» »

Boot preko DVD enote

Boot preko DVD enote

IcyFox ::

Pozdrav, ker imam sprednjo masko ohišja na servisu in nimam gumba za vklop, me zanima ali se bi dalo nastaviti, da se računalnik zažene, ko pritisnem gumb na DVD enoti? Sem iskal po googlu, in nisem našel nič...

kloko ::

NE!
(razen če imaš smisel za lotanje)

L.p., Kloko

Han ::

Najbolj enostavno bi bilo porabit gumb z žicami in konektorjem za osnovno ploščo od starega odsluženega ohišja. To bi ti lahko dali na servisu...

IcyFox ::

sem poslal po pošti, tako da mi niso mogli dati...

če pa ima kdo kako viška, se priporočam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcyFox ()

TOP ::

Na matični ploščo kjer so priklopljene žičke,kjer piše power stakni žičke in z izvijačom se dotakno obeh žičk in bo vžgalo.Če tega nisi spreten prosi enega ki zna.Drugače pa ful na izi jutri pejdi v elektro štacuno in kupi stikalo eno poceni gor daj obe žički od Powerja in to je to.

IcyFox ::

sej na tak način sem zdaj prižigal, ampak je problem vsak dan računalnik obračat, da pridem do pinov...

Han ::

Od kakšnega ventilatorja s konektorjem za plato odcvikni žici in si ju napelji ven iz ohišja...

IcyFox ::

sicer imam en ventilator, ki ima polomljena krilca, ampak kabelj ni dovolj dolg... sicer so na ebayu ta stikala po 50 centov, ampak bom že prej dobil masko nazaj, da bo to prišlo. Tako da če kdo kakšnega šenka/proda po ugodni ceni, bi blo kamot


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri UTP kabel?

Oddelek: Omrežja in internet
3613989 (4164) Lonsarg
»

Znižanje vrtljajev ventilatorja na procesorskem hladilniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
193869 (3671) ST-777
»

Asus p8z77 deluxe problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
232190 (1947) Brias
»

2x ATX: brez releja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192102 (1821) Azrael
»

Reset biosa z stikalom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
122580 (2433) Lith

Več podobnih tem