» »

Deep Purple - Child in Time priredba slovenskih rockerjev

Deep Purple - Child in Time priredba slovenskih rockerjev

tenchu ::



Včeraj smo izdali nov cover legendarnega komada in sem samo želel to delit z vami :)
  • spremenil: tenchu ()

mzakelj ::

Fantje brez zamere pohvalno za trud, samo pustite v originalu :)

tenchu ::

Original še vedno obstaja, komot ga lahko poslušaš, nič mu nismo naredili :D To je bolj kot nek poklon legendam :)

Voluhar88 ::

Bravo. Odlično zaigrano in zapeto! Ste sposobni tako zaigrat tudi v živo? Tega žal originalni purpli več ne morejo.

tenchu ::

Ian Gillan za svoja leta poje super. Normalno je, da z leti zgubiš nekaj razpona. Jaz pa pri svojim rosnih 24ih še nimam težav s tem, tako da mislim, da lahko tudi v živo to dokažemo. Trenutno se menimo, da bi naredili iz tega projekta bend in začeli nastopat po Sloveniji in tujini.

starboi ::

Odličen cover meni najljubše skupine ... ste dobili že pred meseci like za cover Burn ! :) Vas bom podrobno spremljal na YT kanalu, kaj nam boste pripravili v prihodnosti. Pohvale !

          ::

Ko sem prebral naslov, sem najprej pomislil, da je original Child in Time priredba kakšnih slovenskih rockerjev. No, saj v resnici je priredba, ampak od enih drugih.

radmannsdorf ::

dobr!

eric_cartman ::

Thumbs up tudi tukaj, kot na youtube-u. :)

Nor cover. Na začetku sem bil skeptičen glede vokala, ker vem, da je težek komad. Ampak ste tut to zelo dobro zvozil. Obvezno še dost komadov narest.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Če boste kdaj imeli kakšen koncert deli na forumu, ker primanjkuje dobrih rock bandov v slo. Vsaj v mojem koncu. Samo balkan. Z veseljem pridem pogledat.

Okapi ::

Kdaj bo koncert? Pridem.

Pred nekaj leti sem recimo prav užival na koncertu tolminskega Eclipsa, ki špilajo Pink Floyde.

jericho ::

Odlično, zelo dober poklon legendam. Porbajte še kakšne druge njihove pesmi.

c3p0 ::

Ena boljših priredb, čestitke, samo tako naprej.

Sarkozy ::

vokal je ful dobr :)
Ils sont fous ces Slovenes!

dreta ::

congrats


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši SLO komadi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10034354 (15071) VaeVictis
»

Simfonični orkester + metal

Oddelek: Sedem umetnosti
474876 (3175) GrimReaper
»

Metallica Zagreb

Oddelek: Sedem umetnosti
363199 (1664) hendriks
»

Kaj se zgodi ko se naučimo igrati kitaro

Oddelek: Sedem umetnosti
323254 (2323) Gwanaroth
»

Metallica, Apocalyptica, Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696285 (5460) Pisk

Več podobnih tem