» »

Me2 - nov slovenski operater

Me2 - nov slovenski operater

«
1
2 3

radmannsdorf ::

http://www.me2.si/
Kaj mislite? Meni se zdi, da je slovenski trg čisto prenasičen z operaterji.
Ponudba se mi ne zdi nič posebnega.

Uros!no ::

Izgubil sem se na spletni strani in ne najdem izhoda. Mi lahko pomagate?

6151 ::

Nič posebnega, telemach ima veliko boljšo ponudbo

če bi paket za 10€ bil 100/100/5000 bi bilo konkurenčno
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

ziga1990 ::

Vprašanje je bolj, kaj ponudi boljše od Simobila,Telemacha ali Telekoma?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

darkolord ::

Mislim da sem dobil raka na očeh

ziga1990 ::

^^Ti rak ni hec pojdi takoj do zdravnika:D.

Nevem kam oni merijo njihovi paketi so čudni.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

hojnikb ::

v kurcu stran da kr glava peče.

Also, očitno imajo mobitel roaming
#brezpodpisa

Kebo ::

Paketi zgledajo dosti kul, če je gostovanje pri telekomu nisem pa na strani našel informacije kakšna je hitrost prenosa na paketih, ali je lte brezplačen, ker ja potrebno posebaj vklopiti, kakšne so cene po zakupljenih enotah, Ali je priključnina in kakšna je cena, Meni bi paket za 15 EUR in 20 EUR povsem ustrezala tako po ceni kot po vključenih količinah.

Edit: Iz twitterja razbral da je hitrost 20/5 za 6EUR/mesec pa povečajo na 150/50.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

ziga1990 ::

^^ Ma paket za 15€ je bogi dobiš pri Telemachu več za isti denar
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Kebo ::

Paket je zame več ali manj enkak, saj ne porabim 250 min in sms, ima pa telekomovo pokritost kar je dober plus zame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

ziga1990 ::

^^ To imaš vse tudi pri Telemachu
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

ivanuscha ::

V čem je point tega novega operaterja, dražji je od konkurence, pa še stran majo zanič.

mirancar ::

tole je res žalostna ponudba, tudi mobiteli majo precej višje cene kot npr. Telekom
da ne omenjam to konzervativnost z klici/SMS ...

OvCa77 ::

Če bi dali 500enot za vse za 4EUR, bi takoj vzel, pa še to da nimajo nič predplačniškega je tudi brezveze.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OvCa77 ()

harvey ::

Ponudba nič kar pretresljivega na ostale na trgu, gostovanje omrežje Telekom, nek nov poskus, kaj več pa (za sedaj) ni videti.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

GupeM ::

Najbolj žalostno, takoj za izgledom spletne strani, pa je paket OPEN. Za 99,99€/mesec dobiš sicer vseh količin neomejeno (nikjer ne piše o kakšnih omejitvah), ampak da pa moraš pri takšni ceni doplačati 6€ da ti z 20/5 povišajo na 150/50???

xeon ::

Nikjer ne najdem, katero podjetje stoji za tem "ponudnikom"?!?

K3kec ::

Malo googlanja ne škodi, Mega M iz Velenja.

Sicer pa upam da so prej raziskali trg, ker zaekrat mi ne delujejo preprečljivi.

Jerry000 ::

Obup...kako lahko dajo ven takšno spletno? A se še kdo muči z pregledovanjem vsebine? Vse je "in yo face"...da ne govorim o črnini ki prekrije telefon katerega si želim ogledat...mine me, na spletno se ne vrnem več (samo še v primeru da lahko pokažem kaj je slaba spletna stran)

darkolord je izjavil:

Mislim da sem dobil raka na očeh


It buuuuurnssss

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

ahac ::

ivanuscha je izjavil:

V čem je point tega novega operaterja, dražji je od konkurence, pa še stran majo zanič.
Nekje sem prebral, da je bil en od pogojev, da je Telekom lahko prevzel Debitel to, da bodo imel vsaj enega MVNO operaterja v svojem omrežju. Zdaj ga imajo... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Kebo ::

Saj majo izi in šparmobil

hojnikb ::

izi ni MVNO
#brezpodpisa

boolsheat ::

Spar tudi ni MVNO.

