» »

Pod črto: Informator policije vdrl v elektronsko komunikacijo več sto posameznikov

1 2
3
»

matijadmin ::

bpbpbp, tudi jaz sem recimo PaX_MaN-u odgovarjal v citatu namesto na/pod citat. Se zgodi, ni problema, samo sem povdaril, da niso moje besede. Ker sem v tem, da se ukvarjam z veliko večjim problemom kot je narcisoidnost, konsistenten.

zmaugy, na potezi sta tožilstvo in sodišče. Policija gotovo ne, čeprav je v zadevi Tetra z obveščanjem domnevnih oškodovancev (ki to najverjetneje sploh niso), kaj so našli na Ornigovem disku tako pohitela, da so poteptali tajnost preiskave. Kazen za tovrstno kaznivo dejanje pa je za uradno osebo predpisana v 1. odstavku 260. člena, ker tule ni šlo za malomarnost (za katero je zagrožena kazen samo do 1 leta), temveč selektivni represivni pogrom in maščevanje.
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

A je bilo kaj tudi zahtev v smislu Nick X je na portalu Y kritično pisal o ministru Z, kdo je oseba za Nick X? Glede na policijske akcije "Alkotest po domače" me to ne bi ravno šokiralo.

matijadmin ::

Za kaj več v to smer, bomo morali še počakati. Bi pa na pamet ugibal, po tem, kar sem videl ter izvedel iz medijev, da ne. Mislim si, da so reševali bolj trde orehe tipa Zavašnik in terorizem. Upam tudi, da se ne motim, ker že to je problematično v skrajnost.
Vrnite nam techno!

matijadmin ::

Vrnite nam techno!

Yacked2 ::

Hm kaj bi se zgodilo, če bi nekdo izmed teh, ki so jih "preverjali" prijavil udor v informacijski sistem ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Oldi ::

Odvisno od posledic vdora, v mojem primeru, ko znanca, ki je vdrl, nisem hotel zaj..., je plačal 400€ kazni, pol meni zaradfi lepšega, pol humanitarni organizaciji.

Stari maček ::

matijadmin ::

Zelo možno. Črn scenarij, pred katerim ke Ornig svaril, se uresničuje. Niso mogli ponastaviti/prenastaviti DAC-a, so ga kar zamenjali. Ali pa gre za hudo nesposobne zaposlene tako na UIT kot pri dobavitelju!
Vrnite nam techno!

Stari maček ::

Vse skupaj seveda posledica tega.

matijadmin ::

Huh, tu so stvari precej bolj zapletene. Začela je klika blizu SDS, nadaljevala pa leva (nazadnje namestnih odgovornega urednika Dela). Na las podobno podajanju kljuk SD in SDS v TEŠ6. Zraven še hudo nesposobni zaposleni na UIT in rezultati so tu. Tuje obveščevalne in kriminalci pa v jok in na drevo.
Vrnite nam techno!

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

windigo ::

Povsod isti problemi:

 FBI in informanti

FBI in informanti

1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vsak peti britanski novinar oz. aktivist je bil v preteklih letih tarča policijskega

Oddelek: Novice / RIM BlackBerry
337702 (6101) Horejšio
»

Kako je Dejan Ornig po naročilu policije hekal Slovence

Oddelek: Novice / NWO
2810320 (7775) SaXsIm
»

Slovenska policija začenja uporabljati varne mobilne komunikacije

Oddelek: Novice / NWO
3615472 (12976) matijadmin
»

Pod črto: Informator policije vdrl v elektronsko komunikacijo več sto posameznikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
11141710 (30299) windigo

Več podobnih tem