» »

Kam na počitnice z budgetom

Kam na počitnice z budgetom

assez ::

Torej kaj so dan danes najboljše destinacije glede na budget. Konkretno me zanima kam na morje/počitnice za max. 200 eur (na osebo) skupaj s prevozom ter prenočiščem, prioriteta naj bi bil nizkocenovni letalski prevoz (iz sosednjiih držav ali celo iz slo). 200 eur pomeni samo prevoz ter prenočišče, brez vse ostalih stroškov.
Katerega nizkocenovnika priporočate ter katero stran za iskanje prenočišča?

harmony ::

A to mislis na 1 dan?

assez ::

Teden/5dni

jakan123 ::

Jaz grem septembra na Rodos z družbo Aegean. Letim z Benetk, direkten let. Za 2 karti sem dal 190€ + 40€ za en kovček do 23kg. Za apartma v mestu Rodos sem dal pa 230€ (7 nočitev). Se da dobiti apartma tudi za 100€ ceneje, samo jaz sem iskal apartma blizu plaže in z balkonom :)


Za iskanje letalskih kart sem uporabil iskalnik skyscanner.net, za apartma pa booking.com

noraguta ::

Egipt
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Miha 333 ::

noraguta je izjavil:

Egipt

+ Tunizija, Turčija ... za pogumne. Ampal poceni pa je.

nikjozo ::

"prioriteta naj bi bil nizkocenovni letalski prevoz... "

"Konkretno me zanima kam na morje/počitnice za max. 200 eur (na osebo) skupaj s prevozom ter prenočiščem"


Trolling or real???

Za 200€ ne dobiš nobenega nizkocenovnega prevoznika iz Slo do morja in nazaj v sezoni v tujini (doma itak ne rabiš letala)...to govorim za 1 nočitev...

za več nočitev pa smatram da trolaš...bi pa bil vesel če me kdo demantira, tudi sam se ne bi branil ponudbe.

jakan123 ::

Seveda se da dobiti. Tudi let iz Slovenije, samo kakšno akcijo moraš ujeti. Če si prilagodljiv glede datumov se da dobiti zelo poceni letalske karte.

noraguta ::

nikjozo je izjavil:

"prioriteta naj bi bil nizkocenovni letalski prevoz... "

"Konkretno me zanima kam na morje/počitnice za max. 200 eur (na osebo) skupaj s prevozom ter prenočiščem"


Trolling or real???

Za 200€ ne dobiš nobenega nizkocenovnega prevoznika iz Slo do morja in nazaj v sezoni v tujini (doma itak ne rabiš letala)...to govorim za 1 nočitev...

za več nočitev pa smatram da trolaš...bi pa bil vesel če me kdo demantira, tudi sam se ne bi branil ponudbe.

Ma u franciji v hribih 170ě apartma za en tedn. Ugodno pa fajn sam daleč od 200e s prevozom.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

harmony ::

Nikjer se nisem zasledil linka na take pocitnice. Ce pridem z 200€ cez za 3 dni bom happy.

maco-maco ::

Sicer ne vem, zakaj hočeš letet, ampak vozijo tudi v Pulo.
2 odrasla in pamži pride dober kamp v Kvarnerju za 3 tedne 800€, še ene tolk hrana in pijača pa še nekaj prevoz.
Kaj?

genesiss ::

Kanarci, 10 dni 200eur iz Milana
http://izletnadlani.com/kanarci-povratn...

Aja, pozimi. Lol :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

Steinkauz ::

200eur težko, 200 + prevoz do letaišča pa marsikej:
https://www.urlaubspiraten.de/buchen/re...

>7 dni + zajtrk
Niso pa glih vsi ob morju. Če hočeš še to, zberi meer.
Drugač dobiš brez problema letalske lete iz benetk do grških otokov za 100eur ali manj.

jakan123 ::

harmony je izjavil:

Nikjer se nisem zasledil linka na take pocitnice. Ce pridem z 200EUR cez za 3 dni bom happy.


Agencija sigurno ne bo dala za tak denar. Če am malo pogledaš naokoli se dobi marsikaj...

