» »

Pozna kdo Ginger Ale pijačo?

Pozna kdo Ginger Ale pijačo?

FiReFTW ::

Slišal sem da bi naj bila zelo popularna in izjemno dobra, vendar še do zdaj nisem nikjer zasledil.

V tujini se imenuje ginger ale, pri nas pa bi bil prevod ingverjeva pijača, ampak nevem točno kako je uradno ime niti v keri trgovini se da dobiti, mogoče kdo ve?

#000000 ::

kao ingverjevo pivo, okus vsaj meni ne paše, pomojem ka leclerc bi znal met

oz bolj radler

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

pegasus ::

Ingverjevo pivo da. Meni so ga škoti predstavili kot "brezalkoholno pivo za otroke", pa je v resnici še precej bolj ogabnega okusa kot normalno pivo.

l-note ::

Imajo v Leclercu, ja.

FiReFTW ::

A ogabno je pegasus? če pa tako hvalijo

Phantomeye ::

FiReFTW je izjavil:

A ogabno je pegasus? če pa tako hvalijo



Zelo veliko ljudi ne prenese ingverja, ker ima zelo značilen okus, še bolj pa after taste.


Drugače pa išči tukaj:

http://novikolektiv.si/fentimans.html

Je pa razlika med ginger ale in ginger beer. oboje brezalkoholno, ampak prvi je ingver + voda. medtem, ko je pivo fermentirano.

p.s. probaj kolo, je boljšega okusa.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Jest sem ga probal samo enkrat in gotovo, mislm pa da je bil ginger beer in to v USA, zeres tak čuden sladkoben okus ni za opisat, ker nič takega ni da bi primerjal v naši prehrani ipd. Uglavnem UNI je krac, to je pa še sladkobno in blesav okus, ampak komu paše naj mu, meni ne.

Se pravi Leclerc in probaj če ti bo ok, go ahed, če ne vzam staropramen :)

galu ::

V MB Intersparu ga majo. Verjetno torej tudi v ostalih Intersparih.
Tako to gre.

Pithlit ::

Ginger Ale s pivom nima dosti skupnega. Več ima skupnega s Cockto. Pač, sladka gazirana pijača... ponavadi brez alkohola (čeprav je lahko tudi z).

Za 'pivo' imaš Ginger Beer. Pa še Root Beer. Folk zlo rad meša te tri in misli da je kar eno in isto.

Ginger Ale imajo v Hoferju. Za mešat s pivom je super. Za samega pit pa... hja... sladko pač.
Life is as complicated as we make it...

Heisenberg ::

Pred ca. 2 ali 3 leti je imel Schweppes omejeno izdajo pijače z imeno Ginger Ale, seveda ni bilo to pivo ampak tonic s tem okusom, sam sem bil velik ljubitelj, žal se ga ne dobi več.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Ta v hoferju je podoben... malo bolj sladek (po spominu).
Life is as complicated as we make it...

Matija82 ::

Smo že rekli eno na to temo:
Ginger Ale...

Če ti je všeč okus ingverja, kar v Leclerc po Ginger Beer od Belvoira.

otago ::

Ta veliki spar zagotovo majo.. Nekaj sem jih sprobal, ampak presladko/premočno. Je kdo kje zasledil Bundaberg ginger beer? Ta mi je še najbolj pasal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti "cider" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421829 (742) BuDi79
»

Cene piva skočile v nebo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
23149853 (31857) SonoR
»

Ginger Ale...

Oddelek: Loža
296012 (4349) rdecaluc
»

Kulinarika: Ingverjevo pivo

Oddelek: Sedem umetnosti
92531 (2437) rdecaluc

Več podobnih tem