» »

Prostor za učenje v Ljubljani - možnost pogovarjanja

Prostor za učenje v Ljubljani - možnost pogovarjanja

martincek1 ::

Zdravo,

Ve kdo za kakšen prostor v Ljubljani (blizu FMFja, Vič), kjer bi se lahko učil kakšno uro, dve - pogoj da ni tiha čitalnica.

V CTK je pogoj tišina, tako da to odpade.

Yacked2 ::

Na FMFju :)
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

martincek1 ::

FMF na žalost ne pride v poštev. Obstaja na gradbeni/elektro kakšen tak prostor, ki ni vedno poln in se je možno pogovarjati med učenjem?

sandmat ::

na FRIju lahko delaš v mnogo kotičkih, ki imajo mizo, stole in elektriko

SaXsIm ::

Zakaj pa FMF ne pride v poštev? V petrlinovem paviljonu se kamot učiš v predprostoru in pogovarjaš.
SaXsIm

martincek1 ::

Se opravičujem, ker sem izbirčen, ampak tako pač je na žalost. :/ FRI je predaleč.

Kdo ve karkoli o elektro / gradbenem faksu?

Zgodovina sprememb…

Ice-Heki ::

Na FE imaš v pritličju veliko avlo, kjer se brez problema učiš, pogovarjaš.

otago ::

FGG ima knjižnico, kjer se da tiho pogovarjati, čeprav je morda nezaželeno. Se pa zmeraj najde kakšna prosta učilnica po faksu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

martincek1 ::

Super. Sem že bil v avli, ampak se ne spomnim, če so tam kakšne mize, mogoče veš?

otago ::

FGG, imaš knjižnico v pritličju (diagonalno od receptorja). Kolikor sem bil nazadnje, so bile v avli le klopi. Za prosto učilnico pa poglej v prvi in četrti štuk. Se je zmeraj našlo prostor.

Kaj pa Oton Župančič knjižnica? Ona v centru, Bavarski dvor je imela velik prostora. Na Viču pa imaš zraven Mercatorja fajn knjižnico, kjer ni veliko obiskovalcev....

Tretja opcija, bi razmislil o kletnih učilnicah bloka 14,5 v rožni? Ponavadi je odklenjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

[D]emon ::

otago> Na Viču pa imaš zraven Mercatorja fajn knjižnico, kjer ni veliko obiskovalcev....

V studijski sobi/citalnici v Prezihovem Vorancu pogovarjanje ni dovoljeno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

SaXsIm ::

Na elektro je drugače kul tudi plac pred knjižnjico. V avli je skoraj vedno gužva.
SaXsIm

GupeM ::

Jap, na FE je pred knjižnico fajn plac. Če se ne motim, pa je tudi v sami knjižnici nek prostor kjer se lahko pogovarjaš, če greš še en prostor naprej, pa je čitalnica kjer naj se ne bi pogovarjal. Ampak nisem povsem prepričan.

martincek1 ::

Super, hvala vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokali v LJ z vtičnico in internetom kjer lahko prideš z laptopom in v miru delaš

Oddelek: Loža
304454 (950) BadgerSkin

Druga oseba opravlja izpit namesto mene

Oddelek: Šola
182267 (1771) Gandalfar
»

Prostor za učenje/branje v Ljubljani

Oddelek: Loža
173560 (2941) DOOM_er
»

Menjava skupin na FRI

Oddelek: Šola
51195 (1053) Cowboy6
»

Zdej pa še FE

Oddelek: Šola
282812 (2387) Microsoft

Več podobnih tem