» »

Fortrade 50€ bonus

Fortrade 50€ bonus

Karton4 ::

Živijo,

a že kdo poskusil tole, ob registraciji ti dajo "kao" 50€ bonusa, vendar pri pravilih piše.

1. 50€ za trgovanje je namenjeno izključno za pridobivanje izkušenj in za usposabljanje na svetovnem finančnem tržišču
2. 50€ za trgovanje in profit se lahko dvignejo iz računa v kolikor je iztrgovan 0,1 lot za vsak EUR tega bonusa
3. Trgovanje s 50€ je časovno omejeno na 30 dni


A dejansko lahko kaj profitiraš, ali si samo prodal osebne informacije tako in dobil 0?

Hvala.

Baja ::

lahko ti uspe, z malo podkovanosti in sreče. vprašanje je edino, če ti uspe narediti zadosti prometa v 30dneh (0.1lot/eur). sem se igral kakšno leto nazaj s tem, prišel s 25e na 100+, potem pa je šlo hitro navzdol :/

jurkokafro ::

Definitivno ni easy money, a če imaš čas in te trgovanje zanima, se vsekakor najbolj splača izkoristit bonus ;)
Vesel bom, če se registriraš preko affiliate linka na moji strani: http://www.forex-trgovanje.si/forex-bon...
Poleg 50 € na fortrade je še nekaj drugih bonusov gori, tudi za Plus500 itd.

Gama ::

Nisem dobil 50€, sem se prijavil prek aff linka.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: cekr ()

Bellzmet ::

No such thing as a free lunch.

Roadkill ::

jurkokafro zaenkrat na slo-tech ni postal drugega kot affiliate linke do forex strani.
Ti mora jit pa res slabo, da po 2h letih še vedno fehtariš....
Ü

Gama ::

Fortrade je nateg, sem se registreru in me kliče cifra ena 44+ kr nekaj, v tretje me je klicu sem se javu pa sem po 5 sekundah dol vrgu, nategujejo zgleda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857584 (44698) PrihajaNodi
»

Forex (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24396579 (26344) chrush
»

valutno poslovanje (forex) ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821299 (14709) c3p0
»

Tradershub - ultimativna vstopna točka v kripto-trgovanje

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
142989 (2421) Mitoša

Nakup delnic

Oddelek: Loža
153793 (3343) Tilen

Več podobnih tem