» »

NBA

NBA

««
13 / 16
»»

bambam20 ::

Oče mu je sicer pametno svetoval, da NBA ne bo nikamor "pobegnila" in , da naj najprej odigra vsaj sezono ali dve z določeno stabilno minutažo in večjo vlogo v evropski ekipi in se šele nato odpravi preko luže.

Kako se bo pa LUka odločil bomo pa videli.

Mislim, da je problem, ker Real želi, da bi LUka podpisal 2 ali 3 letno pogodob in šele nato lahko odšel v NBA.

Kurzweil ::

To sem zasledil ja... nekako razumem Real... glede na to, kaj vse so naredili za njihov razvoj bi si zaslužili tisto odškovnino, ko bi ga katero izmed NBA moštev vzela kakšno sezono prej in tako bi Real pobasal nekje 1-3M$, podobna zgodba, kot recimo pri Ante Žižiću. Mimogrede precej prebiram španske medije, skupine in podobno in mislim, da sem nekje na Sportandu zasledil, da kakšen potencial je bojda sin Slavka Duščaka, ki je mislim, da že v Realu....

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

da kakšen potencial je bojda sin Slavka Duščaka, ki je mislim, da že v Realu....


Res je. Njegov sin je prav tako odšel v Real.

GupeM ::

Kurzweil je izjavil:

a, hvala za info.... po moje da je pametno, se je na F4u Evrolige in v končnici španskega prvenstva videlo, da še rabi kakšno sezono. Nikdar nisem maral Reala, ampak če po dveh neuspehih ne odleti Pablo Laso z mesta trenerja, potem je najbolje da Dončič ostane v Španiji. Vežkrat sem že zasledil, da Luka noče podaljšati pogodbe z Realom oz. da je še ni, samo upam, da ga ne bo kakšen cekin več prepričal, da gre eksperimentirat s kakšno Turčijo. Naj gre oz. ostane nekje, kjer bo imel minutažo in kjer resno računajo na njega. No potem pa bomo za Čančarja držali pesti, čeprav se bojim da bo težka, po drugi strani pa zadnja leta res veselo pobirajo material iz Mega Leksa. Drugače pa ni ravno preveč Evropejcev, na hitro sem zasledil 2 francoza, ene Latvijca in Bolgara Vezenka, za katerega se čudim da ni višje... dejansko je še Čančar 3 mesta višje...

Saj ni razlog, da on ne bi hotel. Fora je, da se niti ne more še. Na draft se lahko prijaviš šele v tistem letu, v katerem dopolniš 19 let. Dončić pa je letos šele 18. Zato ga ni na seznamu.

Kurzweil ::

To pa dvomim, ker recimo Archie Goodwin, ki je bil izbran po na draftu je z 18 leti že igral v NBA.

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

To pa dvomim, ker recimo Archie Goodwin, ki je bil izbran po na draftu je z 18 leti že igral v NBA.



Dejansko je zaigral šele, ko je imel 19 let. V NBA je že nekaj let pravilo, da igralec ne more zaigrati za NBA moštvo, če ni star najmanj 19 let.

Gregor5816 ::

Američani se lahko na draft prijavijo v letu ko dopolnejo 18, international igralci pa v letu, ko dopolnejo 19. Če bi bil Dončić 2 meseca starejši, bi se lahko že letos prijavil na draft.

Ciklamen ::

Clipsi trade-ali CP3 v Houston
- End of the Post ->

Kurzweil ::

Ravno sem hotel napisat :))

Patrick Beverley, Lou Williams, Sam Dekker in draft pick pa v Clipperse. Skratka neumnost Clippersov!

Ciklamen ::

Mah, pomoje je CP3 hotel ven, že par let niso konkurenčni zato je tudi njemu dopizdilo in šel s trebuhom za prstan :D
- End of the Post ->

Kurzweil ::

Za njega bi bilo super, če bi šel v San Antonio namesto Parkerja..

Ciklamen ::

Zgleda Spursi niso hoteli menjat, veliko je bilo govora ravno o trade-u med clipsi in spursi. Škoda res, ampak jebi ga :D
- End of the Post ->

Scaramouche ::

NY se je končno rešil Jacksona...

jnovak ::

"Tema je neaktivna več kot dva meseca" - ja, skoraj 4 :) Ampak nova sezona se je začela ... za Haywarda žal tudi že končala :/

Kaj pravite na nove združitve zvezdnikov (CLE, HOU, OKC). Je kje kaj relevantnega, ali so že "over the hill" kar se njihovih karier tiče?
Ima kdo možnosti, da na vzhodu preseneti Cavse? Je kaka ekipa toliko boljša, da lahko ogrozi GSW?

bambam20 ::

Glede, da si je Hayward zlomil gleženj Cavsi resnega izzivalca na vzhodu nimajo. Warriorsi so pa klasa za sebe.

Scaramouche ::

Portis udaril Mirotića, bo dobil mastno odškodnino, sucker punched, fraktura kosti na licu, to bo sigurna izključitev iz Bullsev, mogoče celo iz lige, to niso 90ta več...

