» »

Kateri telefon je najboljpi od teh ?

Kateri telefon je najboljpi od teh ?

gexi45 ::

Moja mama namerava kupiti telefon do 20€ na mesec (naročnina všteta), kupila ga bo pri telemahu ker dobi tam popust. Nameravala je vzet LG G3 pa so ga nehali prodajat ker je G5 ven pršla, in zej se men zdi da so vsi telefoni za prejšno ceno G3 veliko slabši in nevem ker je najboljši od teh.

-HTC Desire 626 LTE
-Lenovo Vibe X2
-Samsung Galaxy J5
-Huawei P8 Lite
-Sony Xperia M4 Aqua

BorutK-73 ::

Jure P ::

Glede na to, da iščeš telefon do 20€ na mesec z všteto naročnino bi bil pomemben podatek koliko znaša njena naročnina. Če si želi LG G3 in ga ni več v redni prodaji lahko kupi tudi rabljenega:
http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...
http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...
Osebno ne kupim nikoli več novega telefona. Sem ugotovil, da se enostavno ne izplača. Obstajajo tehnološki navdušenci, ki kupijo nov telefon skoraj vsako leto in prodajajo rabljene, ki so še vedno v garanciji. Če veš kaj iščeš se zelo splača kupit rabljenega, ki je dobro ohranjen in po možnosti še vedno v garanciji. Nimaš kaj zgubiti, prišparaš pa ogromno. Prodajajo jih po polovični ceni novega ali še manj. In kar je najpomembnejše: ni se ti potrebno vezati pri mobilnih ponudnikih!

Sicer pa bi ti priporočal Windows phone. Osebno sem pred letom dni prešel iz Androida na Windows phone in sem izredno zadovoljen, saj mi nikoli nič ne šteka, kot mi je npr. na androidu (pa nisem imel nizkocenovnih telefonov). Močno dvomim, da bom kdaj prešel nazaj na Androida.
Npr. Sony Xperia M4 Aqua te pride pri Telemachu 189€ pri dvoletni vezavi na paketu še več. Za isti denar dobiš rabljeno Lumio 930 z boljšo strojno opremo (pri čemer je pomemben podatek tudi, da je android z isto strojno opremo kot Windows phone občutno počasnejši/slabši od WP). Sem lastnik Lumie 930 in sem izredno zadovoljen. Slike dela čudovite in do sedaj nisem imel nobenih problemov z njim, vse dela zelo tekoče. Tukaj imaš link npr. za 190€, še eno leto v garanciji, zraven dobiš tudi etui.
http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...
Ali pa mogoče Lumia 640, ki naj bi bila malo slabša. A vseeno dela zelo spodobno in primerljivo Androidom, ki si jih omenil. Na bolhi že za 100€.

OvCa77 ::

Lumia 640 je nova za 100€
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

klinker ::

Za 15eur mesecno imas ze Nexusa 5X.
To je edini pravi Android, tako da ne mesajte ostalega dreka v splosno ime Android, Nexus pa povozi vse WP in ostale bazirane na Androidu polizdelke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419907 (13182) sift
»

Pregled pošiljke pred plačilom

Oddelek: Loža
454135 (2276) N0t0ri0us
»

Poceni smart phone

Oddelek: Kaj kupiti
142023 (1772) Scaramouche
»

Nakup telefona za cca 150€

Oddelek: Mobilne tehnologije
81466 (1132) SumTingWong
»

Samsung galaxy note 4/5

Oddelek: Mobilne tehnologije
11672 (604) zan126

Več podobnih tem