» »

Resident Evil 7 Biohazard

Resident Evil 7 Biohazard

oo7 ::

Resident Evil 7 biohazard Gold Edition: TAPE-02 "Redfield"

oo7 ::

Resident Evill VII dosegel cilj prodali so več kot 4 miljone kopij njkihov cilj pa je bil 4 miljone.

Najbolj prodajane Resident Evil igre

Resident Evil 5 - 9.5 million
Resident Evil 6 - 8 million
Resident Evil 2 - 4.96 million
Resident Evil 7 - 4+ million
Resident Evil 3 Nemesis -3.5 million
Resident Evil - 2.75 million
Resident Evil: Operation Raccoon City -2.5 million
Resident Evil 5: Gold Edition - 2.3 million
Resident Evil 4 - 2.3 million
Resident Evil Revelations 2 - 2.2 million
Resident Evil 4 Wii Edition - 2 million
Resident Evil (HD Remastered) - 1.9 million
Resident Evil Revelations - 1.7 million
Resident Evil 4 (GameCube) - 1.6 million
Resident Evil Outbreak - 1.45 million
Resident Evil 0: HD Remaster - 1.4 million
Resident Evil Code: Veronica X - 1.4 million
Resident Evil (Game Cube) - 1.35 million
Resident Evil: The Umbrella Chronicles (Wii) - 1.3 million
Resident Evil 0 (GameCube) - 1.25 million
Resident Evil Director's Cut Dual Shock - 1.2 million
Resident Evil Code: Veronica (Dream Cast) - 1.14 million
Resident Evil Director's Cut - 1.13 million
Resident Evil 6 (PS4/Xbox one/DL) - 1.1 million

scipascapa ::

pa še akcije so na psnju zdej.

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Resident Evill VII dosegel cilj prodali so več kot 4 milijone kopij njihov cilj pa je bil 4 milijone.

Njihov cilj je bil 4 MIO prve tri mesece od začetka prodaje, torej do marca, kar niso uspeli (do takrat so jih prodali 3.5 MIO). Skupaj želijo prodati 10 MIO kopij, kar po moje ne bo šlo, razen če delijo free kopije.

Za Resident Evil 4 so podatki v tabeli po moje napačni. Tule piše, da so skupaj na vseh platformah prodali 7.5 MIO kopij, kar ga uvrsti potem na tretje mesto.

scipascapa ::

Normalno, da ne dosegajo takih številk, ker pač niso copy paste tipa EA.

Heavy ::

scipascapa je izjavil:

Normalno, da ne dosegajo takih številk, ker pač niso copy paste tipa EA.



Se mi zdi, da so kar copy- pasta. Pred RE4 so bile vse na isti način, samo puzli in lokacije so se spreminjale. Po RE4 pa smo dobili action shooter čez ramo. 7 pa je bil spet neka nova sprememba.
#TeamFelix

dronyx ::

Za Resident Evil 7 se mi zdi glede na zvrst igre 4 MIO zelo solidna številka, sploh ker bo verjetno ko spustijo ceno narasla še za kakšen MIO. Predvidevam tudi da so bili stroški produkcije nižji, kot pri RE5 in RE6, saj tam je bilo veliko "motion captur" in podobnega, kar viša stroške. Sploh sta se pa RE5 in RE6 šlepala na uspehu RE4, saj smo vsi pričakovali nov RE4, česar pa nismo dobili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

dronyx ::

scipascapa je izjavil:

Normalno, da ne dosegajo takih številk, ker pač niso copy paste tipa EA.

Sicer off topics...zasledil sem, da je EA ukinil pred kratkim Visceral Games, kar verjetno pomeni tudi no more Dead Space, ki je bil podobna serija kot RE od 4 dalje. V enem članku je pisalo, da so prodali Dead Space 2 4 MIO kopij, vendar ob stroških produkcije 60 MIO USD je bilo to preslabo oziroma EA je pričakoval verjetno precej večji zaslužek. Skratka ta survival horror se kar sam bori za survival. Upam da Tango Gameworks ne bo šel po poti Visceral Games...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Heavy ::

To sem bral na PC Gamerju. EA je od prodane kopije dobil 30$ (60$ polna cena), preko origina je pobral 90%, ker je lastna platforma.

Za pozitivno ničlo bi moral EA dobiti 15$ na prodano kopijo. Kar je gotovo dosegel, profit pa je bil verjetno nižji od pričakovanega.
#TeamFelix

dronyx ::

dronyx je izjavil:

Za Resident Evil 4 so podatki v tabeli po moje napačni. Tule piše, da so skupaj na vseh platformah prodali 7.5 MIO kopij, kar ga uvrsti potem na tretje mesto.