Filip8 ::

Hayward nima zlomljenga gležnja.. Izpah je bil, torej bo kar hitro nazaj

bambam20 ::

Filip8 je izjavil:

Hayward nima zlomljenga gležnja.. Izpah je bil, torej bo kar hitro nazaj


Hayward dislocated his ankle and fractured his tibia. . Tako praviš, da bo hitro nazaj. 8-)

Kurzweil ::

Kar se Portisa in Mirotića tiče, je bojda bila stvar hinavska do kraja oz. kot je že bilo zgoraj napisano, imajo Američani za to dober izraz "sucker punch". Liga NBA ne bo suspendirala Portisa, ker se je to zgodilo na treningu, ga je pa klub že suspendiral za nedoločen čas. Mirotića čaka vsaj en mesec rehabilitacije, Oba sta seveda krilna centra, kar pomeni, da bo še toliko več minut dobival Lauri Markkanen, ena od senzacij letošnjega EPja. Kako pa se bo končalo glede civilne tožbe Mirotića, pa slednji še ni sporočil, lahko da se bosta pogodila in tožbe sploh ne bo. V NBAju to od igralcev zahteva vodstvo kluba, sicer Portis ne bo več igral za ta klub. Chicago je verjetno na najnižji točki v njegovi zgodovini.

Kar pa se Gordona Haywarda tiče, pa ni šlo za noben zvinj, ampak kompliciran zlom in še kaj. Kolega, ki je zdravnik in fizioterapevt pravi da se temu reče totalni zlom in tudi v angleščini se uporablja dobesedni prevod "total fracture". Možakarja čaka dolgotrajno okrevanje, eno leto je bojda najbolj optimistična napoved, bolj verjetno med 2-3 leta in veliko vprašanje če bo Hayward še sploh kdaj na podobnem nivoju. Škoda za Boston, dejansko so zaradi njega razbili pol ekipe, ki je lani delovala. Tudi prav poceni ni bil oz. ni. Res velika škoda za Boston.

edit: pa še video

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Gregor28 ::

Gogi Dragić najbolj konstanten na začetku sezone pri Miamiu!

Gregor28 ::

Dragič si zasluži mesto na All Staru!

PunkDude ::

Goran pa res ni med top 3 playi v NBA.

oemdzi ::

Je kdo opazil nov Youtube kanal (če ta obstaja) uporabnika Down to bucks, ki so ga očitno blokirali, imel je pa super highlightse manj uveljavljenih in zanimivih košarkarjev, sicer so bili opisi skorajda boljši od videa :)

EDIT: že našel... https://www.youtube.com/channel/UCNaGVv...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

MostWanted ::

ximo pierto pa mlg highlights sta najbolša.

Vazelin ::

A so še komu noro hudi tile "Miami Vice" dresi od Miamija?:D

https://cdn.shopify.com/s/files/1/1368/...

GupeM ::

Ne. Za moj okus so zelo grdi. Izgledajo, kot da bi s pokvarjenim tiskalnikom tiskali samo cyan in magento, pa še te dve samo ločeno, brez mešanja.

bambam20 ::

Preveč so khm gayevski.


Men so top od Bucksow in Phile ( city night edition. )



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

Gregor28 ::

Naj dve akciji 1.polčasa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor28 ()

MostWanted ::

Zares grozna predstava cle! Met za 3 do polcasa 2:15 se mi zdi. Pac pride tak dan ko nic ne gre not. Gremo naprej 2.tekma.

bambam20 ::

MostWanted je izjavil:

Zares grozna predstava cle! Met za 3 do polcasa 2:15 se mi zdi. Pac pride tak dan ko nic ne gre not. Gremo naprej 2.tekma.



Obramba očitno ni mela nič zraven. S trojkami Cavsi bostona ne bodo premagal. Ne morejo Cavsi tok trojk zadet, kot lahko Boston igra obrambo.

Vazelin ::

čak da ima Lebron ene 3 GOAT večere:D

http://www.espn.com/nba/story/_/id/2346...
:D
Torej Luka vsaj no.2 na draftu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

čak da ima Lebron ene 3 GOAT večere:D



Bomo videli.

bambam20 je izjavil:

Glede, da si je Hayward zlomil gleženj Cavsi resnega izzivalca na vzhodu nimajo.



Tale moj komentar mi je zanimiv, ampak kdo je pa vedel, da bo boston igral tako vrhunsko brez obeh zvezdnikov,

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

MostWanted ::

Tudi jaz si nisem misli. Tatum rozier brown, mladici pa igrajo odlicno. Tu je se aron baynes ki je pred leti igral za olimpijo jot danny greeb(spurs).

Vazelin ::

haha kako me une debate na mmc rtvslo od NBA novic spominjajo na kripto temo tule:D ene par userjev in potem še parkrat toliko AEjev:))

bambam20 ::

MostWanted je izjavil:

Tudi jaz si nisem misli. Tatum rozier brown, mladici pa igrajo odlicno. Tu je se aron baynes ki je pred leti igral za olimpijo jot danny greeb(spurs).


