» »

Samsung Galaxy S5 se je zaklenil

Samsung Galaxy S5 se je zaklenil

OSA ::

Imam Samsung Galaxy S5, ki se mi je sam zaklenil. Nisem imel PIN kode za zaslon, ali kakršne druge kode (vzorec). Enostavno se je zaklenil. Ne gre pa za zaklenjen ekran ali pozabljeno PIN kodo, po mojem je to napaka v softwaru. Sem gledal po youtubu in vsepovsod, ampak ne najdem podobnega primera. Sprašuje za geslo, nimam pojma kakšno geslo. Sem poskusil geslo od gmaila (google account) ampak ni pravo. Poskusil sem tudi z Android Device Manager, preko njega je našlo telefon, tudi zvonjenje na daljavo sem lahko sprožil, nisem pa mogel spremeniti gesla. Če bi uspešno spremenil geslo preko Android device managerja, bi naj to geslo potem na telefonu bilo pravo.

Telefon je normalno povezan na wifi, odstranil sem SIM kartico, ker sem jo dal v drug telefon, naj vas to ne zavede, da piše, da ni SIM kartice. Tudi SMSi in ostala obvestila za Viber, Messenger, FB... pridejo na telefon normalno, le pogledati jih ne morem, ker piše, da je vsebina skrita.

Ne bi rad naredil factory reset, ker bi rad ohranil podatke na njem, če je možno.

Sem klical na servis - RAM2 (trenutno sem v tujini in ne morem nesti telefona na servis) in pravijo, da mogoče se da brez factory reseta, ampak ne morejo potrditi dokler ne dobijo telefona v roke. V tujini na servisu se nekaj zgovarjajo, da ne morejo ker nisem njihov uporabnik blabla...

Je imel že kdo takšen problem? Ne vem kateri android je naložen, ker ne morem v telefon, da bi pogledal. Verjetno android 5.1.1 ali nekaj podobnega ;)

Se opravičujem za obrnjene slike ;)

Slika 1



Slika 2



Hvala za kakršenkoli link ali idejo.
lp OSA
  • zavaroval slike: Mavrik ()

ThinkPad ::

OSA ::

Hvala za link.

Vse razen 5. ne gre. Tudi 5. mi nikakor ne rata priti v telefon. Še kakšna ideja?
lp OSA

crniangeo ::

Pojdi na googlov account in preveri ce si se tam zaklenu :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

AC_DC ::

Če si googlal v Slo jeziku potem si našel bs.
Razlog več, da uporabljaš ang vmesnik.

Googlaj "content hidden galaxy" ali "content hidden android".

http://androidforums.com/threads/how-to...
Go to settings >sounds and notifications> then scroll down to "while locked" select that option and then chose from the three options. Also, you can go just below "while locked" and select "application notifications" and turn "on" each app you want hidden from your lock screen display. But, you turn them ON in order to hide them...


Kje točno te sprašuje za geslo ?
Greš lahko v nastavitve (in prestaviš na ang), about, pogledaš verzijo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

OSA ::

Nič se ni dalo rešit. Sem naredil factory reset in izgubil podatke.
LP
lp OSA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odklepanje telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
2014701 (3438) Technics111
»

kako odkleniti LG G5?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302276 (1664) louser
»

Samsung Galaxy S7 FRP, nova inštalacija Androida

Oddelek: Mobilne tehnologije
111174 (872) Mavrik
»

GSmart Classic com.android.settings

Oddelek: Mobilne tehnologije
131216 (973) frg4
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636685 (28189) deja

Več podobnih tem