» »

Excel problem

Excel problem

kitajc ::

Da bi spravil tabelo na eno A4 stran jo moram obrniti postrani. Zadeva mora izgledati tako kot na sliki. Narobe pa mi hodi višina stolpca, ki je ne uspem prilagoditi besedilu - vmes je prazen prostor. No, pa tudi obračanje tabele ni povsem ok. Rad bi, da mi kompletno tabelo obrne za 90°. Poskusil sem že:

- Autofit Contest
- Cell Margins

Tudi, če ročno prenesem črto, se ob zmanjševanju številke skrijejo oz. postavijo v dve vrstici.


Rad bi imel takole:


Ja, vem da lahko kopiram kot sliko, ampak nisem siguren, če se to le ne bo opazilo.

Še kakšna ideja?

harvey ::

Ja, vem da lahko kopiram kot sliko, ampak nisem siguren, če se to le ne bo opazilo.

Še kakšna ideja?

Kako opazi, pri printu, pdfju? Kopiraš kot vektor/wmf. In sprintaš, da preveriš kako naj bi se to opazilo. Če pa se kaj opazi, pa popraviš v kakšnem drugem programu in imaš zadevo rešeno tipi topi namesto, da odkrivaš buge in trike na relaciji Excel/Word.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

kitajc ::

Ja, sem vmes poskusil oboje (print screen tabele in realno tabelo). Malo se opazi - print screen je malo bolj zamegljen, barva je malenkost bolj svetla. Razlika ni pretirana.

Mislim, da bo tole povsem ok.

harvey ::

kitajc je izjavil:

Ja, sem vmes poskusil oboje (print screen tabele in realno tabelo). Malo se opazi - print screen je malo bolj zamegljen, barva je malenkost bolj svetla. Razlika ni pretirana.

Mislim, da bo tole povsem ok.

Ne print screen. Tabelo označiš v excelu potem pa v word - posebno lepljenje kot sliko/wmf in ne bo nič zabrisano ali kako drugačna barva.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word kot slika

Oddelek: Pomoč in nasveti
74600 (4531) Ramon dekers
»

Zaščitit strani

Oddelek: Izdelava spletišč
8710 (710) HardFu
»

Kopiranje HD DVD in Blu-Ray vsebine uspešno

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
325594 (4191) Looooooka
»

PrintScreen - kaj se izvede

Oddelek: Operacijski sistemi
202481 (2210) CaqKa
»

Ms access neke vrste auto number

Oddelek: Programiranje
171455 (1248) Fim

Več podobnih tem