» »

Katere proteine??

Katere proteine??

««
12 / 17
»»

Voss ::

S čim pa pijete whey? Meni z vodo ne ustreza in pač delam z mlekom + led z mixerjem, drugače mi je ogabno.

Bolj priporočate potem vsaj Almond milk?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Horas ::

ja seveda lahko zmlekom, odvisno koliko dodatnih kalorij raibš. jaz uporabljam 1.5% +whey + ovseni kosmiči. drugače pa kar z vodo, za malico ali kdaj po treningu.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Kvalitetni proteini se super mesajo z vodo. Med kvalitetne pa ne stejem myprotein. Bljak, po 1 mesecu se ti zagabijo, medtem ko se kvalitetnih ne navelicas in so preprosto okusni.

MeFirst, Olimp, Ironmaxx ftw. Jaz sem sicer bil prisiljen v high end proteine, ker mi mleko povzroca mozolje. Morda so mi celo wheyi slabe kvalitete.

Me niti ne zanima. Ze v sami strukturi je razlika. Slabi so redek prah, kvalitetni pa imajo "thick" strukturo.

Sicer pa je whey najbolj poceni in priročna oblika beljakovin. 2270g pride 60 evrov.

https://polleosport.si/1st-whey-2270-g-...

To imas za 90 meric oz. povedano drugace 25g cistih beljakovin te pride 65 centov.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

JanezH ::

Če gledaš

https://polleosport.si/1st-whey-2270-g-...

in

https://www.the-nutrition.com/izdelek/3...

Imajo prvi 75% beljakovin, drugi pa 86%. A niso pol drugi boljši? Sprašujem, ker jih ravno mislim naročiti.

Groot ::

JanezH je izjavil:

Če gledaš

https://polleosport.si/1st-whey-2270-g-...

in

https://www.the-nutrition.com/izdelek/3...

Imajo prvi 75% beljakovin, drugi pa 86%. A niso pol drugi boljši? Sprašujem, ker jih ravno mislim naročiti.


So boljši ja.

Voss ::

Pred pavzo in poškodbo sem sicer jemal te proteine: https://www.proteini.si/sl/beljakovine-...

Okusa vanilije in ledene kave sta mi bila vrhunska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Horas ::

pfuj in pfej precenjemi proteini.si. dalč od kvalitete.

kvaliteta je PEAK.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

stara mama ::

Res so dragi in še nagravžni, sploh za svojo ceno.
So se pa vštulili v vsak špar in hofer, drugače jim očitno nebi zlavfalo več.

DarkSite ::

Ta iz Hoferja ima sladilo Stevijo.

Ostale k ste pa tle postali pa druga umetna sladila: sukraloza, itd... To me full odvrne od nakupa.

Badwolff ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kvalitetni proteini se super mesajo z vodo. Med kvalitetne pa ne stejem myprotein. Bljak, po 1 mesecu se ti zagabijo, medtem ko se kvalitetnih ne navelicas in so preprosto okusni.


Se ti ne zdi, da je to bolj odvisno od okusa?
Jaz uporabljam myproteins nekaj okusov (slana karamela, cookie cream, bela čokolada, občasno kaj bolj eksotičnega) že leta, včasih kaj zamenjam. Kakega padca v kvaliteti nisem opazil, pašejo mi pa kakor kdaj, včasih je obdobje ko komaj čakam, da so na vrsti, včasih mi par dni ne pašejo. Tko kot vsaka hrana.

JanezH ::

Očitno ima vsak neko svoje mnenje, verjetno je pa karkoli vzameš podobna zadeva :O

FireSnack ::

Groot je izjavil:

Če si malo bolj športno aktiven in po možnosti še na splošno težje pridobivaš telesno maso (po domače: si suh po naravi), potem hitro ugotoviš da zgolj s hrano ne bo šlo, ker najbrž nikomur ne ugaja petkrat dnevno jest kosilo. Takrat pridejo prav dodatki.

To verjetno misliš na anabolične steroide? Ali si mislil testosteron? Mah tega je v rekreativnem fitnesu dandanes čisto preveč, v bodybuildingu pa tako ni pravil. To mi tudi ne diši, tako kot mi ne dišijo hidrolizirane beljakovine sirotke whey in izolati ter drugi anaboliki za goljufije v grajenju mišic. Moraš bit res prizadet z zelo slabo samopodobo da si vbrizgavaš take substance kot so whey izolati, malta in casein v telo.
Preprodajalec NFT umetnin

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

c3p0 ::

Ko smo še to žrli, smo jemali brez okusa. Zakaj bi plačeval za umetne dodatke? Pa še ceneje je bilo, če se prav spomnim.