Primer (gledal 5 minut preden sem oddal post):

Letalska karta:
 karta

karta



Apartma:
 apartma

apartma


za dve osebi cca 400e. Če iščeš malo dlje kot par minut najdeš še kaj cenejšega. jaz sem spremljal en teden in sem trofil akcijo pri kartah in potem še pri apartmaju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jakan123 ()

assez ::

jakan123 je izjavil:

harmony je izjavil:

Nikjer se nisem zasledil linka na take pocitnice. Ce pridem z 200EUR cez za 3 dni bom happy.


Agencija sigurno ne bo dala za tak denar. Če am malo pogledaš naokoli se dobi marsikaj...

Primer (gledal 5 minut preden sem oddal post):

Letalska karta:
 karta

karta



Apartma:
 apartma

apartma


za dve osebi cca 400e. Če iščeš malo dlje kot par minut najdeš še kaj cenejšega. jaz sem spremljal en teden in sem trofil akcijo pri kartah in potem še pri apartmaju.


Kje gledaš karte in kje apartmaje?

Edit: spregledal tvoj prvi post, hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: assez ()

noob96 ::

Drugače pa kakšna evropska prestolnica+airBnB

stara mama ::

Res ne razumem, zakaj je treba ravno POLETI v VIŠKU SEZONE rinit ravno na morje v tisto NAJVEČJO GUŽVO.
Najbolj ugodno je v začetku ali pa koncu sezone, na južni polobli pa za pol leta zamaknjeno.
Se da prit poceni, sam treba je na ryanair strani in podobnih mal spremljat, izbirat večja letališča in bit prilagodljiv.

tikitoki ::

Se strinaj s staro mamo, z eno izjemo, nekateri ljudje so prisiljeni v kolektivne dopuste in gredo na morje lai kamorkoli, ko je to mogoce. Prilagoditi pa se jim mora tudi druzina...

avtek ::

Jaz sem v januarju/februarju kupil karte za Tenerife v juliju. Povratna karta je bila 123,5EUR iz Trevisa.
Ni vrag, da če bi šel na booking in izbral razpored po najnižji ceni, da ne bi za osebo dobil za 75EUR. Je pa vprašanje, če to ne bi bila mešana soba (pogradi itd) - študentska opcija.

EDIT: Lani smo šli na Mallorco (6 ljudi) v juliju - vse super. Karta je bila ~100EUR iz Benetk, apartma pa cca 140EUR po osebi, s tem, da smo imeli kar razkošno - bližina morja, super lokacija, tri spalnice...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: avtek ()

sash69 ::

Glede na budget in čas potovanja, želje (letalo + morje) bi rekel, da se ti ravno ne ponuja preveč ugodnih rešitev - verjetno res le kakšne zelo turistične (bi rekel kar "zlajnane") in nabite destinacije v Grčiji, Tuniziji, Španiji.

Za tak denar bi jaz premislil raje o kakšnem kampiranju (če imaš to možnost - torej opremo) ob vodi - npr. Bohinj, Bohinjska bistrica, razne SLO reke (Kolpa, Nadiža, Savinja v zgornjem toku, ...) , tudi Avstrija. Seveda tudi Hrvaška pride v poštev. Bi pa tu bližje Slovenski meji namesto Istre priporočal Kvarnerske otoke, oz. predvsem Cres. Tudi midva sva zaradi partnerke, ki ima kolektivni dopust ravno prva dva tedna v avgustu, prejšnja leta hodila v tem času kampirat na Cres (Baldarin, Bijar). Čeprav sta kampa v tistem času polno zasedena, pa neke hude gužve ni opaziti, ker se tam nekako ljudje porazgubijo (no, vsaj sam imam tak občutek :)).
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Invictus ::

Miha 333 je izjavil:

noraguta je izjavil:

Egipt

+ Tunizija, Turčija ... za pogumne. Ampal poceni pa je.

NA izhodu iz letališča pa dobiš kalašnikova za lastno varnost ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: anko ()

harmony ::

Invictus je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

noraguta je izjavil:

Egipt

+ Tunizija, Turčija ... za pogumne. Ampal poceni pa je.

