» »

Xperia - Simobil

Xperia - Simobil

He-Man ::

Pozdravljeni,

imam Sony Xperio M4 Aqua z naročnino pri Simobilu (ultimativni L). Za navigacijo uporabljam Here Maps.

Čez vikend sem bil v Italiji in tam se telefon nikakor ni hotel povezat preko mobilnega interneta, da bi lahko uproabil Here Maps za navigacijo. Sploh ni bilo dostopa na internet, tudi, če sem preklopil na Ita. ponudnika.

Kakšna ideja? Hvala.

Invictus ::

Nastavi Here Maps v offline mode.

Seveda si prej zdownloadaj mape...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

...:TOMI:... ::

Simobil ima v domačem omrežju tako konfiguracijo, da se poveže na intenet, tudi če nimaš nastavitev vpisanih (APN...) ali če so napačne. V tujem omrežju valda nič ne dela.

To je podobno, kot če nekoga v domačem omrežju lahko pokličeš, če vpišeš 040xxxxxx ali +38640xxxxxx, v tujem pa moraš nujno vpisati +38640xxxxxx.
Tomi

...:TOMI:... ::

Lahko imaš pa tudi blokado podatkovnega prometa v tujini. Ali pa nimaš onemogočenega internetnega dostopa v sami aplikaciji.
Tomi

He-Man ::

...:TOMI:... je izjavil:

Simobil ima v domačem omrežju tako konfiguracijo, da se poveže na intenet, tudi če nimaš nastavitev vpisanih (APN...) ali če so napačne. V tujem omrežju valda nič ne dela.

To je podobno, kot če nekoga v domačem omrežju lahko pokličeš, če vpišeš 040xxxxxx ali +38640xxxxxx, v tujem pa moraš nujno vpisati +38640xxxxxx.


Aha, to bi mogoče znalo biti. Kako se pa to nastavi? Za Vodafone ITA npr.?

primozzzz ::

Invictus je izjavil:

Nastavi Here Maps v offline mode.

Seveda si prej zdownloadaj mape...


Samo nasvet.. Meni je veliko boljša aplikacija Sygic.. Poglej malo naokoli za scrackane offline mape itd.. =)
NI PODPISA

shadeX ::

Kakor jaz vem je Sygic po novem zastonj za prenos iz Google Play-a. (ne vem za iOS).

Sicer pa nočeš uporabljati veliko podatkov v tujini, če nočeš da bo tvoj račun letel v višave.

...:TOMI:... ::

Vpisati moraš simobilove naszavitve, ne vodafone it.
Tomi

Konlov ::

Za kaj razne navi, če na wifi zastonj naložiš google zemljevide in te brezplačno vodi. Brez prenosa podatkov?

jusv ::

Google maps offline je tudi meni najboljša izbira.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Maps na microSD kartici

Oddelek: Programska oprema
294184 (2540) Oldi
»

Google Maps dobil informacijo o dostopnosti parkiranja

Oddelek: Novice / Android
3410343 (7744) M.B.
»

Battlefield 3 CD key

Oddelek: Kaj kupiti
163985 (3553) dioniz
»

SIP (voip) na Androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
63614 (3198) SPEEEED
»

Kraja mobilne identitete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6010581 (10581) jc

Več podobnih tem