» »

Microsoft podpora v Sloveniji

Microsoft podpora v Sloveniji

paraboŁa ::

Povezan sem z microsoft partners network, preko katerega imam nameščene nekatere microsoftove programe. Stvar pa je sledeča, skoraj vsak teden dobim recimo 5 brezveznih spam mailov iz njihove strani v inbox, ki jih nočem prejemati. Pri registraciji sem odkljukal vsa možna pošiljanja poročil in reklam. Problem pa se pojavi ker ni nikjer možnosti opt-out iz tega mailinga, koji kurac, ni to pri nas z zakonom določeno, da mora biti??

Da sploh ne omenjam strukture njihove spletne strani, kjer moraš za to, da kaj najdeš porabiti ogromno preveč časa. Za slovenski trg sploh ni maila, na katerega bi jim pisal. Telefonska številka podpore je za en kurac, preusmerjajo me od enega oddelka k drugem, od slovenskih v tujino, nobeden ne ve nič o tem. V glavnem, bravo microsoft res, za en opt out iz teh smrdljivih spam mailov sem porabil dve uri in dosegel nisem nič =). Ima še kdo podobne izkušnje?

111111111111 ::

Pritoži se informacijski pooblaščenki. https://www.cert.si/si/varnostne-groznj...

paraboŁa ::

Sem poklical, sicer gospa, s katero sem govoril ni pristojna na tem področju, ker nadomešča drugo. Je pa rekla, da imajo v zvezi z Microsoftom že kar nekaj prijav. Ne razumem kako tako gigantska firma ni seznanjena z najbolj osnovnimi zadevami, da o večjih sploh ne govorim. Načeloma res nisem tečen, mi pa gre to pošteno na organ, da mi spammajo inbox brez možnosti opt-outa, s podporo pa se ne da urediti nič.

dunda ::

Se strinjam. Tudi sam se že naletel na (ne)podporo pri Microsoft Partners Program.
Stran je takšna, da se s sodelavcem dolgo loviva, da razumeva tiste osnovne funkcionalnosti. Poleg tega jim enkrat ne dela v IE, drugič v FF ... Če se ne motim, je bil zadnjič primer, da nov računalnik, z novim sistemom ni bil "dovolj dober" za DL zadeve. Virtualka je bila rešitev.
Skratka - o MPP imamo slabo mnenje.
https://www.kacnje.eu

fender2206 ::

Pozdravljeni

Imam eno vprasanje in sicer: zakaj se na SLO Microsoft podpori nemore da prevzame Windows 11 Pro ampak samo Home verzija

mtosev ::

O čem ti to? ISO / Microsoft media creation ti naredi ISO za install OSa. ISO file za home in pro je enak. Če vpišeš ključ od home dobiš home verzijo, če pa pro dobiš pro verzijo OSa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Vuli ::

Verjetno ima laptop, ki ima Home licenco.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu po novem Pay what you want (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7320626 (17089) BigWhale
»

A je to normalno? Intrusion detector na routerju

Oddelek: Informacijska varnost
181883 (1503) denial
»

Microsoft Slovenija pošilja spam? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
739348 (8575) MTm2H37rqt7B
»

505: Go away, spammer!

Oddelek: Novice / Zasebnost
52037 (2037) ender

Več podobnih tem