@M-Power: Tole se moram popraviti. Sem na hitro pogledal in nisem opazil da so v tabeli prikazane številke za posamezno konzolo in je potrebno to potem seštet. Sem pa imel v spominu da je bil RE4 tretji najbolj prodajan del če se sešteje vse platforme in različne izdaje (HD, ne HD...).

oo7 ::

Resident Evil 7 biohazard - Not a Hero: "Lucas"

bambam20 ::

dronyx je izjavil:



Za Resident Evil 4 so podatki v tabeli po moje napačni. Tule piše, da so skupaj na vseh platformah prodali 7.5 MIO kopij, kar ga uvrsti potem na tretje mesto.



Tudi tukaj niso pravilni, ker si niso vsi prenesli za PC iz steama.

Drugače pa sploh ni pomembno, koliko kopij so prodali. Prvotna zgodba iz Resident evila se je dejansko zaključil s trojko, ko je vlada z jederskimi konicami uničila mesto Racoon City.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

dronyx ::

Kaj naj bi predstavljal "weak spot" od Marguerite? :D

dronyx ::

Spoiler!
Moram še pokomentirat puzzle s torto ker se počutim nategnjenega, da ne rečem skurjenega po nepotrebnem. Namreč ko prvič rešuješ puzzle iz VHS traku ni na vratih z geslom niti možno poskušati z vnosom, dokler nimaš prave rešitve. Ko to isto puzzle rešuješ drugič greš ponavljati postopek, ker misliš, da se vrata enako obnašajo...in... Škoda pa, da igra nima vsaj takih če ne težjih ugank več, ker to se mi zdi še najboljši del, poleg raziskovanja hiše in okolice. So pa meni osebno kljub vsemu precej bolj všeč akcijski RE naslovi (RE 4, 5, revelations 1 in 2).

oo7 ::

Resident Evil 7 Gold Edition Launch Trailer

oo7 ::

Igra resident Evil 2 z leta 1998 bo dobila remake verzijo. Engine je od igre Resident evil 7

Izid igre 25 januar 2019 za xbox one, PS4 in PC


Resident Evil 2 - E3 2018 Announcement Trailer | PS4


Resident Evil 2 - E3 2018 Playstation Showcase Trailer | PS4




Resident Evil 2 Remake Gameplay | E3 2018



In še za primerjavo original igra resident Evil 2 z leta 1998

Vazelin ::

Še štirko naj naredijo remake:)
Top 10 singleplayer iger zame, morda top 3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

E3 2018: Resident Evil 2 Remake Takes Gore To New Levels Of Gross

https://www.gamespot.com/articles/e3-20...

bambam20 ::

Wow... no kočno so se spravili naredit remake dvojke... Z dvojko sem tudi začel odkrivat RE svet. Upam, da bo v remakeu zgodba malce prenovljena in drugačna in da bo kakšna naloga več.

bambam20 ::

Juhej. Izgleda precej bolje kot original. Samo trenutnem gameplayu manjka glasba iz originala.

oo7 ::

Resident Evil 2 Remake - EXCLUSIVE PC Gameplay REVEAL 4K 60fps

dronyx ::

To je v bistvu na novo narejena stara igra za polno ceno (vsaj tako kaže na steamu).

bambam20 ::

dronyx je izjavil:

To je v bistvu na novo narejena stara igra za polno ceno (vsaj tako kaže na steamu).


Zadeva po videnem sodeč je vseeno malo nadgrajena. To ne mislim iz grafčnega vidika. Že pogovor na začetku med ranjenim temnopoltim policistom Marvinom in Leonom je daljši in drugačen kot v originalu.

oo7 ::

RESIDENT EVIL 2 Remake Ada Wong Story Trailer NEW (TGS 2018)

scipascapa ::

wow tole bo hudo.

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

wow tole bo hudo.


Edino cena je pa kot bi šlo za novo igro. No ja saj v bistvu gre za novo igro ?

scipascapa ::

UK bo nekje 45-50€, počakaš 2-3 meseca za 20€ :)

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Edino cena je pa kot bi šlo za novo igro. No ja saj v bistvu gre za novo igro ?

Si predstavljam da je remake bistveno druga zadevo kot remaster. Pri remake verjetno vzamejo samo zgodbo, igro pa naredijo praktično znova še enkrat z današnjo tehnologijo. Tako da polna cena niti ni presenečenje. Ciljna publika so pa tako mlajši igalci, ki niso videli originala, kot starejši, ki jim je bil morda original všeč in bi preigrali še enkrat. Jaz vem da bi recimo remake Mafije in Half Life 2 takoj kupil za polno ceno, oziroma če bi kaj pomagalo bi vplačal še preorder, čeprav ga nisem še nikdar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Edino cena je pa kot bi šlo za novo igro. No ja saj v bistvu gre za novo igro ?