JanezH ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanezH ()

IL_DIAVOLO ::

Voss je izjavil:

Pred pavzo in poškodbo sem sicer jemal te proteine: https://www.proteini.si/sl/beljakovine-...

Okusa vanilije in ledene kave sta mi bila vrhunska.


Tudi niso bogvekaj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

merilo kvalitete je tudi kako topn je whey ali kazein. večina je takih da še po 5min tresenja šejkrja majo grudice. peak-ov je tak da ga samo vsuješ v kozarc pa ne rabiš vilce, nič in je nared za pit. isto z mlekom.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

JanezH ::

Za pridobivanje mišične mase:
Po vadbi 2 merici THE Amino Whey zmešani s 3 mericami THE Maltocarb z 0,5l vode ali mleka. Zjutraj na tešče 1-2 merici zmešani z THE Maltocarb.


A ni pol to že gainer, če nabutas zraven proteinov toliko OH?

Voss ::

Myprotein imajo danes 48% popusta na skoraj vse izdelke do 13:00

UkrFTW! ::

Opažate kakšne pozitivne učinke jemanja proteinov v primerjavi s tem, da jih ne bi jemali?

Voss ::

UkrFTW! je izjavil:

Opažate kakšne pozitivne učinke jemanja proteinov v primerjavi s tem, da jih ne bi jemali?


Jaz s tem dobim svojo dnevno dozo cukra (oziroma štirikrat na teden). Dostikrat po fitnesu takoj letim na sestanek ali nazaj na računalnik in tako enostavno ni cajta za kuho in mora do nekega konkretnega meala pač whey + banana zadostiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Groot ::

Voss je izjavil:

Myprotein imajo danes 48% popusta na skoraj vse izdelke do 13:00


Kaj ti nuca, ko pa so vse izdelke tako svinjsko podražili. Prav neverjetno je kam so šle njihove cene

Horas ::

res so šle cene precej gor. tudi maxximum ni izjema.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Voss ::

Groot je izjavil:

Voss je izjavil:

Myprotein imajo danes 48% popusta na skoraj vse izdelke do 13:00


Kaj ti nuca, ko pa so vse izdelke tako svinjsko podražili. Prav neverjetno je kam so šle njihove cene


Ampak še vedno to pomeni, da za kg vanilije plačaš 23EUR, torej ceneje ali približno enako kot kje drugje. Samo za primerjavo. Na proteini.si za kg njihovega Wheya plačaš 28EUR.

Brez akcije pa je 42EUR na kilogram. To je pa res brutalna cena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Badwolff ::

Tko al tko majo praktično ves čas 40%, tko da ne vem zakaj se zapenjate na neznižano ceno. Men vedno deluje UKMP (Urška Koser). V primerjavi z ostalimi so dokaj ugodni, meni tudi njihov okus ustreza precej bolj, kot recimo proteini.si.

Voss ::

Badwolff je izjavil:

Tko al tko majo praktično ves čas 40%, tko da ne vem zakaj se zapenjate na neznižano ceno. Men vedno deluje UKMP (Urška Koser). V primerjavi z ostalimi so dokaj ugodni, meni tudi njihov okus ustreza precej bolj, kot recimo proteini.si.


Nisem tam že dolgo naročal. Slučajno sem danes videl mail pod promocijam :D

Groot ::

Voss je izjavil:

Groot je izjavil:

Voss je izjavil:

Myprotein imajo danes 48% popusta na skoraj vse izdelke do 13:00


Kaj ti nuca, ko pa so vse izdelke tako svinjsko podražili. Prav neverjetno je kam so šle njihove cene


Ampak še vedno to pomeni, da za kg vanilije plačaš 23EUR, torej ceneje ali približno enako kot kje drugje. Samo za primerjavo. Na proteini.si za kg njihovega Wheya plačaš 28EUR.

Brez akcije pa je 42EUR na kilogram. To je pa res brutalna cena.


