» »

Ghost in the Shell (2017)

Ghost in the Shell (2017)

1
2
3 4

opeter ::

jype je izjavil:

Zakaj naj bi pa robocop imel prsne bradavice?


Šišmiš je imel:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

vostok_1 ::

Pozabljate, da superjunaki izvirajo iz gejevske scene 50' prejšnjega tisočletja. Presenečen sem, da nimajo tudi močno vidne vjugajoče se klobase v hlačah.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Personanonim ::

vostok_1 je izjavil:

Pozabljate, da superjunaki izvirajo iz gejevske scene 50' prejšnjega tisočletja. Presenečen sem, da nimajo tudi močno vidne vjugajoče se klobase v hlačah.


lol wut

Superhero @ Wikipedia

Early history

The word 'superhero' dates to at least 1917.[6] Antecedents of the archetype include such folkloric heroes as Robin Hood, who adventured in distinctive clothing.[7] The 1903 play The Scarlet Pimpernel and its spinoffs popularized the idea of a masked avenger and the superhero trope of a secret identity.[7] Shortly afterward, masked and costumed pulp-fiction characters such as Zorro (1919) or The Shadow (1930) and comic strip heroes, such as the Phantom (1936) began appearing, as did non-costumed characters with super strength, including Patoruzú (1928), the comic-strip character Popeye (1929) and novelist Philip Wylie's protagonist Hugo Danner (1930).[8]

In the 1930s, both trends came together in some of the earliest superpowered costumed heroes such as Japan's Ōgon Bat[9][10] (visualized in painted panels used by kamishibai oral storytellers in Japan since 1931), Mandrake the Magician[11][12][13] (1934), Superman in 1938 and Captain Marvel (1939) at the beginning of the Golden Age of Comic Books.


Se pa strinjam da "uniforme" superjunakov največkrat izgledajo precej gay
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

vostok_1 ::

Personanonim je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Pozabljate, da superjunaki izvirajo iz gejevske scene 50' prejšnjega tisočletja. Presenečen sem, da nimajo tudi močno vidne vjugajoče se klobase v hlačah.


lol wut

Superhero @ Wikipedia

Early history

The word 'superhero' dates to at least 1917.[6] Antecedents of the archetype include such folkloric heroes as Robin Hood, who adventured in distinctive clothing.[7] The 1903 play The Scarlet Pimpernel and its spinoffs popularized the idea of a masked avenger and the superhero trope of a secret identity.[7] Shortly afterward, masked and costumed pulp-fiction characters such as Zorro (1919) or The Shadow (1930) and comic strip heroes, such as the Phantom (1936) began appearing, as did non-costumed characters with super strength, including Patoruzú (1928), the comic-strip character Popeye (1929) and novelist Philip Wylie's protagonist Hugo Danner (1930).[8]

In the 1930s, both trends came together in some of the earliest superpowered costumed heroes such as Japan's Ōgon Bat[9][10] (visualized in painted panels used by kamishibai oral storytellers in Japan since 1931), Mandrake the Magician[11][12][13] (1934), Superman in 1938 and Captain Marvel (1939) at the beginning of the Golden Age of Comic Books.


Se pa strinjam da "uniforme" superjunakov največkrat izgledajo precej gay


Z stripi, še posebej superjunaki in podobno se je začelo pri gejih, ki so nekako želeli izražat svojo seksualnost, čeprav je bila za tisti čas prepovedana ali močno zatirana. Ker so sami stripi pravzaprav bili kul, se je prijelo tudi v mainstreamu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Personanonim ::

:|

Trolaš?

Daj vir,kakršnkoli,ker tole jaz berem kot nek "duhovit" poizkus "zatiranja" ljubiteljev stripov in superherojev.

To da so gejevske subkulture našle izraz oz. so se identificirale z nekaterimi stvaritvami v svetu stripov je najbržda res,primer je recimo X-meni ,čeravno so avtorji na začetku iskali inspiracijo v rasni nestrpnosti.
Da je pa vir stripov in superherojev striktno v gejevski subkulturi je pa malce bosa.

History of comics @ Wikipedia
"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

next3steps ::

flbroker je izjavil:

Risanke razumem, pa animirane filme tudi, te japonske in korejske animeje pa ne kapiram. vse je na istem principu narejo, vsem se usta enako odpirajo ne glede na to kar recejo pa vsi liki so prav japonsko cudaski, cloveske oblike z veliki ocmi...

Si gledal kaj korejsko filmsko sceno? Pa korejske stripe? Kitajsko sceno? Japonsko?
E, pa nisi.
Ne kapiraš, ker en poznaš kulture. Jaz jo spoznavam in me zelo zabava.

[D]emon je izjavil:

Ce si ti omejen se ne pomeni, da je tvoje (ne)razumevanje sveta resnica. Ti priporocam ogled kakega Princess Mononoke, lahko pa tudi recimo pogledas Neon Genesis Evangelion. Definitivno dva primera, ki nista za 6-letnike.

