» »

java aplikacija

java aplikacija

Lavish ::

Pozdrav,

imel bi aplikacijo, katera bi imela datoteke na strezniku. Uporabnik jih bi zagnal ali terminiral, vendar nebi imel fizicnega dostopa. (nocem da nalozi datoteko na svoj racunalnik, vendar jo lahko vseeno uporablja..)

Ali je to mozno? lp
  • spremenil: Lavish ()

nightrage ::

Narediš web service, ki z datoteko operira na strežniku.

Lavish ::

nightrage je izjavil:

Narediš web service, ki z datoteko operira na strežniku.


kaj bolj podrobno? gre za .jar file ki si jo uporabnik prenese na lokalen računalnik, se vpise v svoj racun, kjer vidi datoteke na strezniku.


lp.

nightrage ::

Narediš klient/strežnik varianto in sicer web servis teče na strežniku, kjer se dogajajo operacije nad tvojimi datotekami, klient aplikacijo, ki kliče web servis pa zaganjaš iz katere koli lokalne mašine.

BivšiUser2 ::

Zakaj mi compiler javi error
Error: Main method not found in class Urnik, please define the main method as:
public static void main(String[] args)
or a JavaFX application class must extend javafx.application.Application

Imam en class, kjer se vse metode navezujejo na objekt in predvidevam, da mi ni potrebno pisati določila static...Prav tako imam notri, dva array-a. Napisal bi rad metodo v kateri bi pridobival indekse in vrednosti drugega. Dobim error, da z metodo (določilo static, ker se ne navezuje na objekt) ne morem urejeti array (non-static field). Kodo na žalost ne bom delil ker je v to DN, za katero me mantra samo ta sintaktična napaka...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

smacker ::

Manjka ti main metoda - vsak javin program rabi default class z "publis static void main" metodo - tam se zače koda izvajat. Brez tega imaš samo "class library", ki ga ni možno zagnat.

shadeX ::

Jp. V razredu moraš dat main metodo.

class FirstApp {
    public static void main(String[] args) {
        // Kliči funkcije dalje..
    }
}

BivšiUser2 ::

Samo zakaj? Imam ločene testne primere. To je pravzaprav samo class library.
Za preverjanje CL kličem program, ki so ga nam na faksu dali. Sintaksa za to je pa sledeča:
tj.exe naš_razred.java mapa_z_tesnitnimi_primeri (v katerih se kliče main) mapa_z_vhodi
. Testi mi javi napako med izvajanjem, kot napako mi pa navede to kar sem napisal zgoraj. Mislim, da mi tega doma ni delal, ker sem pred tednom to isto nalogo uploadal in je bilo vsaj 60% razultatov izpisanih z OK. Je to možno od verzije Jave?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

BivšiUser2 ::

Edit:imam še en nalogo, čist iste sorte pa je bp šla skoz.

OK, spet ena bedna stvar je bla ;((
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

nightrage ::

Napaka je bila "please define the main method as: public static void main(String[] args)" kar pomeni, da je manjkala pravilno definirana main metoda ali pa "or a JavaFX application class must extend javafx.application.Application", kar pomeni, da je bil tvoj glavni class narobe extendan, nisi pa povedal, da imaš JavaFX aplikacijo. Naslednjič to narediš ob priložitvi problema.

Zgodovina sprememb…

BivšiUser2 ::

Ne ni bil to rešitev, namesto poti do mape sem navedel ime datoteke. Spet en problem med stolom in tipkovnico. Sry za nevšečnosti.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

kunigunda ::

java -jar <jarfile> <main class>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava programa za delovanje v ozadju

Oddelek: Programiranje
91104 (697) konspirator
»

[java]problem z Throws

Oddelek: Programiranje
221505 (1034) killa bee
»

Java passing

Oddelek: Programiranje
203298 (2951) mihibo5
»

Nadaljuj Javanski program

Oddelek: Programiranje
111639 (1040) nightrage
»

[Java] Nova nit znotraj JPanel.paintComponent()

Oddelek: Programiranje
141816 (1603) alexa-lol

Več podobnih tem