» »

Šifriranje naprave

Šifriranje naprave

Tomi55 ::

Pred kratkim sem opazil novo funkcijo na Androidu in sicer šifriranje naprave. Ker sem zvohal, da ko to enrkat storiš, nemoreš več odšifrirati, sem se odločil najprej malce pozanimati o tem.

Zanima me, če mi zna kdo razložiti, po domače, kaj točno to pomeni?

- Ali to pomeni da bom na nek način zašifriral cel telefon ali bom lahko po šifriranju določil datoteke, sporočila itd katere bi rad šifriral? - Ali to pomeni da bo te datoteke skrilo, ali prikazalo na drugačen način ali kako?

-Ali bo potrebno vnesti kodo za odšifriranje samo ob vklopu telefona ali vsakič ko se bo telefon zaklenil? Torej, ali bom lahko ob zaklepu zaslona še vedno uporabljal le vzorec? In geslo za odšifriranje le ob zagonu telefona?

Lp, Tomi

AC_DC ::

Android v5 ? Ker na v6 je že vklopljeno.

- Ali to pomeni da bom na nek način zašifriral cel telefon ali bom lahko po šifriranju določil datoteke, sporočila itd katere bi rad šifriral? - Ali to pomeni da bo te datoteke skrilo, ali prikazalo na drugačen način ali kako?

Vse.

razlike



-Ali bo potrebno vnesti kodo za odšifriranje samo ob vklopu telefona ali vsakič ko se bo telefon zaklenil? Torej, ali bom lahko ob zaklepu zaslona še vedno uporabljal le vzorec? In geslo za odšifriranje le ob zagonu telefona?


2:56


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemški parlament dovolil uporabo državnega trojanca

Oddelek: Novice / NWO
268144 (5976) poweroff
»

Cryptowall 3.0 virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
437076 (5130) bambam20
»

ElcomSoft zaobšel šifriranje v iOS

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
53679 (2917) Dami
»

ZAKLENJEN LOGIN ob novonaloženem Win

Oddelek: Informacijska varnost
121033 (903) fosil
»

Prisluškovanje GSM

Oddelek: Loža
267045 (6442) dronyx

Več podobnih tem