» »

Katere knjige?

Katere knjige?

Compufreek ::

Lep pozdrav!
V programiranju imam že kar nekaj osnov kot tudi naprednega znanja:
c++
c#
vba
java(nenapredno)

Pa me zanima sledeče:
Kakšen mesec sem pripravljen od 8 - 10 ur na dan vložit v učenje/raziskavo v izdelavo takšne strani :
http://www.agt.si/sestavi/
in ne ne delam kopijo agt-ja :) nima nobene veze z računalništvom
pomembno je da bi znal vzpostavit server in bazo, ji vnest podatke, izdelat takšno stran kot sem jo linkal na katero bi lahko prišel samo z uporabniškim imenom in geslom in tudi to želim da je po "regelcih" da bo secure.

Ker vem da se je tukaj že sigurno kdo spopadel s tem problemom me zanima kje ste dobili informacije, najljubše bi mi bile knjige s primeri tutoriali na internetu mi niso najbolj všeč ampak če ni knjige potem tudi tisto velja

smacker ::

Če rabiš spletno trgovino lahko uporabiš že izdelane rešitve (OpenCart,...). Potem naštudiraš samo kako prilagoditi izgled in funcionalnosti tvojim potrebam.
Če pa se hočeš naučit izdelave spletnih aplikacij nasplošno, pa je AGT samo tvoj učni primer, pol se pa moraš odločit za tehnologije (programske jezike) ki jih boš uporabil. Klasika je PHP + MySQL, se pa da delat tut z Javo, C#, Python (Django Framework),...

Compufreek ::

AGT je samo primer, php + mysql sem tako ali tako planiral ker se rabi baza v odzadju, za moje potrebe pa bom najbrž uporabil html5 in css3, rabim namreč 3d aplikacijo v brskalniku brez da kdo snema kakšne dodatke (silverlight, flash, unity).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako oz. z čim izdelujete spletišča? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5713078 (11494) Goran's Blog

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11621650 (20138) Ziga Dolhar
»

Strežnik za faks (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594214 (2744) kmarjan
»

Kako postaviti spletne strani kot so Bolha.si ali Nepremicnine.net? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8111053 (9095) Tody

Kako narediti stran z administracijami

Oddelek: Izdelava spletišč
201655 (1379) OwcA

Več podobnih tem