Stran je očitno oblikoval:
http://www.arnoldvuga.com/

Jerry000 ::

boolsheat je izjavil:

Spar tudi ni MVNO.

Stran je očitno oblikoval:
http://www.arnoldvuga.com/

Nimajo slabe produkte, lahko da so bili malo plačani al pa je to njihov kiks...ampak tole res ni za nikamor no :)

kunigunda ::

xeon je izjavil:

Nikjer ne najdem, katero podjetje stoji za tem "ponudnikom"?!?

Mega-M dela za Engrotus. Verjetno Mirko v kompaniji cilja na svoje kupce (le teh ima na Tus-Klub karticah par 10k)

jusv ::

Glede na zadnji letak tuša, Mirko bolje sodeluje s telemachom. Nevem, zakaj bi se odpovedal uspešnemu konju.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

hojnikb ::

Če bi dal amigota z 5GB namesto 500mb, bi bil že zanimiv.... Tko pa..
#brezpodpisa

kunigunda ::

jusv je izjavil:

Glede na zadnji letak tuša, Mirko bolje sodeluje s telemachom. Nevem, zakaj bi se odpovedal uspešnemu konju.

Telemach ni vec njegov. Za MVNO v telemachu ki se zmeri dela roaming s Telekomom, je potemtakem verjetno ceneje direkt na Telekomu bit.

...:TOMI:... ::

Tole je neresna ponudba. Ni splošnih pogojev, v parih dneh od ustanovitve so menjali imena paketov...
Tomi

Bellzmet ::

Bedni in predragi paketi.

Move along nothing to see here.

Še citat iz njihove strani:

"Zato je bistvo naših paketov prenos podatkov"

Potem imajo pa samo 1GB za 9,99 EUR. Da samo o 100 minutah ne govorim, res porazni paket.

Pa pri paketu OPEN "neomejen prenos podatkov" imaš pri naročilu opcijo za dodaten zakup prenosa podatkov:) Potem zgleda, da ni neomejeno. Jao jao.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Jerry000 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Tole je neresna ponudba. Ni splošnih pogojev, v parih dneh od ustanovitve so menjali imena paketov...

Tut spletna ni resna :)

...:TOMI:... ::

No, to je ze bilo omenjeno, nisem hotel ponavljat zadev :)

Mislim, da si upajo iti v konkurencen boj, na zasicen trg z neresnim pristopom... Zaradi mene, ce ze danes zaprejo vrata. Vcasih bi to slo, ko so bile marze visje in ni bilo neke konkurence, danes ne gre vec.
Tomi

shadeX ::

Ostajam na 3k/3k/3k bobu za 11.90EUR.

Tole je joke, sploh spletna.

Vse kar potrebujejo, da me prepričajo je 10GB podatkov s 100 min pogovori in SMSji za isto ceno kot sedaj plačujem bob.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kunigunda ::

Se ne bi cudil, ce ne bi namerno ble cene paketov ne-vsecne, in bi s samo investicijo nekdo samo zasluzil od nekod, pol se pa nehu it :)

Machete ::

kunigunda je izjavil:

Se ne bi cudil, ce ne bi namerno ble cene paketov ne-vsecne, in bi s samo investicijo nekdo samo zasluzil od nekod, pol se pa nehu it :)


Lahko še ekonomski prevod dodaš? 8-O
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kunigunda ::

Nekoga, ki ma denar, a zaradi zakonov ne more postati operater, "nategnes" da investira zate, ce je dnarja velik, tok lazje kej v zep pospravt.
Tale ga ma ze dost zihr, oz. pozna denarnice :)
https://www.linkedin.com/in/abdullah-sa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kunigunda ()

Machete ::

Kolikor sem poslušal izjave ta tipo ni investiral nič. Gotovo pa komaj čaka metat denar v v naprej potopljene projekte. Soudeležence pa bo po 'pljački' še povabil na sladoled. Makes sense. Če bi bil tako neumen, da bi padel na tak scenarij, ne bi imel denarja. Tole nima nobenega smisla, sposojeno je treba vrniti, ni to državna firma :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Bolj kot ponudba (ki je takoj za tem), bode v oči njihova popolnoma neprofesionalna stran.

