» »

Me2 - nov slovenski operater

Me2 - nov slovenski operater

1 2
3
»

Dimnik ::

Saj ti je prav napisal, nekaj odkrivaš toplo vodo.... Pri simobilu ti podari nekdo kodo in imaš paket neomejeno klici in sms ter 8gb prenosa za 10eur dve leti, druga varianta telemach paket še več, imaš neomejeno klici in sms ter 5gb prrnosa za 15eur oz 12eur, stvar rešena...

RejZoR ::

Sej če bi kdo kaj bral da NE MARAM VEZAV ne bi pametoval en čez druzga...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kalorijagr ::

Pri Simobilu ni bilo vezave. Samo za dve leti nižja naročnina brez obveznosti. Vsaj tako sem jaz dobil v mesecu marcu. Moraš ti pričeti brati in izgubiti South Park odnos, da ti bo lažje v življenju.

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Ti pa vzameš bob kjer imaš 1,5gb prenosa za 10eur...ne se hecat, zelo ugodno

RejZoR je izjavil:

Sej če bi kdo kaj bral da NE MARAM VEZAV ne bi pametoval en čez druzga...


Obe varianti sta brez vezave, razen če vzameš telefon zraven

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

RejZoR ::

"South Park odnos" Oh my god, please find my sides...

Ja, sej sem zdej vzel Bob za 10€ in se ne mislim z ničemer obremenjevat. Karkoli vzamem je bolje kot to overpriced sranje, ki ga imam zdej.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

Dej prihrani čustvene izlive za svoj blog :)
#brezpodpisa

konspirator ::

--

RejZoR ::

Yup, same old S-T...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mojca ::

RejZoR, saj tudi ti nisi bral podrobno.

SiMobil ne zahteva vezave (prekineš lahko kadarkoli, čeprav sumim, da potem drugemu preneha veljati popust), kodo dobiš na forumu ali včasih kar v trgovini (pri nas lahko samo prodajalki rečeš in ima vedno na voljo par kod), lahko jo zahtevaš tudi sam z SMS-om (ampak moraš potem najti drugega), akcija velja do 15. aprila. Če najdeš v družini še penzionista, imaš za 8 EUR/mesec paket s 3 GB podatkov oz. za 10 EUR/mesec paket z 8 GB podatkov + 1 GB v EU. Orto je prav tako 10 EUR za 8 GB + 1 GB v tujini.

Pa za ta denar lahko dobiš še > 200 EUR "subvencije" za telefon.

Edina slaba stran je, da moraš po dveh letih menjati paket za kaj ugodnejšega in verjetno plačati kakšen penal za prehod na drug paket ali k drugemu operaterju. Če si že v štartu na Bob-u, ti čez dve leti vsaj paket ne bo "propadel".

shadeX ::

Meh, če je vzel bob sam počaka na ponudbo, ki mu ustreza in je to to. Roko v ogenj, da jih bo takih letos še malo morje. Jaz sem z bobom štartal 2 ali celo 3 leta nazaj in vmes zamenjal 3 pakete.

Prvi je bil 1000/1000/1000
Drugi je bil 3000/3000/3000
Zadnji in trenutni je pa 5000/neomejeno/neomejeno

Poraba na 21.03.2017.

RejZoR ::

Skratka, da ne bomo naprej smetil po tej temi, Me2 mi deluje legit firma, so hitro in korektno odgovorili na moj e-mail. Da se nisem odločil za njih kljub dobrim cenam je bil nakoncu zaradi njihovih pogojev delovanja in sicer obračunski interval prenosov podatkov. 1MB interval je mal prevelik zalogaj tud če ponujajo zelo dobro količino prenosov za dano ceno (3GB za 10€). Škoda, ker imajo sicer za moje pojme dost solidno ponudbo in obratujejo na najboljšem omrežju...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

zakaj bi bil 1MB interval problem ?
#brezpodpisa

RejZoR ::

Widget na telefonu ti odpre sejo, prenese 5KB podatkov za refresh vremena, seja se ti zapre, Me2 pa ti šteje, da si prenesel 1MB. That's why...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

pustiš podatkovni prenos skos vštekan pa nimaš teh težav.
#brezpodpisa

RejZoR ::

Kakor pravi folk to ni edini pogoj kdaj operater šteje kot sejo. Kakorkoli obrneš se mi zdi precej visoka vrednost v primerjavi z drugimi operaterji, ki noben ne presega 200KB...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

imo brezveze kompliciraš. Naročiš za en mesec, stestiraš vse robne pogoje in vidiš rezultat.
#brezpodpisa

Alex9pro ::

Danes sem dobil SIM in račun od Me2 in sem videl, da sem zdaj vezan za dve leti.

Če si pa želim prestaviti telefonsko številko mi pa Telemach skupno zaračuna 17EUR (5EUR za prenos številke in 12EUR zaradi "vezave" kamor se nikoli nisem vezal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alex9pro ()

RejZoR ::

Zanimivo, men so pa rekli, da vezave ni, samo stroški odjave, kot imajo navedeno na strani...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

konspirator ::

Preveri kaj si podpisal.

pogoji za sklenitev naročniškega razmerja
https://www.me2.si/index.php?stran=pogo...

vsebina pogodbe
https://www.me2.si/Pogodba.pdf

splošni pogoji
https://www.me2.si/index.php?stran=splo...
--

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Jezst ničesar, ker sem pol šel k Bobu. Kot sem napisal zgoraj me je odvrnila ena druga stvar...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

konspirator ::

V koraku naročanja (1. Vaše naročilo) zahtevajo številko bančne kartice, sken osebne izkaznice.

droben tisk:
Stroški za fizični račun:
(2 EUR/mesec stroški pošiljanja)

Za brezposelne zahtevajo poroštveno izjavo zaposlene osebe, dafuq, še kar v letu 2000 ?

Nikjer ne najdem karkoli o vezavi.


Kje si našel podatkovni interval ?
--

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Podatkovnega intervala nikjer ne navajajo na spletni strani (kar je mal čudno). Sem jih mailal in so mi odgovoril, da je 1MB.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

konspirator ::

Sedaj veš, zakaj ga nimajo navedenega ;((.
--

Zgodovina sprememb…

jusv ::

konspirator je izjavil:

V koraku naročanja (1. Vaše naročilo) zahtevajo številko bančne kartice, sken osebne izkaznice.

droben tisk:
Stroški za fizični račun:
(2 EUR/mesec stroški pošiljanja)

Za brezposelne zahtevajo poroštveno izjavo zaposlene osebe, dafuq, še kar v letu 2000 ?

Nikjer ne najdem karkoli o vezavi.


WOW, a so amaterji ali želijo folk sam nasankat?
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

šernk ::

A je kdo na tem operaterju? delajo zadeve? LTE?

za 5 eur ponujajo 150min, 150sms/mms in 1,5GB podatkov, v zadnje pol leta kar sem gledal račune za nazaj bi to prekoračil 1x za 30min pogovorov, s tem da na pogovorih imam na službeni številki še ogromno rezerve mesečno, če začnem tisto uporabljat za klice.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649767 (12095) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440747 (17093) VrtniPalcek
»

Telekom Slovenije draži mobilne naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20751556 (41234) MrStein
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640872 (23919) MrStein
»

Prehod iz simobilove naročnine

Oddelek: Mobilne tehnologije
174377 (3840) modelno1

Več podobnih tem