» »

je komu ratalo prepričat telekom da mu kombinira pakete

je komu ratalo prepričat telekom da mu kombinira pakete

peko_deko ::

in sicer modri + 100/100 net, ki ga majo pri enih poslovnih paketih za 12e doplačila recimo

VelkBla ::

Kako mislis kombinirati?

Kaj pa ce vzames paket modri, ki je za podjetja? Res je, da je samo ena dodatna mobilna številka namesto treh ter da nimas programske opcije (HBO, Cinemax, ...), ki pa jo lahko doplacas za 10 evrov.

peko_deko ::

rad bi isto programsko shemo kot modri (mega hd), hbo, rabim samo eno št. 1, navadnega telefona tud če ni pa čim hitrejši net za čim nižjo ceno (simetričen 100/100 ali več), mobilni telefon ma lahko tud manj prenosa pa samo 1000 enot klicev/smsov

ne vem, doplačam enih 20eur za 200/200

oziroma 12 za 100/100 kot je pri poslovnem

če je zlo ugodna ponudba, bi še razmislil o večjih hitrostih, samo itak ne bodo dali ugodnejše (ne vem 50eur za 1000/1000)

Zgodovina sprememb…

smacker ::

Za več informacij o ponudbi, vključno z vezavo naročniškega razmerja za 12 mesecev, obiščite www.telekom.si, Telekomov center, pooblaščeno prodajno mesto ali pokličite 041 700 700 oz. 080 8000.

bambam20 ::

smacker je izjavil:

Za več informacij o ponudbi, vključno z vezavo naročniškega razmerja za 12 mesecev, obiščite www.telekom.si, Telekomov center, pooblaščeno prodajno mesto ali pokličite 041 700 700 oz. 080 8000.



To je za tebe rešitev :). Plosk, plosk. Telekom pridno zgublja naročnike.

AndrejO ::

Blah, blah, blah.

Glede na to, da se "najhitrejši" paket za fizikalce pri TS izteče pri 40Mbit/s upload sta edini dve opciji poslovni paket ali pa prehod na lepše k konkurenci.

peko_deko ::

ma ne, uceri sem govoril z modelom s tehnične podpore (me je klicu, ker prej na moji lokaciji sploh niso ble možne hitrosti nad 100/40 in sem jih prosil da zrihtajo pa sporocijo k bo), no zrihtal so, rekel je da zdaj vse do 1000/1000 gre (s pravim paketom), ampak da se da zmenit tud za take kombinacije (oziroma nasploh custom pakete) in ene stranke jih tud majo, samo ni pa vedel točno kako pa kaj in mi je predlagal da pač vprašam pri prodaji, kjer bodo točno vedli

zdaj me pa zanima če je kdo tak tudi tuki in kako se je on zmenil pa kolk so računali, potem sva pa še mal o boxih (glede podprtih kodekov in tega) pa ipv6 (kolk statičnih dobiš in odg ni 1) in tko naprej govorila, samo fora je da nima vsak oddelek vseh podatkov, in mi pač ni vedel rečt vsega (recimo kako točno majo implementirano to prioritizacijo prometa... in a se da bolj podrobno nastavit.... nasploh še nisem videl nobene rešitve, ki bi delala točno tko kot jaz hočem (glede na aplikacijo, protokol, skupino protokolov, port, uporabnika (vse hkrati) + da ni fiksnih omejitev ampak samo prioritete...), čeprav nekaj gledam cgroups in tko na prvi pogled se mi zdi da bo šlo.....)
evo samo že to da so sploh popravili tole pa me obvestili jim štejem v +

VelkBla ::

AndrejO je izjavil:

Blah, blah, blah.

Glede na to, da se "najhitrejši" paket za fizikalce pri TS izteče pri 40Mbit/s upload sta edini dve opciji poslovni paket ali pa prehod na lepše k konkurenci.


Potemtakem, je isti šmorn na Telemachu in T-2. Tudi T-2 ima napisan DO 100/100 ali pa DO 200/200 in če linija ne znese, ni nič drugače.

smacker ::

bambam20 je izjavil:

smacker je izjavil:

Za več informacij o ponudbi, vključno z vezavo naročniškega razmerja za 12 mesecev, obiščite www.telekom.si, Telekomov center, pooblaščeno prodajno mesto ali pokličite 041 700 700 oz. 080 8000.