Elfen Lied ter School Days. Pa kakovosti je en dober, drugi pa v najboljšem primeru soliden. Zanj bosta bodisi najboljša bodisi najslabša.

Zgodovina sprememb…

AtaStrudl ::

Zakaj naj bi pa robocop imel prsne bradavice?


Da podoji male robocopke?
Da lahko gre pod krinko delat kot striptizeta?

D3m ::

pegasus je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

ne razumem jih, vsaj ne na nekem notranje emocionalnem nivoju.
Zanimivo ... meni so animeji približno edini medij, kjer se lahko z nekaterimi naslovi čustveno identificiram. Noben igran film me ne zagrabi do enake mere ... nekaj kitajskih pride blizu.


Elfen Lied. I feel ya brah. :'(
|HP EliteBook|R5 6650U|

pegasus ::

Elfen Lied sem probal, pa mi ne potegne. Sem bolj pri naslovih kot so 12 Kingdoms, Arjuna, Lain, Mushisi, ... med bolj svežimi me je pritegnil Shinsekai Yori, z zanimivo vizijo sveta in briljantnim zaključkom; Haibane Renmei pa je itak poglavje zase in nič v svetu gibljivih sličic ne pride blizu.

oo7 ::

Ghost in the Shell (2017) - Big Game Spot - Paramount Pictures



.

oo7 ::

Ghost in the Shell (2017) Official Trailer 2



.

scipascapa ::

tole zna biti kar hudo.

[D]emon ::

Na zacetku sem bil skepticen. Z vsakim novim trailerjem pa sem bolj zainteresiran.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

MaCoFaCo ::

wow

next3steps ::

BUMP.
Je že znano, kdaj pride v slovenske kinematografe?

MaCoFaCo ::

Ghost In The Shell's Thermoptic Suit :P

oo7 ::

next3steps je izjavil:

BUMP.
Je že znano, kdaj pride v slovenske kinematografe?



30.3.2017

oo7 ::

Ghost In The Shell (2017) - Water Fight - Paramount Pictures


.

scipascapa ::

dobre jozle una z očali :D

oo7 ::

Ghost in the Shell Movie CLIP - Building Jump


Kaj bodo cel film zmetali na you tube :P

jype ::

Po moje ga ne bom šel gledat, preveč je glup. Že iz teh par clipov je očitno, da je original na nivoju, ki se ne spušča zavoljo par dolarjev višjega zaslužka, tale pa ravno obratno: Pokazat reči, ob katerih se raja navdušeno baše s kokicami.

scipascapa ::

ker pa je originalni?

Mr.B ::

A nista dva originala ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jype ::

kuglvinkl ::

jype je izjavil:

Po moje ga ne bom šel gledat, preveč je glup. Že iz teh par clipov je očitno, da je original na nivoju, ki se ne spušča zavoljo par dolarjev višjega zaslužka, tale pa ravno obratno: Pokazat reči, ob katerih se raja navdušeno baše s kokicami.


This.
Your focus determines your reallity

ABX ::

Še par dni.
Upam da bo na nivoju. Glede kritik pa itak ni vredno jih brat, večini so vse filozofske debate in namigi šli čisto mimo glave (v filmu iz 95).
Si bom pač naredil svoje mnenje ko ga vidim.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

vostok_1 ::

Razlika:

Japonci, dajejo odrasle vloge otroškim karakterjem.
Zahodnjaki, dajejo otroške vloge odraslim karakterjem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Truga ::

ampak najboljsi ghost in the shell je stand alone complex?

pegasus ::

Odvisno od definicije "dobro", ampak za večino populacije verjetno ja.

ABX ::

Meni najljubši je stand alone complex 2nd gig Individual eleven.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Truga ::

Jaz sem se bl hecal. Ma pa SAC definitivno najboljso muziko.

vostok_1 ::

Slovenski prevod je "duh v školjki".

Garantiram, da bo v kinu polno smeha.

Shell ni školjka, ampak kvečjemu lupina. Stupid fucks.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

fireX88 ::

vostok_1 je izjavil:

Slovenski prevod je "duh v školjki".

Garantiram, da bo v kinu polno smeha.

Shell ni školjka, ampak kvečjemu lupina. Stupid fucks.



to sem se tudi sam smejal, pa nisem gledal animeja in ne vem o čem gre zgodba.. prevod tako kot vedno zmaga (primer assassin's creed).. banana republika
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

pegasus ::

vostok_1 je izjavil:

Slovenski prevod je "duh v školjki".
Za tem čepi precej hecna zgodba ... Če se spomniš, je bil film predvajan na rtv nekako sredi aprila. Mislim da smo bili ravno 1. aprila, ko je na irc uletel neznan osebek in začel razlagat, da njegova mati prevaja gits in da če bi bil kdo pripravljen pomagat. Mi pa vsi ha ha ha ... In čez par tednov je bil film na rtv. Case of bad timing ...

Smrekar1 ::

ABX je izjavil:

Še par dni.
Upam da bo na nivoju. Glede kritik pa itak ni vredno jih brat, večini so vse filozofske debate in namigi šli čisto mimo glave (v filmu iz 95).
Si bom pač naredil svoje mnenje ko ga vidim.


