» »

Tesla 3

Tesla 3

Temo vidijo: vsi
««
137 / 175
»»

Sheteentz ::

kow je izjavil:

Za lepoto je se prezgodaj. Elektricni avtomobili imajo se prevec omejitev, da bi se sel taksne bedarije. Tudi racunalniki so bili v startu grdi. Trenutno naj se optimizira performance.

Računalniki so bili v štartu grdi zato, ker so bile vse stvari v sedemdesetih in osemdesetih grde, tisto sta bili desetletji oglatega industrijskega dizajna. Leta 2019 znamo pa narediti tudi kakšno zaobljeno linijo in formo, ki odseva neko oblikovno logiko. Tole grozodejstvo je na nivoju jebanja v glavo.

no comment ::

Zgleda poseben... kar je dobro. Meni osebno je vse prej kot grd. Grda je trojka.

WarpedGone ::

kow je izjavil:

Za lepoto je se prezgodaj. Elektricni avtomobili imajo se prevec omejitev, da bi se sel taksne bedarije. Tudi racunalniki so bili v startu grdi. Trenutno naj se optimizira performance.


Ne ni, tale je na primer ful lepš:

Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Sheteentz je izjavil:

kow je izjavil:

Za lepoto je se prezgodaj. Elektricni avtomobili imajo se prevec omejitev, da bi se sel taksne bedarije. Tudi racunalniki so bili v startu grdi. Trenutno naj se optimizira performance.

Računalniki so bili v štartu grdi zato, ker so bile vse stvari v sedemdesetih in osemdesetih grde, tisto sta bili desetletji oglatega industrijskega dizajna.
Razen če je oblikoval Colani.

WarpedGone ::

Zbogom in hvala za vse ribe

mailer ::

Tale dizajn je pa zelo drzen, milo rečeno... V oblikovalskem svetu so zaobljene linije trenutno in. Vsi bi radi vse sexi in okroglo. Zagotovo se bodo našli ljudje, ki jim bo to všeč.
Zanimiv koncept za purge serijo, zadaj daš stoječ minigun za večjo vpadljivost...
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Ganon ::

WarpedGone je izjavil:



Kristus, v gibanju je še tisočkrat grši, če je to sploh mogoče. Kot bi ga rednecki sestavili v zakotni, razpadajoči garaži.

no comment ::

Ja, v akciji zgleda malo bolj štorast. Vseeno, je nekaj posebnega. Vsaj ni generično podpovprečno jajce (kot 3).

borisk ::

Zaenkrat so si pri Fordu in RIVIAnu oddahnili

Machete ::

Za v karnevale je idealen!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MrNighthawk ::

Ganon je izjavil:

WarpedGone je izjavil:


Kristus, v gibanju je še tisočkrat grši, če je to sploh mogoče. Kot bi ga rednecki sestavili v zakotni, razpadajoči garaži.

Kaj se bo zgodilo s pešcem, ki ga bo tale avto zbil? Varnost v avtu se je bistveno zboljšala... izven avta je bolj problematično. Vsaj za nekatere proizvajalce.
https://www.cnbc.com/2019/02/28/pedestr...
https://www.autonews.com/regulation-saf...

Raptor F16 ::

hammock je izjavil:

Imamo ga. Cybertruck.







Zacensi z $40k (250mi range) in navzgor. Top tier bo $70k in 500mi range, kar so dobre cene.

Osebno mi zgleda kot dvignjeni DeLorean :))


Jel to kovači pravili ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Machete ::

Mogoče pešci rabijo app, da jih bo povozilo, samo tako bodo pogledali na cesto?
Sicer pa nehajte se ukvarjati s to grozo, saj gre le za kartonasti koncept.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

joggi79 ::

WarpedGone je izjavil:

Kaj ostane fordu?
Na eFing delovni mašini katera naj bi bila narejena za gonit skozi hosto in preko njiv?

