilne tehnologije
291971 (1444) xda develope
»

Avto-navigacija

Oddelek: Omrežja in internet
278492 (8004) shadeX
»

Po resetu telefona izgine Google play store

Oddelek: Pomoč in nasveti
8959 (678) duff
»

Zakaj "root" telefona? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11630649 (25927) CaqKa

Več podobnih tem