NA izhodu iz letališča pa dobiš kalašnikova za lastno varnost ;).

No ja nic bolje ni v Parizu ali Belgiji...

stara mama ::

Moraš na skrajne konce tega sveta, kamor še ta gamad ni prišla.
Avstralija, nova zelandija ali pa južnoameriški andi.

smacker ::

Kaka avstralija... Za eno osebo karta okoli jurja. In ti bi šel za 5 dni na drug konec sveta? Z budgetom 200€/osebo?
Če iščeš poceni dogodivščino v dvoje, daš v nahrbtnik šotor pa s štopom s prvim tovornjakarom za obmorski kraj. Tam poiščeš najcenejši kamp in si tam dokler imaš denar. Če ti ni všeč si eno noč, pa drugi dan iščeš naprej. Domov pa lepo na vlak/bus, da se ne mučiš preveč.

Invictus ::

Budžet počitnice so lasten vrt, stol, in posoljen škaf vode ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

anko ::

Invictus je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

noraguta je izjavil:

Egipt

+ Tunizija, Turčija ... za pogumne. Ampal poceni pa je.

NA izhodu iz letališča pa dobiš kalašnikova za lastno varnost ;).


Pa "body bag" :D

"Predlagaj izbris" sem po nesreči stisnil - falil "Citiraj" :(

stara mama ::

smacker je izjavil:

Kaka avstralija... Za eno osebo karta okoli jurja. In ti bi šel za 5 dni na drug konec sveta? Z budgetom 200€/osebo?
Če iščeš poceni dogodivščino v dvoje, daš v nahrbtnik šotor pa s štopom s prvim tovornjakarom za obmorski kraj. Tam poiščeš najcenejši kamp in si tam dokler imaš denar. Če ti ni všeč si eno noč, pa drugi dan iščeš naprej. Domov pa lepo na vlak/bus, da se ne mučiš preveč.

Ja, jebiga ampak samo tam veš da ne boš slišal salam alejkum in pa alah akbar in da boš imel ziher mir.

harmony ::

stara mama je izjavil:

smacker je izjavil:

Kaka avstralija... Za eno osebo karta okoli jurja. In ti bi šel za 5 dni na drug konec sveta? Z budgetom 200€/osebo?
Če iščeš poceni dogodivščino v dvoje, daš v nahrbtnik šotor pa s štopom s prvim tovornjakarom za obmorski kraj. Tam poiščeš najcenejši kamp in si tam dokler imaš denar. Če ti ni všeč si eno noč, pa drugi dan iščeš naprej. Domov pa lepo na vlak/bus, da se ne mučiš preveč.

Ja, jebiga ampak samo tam veš da ne boš slišal salam alejkum in pa alah akbar in da boš imel ziher mir.

Aja?

recmajkemi ::

Če ti ni morje nuja in pa letalo. Imam izkušnjo 10 dni Slovaške (imajo lepa jezera in gore) s prevozom (lasten dizelaš) ter prenočiščem (booking.com apartma)in vsemi ostalimi aktivnostmi, ki jih ni bilo malo s 300€ po glavi (dva sva bila).

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

Invictus je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

noraguta je izjavil:

Egipt

+ Tunizija, Turčija ... za pogumne. Ampal poceni pa je.

NA izhodu iz letališča pa dobiš kalašnikova za lastno varnost ;).

Ne dobiš.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

stara mama ::

noraguta je izjavil:

Invictus je izjavil:


NA izhodu iz letališča pa dobiš kalašnikova za lastno varnost ;).

Ne dobiš.

Pa kaj ma veze? Če dobiš, dobiš, če ne pa jebiga!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanja po svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6220905 (11714) VolkD
»

Kam na dopust Oktrobra?

Oddelek: Loža
213391 (2567) kixs
»

Pot z avtom za 3 clansko druzino z avtom iz Ljubljane do Barcelone (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10320270 (17245) peko_deko
»

Pocitnice do 400€

Oddelek: Loža
346693 (5519) Okapi
»

Poceni v Francijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7922752 (17751) Karaya 52

Več podobnih tem