Fordu ostane predvsem to, da je avto danes na razpolago, medtem ko tole se 5 let ne bo... ce sploh kdaj bo.
Btw... koliko pickupov, tudi v ZDA, si ze videl, da so namenjni "za gonit skozi hosto in preko njiv"? V osnovi sicer so, danasnja uporaba je pa dalec dalec od tega, tako da so lepe linije in lepa barva neprimerno bolj pomembne kot bog vedi kaj se je Musk izmislil da je ultra cool v njegovem neobstojecem stvoru.

Raptor F16 je izjavil:

Jel to kovači pravili ?

Ja ista dva Mehicana, ki sta svasala Starship, pa jima je se malo rostfrej pleha ostalo in sta tole skupaj vrgla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: joggi79 ()

s1m0n ::

Pa, a nismo govorili, da je Tesla desetletja za ostalimi glede avtomobilske industrije (izvzet el. sklop). Zdaj so tole dokazali :) Avto prav paše v čas LM001.

WarpedGone ::

If my @Tesla #Cybertruck order numbers are correct, the internet just pre-ordered... 200,000 trucks tonight

https://twitter.com/ChrisDungeon/status...

Heheh...

I cant wait to get mine, so i can smoke some Ferraris with a 6 seater pickup truck lmaooo
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

profii ::

Moja prva asociacija:
 Tomb rider 1

Tomb rider 1

Cruz ::

WarpedGone je izjavil:

If my @Tesla #Cybertruck order numbers are correct, the internet just pre-ordered... 200,000 trucks tonight

https://twitter.com/ChrisDungeon/status...

Heheh...

I cant wait to get mine, so i can smoke some Ferraris with a 6 seater pickup truck lmaooo
Mislim, da se tule splača to omeniti: For the moment, Tesla is taking a $100 refundable deposit in order to secure a reservation for the Cybertruck. Actual orders aren’t going to be taken until closer to production starting, in late 2021.

Drugače pa meni avto ni tako napačen, zlasti če bo kot obljubljeno funkcionalen. Je pa res, da cyberpunk ni ravno v modi. Mogoče do takrat bo. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

hammock ::

Oblika je stvar okusa (meni je na zacetku bil wtf, zdaj pa bolj ga gledam bolj kul mi je). Mad max varianta, samo 'rjasti' painjob fali.

Kar se stevilk tice (performanse in cene)... od 2022 ni vec razloga, da bi se kdo kupil kaj drugega. Vsaj tisti ne, ki znajo za silo racunat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hammock ()

gazibo ::

hammock je izjavil:

Imamo ga. Cybertruck.





 fdsfda

fdsfda

hammock ::

Ni primerjave, truck je rostfrei, ti pa si nalepil pocinkan pleh :))

Spock83 ::

Meni osebno je hud ker je res nekaj posebnega. Upam, da se ga bo lahko zapreti in predelati in v njim spiš. Npr povežeš se na kamp eletriko in spiš v avtu. Dela klima ali gretje non stop :)

DarkSite ::

Spock83 je izjavil:

Meni osebno je hud ker je res nekaj posebnega. Upam, da se ga bo lahko zapreti in predelati in v njim spiš. Npr povežeš se na kamp eletriko in spiš v avtu. Dela klima ali gretje non stop :)


https://www.motor1.com/news/383788/tesl... Tle mas prvo sliko.

Utk ::

Ljubitelji raznih minijev, fiatov 500, pa tudi golfov, očitno niste ciljna publika za ta avto, tako da se zarad vaših komentarjev tesla sigurno ne bo naredila kopije nemške oblikovne genialnosti:

hammock ::

Utk je izjavil:

Ljubitelji raznih minijev, fiatov 500, pa tudi golfov, očitno niste ciljna publika za ta avto, tako da se zarad vaših komentarjev tesla sigurno ne bo naredila kopije nemške oblikovne genialnosti:

What kind of sick joke is that? :O

Nissan Juke za 500k?

fikus_ ::

Za takšen avto ne rabiš dosti orodij za štancanje pleha, je abkantrca dost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

gazibo ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

Raptor F16 ::

fikus_ je izjavil:

Za takšen avto ne rabiš dosti orodij za štancanje pleha, je abkantrca dost.



