» »

Samsung galaxy note 4/5

Samsung galaxy note 4/5

zan126 ::

Pozdravljeni !

Zanima me samo kje bi lahko kupil telefon samsung galaxy note 4 ali pa celo 5 za 400 EUR ali manj saj je to moj proračun. Slišal sem že da so ljudje kupovali take telefone v tujini in jih dobili po zelo nizkih cenah.

Hvala za odgovore

klemenSLO ::

Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

zan126 ::

Za nota 4 in 5 sem preiskal praktično že celo bolho in nisem najdel nič. Iščem telefon ki je še kar zapakiran. Rabljene robe nočem več kupovati saj sem se že z takim nakupom zafrknil pri svojem prejšnem telefonu.

M-XXXX ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Thuban ::

v mediamarktu v avstriji dobiš Samsung S6 za 480 € in Note 4 za 500 €.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

zan126 ::

Obe telefonske številke sem že poklical. Ko sem poklical na prvo telefonsko številko mi so mi rekli da so telefon že odprli tako da ni več zapakiran. Kot sem pa že omenil iščem nov zapakiran telefon. Ko pa sem poklical 2 telefosnko številko pa mi je nek tip odogovril da sta se z ženo premislila in da telefona ne prodaja na žalost več. Kot sem že rekel sem preiskal vso bolho.

Hvala za pomoč vseeno !

Draconis to je čisto preveč. Upam da bom kje najdel cenejšo robo. Hvala za pomoč vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zan126 ()

M-XXXX ::

Prvi je potem še čisto OK šansa. In če je bil odprt? Saj ga že že pri prodaji odprejo...

zan126 ::

Nikoli ne veš kaj je lahko z njim počel ali pa mu je mogoče padel na tla ali pa kaj hujšega. Ne zaupam več rabljeni robi ...

TOP ::

No in če ne zaupaš rabljeni robi potem kupi novega,kaj kompliciraš tukaj.Greš v trgovino in kupiš ali podalšaš,kako naročnino,kje je problem.

zan126 ::

Zanimalo me je če kje obstaja kakšna takšna trgovina da ta telefon kupim bolj poceni. Prišel sem na ta forum da mi kdo pomaga če ve za kakšno tako trgovino. Eni nimamo velike plače v tej gnili drzavi da si lahko privoščimo telefone za 600, 700 ali 800 EUROV. Če ti ni kaj prov ali nimaš kaj pametnega za povedati lahko samo spokaš dol iz tega posta.

Invictus ::

Toliko stane. Drugače kupi kitajca za 100 EUR.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zan126 ::

Hvala za pomoč vsi ravnokar sem našel note 4 za 399 EUR v neki avstrijski trgovini. Invicitus ne toliko samo stane v slovenskih trgovinah kot je telemach, simobil in tako dalje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je tole legit?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183414 (2131) Jerry000
»

Kam se je izgubilo 15 odstotkov Galaxyjev Note7

Oddelek: Novice / Android
4514370 (9746) Unknown_001
»

Pregled pošiljke pred plačilom

Oddelek: Loža
454150 (2291) N0t0ri0us
»

Poceni smart phone

Oddelek: Kaj kupiti
142032 (1781) Scaramouche
»

Nakup telefona za cca 150€

Oddelek: Mobilne tehnologije
81471 (1137) SumTingWong

Več podobnih tem