Amino Whey od THE v redni ceni pride dobrih 19 EUR/kg, če uloviš njihovo akcijo pa še manj.

Badwolff ::

Groot je izjavil:

Voss je izjavil:

Groot je izjavil:

Voss je izjavil:

Myprotein imajo danes 48% popusta na skoraj vse izdelke do 13:00


Kaj ti nuca, ko pa so vse izdelke tako svinjsko podražili. Prav neverjetno je kam so šle njihove cene


Ampak še vedno to pomeni, da za kg vanilije plačaš 23EUR, torej ceneje ali približno enako kot kje drugje. Samo za primerjavo. Na proteini.si za kg njihovega Wheya plačaš 28EUR.

Brez akcije pa je 42EUR na kilogram. To je pa res brutalna cena.


Amino Whey od THE v redni ceni pride dobrih 19 EUR/kg, če uloviš njihovo akcijo pa še manj.



400g 16 evrov, akcija 10 ta trenutek, tko da...
Razen če si preračunaval z večjih količin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Voss ::

Groot je izjavil:

Voss je izjavil:

Groot je izjavil:

Voss je izjavil:

Myprotein imajo danes 48% popusta na skoraj vse izdelke do 13:00


Kaj ti nuca, ko pa so vse izdelke tako svinjsko podražili. Prav neverjetno je kam so šle njihove cene


Ampak še vedno to pomeni, da za kg vanilije plačaš 23EUR, torej ceneje ali približno enako kot kje drugje. Samo za primerjavo. Na proteini.si za kg njihovega Wheya plačaš 28EUR.

Brez akcije pa je 42EUR na kilogram. To je pa res brutalna cena.


Amino Whey od THE v redni ceni pride dobrih 19 EUR/kg, če uloviš njihovo akcijo pa še manj.


Jih stestiram :)

FireSnack ::

Odkar so podražili proteine za 70%, jim več ne vzemam. Začuda se mi zdi da mišična masa ostaja. Jem pa pač malo več proteinov iz hrane, ampak bistveno manj kot takrat ko sem se doziral z anaboličnimi steroidi oz. whey.
Preprodajalec NFT umetnin

c3p0 ::

Proteinski praški so drag placebo. Placebo zato, ker so v 99% za rekreativca nepotrebni, zdaj očitno tudi zelo dragi.

Groot ::

Badwolff je izjavil:

400g 16 evrov, akcija 10 ta trenutek, tko da...
Razen če si preračunaval z večjih količin.


Haha dobro no saj nismo v vrtcu da se bomo lovili na takšne stvari. Seveda da sem preračunal iz normalnega pakiranja 2300g, ki ga kupi najbrž 90% ljudi, ostali pa večje pakiranje.

FireSnack je izjavil:

Odkar so podražili proteine za 70%, jim več ne vzemam. Začuda se mi zdi da mišična masa ostaja. Jem pa pač malo več proteinov iz hrane, ampak bistveno manj kot takrat ko sem se doziral z anaboličnimi steroidi oz. whey.


Že komentirano, vzdrževati je veliko veliko lažje kot pridobiti. Če misliš da boš zgolj zato ker si nehal jemati proteine naenkrat suha prekla, potem ti že v osnovi ni bilo jasno čemu točno so proteini namenjeni ;)

Glede anaboličnih steroidov pa samo upam da tvoji otroci, če jih boš kdaj imel, ne bodo potrebovali umetnega mleka. Ker potem jih boš po tvoje žal očitno pumpal z anaboličnimi steroidi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

Likalnik ::

UkrFTW! je izjavil:

Opažate kakšne pozitivne učinke jemanja proteinov v primerjavi s tem, da jih ne bi jemali?


tudi mene to zanima...hodim redno v fitnes od novega leta...3x na teden...cilj je malo ojačati telo.

imel sem 103kg, (na 190cm višine) sedaj sem prišel na 97kg in to jih imam že kar nekaj časa...malo pazim na prehrano...da pač ne zaužijem preveč kalorij.

mogoče bi izgubil še kakšni 2 kili ampak ni pa nujno...trenutno po fitnesu jem skuto (skupaj s korenjem ali pa kakšnim sadjem)...malo sem se jo že naveličal...ali priporočate, da bi po fitnesu zaužil proteine katere bi mešal z vodo in ne mlekom? ali je bolje ostati na skuti?...nočem pridobivati na teži...toliko kot imam sedaj je max...kot sem napisal mogoče še kakšni 2 kili dol.