Kako je to sploh lahko ušlo na splet? Kdo je bil glavni in rekel "ja to gre ven"?

Roflmao.

Machete ::

Mogoče je treba za razumevanje 'oblikovalca' spletne strani najprej pogledati ta video:


:)
Res je grozna. Dejansko sem čutil fizično neugodje in bolečino v možganih, ko sem bral paketno ponudbo v oranžni, na kričečih podlagah.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

boolsheat ::

Ja, to je stran prilagojena za barvno slepe, tako se vidi, kdo so ciljne stranke.

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Mogoče je treba za razumevanje 'oblikovalca' spletne strani najprej pogledati ta video:


:)
Res je grozna. Dejansko sem čutil fizično neugodje in bolečino v možganih, ko sem bral paketno ponudbo v oranžni, na kričečih podlagah.

Točn to, tudi jaz sem bil na istem

oemdzi ::

Na novinarski konferenci so sicer povedali, da bo prenos podatkov pri slednjem vseeno omejeno, a naj bi bila številka vsaj 30 GB na mesec, niso pa tega dokončno potrdili.


"Neomejen" :|
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

DuleKrtola ::

oemdzi je izjavil:

Na novinarski konferenci so sicer povedali, da bo prenos podatkov pri slednjem vseeno omejeno, a naj bi bila številka vsaj 30 GB na mesec, niso pa tega dokončno potrdili.


"Neomejen" :|


AFAIK je to standard, neomejeni paketi imajo vedno nek "fair use limit", po katerem se povezava upočasni. Pogosto tudi onemogočajo tethering in posledično tudi VPN (ki otežuje zaznavanje prvega)

Bellzmet ::

Ja če hočejo preživet več kot pol leta ne smejo biti "standardni" ponudbnik. Če so pa samo hoteli (kakor je že nekdo prej napisal) pocuzat denar in bližnjega vzhoda jim je pa itak vseeno in je vse skupaj samo šminka.

...:TOMI:... ::

Sploh mi jasno, po eni strani fair use, po drugi pa pravijo, da je 4G nadomestek za fiksne linije. Ni videti, da bi bil.
Tomi

Bellzmet ::

"Fair use" je samo bedni izgovor ponudnikov, da imajo lahko manj za višje cene. Nič drugega.

...:TOMI:... ::

Ekzekli. To pa pomeni manj vlaganja v omrezja in zmogljivosti.
Tomi

mojsterleo ::

HMM, kul plus ne zgleda tok slabo...19.99 euro za 1000/1000/10GB. Lahko vidim konkurenco, ki ponuja toliko za tak denarec?

hojnikb ::

če si telemachovc, dobiš pr najaveč paketu neomejene klice+ tujina.
#brezpodpisa

R1710 ::

mojsterleo je izjavil:

HMM, kul plus ne zgleda tok slabo...19.99 euro za 1000/1000/10GB. Lahko vidim konkurenco, ki ponuja toliko za tak denarec?

Telemach Največ; 20€; ∞/∞/10GB/SLO-EU 100/EU-USA 200
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649238 (11566) V-i-p
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440322 (16668) VrtniPalcek
»

Telekom Slovenije draži mobilne naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20751064 (40742) MrStein
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640727 (23774) MrStein
»

Prehod iz simobilove naročnine

Oddelek: Mobilne tehnologije
174343 (3806) modelno1

Več podobnih tem