» »

Po resetu telefona izgine Google play store

Po resetu telefona izgine Google play store

Selotejp ::

Živjo.

Imam en starejši Huawei telefon z androidom (2.3.7). Zadevo sem ponastavil na tovarniške nastavitve, zdaj pa imam problem, ker ni nikjer google play store-a gor. Sem pogledal povsod, pa nisem imel uspeha.

Je zadevo možno kako spraviti nazaj na telefon? Uporabljal bi popolnoma nov g account.

Telefona pa nikoli nisem nič drugače štimal, je tak, kot sem ga (novega) kupil in sem ga zdaj prvič resetiral.

Hvala za pomoč.
  • spremenilo: Selotejp ()

s6c-gEL ::

Model ?

xda develope ::

Downloadaj google play store link http://www.mediafire.com/?8rjwcrsapbyuj... in install potem pa pazi da ne delitaš če maš rootan pa lahko daš kot system app.

eatinggrin ::

Izbrisal si gappse, ki jih moraš ponovno namestiti.

Brez modela telefona ne moremo vedeti katere potrebuješ.

@xda_deplover
Ne vem zakaj še nisi dobil kakšne titule, npr. persona illitteratus zaradi tvojih epsko spisanih prispevkov na tem forumu.
Verjetnost da si mu nalimal napačne gappse je pa 100000:1.

xda develope ::

Nisem dal gappse ampak samo google pplay store.apk

Če pa je zbrisal gappse pa ja rabiš google apps gapps.

Zgodovina sprememb…

duff ::

Poglej če imaš Market. Pred google playem je bil na androidu "Market", katerega je z updateom zamenjal Google Play.

Selotejp ::

Hja, zdej pa je spet gor - sem vklopil nek prenos podatkov, pa se je pojavila ikona na displaju. Ja, prej pa sem imel market. Nisem vedel da je to še "stara" zadeva. Lahko da se je kaj posodobilo in hopla, pa je ratalo.

Mesar ::

Ja sej to je kar klasičen postopek, ko ko je možnost Google play prenese posodobitev in jo namesti ob rebootu naprave.
Your turn to burn!

duff ::

Tako je. Market se ti je ob vklopljenem prenosu podatkov posodobil v Google Play ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android root

Oddelek: Mobilne tehnologije
183563 (799) jedateruk
»

Google bo proizvajalcem pametnih telefonov začel zaračunavati Google Play v EU (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16243313 (33221) Ales
»

Evropska komisija razširja protimonopolno preiskavo Googla zaradi Androida

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4516918 (15257) čuhalev
»

Virus za Android, ki spremeni kodo PIN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
6437369 (29866) klinker
»

Razvijalci Cyanogenmoda so ustanovili podjetje in napovedali lažji namestitveni posto

Oddelek: Novice / Android
3714781 (11566) PrimozR

Več podobnih tem