» »

usb kabel

usb kabel

meganboj ::

Rabim pomoč ,v usb vtikaču so se mi potrgale žice zdaj pa nevem kam katero prilotati imam 5 žičk belo zeleno oranžno rdečo in rumeno ter še maso.priklop sem samo na pol razdrl vidim pa samo 4 mest kjer bi lahko prilotal žice od tega je na emem že prolotana masa,n a drugi strani je priklop za asusovo tablico,sirok slicen applu
lp
  • spremenilo: meganboj ()

boogie_xlr ::


to je to?

zindo23 ::

Živjo,

Malo bi si sposodil temo in sicer me zanima, kako najceneje podaljšati USB kabel, potrebujem 5 cirka 10m dolge usb povezave, en 10m usb stane 8€ kar je 40€, rabim pa najcenejšo varianto :)) se da kupiti kakšen poceni kabel in potem ta kabel dograditi vmes, ampak me skrbi da bodo prevelike izgube, glede na USB standard...8-O

FX6300B ::

rabiš 4 žilen kabel in konektorje, potem samo nalotaš gor, opcija obstaja tudi da vzameš 0,5m usb kabel, prerežeš in vmes štukaš
May the force be with you!

rogi2010 ::

Zadeva bo super delala na 10m sama po sebi, še posebaj pa če bo štukal...

goranzaric ::

Probaj uporabiti FTP kabel ki je vsaj oklopljen in bo mogoce delovalo.

Spajky ::

... če končna naprava ne pije preveč štroma ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Nejcos ::

Problemi so že s kabli ki so daljši od 1.5m in tovarniško sestavljeni, ti bi pa rad imel 10m.

Ahim ::

Ce so vse stiri naprave nekje vsaj priblizno skupaj, je bolj smiselno peljati do njih eno kvalitetno povezavo in vmes postaviti powered hub (ali dva, odvisno od dolzine vmesnih "etap" ...).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB podaljšek

Oddelek: Strojna oprema
71338 (1061) no comment
»

Aktivni USB podaljšek (za Arduino Mega)

Oddelek: Strojna oprema
234631 (3863) Oldi
»

Podaljšanje USB kabla - ideja ...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
224379 (3044) Spajky
»

internet enkrat dela drugič ne...

Oddelek: Omrežja in internet
201564 (1256) Pyr0Beast
»

Na koliko metrov podaljšati kabel za tiskalnik?

Oddelek: Strojna oprema
142224 (1843) Lincolin

Več podobnih tem