Saj pravim, šlosarsko kovaški izdelek 🤣

hammock je izjavil:

Oblika je stvar okusa (meni je na zacetku bil wtf, zdaj pa bolj ga gledam bolj kul mi je). Mad max varianta, samo 'rjasti' painjob fali.


Tist vrh strehe je fail. Konstrukcijsko kot tudi oblikovno.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

sreda ::

meni je pa všeč.
Mislim, da bodo ruski tajkuni navalil na velko.

RedDrake ::

hammock je izjavil:

Oblika je stvar okusa (meni je na zacetku bil wtf, zdaj pa bolj ga gledam bolj kul mi je). Mad max varianta, samo 'rjasti' painjob fali.

Kar se stevilk tice (performanse in cene)... od 2022 ni vec razloga, da bi se kdo kupil kaj drugega. Vsaj tisti ne, ki znajo za silo racunat.

Situacija je jasna kot beli dan.
Zastavi vse premoženje od sebe, sorodnikov in prijateljev, vzami par 100k (ali celo M, če si med bolj uspešnimi IT ljudmi) krede, in si leta 2022 na "kupim Šmarno Goro" denarju ...
Če tega ne narediš, potem pač ne verjameš v to kar pišeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

2dark ::

tudi grda vozila se prodajajo,

Dokaz je Humvee ..

Raptor F16 ::

2dark je izjavil:

tudi grda vozila se prodajajo,

Dokaz je Humvee ..


Če imajo dobro medijsko promocijo.

Hummerja je Švarci dvignil. No v bistvu je Hummer tko kot Harley Davidson postal igrača za ljudi v krizi srednjih let.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

hammock ::

RedDrake je izjavil:

hammock je izjavil:

Oblika je stvar okusa (meni je na zacetku bil wtf, zdaj pa bolj ga gledam bolj kul mi je). Mad max varianta, samo 'rjasti' painjob fali.

Kar se stevilk tice (performanse in cene)... od 2022 ni vec razloga, da bi se kdo kupil kaj drugega. Vsaj tisti ne, ki znajo za silo racunat.

Situacija je jasna kot beli dan.
Zastavi vse premoženje od sebe, sorodnikov in prijateljev, vzami par 100k (ali celo M, če si med bolj uspešnimi IT ljudmi) krede, in si leta 2022 na "kupim Šmarno Goro" denarju ...
Če tega ne narediš, potem pač ne verjameš v to kar pišeš.

Situacija je jasna, ne znas racunat.

Kot vecina ljudi ne zna, zato si bodo kljub temu se dalje kupovali drazje in slabse Forde, in delnica v resnici ne bo poletela v nebo ;)

WarpedGone ::

Which I think is exactly the point: despite being weird to many, everything else instantly became from 'from the last century'. I mean, what about those who are taking delivery of their brand new Ram or F-150 as of TODAY, are they still excited?
Zbogom in hvala za vse ribe

pegasus ::

are they still excited?
To je root cause vseh problemov okrog avtov ... preveč čustev. Ko se tipi obnašajo ko babe ...

WarpedGone ::

Končno neki podobnega roadtripu potem, ko je freiburg vzela bolezn ... jutr Lj - Salzburg - Lj. ABRP pravi, da bo treba nazaj grede 25 minut filanja na SC v Grödingu, skupno 6ur na poti. Verjetno bom to opravu že na poti gor, da bo mala mal manj v avtu.
Zbogom in hvala za vse ribe

hojnikb ::



hotshoti bojo se kr lepo na dinozavrih. Si ne predstavljam tesle z 1,6m kilometri
#brezpodpisa

kow ::

En Nemec je blizu milijon kilometrov, ce se ne motim. Sam vprasanje kaj vse je zamenjal.

s1m0n ::

Ti pickupi so v US pravi workhorse. Tesla temu ne bo mogla blizu! No mogoče, ko boš dele za njihova vozila dobil v sosednji štacuni z avto deli.