Voss ::

Likalnik je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Opažate kakšne pozitivne učinke jemanja proteinov v primerjavi s tem, da jih ne bi jemali?


Trenutno po fitnesu jem skuto (skupaj s korenjem ali pa kakšnim sadjem)...malo sem se jo že naveličal...ali priporočate, da bi po fitnesu zaužil proteine katere bi mešal z vodo in ne mlekom? ali je bolje ostati na skuti?...nočem pridobivati na teži...toliko kot imam sedaj je max...kot sem napisal mogoče še kakšni 2 kili dol.


Ravno to je dostikrat problem, ko folk je isto jedilnik par let skupaj. Logično se naveličaš. Zamenjaj skuto za whey protein. Ko porabiš eno pakungo pa spet prešaltaj na skuto za določen čas.

p0f ::

Likalnik je izjavil:

ali priporočate, da bi po fitnesu zaužil proteine katere bi mešal z vodo in ne mlekom?




Ne pozabi na pravo kolicino in razmerja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Voss ()

Voss ::

A nam lahko trolli vsaj eno temo pustite na miru in greste svoje frustracije iz osebnega življenja spravljat v druge teme, kjer ste jih že uničili.

Ne žrete proteinov? Prav, boli nas kurac. Kaj se tok sekirate kaj mi vnašamo v svoje telo?

Že strokrat prežvečene debate preselite v dobesedno vsako temo o proteinih. Eni in isti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

p0f ::

Voss je izjavil:

A nam lahko trolli vsaj eno temo pustite na miru in greste svoje frustracije iz osebnega življenja spravljat v druge teme, kjer ste jih že uničili.

Ne žrete proteinov? Prav, boli nas kurac. Kaj se tok sekirate kaj mi vnašamo v svoje telo?


Ti si trol.

Jaz sem vam Svarcijev tajni recept prilepil, ker sem preprican, da je odlicen in niti najmanj ogaben (tvoje besede), kot stvari, ki jih zdaj uzivas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Horas ::

Voss je izjavil:

Likalnik je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Opažate kakšne pozitivne učinke jemanja proteinov v primerjavi s tem, da jih ne bi jemali?


Trenutno po fitnesu jem skuto (skupaj s korenjem ali pa kakšnim sadjem)...malo sem se jo že naveličal...ali priporočate, da bi po fitnesu zaužil proteine katere bi mešal z vodo in ne mlekom? ali je bolje ostati na skuti?...nočem pridobivati na teži...toliko kot imam sedaj je max...kot sem napisal mogoče še kakšni 2 kili dol.


Ravno to je dostikrat problem, ko folk je isto jedilnik par let skupaj. Logično se naveličaš. Zamenjaj skuto za whey protein. Ko porabiš eno pakungo pa spet prešaltaj na skuto za določen čas.


lol, ko porabi pakungo? zakaj ne vsak drug dan drugačn obrok po treningu? isto velja za vse ostale obroke. važno je samo vsota kalorij na konc dneva in makrohranil (B, OH,M).
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Voss ::

Horas je izjavil:

Voss je izjavil:

Likalnik je izjavil:

UkrFTW! je izjavil:

Opažate kakšne pozitivne učinke jemanja proteinov v primerjavi s tem, da jih ne bi jemali?


Trenutno po fitnesu jem skuto (skupaj s korenjem ali pa kakšnim sadjem)...malo sem se jo že naveličal...ali priporočate, da bi po fitnesu zaužil proteine katere bi mešal z vodo in ne mlekom? ali je bolje ostati na skuti?...nočem pridobivati na teži...toliko kot imam sedaj je max...kot sem napisal mogoče še kakšni 2 kili dol.


Ravno to je dostikrat problem, ko folk je isto jedilnik par let skupaj. Logično se naveličaš. Zamenjaj skuto za whey protein. Ko porabiš eno pakungo pa spet prešaltaj na skuto za določen čas.


lol, ko porabi pakungo? zakaj ne vsak drug dan drugačn obrok po treningu? isto velja za vse ostale obroke. važno je samo vsota kalorij na konc dneva in makrohranil (B, OH,M).


