» »

Problemi s srednjim gumbom pri miški

Problemi s srednjim gumbom pri miški

CyberPunk ::

Pri miški (Logitech M510) so se pojavili problemi pri srednjem gumbu (ki ima sicer tri funkcije: kolešček, levo-desno in pritisk oz. srednji gumb). Nastavljen imam že od nekdaj dvoklik, sedaj pa enkrat prime, enkrat ne oz. je včasih treba držati dlje ali močneje, da prime. Najprej sem mislil, da gre za probleme z driverji po kakšnem zadnjem Windows updateu, ampak glede na to, da včasih prime in včasih ne, je možno, da so hardwarski problemi. Se da to zadevo odpreti oz. popraviti? Trenutno nimam možnosti, da bi probal zadevo na drugem računalniku in potrdil, ali je problem v driverjih ali je fizične narave.

Invictus ::

Podri jo in spucaj ven svinjarijo.

Če potem ne bo delalo, jo vrzi v smeti.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BorutK-73 ::

To je problem vseh mišk (Logitech zgleda še bolj kot ostali), switch začne nagajat. Če čiščenje ne bo pomagalo, lahko probaš menjati switch. Jaz sem na prejšni G500 menjal stikalo za desni klik od ene stare miške.
Kako izgleda switch:
https://www.amazon.com/OMRON-Switch-Mic...

CyberPunk ::

Šraufi so pa pod nalepkami verjetno?
Mi pa v 20 letih ni še nobena Logitechova zatajila. :D

melvin ::

Pod nalepkami so ja, mislim da 3-je :)

BorutK-73 ::

Pri meni so bili pod 4 blazinicami ki so na vsakem vogalu, plus en vijak je bil pod nalepko na sredini.

CyberPunk ::

2 sta bila, na dnu placa za baterijo. Umazanije skoraj nic, tako da je verjetno switch kriv (ki pa je zaprt in pricinjen na plosco).

DOOM_er ::

daj kakšno sliko, moral bi se preprosto zamenjati
Robots will steal your job. But that's OK

Vanich ::

To se zjebe knof, ponavadi, če miška 1000x pade na tla. Odstrani funkcijo s tega knofa v drajverjih, (še vedno ti ostane scrool in side scrool in super-scrool) ali pa kupi novo miško, če obvezno nucaš srednji klik.

CyberPunk ::

Nekaj takega:

Tisti pri nalepki.

Sicer pa imam to tudi v planu - uporabljati do nadaljnjega; če bom pa preveč pogrešal dvoklik (j*ga, navada je železna srajca, 20 let od Logitech Pilota naprej :) ), pa nova.

matjazzz ::

Tudi sam imam M510 in imam iste probleme.
Poslal na garancijo dobil nazaj sporočilo, da miš dela normalno(bigbang). Odprl. Spucal. Še vedno ne dela tako kot bi mogla...
Opazil sem, da včasih ko zavrtiš kolešček spet dela nekaj časa.

DOOM_er ::

to je čisto navadno stikalo od kitajcev za 5 centov. Če rabiš ti lahko pošljem kakšnega, potrebujem naslov
Robots will steal your job. But that's OK

CyberPunk ::

Hvala, se oglasim, če bo še slabo delovalo. Po včerajšnjem odprtju izgleda, da se je malo razmigalo, ker (zaenkrat) deluje (na tla mi je padla v vseh letih mogoče enkrat ali dvakrat).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028231 (9838) Kayzon
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295410 (52306) Kr_Edn
»

Žična ali brezžična miška za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
3321849 (18045) mancini
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538136 (30208) ShowDown
»

Težave z mišjo

Oddelek: Strojna oprema
51229 (1055) enadvatri

Več podobnih tem