To je za tebe rešitev :). Plosk, plosk. Telekom pridno zgublja naročnike.

Citat iz spletne strani ;) Ja na forumu mu nihče ne more ponudbe sestavit, niti Telekomovi zaposleni ne, samo čas zapravlja z nekimi ugibanji. Tudi če se oglasi Janez s tako in tako kombinacijo, ni nujno da bo Telekom njemu ponudil enako kombinacijo. V redni ponudbi nimajo nič (vsaj na spletni strani ne), v praksi pa se dodatnih € zagotovo ne bojo branli, če mu pipice odprejo nimajo ravno nekega stroška. Je pa treba stopit v kontakt s prodajniki. Najboljše da prosi na supportu/v poslovalnici za kontakt od prodajne službe, ker drugi navadno niso pooblaščeni za prilagajanje ponudb.

AndrejO ::

VelkBla je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Blah, blah, blah.

Glede na to, da se "najhitrejši" paket za fizikalce pri TS izteče pri 40Mbit/s upload sta edini dve opciji poslovni paket ali pa prehod na lepše k konkurenci.


Potemtakem, je isti šmorn na Telemachu in T-2. Tudi T-2 ima napisan DO 100/100 ali pa DO 200/200 in če linija ne znese, ni nič drugače.

Ko bo "do 100/40" isti šmorn kot "do 100/100", se oglasi. Do takrat pa raje še enkrat razmisli, kaj sem napisal jaz in kaj si napisal ti.

VelkBla ::

AndrejO je izjavil:

VelkBla je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Blah, blah, blah.

Glede na to, da se "najhitrejši" paket za fizikalce pri TS izteče pri 40Mbit/s upload sta edini dve opciji poslovni paket ali pa prehod na lepše k konkurenci.


Potemtakem, je isti šmorn na Telemachu in T-2. Tudi T-2 ima napisan DO 100/100 ali pa DO 200/200 in če linija ne znese, ni nič drugače.

Ko bo "do 100/40" isti šmorn kot "do 100/100", se oglasi. Do takrat pa raje še enkrat razmisli, kaj sem napisal jaz in kaj si napisal ti.


Ker nikoli nisem rekel, da je 40 enako 100, ampak se mu zna zgoditi, da tudi ce ima 100/100 paket, pa mu linija ne znese, bo lahko dobil samo 40 ali pa celo 60 (kar je vec od Telekoma), ampak se zmeri manj kar on hoce, pricakuje in tudi placuje oz. bi placeval. In ja, tudi od Telekomovih 40 uploada, lahko dobis samo 20.

Hvala vseeno, mi je vse jasno.

AndrejO ::

OP ni nikjer niti namignil na kakšne variante z zajamčenimi pasovnimi širinami.

peko_deko ::

evo sem se zmenil, so rekli da bodo dali naprej in me pokličejo in se probamo zmenit za paket po meri

tko da, mogoče pa le zrihtam

ufek ::

In? Kako si se potem zmenil? Kakšna linija za kakšne peneze?

Dr_M ::

Mater je telekom res zanic, moram kar zamenjat, ker mi ne dajo oglasevanih 20mbit uploada.

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ufek ::

Ja ne vem kaj si se ti zmenil. Zato pa sprašujem.

Dr_M ::

Kera bedna fora, na telefonu mi pokaze sliko, na compu pa ne.
Skratka..

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

Nerodna reč, meni tudi kar piči zadnje čase. :)

 :D

:D

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

loveJDM ::

Tilen kolko plačuješ to :) ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Optika TV & Internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7716179 (3414) WaterBoy
»

Hitrost interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6617685 (6696) iwasbilbo
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6624033 (16852) Lonsarg
»

Zakaj telekom na optiki za domače uporabnike umetno omejuje upload na sramotnih 40 mb (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9621631 (16056) korenje3
»

Telekom optika - hitrost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13228121 (16498) mojster_joni

Več podobnih tem