Kaj ima to veze s tem, da se ene in iste hrane slej kot prej nasitiš in je dobro na vsake toliko časa malce spremenit jedilnik. Ko sem bil na faksu, sem vsak dan jedel po 6 jajc in so se mi tako zagravžala, da je kar nekaj časa trajala, da so mi zopet postala užitna.

</head> ::

Sem mislil, da pretiravate in sem šel preverit, kakšna je cena na myprotein...

HO LE SHEET!

Lani novembra sem kupil 5kg myprotein izolata in je bila cena 149.99€ in 42% popusta. Torej 87€.
Zdajle je cena 284.99€. Če damo isti popust - 165€

https://si.myprotein.com/sports-nutriti...

Praktično 2× višja cena. :O

Badwolff ::

1 kg cookies and cream
okt 20 16€
Okt 22 26€
Domnwvqm, da enak popust, ker je vedno cca 40

FireSnack ::

Odkar se je podvojila cena proteinov in caseina zaradi Ukrajinskega izvoza si jih več ne vbrizgavam. Počutje je boljše in niti ni videti da mi kaj mišic pobralo in še privarčeval sem 250€ na mesec od proteinov.
Preprodajalec NFT umetnin

IL_DIAVOLO ::

A proteine se še kar vbrizgava v žilo? :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FireSnack ::

Ampak vseeno boljše 250€ na mesec za proteine kot za čike ali droge.
Preprodajalec NFT umetnin

temp1337 ::

Proteini so velik nateg. 90% rekreativcev ob zmernem treniranju in normalni raznoliki prehrani ne bo opazila razliko na telesu če ne bodo jemali krmila Whey.

blackbfm ::

whey ima visok % beljakovin glede na ostala hranila, bistveno več kot "normalna raznolika prehrana", ni to nateg ampak dejstvo. Sigurno pa v fazi regeneracije od viška beljkaovin ne boli.

thramos ::

Nateg je, da rekreativec to rabi.

Goran's Blog ::

Proteini so čisto ok.
Za nekajkrat tedensko ko sti ne, da kaj "trdega" po treniningu pojest zmešaš enostavno proteine.
Sedaj, da bi jih pa vsak dan kot rekreativec pa mi lih ne ustrezajo.

Scorpy84 ::

Jaz opazim razliko ce ne jemljem ali jemljem, sem pa kolesar. Prakticno vsak dan na kolesu. Je pa res, da bolj malo vzamem, ne po navodilih in se pozna, da ce ne jemljem, da naslednji dan nimam isto moc. Seveda jemljem se druge dodatke, kot je magnezij pa se kak vitamin, kateri isto uplivajo, na moc in kondicijo.

blackbfm ::

Nateg je, da rekreativec to rabi.


kaj je to rekreativec? imaš ljudi ki grejo recimo 5x na teden fitnes trenirat, pa imaš ljudi ki odlaufajo mogoče 1 uro na teden. oba tipa ljudi lahko smatraš za rekreativca

temp1337 ::

Scorpy84 je izjavil:

Jaz opazim razliko ce ne jemljem ali jemljem, sem pa kolesar. Prakticno vsak dan na kolesu. Je pa res, da bolj malo vzamem, ne po navodilih in se pozna, da ce ne jemljem, da naslednji dan nimam isto moc. Seveda jemljem se druge dodatke, kot je magnezij pa se kak vitamin, kateri isto uplivajo, na moc in kondicijo.

V Sloveniji imamo problem. Veliko rekreativcev trenira podobno kot bi bili na profesionalnem nivoju. Tudi poškodujejo se kot profesionalci, le da jim bolniško plačuje podjetje, kjer so redno zaposleni. Vsak dan je več takih, saj to ponavadi izhaja iz poslabšanega mentalnega zdravja. Taki potem podrejajo vse treningom, prehrani, zapravljajo nepredstavljive vsote denarja za profesionalno opremo in razna krmila, dodatke, tablete. Nemalo je takih, ki v rekreativnem športu posegajo celo po prepovedanih substancah. Skratka rekreativni nivo že dolgo ni več samo aktivnost za dobro počutje, zdravje in zabavo.
««
12 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša trgovina za športne(prehranske) dodatke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8712253 (663) Kekokekič
»

katere proteine kupiti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15036753 (13923) link_up
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818806 (7383) ramiz?!
»

Weight Gainer katerega ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5318621 (16278) D3m

Več podobnih tem