Sej veliko igralcev, ki so šli skozi olimpijo so ali pa igrajo odlično NBA. Skozi Union Olimpijo je šlo veliko igralcev, ki so igrali ali pa igrajo v NBA.

BAynes je tudi pokazal, da je super. ZDaj je vprašanje kaj naredit z Irvingom? Njega lohk trejdajo za Kahwija.

MostWanted ::

Kawhi menda, pazi menda ne me drzat za besedo v cleveland. Druga moznost je kawhi in lbj v phila. Pac teorije na youtubu :D

bambam20 ::

MostWanted je izjavil:

Kawhi menda, pazi menda ne me drzat za besedo v cleveland. Druga moznost je kawhi in lbj v phila. Pac teorije na youtubu :D


Cavsi nimajo prostora. So močno preko Capa. Kawvi je sam reku, da bi šel v lakerse. V philo zagotovo ne. imajo prostora... LBJ lohk vzame 40 milijonov. Kdo mu bo tok dal, je bedak.

Vazelin ::

Evo LeBron v LAju:D Sedaj lahko usput posname še kak movie:)) Itak več ko dve leti na tem nivoju nima več. Tudi njega bodo leta ujela.

Zna bit pa zanimivo, če drugo leto pride še Pippen, pardon Kawhi v LA, morda pa LeBron še dobi kak prstan :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

GupeM ::

Oskarja, tako kot Kobe, ne bo dobil.

gusto ::

Jaz spremljam NBA samo z enim očesom, vendar a ni malo huda 153 milijonov za nekoga, ki bo v začetku sezone dopolnil 34 let. Je pa res, da je trenutno raztura.

GupeM ::

Odvisno. Če bodo zaradi njega dobili 300 milijonov od prodanih kart/dresov/ostalih stvari + še rezultat jim lahko prinese, potem to ni veliko.

Vazelin ::

Lebron bo vrnil blišč franšizi. Cena ni pomembna tule. Je le največji trg.

r00k ::

James je še vedno najboljši igralec u ligi in je definitivno vreden tega denarja. Kako pa komentiraš novo pogodbo CP3 kjer bo za 4 leta dobil 160mil ?

gusto ::

r00k je izjavil:

James je še vedno najboljši igralec u ligi in je definitivno vreden tega denarja. Kako pa komentiraš novo pogodbo CP3 kjer bo za 4 leta dobil 160mil ?

No saj pravim, da nisem poznavalec NBA. Samo da Lakersi ne bojo po dveh sezonah dobili Kobeja 2, ki bo v čakanju na upokojitev soliral po parketu. Pa da ne bo pomote, James mi je OK, samo sprašujem se, če gre rebuild ekipe LA v pravi smeri.

GupeM je izjavil:

Odvisno. Če bodo zaradi njega dobili 300 milijonov od prodanih kart/dresov/ostalih stvari + še rezultat jim lahko prinese, potem to ni veliko.

Verjetno pa vseeno zaradi salary cupa ni enako, kot recimo v nogometu. Tu so sredstva omejena.

r00k ::

Pomoje ima James pred sabo več kot 2 leti igre na visokem nivoju, tako da je to za moje pojme odličen deal za Lakerse, dobili so kinga za 4leta, kar bi znalo pripeljati še kakšnega dobrega free agenta v naslednjih letih. Morda pride celo Kawhi že letos. Plus tega da se zaradi salary capa obeta razpad Warriorsev v prihodnjih letih in tako bolj realistične šanse za titulo.
Kaj bo v resnici bomo pa videli :) Imo letos ni veliko za pričakovati od Lakersov

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Evo LeBron v LAju:D Sedaj lahko usput posname še kak movie:)) Itak več ko dve leti na tem nivoju nima več. Tudi njega bodo leta ujela.

Zna bit pa zanimivo, če drugo leto pride še Pippen, pardon Kawhi v LA, morda pa LeBron še dobi kak prstan :)


Vprašanje kdaj bodo njega leta dohitela. Tako hitro zagotovo ne. Karl malone je še pri 40-ih dajal brez problema 22 pik povprečno. Realno , glede, da ni imel resni poškodb in maksimalno skrbi za telo bo igral nekje do 40-tega-

Kawhi je daleč od Pippena. Novodobna Jordan- Pippen sta Curry in Durant. Tako, da bodo vsi ostali morali počakati, da se Warriorsi razidejo.

xx23 ::

Malone je začel pri 22 letih, James pri 19. Poleg tega ima slednji že sedaj 46 več odigranih tekem v končnici. Močno dvomim, da bo zdržal do 40 na takem nivoju.

Vazelin ::

Ma kaki 40 let in takšen nivo. Ajde verjamem da zna bit pri 37ih še vedno allstar, ne bo pa več izvenserijski

Drevesce ::

Cousins v GSW. Dejansko imajo sedaj v prvi petorki 5 all-star igralcev. Zaradi poskodbe, naj bi Boogie zaigral sele jan-feb ali pa po all star breaku.
««
13 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cleveland Cavaliers

Oddelek: Šport
133615 (3102) johan05
»

NBA 2016/2017

Oddelek: Šport
175858 (5053) johan05
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641083 (37036) bambam20

Več podobnih tem