Okapi ::

Moja prva asociacija je bil stari Lamborghini Countach ... seveda gre povsem za drugačna vozila, ampak tako na hitro, te linije pa to

Prva asociacija je DeLorean. In v bistvu tudi pravilna, ker je Musk sam rekel, da je bila inspiracija Lotus Esprit, ta je pa navdihnil tudi DeLoreana. Potem je pa tu še rostfraj pločevina, da je podobnost večja.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

WarpedGone ::

Cybrtrk pločevina je debela 3 mm...
Naj bi ustavila 9mm naboj.
Zbogom in hvala za vse ribe

hojnikb ::

prfektno za texas!
#brezpodpisa

Ganon ::

WarpedGone je izjavil:

Cybrtrk pločevina je debela 3 mm...
Naj bi ustavila 9mm naboj.


Prekrižal sem loterijske številke.
Naj bi postal milijonar.

Raptor F16 ::

WarpedGone je izjavil:

Cybrtrk pločevina je debela 3 mm...
Naj bi ustavila 9mm naboj.


Pločevina?

You mean da opuščajo luminij ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Pac-Man ::

Tesla 3 je jeklena. Ceneje.

Tole bo pa menda rostfrei.

https://techcrunch.com/2019/11/22/tesla...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

MrNighthawk ::

Utk je izjavil:

Ljubitelji raznih minijev, fiatov 500, pa tudi golfov, očitno niste ciljna publika za ta avto, tako da se zarad vaših komentarjev tesla sigurno ne bo naredila kopije nemške oblikovne genialnosti:


Oblika je provokativna in najbrž je bil to namen.
Lep/grd odvisno od posameznika.
Ostali Teslini avtomobili so pa po zunanjem izgledu zelo klasični.
Kater je pa najlepši... https://www.caranddriver.com/features/g...
Stvar okusa.

2dark ::

MrNighthawk je izjavil:


Ostali Teslini avtomobili so pa po zunanjem izgledu zelo klasični.
.


Obliko so pokradli Porscheju in Aston martinu. Res dosežek. KO is bodo zmislili lasten design se naj oglasijo.

Raptor F16 ::

MrNighthawk je izjavil:

Utk je izjavil:

Ljubitelji raznih minijev, fiatov 500, pa tudi golfov, očitno niste ciljna publika za ta avto, tako da se zarad vaših komentarjev tesla sigurno ne bo naredila kopije nemške oblikovne genialnosti:


Oblika je provokativna in najbrž je bil to namen.
Lep/grd odvisno od posameznika.
Ostali Teslini avtomobili so pa po zunanjem izgledu zelo klasični.
Kater je pa najlepši... https://www.caranddriver.com/features/g...
Stvar okusa.


Lol, to ni avto za rajo, ampak savdijce, ki se morajo pokazat.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

BigWhale ::

WallSreet je izjavil:


Škoda ker nisem sledil svojemu instinktu. Bi danes skoraj podvojil vložek. No nič hudega kajti potenciala je neskončno. Samo še en lep dokaz da je na slo-techu kup "strokovnjakov" ki o teh stvareh nimajo pojma.


Cak mal, najprej zmerjas en kup ljudi, potem obzalujes, da sam nisi sledil svojemu instinktu in potem spet zmerjas ljudi s katerimi se pogovarjas? :))) Ce se v tej zgodbi treba komurkoli smejati, potem se lahko smejemo tebi. A ves, put your money where your mouth is. Sam ti nisi. V bistvu nakladas na forumu in potem, ko se kaksna izmed tvojih 'napovedi' uresnici, se pa tolces po prsih. Ce bi te bilo kaj vec kot nakladanje, bi nam zdaj mahal z denarjem. Tko pa sam sebe citiras.

Cestitam, zmagal si na internetu! ;>

BigWhale ::

pegasus je izjavil:

are they still excited?
To je root cause vseh problemov okrog avtov ... preveč čustev. Ko se tipi obnašajo ko babe ...


Ne, tipi se obnasajo kot ljudje. Vsi ljudje. Custveno.
««
137 / 175
»»