Anime je tipično japonski, precej enodimenzionalen. Polemizira paradoks Tezejeve ladje ali dedkove sekire, kar je sicer OK, ampak ne pride dlje kot od osnovnega vprašanja:

Dedek mi je dal sekiro. Ker je bila glava sekire že slaba sem jo zamenjal z novo. Ko sem z njo šel cepit drva se je zlomilo toporišče, ki sem ga zamenjal z novim. Je to še dedkova sekira?

Samo to ne zadošča za 90 minut materiala, ampak žal je to vsa globina, ki jo Duh v školjki premore. :(

Ship of Theseus @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Tr0n ::

Bolj povprecne ocene. Pricakovano meh.

oo7 ::

Trenutno 71% na RT https://www.rottentomatoes.com/m/ghost_... ampak je šele 7 kritik.

Tr0n ::

Pa 6.8 na IMDB takoj pred releasom ni ravno spodbujajoce. :)

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Pa 6.8 na IMDB takoj pred releasom ni ravno spodbujajoce. :)



Je še prezgodaj za pravo IMDb oceno. Trenutno je glasovalo malo več kot 1200 ljudi in največkrat so pristisnili 10 ali 1

Čez kakšen mesec se bo pokazala že bolj prava ocena na IMDB.

vostok_1 ::

Fantje in punce...a vam res ni jasno do sedaj?
Vse kar mainstream, blockbuster holivud sproducira zadnja leta so smeti. Če apriori upoštevaš najslabše, boš v večini primerov prav zadel...občasno pa imel kako prijetno presenečenje.

Podobno bo z Prometejem 2. Smeti na ravni "meh".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Na žalost vas je (za zdaj) še vedno več takih, ki vam ni všeč Arrival, radi si pa ogledate reči, ki so "engineered to please", ker se to pač najbolj splača.

Na tem se dela, zaenkrat kaže dobro.

kuglvinkl ::

jype je izjavil:

Na žalost vas je (za zdaj) še vedno več takih, ki vam ni všeč Arrival, radi si pa ogledate reči, ki so "engineered to please", ker se to pač najbolj splača.

Na tem se dela, zaenkrat kaže dobro.


Arrival je mogoče bolj privlačen za starše, glede na to, da je zgodba v resnici starševstvo (mogoče znotraj sam vidim spet poseben segment (komuniciranje), glede na to, da je moj bingelc star 2 leti). Je pa must see v vsakem primeru.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Nahhhhh. 20 min sem gledal in me je zmanjkalo.

Ko bom bolj spočit mogoče.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Smrekar1 ::

jype je izjavil:

Na žalost vas je (za zdaj) še vedno več takih, ki vam ni všeč Arrival, radi si pa ogledate reči, ki so "engineered to please", ker se to pač najbolj splača.


Arrival je bil smet, ki poskuša biti inteligentna, ampak ni.

Ne moreš na začetku filma postaviti močne trditve (univerzalni jezik je znanost) in potem tako to trditev kot tudi lika ki jo izreče do konca filma ignorirati in ga imeti za statista. To ni edini problem filma, je pa po mojem skromnem mnenju njegova največja šibkost, ki film v najboljšem primeru spravi na neko srednjo žalost.

D3m ::

Edini jezik bi moral biti matematika. Binarna števila ipd.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zmajc ::

Mislim da bom raje pogledal še enkrat 2.0 enhanced original z nadaljevanjem ter SAC. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Ghost in the Shell - Movie Review

Smrekar1 ::

D3m je izjavil:

Edini jezik bi moral biti matematika. Binarna števila ipd.


Oh, jaz sem si predstavljal, da z lingvističnimi forami ne bodo prišli nikamor in bodo začeli s trigonometrijo. Pitagorov izrek, včrtan in očrtan krog, krogla, Zemlja, kroženje, gravitacija ... in iz vsega tega razvili nekakšen jezik, iz katerega bodo potem ugotovili kaj se dogaja.

Prihod kot so ga naredili sodi v isti koš kot Dan neodvisnosti, samo brez akcije.

Smo pa malce zašli iz teme :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Nikec3 ::

Prihod kot so ga naredili sodi v isti koš kot Dan neodvisnosti, samo brez akcije.

To je pa najhujša primerjava do zdaj. 8-O:))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

jype ::

Smrekar1> Arrival je bil smet, ki poskuša biti inteligentna, ampak ni.

Motiš se. Pravilno si sicer ugotovil, da ima veliko pomanjkljivosti, da je inteligenten film, pa najverjetneje sploh ne moreš ugotoviti.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sci-fi predlogi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
579209 (1936) Apofis
»

Kateri animeji so vam dobri?

Oddelek: Sedem umetnosti
325330 (4850) BigFoot
»

Zadnji opomin !!!

Oddelek: Loža
201711 (1229) trillian
»

Anime

Oddelek: Loža
313033 (2629) Goku

Več podobnih tem