Si predstavljam da je remake bistveno druga zadevo kot remaster. Pri remake verjetno vzamejo samo zgodbo, igro pa naredijo praktično znova še enkrat z današnjo tehnologijo. Tako da polna cena niti ni presenečenje. Ciljna publika so pa tako mlajši igalci, ki niso videli originala, kot starejši, ki jim je bil morda original všeč in bi preigrali še enkrat. Jaz vem da bi recimo remake Mafije in Half Life 2 takoj kupil za polno ceno, oziroma če bi kaj pomagalo bi vplačal še preorder, čeprav ga nisem še nikdar.



Jaz pa mislim, da bo tole igro igralo več tistih starih igralcev kot pa novih.

oo7 ::

Resident Evil 2 Remake Claire Gameplay Demo (TGS 2018)

oo7 ::

Resident Evil 2 Remake Uncut vs Cut Version




Uf tole bo brtalno :) so rekli razvijalci, da bodo šli čisto na novo raven kar se tiče GORE v igrah.

oo7 ::

CAPCOM: RESIDENT EVIL 2 IS NOT JUST A REMAKE, IT'S A BRAND NEW ENTRY IN THE SERIES - TGS 2018

The remake of the 1998 classic is being developed using Capcom's RE Engine, which was first used for 2017's Resident Evil 7. "Thanks to the engine, we were able to create gorgeous graphics as well as sound," Hirabayashi told us. "As for the gameplay, we got a lot of feedback from Resident Evil 7."

https://www.ign.com/articles/2018/09/25...

bambam20 ::

Re2 in RE4 sta iz moje perspektive najboljša dela v celotni seriji.

Bo zanimivo videt, kaj bodo novega dodali k stari, obstoječi zgodbi.

oo7 ::

Resident Evil 2 Remake Licker Reveal!

scipascapa ::



oo7 ::

45 Minutes of RESIDENT EVIL 2 Gameplay - Single Player Zombie Survival Horror (PS4, XBOX ONE, PC)

scipascapa ::

komaj čakam tole.

scipascapa ::



bambam20 ::

Se spomnim Tyranta, ki se je pojavil šele, ko si začel z igranje scenarija B in nas je preganjal skozi celotno igro.

scipascapa ::

to bo smotan, namesto da uživaš v raziskovanju :P

oo7 ::

Tyrant je kot T-1000

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

to bo smotan, namesto da uživaš v raziskovanju :P


Če si igral prvotni Residetn evil 2, si imel za vsak lik posebej scenarij, bilo je tudi nekaj drugačnih lokacij. Ko si igral prvi scenarij A , Tyranta ni bilo, ko si začel scenarij B, se je ta zlodej pojavljal na določenih delih igre.


Tisti najhujši in srhljivi mega mutant solider je bil pa v trojki z imenom Nemessis.. Kocine so mi šle po koncu, ko je izustil Starsssssssssssssssssss...

Upam , da bo trojka naslednja v vrsti za katero bodo naredili remake, ker si res zasluži in je meni poleg dvojke in štirke najboljši RE.

Dobra je sicer tudi RE Code veronica, ker je imela shrljivo vzdušje, precej malo streliva in si moral malce varčevati.

scipascapa ::

Vazelin ::

To znam jaz igrati. Remake RE2.
Štirko sem obrnil 2x, RE7 me ni tako pritegnila.

scipascapa ::

Vazelin ::

Zakaj ne počakaš na reviewe? Jaz bom počakal in če bo dober vibe nabavim

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Zakaj ne počakaš na reviewe? Jaz bom počakal in če bo dober vibe nabavim



Se strinjam. Bo potrebno počakat na reviewe, da vidimo, kaj so sploh dodali v samo igro, ker če je zgolj vizuelno prenoveljena z enako zgodbo potem to ni za kupit.

oo7 ::

The Resident Evil 2 Remake is Even Better Than I Hoped

http://www.kotaku.co.uk/2019/01/04/the-...

bambam20 ::

To bomo še videli. Sam sem si v dvojki omislil bazuko, da sem tega mr.x-a tako onesposobil, ker drugače je človek žičen, ko te ves čas lovi tryant.

yayo ::

:))
se spomnem, ko sem igral Resident Evil Survivor na PS1 z Namco's GunCon pištolo. Igra ni imela save pointov, če te je Tyrant boss na koncu ubil nekajkrat si moral iti spet od začetka. Koliko neprespanih noči, da sem jo končno obrnil... ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead Space 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6010289 (1483) oo7
»

Resident Evil Village [Resident Evil 8] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
708191 (2376) dronyx
»

Resident Evil: The Final Chapter (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5512064 (4969) bambam20
»

Resident Evil 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534629 (3374) Vazelin
»

Resident Evil 6

Oddelek: Igre
172739 (2212) Gutjerez

Več podobnih tem