» »

Gonilniki ne delujejo

Gonilniki ne delujejo

benkowolf ::

Zdravo,

včeraj sem kupil nov prenosnik in sicer HP ProBook 450 G3 ampak imam probleme z gonilniki. Imam samostojno grafično kartico AMD Radeon R7 M340 in tudi gonilnika za njo nemorem usposobit. Tudi gonilnik za Audio nedela. Sem poskusil inštalirat vse najnovejše gonilnike iz uradnih spletnih strani teh dveh proizvajalcev, vendar zaman. Upravitelj naprav je sicer zaznal grafični gonilnik za AMD grafiko, vendar ko poskušam prit na nastavitve grafične kartice (na namizju desni klik AMD settings) pride do APPCRASH-a in se mi pojavi okno ko lahko kliknem samo "Zapri program" in "Poišči rešitve v spletu".
Gonilnik za zvok pa upravitelj naprav sploh ne zazna. Tudi po inštalaciji in ponovnem zagonu ne zazna.

Imam Windows 7 ultimate, 64-bitni

PROSIM ZA POMOČ!

mtosev ::

probaj z driverji iz HPjeve strani.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

benkowolf ::

mtosev je izjavil:

probaj z driverji iz HPjeve strani.

sem, pa nedela.

mtosev ::

si namestil vse update iz windows update? a imaš .net framework nameščen?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

benkowolf ::

Sem namestil vse update z windows update + Microsoft .NET Framework 4.5 je nameščen

hojnikb ::

namesti win10 in porocaj ce je enako..
#brezpodpisa

Han ::

Na HP strani za prenos gonilnikov moraš izbrati pravi model...

Riff ::

http://support.amd.com/en-us/download/m... tle so gonilniki za radeon R7 340M, še vedno imaš možnost ročne posodobitve grafične , pa še 1x preveri da je res notr R7 340M

D3m ::

benkowolf je izjavil:

Zdravo,

včeraj sem kupil nov prenosnik in sicer HP ProBook 450 G3 ampak imam probleme z gonilniki. Imam samostojno grafično kartico AMD Radeon R7 M340 in tudi gonilnika za njo nemorem usposobit. Tudi gonilnik za Audio nedela. Sem poskusil inštalirat vse najnovejše gonilnike iz uradnih spletnih strani teh dveh proizvajalcev, vendar zaman. Upravitelj naprav je sicer zaznal grafični gonilnik za AMD grafiko, vendar ko poskušam prit na nastavitve grafične kartice (na namizju desni klik AMD settings) pride do APPCRASH-a in se mi pojavi okno ko lahko kliknem samo "Zapri program" in "Poišči rešitve v spletu".
Gonilnik za zvok pa upravitelj naprav sploh ne zazna. Tudi po inštalaciji in ponovnem zagonu ne zazna.

Imam Windows 7 ultimate, 64-bitni

PROSIM ZA POMOČ!


Če ne dela neseš nazaj.
Naj ti zamenjajo za drugega istega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

benkowolf ::

Sem inštaliral Windows 10 in zvok dela. Zdaj pa me zanima kako je z grafično, ker ni integrirana, jo je treba nekako aktivirat, ali ne?

benkowolf ::

Je že vse urejeno, očitno Windows 7 ni bla kompatibilna z tem modelom HP-ja, ker nalaganje gonilnikov mi je šlo na 10-ki brez kakršnih koli problemov. Hvala vsem za pomoč!

shadeX ::

Gonilnikov za Windows 7, nisi dobil več niti za moj prenosnik, ki sem ga lani januarja kupil. Tudi ko sem inštaliral W7 in inštaliral z driverji za W 8, pol jih ni delalo.

Z W8.1 in naprej, dela vse BP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia driverji NE GRE NALOŽITI!

Oddelek: Pomoč in nasveti
333679 (3018) OmegaM
»

Nov računalnik - problem driverjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
272575 (2108) Acies
»

Driverji za DEll inspiron in sistemska particija

Oddelek: Operacijski sistemi
8736 (647) solatko
»

grafična kartica - problem

Oddelek: Strojna oprema
172913 (2021) Riff
»

windows xp reinstall

Oddelek: Operacijski sistemi
8966 (895) overheat

Več podobnih tem