» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
299 / 374
»»

Skyfall ::

Skyfall je izjavil:

Redmi note 8/8T ima katero verzijo bluetooth? Eni pravijo 4.2 eni 5
Če gledam predhodno generacijo in sicer note 7 ima verzijo 5

robertko je izjavil:

Bluetooth 4.2 LELow energy consumption
Tak piše za RN8/8T



Če bi še koga zanimalo to naj povem, da ima Redmi 8T Bluetooth 5, ker sem telefon kupil danes in preveril. Na spletu je ogromno napisanega, da ima v4.2 kar ne drži.

Killermode ::

A je kdo zasledil mi 9t Pro kje na zalogi po "normalni" ceni?

robertko ::

Skyfall je izjavil:

Skyfall je izjavil:

Redmi note 8/8T ima katero verzijo bluetooth? Eni pravijo 4.2 eni 5
Če gledam predhodno generacijo in sicer note 7 ima verzijo 5

robertko je izjavil:

Bluetooth 4.2 LELow energy consumption
Tak piše za RN8/8T



Če bi še koga zanimalo to naj povem, da ima Redmi 8T Bluetooth 5, ker sem telefon kupil danes in preveril. Na spletu je ogromno napisanega, da ima v4.2 kar ne drži.


Mi prosim poveš kje si ga vzel, ker bi naročil za kolega...

facepalm ::

Se sploh splaca vzeti rn8t, ko pa se dobi rn9s 4/64 ze za cca 195€ v EU?

asaxyxas ::

Nekaj je narobe z mojim Redmi Note 8 Pro. V idle je skoraj vedno 100% CPU Usage.



Zamenjal sistem in je isto.

Killermode ::

asaxyxas je izjavil:

Nekaj je narobe z mojim Redmi Note 8 Pro. V idle je skoraj vedno 100% CPU Usage.



Zamenjal sistem in je isto.

si pobrisal vse podatke : Cache,Dalvik/ART Cache,Data, System

asaxyxas ::

Da.

Killermode ::

asaxyxas je izjavil:

Da.

Je še v garanciji? Piši prodajalcu.

comabanana ::

facepalm je izjavil:

Se sploh splaca vzeti rn8t, ko pa se dobi rn9s 4/64 ze za cca 195€ v EU?


Lahko poveš kje si ga našel v EU za 195€?

facepalm ::

asaxyxas ::

Namestil Pixel Experience Custom ROM in uporaba CPU ni več vedno 100% v idle.

radmannsdorf ::

Dami je izjavil:

Nabavil sem mi10 note. Kako najlažje prestavit stvari iz redmi4x? Kar micloud backup al kako drugače?

Tudi sam imam RN4x, povej kako si zadovoljen z nadgradnjo na Mi Note 10? Super duper extra kul ali ne toliko? Razmišljam o njem. :)

-valvoline- ::

Je kdo kupu kasen telefon pri DHGate? Majo redmi note 9s 64gb za 150e. Dostava opcija brezplacno sf eparcel ter placljivi dhl. A je eparcel shipping podoben eu priority ali ni?

Zgodovina sprememb…

Dami ::

radmannsdorf je izjavil:

Dami je izjavil:

Nabavil sem mi10 note. Kako najlažje prestavit stvari iz redmi4x? Kar micloud backup al kako drugače?

Tudi sam imam RN4x, povej kako si zadovoljen z nadgradnjo na Mi Note 10? Super duper extra kul ali ne toliko? Razmišljam o njem. :)

Ga še nisem usposobil.:| Čakam drug teden ko bo več časa in pa ovitek s kitajske. Ker pa nisem zahteven uporabnik in sem (razen kamere seveda) bil več al manj zadovoljen z starim 4x(non note), sem prepričam da bo novi čisto vredu. Sem čakal na release mi10/pro vendar me je cena odvrnila.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

5pellfire ::

Kako je z nakupom Xiaomi telefonov pri Amazonu v primeru DOA/okvare?
Kolikor sem gledal to ne prodaja sam Amazon, ampak Xiaomi preko Amazona.

Sem imel slabe izkušnje kako leto nazaj ko sem vzel Note 6 za hčero pri Mimovrste
...2 Note 5 telefona sta bila vrnjena ker nista vredu delala ...vzel potem Note 6
pri BigBangu, ta pa zdaj dela ok.

Gledam za sebe Note 9s 6/128 pri Amazon DE za 229.00 EUR (trenutno imam 4 leta star Honor 7 LITE).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5pellfire ()

facepalm ::

5pellfire je izjavil:

Kako je z nakupom Xiaomi telefonov pri Amazonu v primeru DOA/okvare?
Kolikor sem gledal to ne prodaja sam Amazon, ampak Xiaomi preko Amazona.

Sem imel slabe izkušnje kako leto nazaj ko sem vzel Note 6 za hčero pri Mimovrste
...2 Note 5 telefona sta bila vrnjena ker nista vredu delala ...vzel potem Note 6
pri BigBangu, ta pa zdaj dela ok.

Gledam za sebe Note 9s 6/128 pri Amazon DE za 229.00 EUR (trenutno imam 4 leta star Honor 7 LITE).


Jaz sem pred casom vrnil Mi A2 v roku 30dni zaradi emmc buga. Brez komplikacij sem dobil denar nazaj. Prav tako nisem kupil direkt od amazona.

Vanadium ::

Mi A2 kupljen direkt pri amazon.de, crknil po pol leta zaradi buga pri factory resetu. Kontaktiral jih, opisal problem, dobil DHL črtne kode, zapakiral in odnesu na pošto Slovenije, vrnili denar brez komplikacij po parih dnevih... Zdaj sem kupil si redmi note 9s pri prodajalcu na amazonu (ga še čakam) ampak sem gledal, da je fulfiled by amazon (pošljejo iz amazon skladišča) in baje tudi oni reklamacije rešujejo. Upam pač, da nebom rabil če pa bom rabil bomo pa videli kaki bo postopek...

@facepalm: dej malo opiši tale emmc bug, moja ima A2 pa nič ne opazim počasnega delovanja, tudi clear cache v chromu deluje b.p., ki naj bi bil problematičen... sem spremljal google groupo in nevem a so zdej definaral ali je sotftware al hardware bug? Dejansko se tudi moja nič ne pritožuje in je zadovoljna z telefonom res pa je da ni neki power user... pač tipične babje zadeve, FB, instagram in podobne smeti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

facepalm ::

@Vanadium mene je najbolj motilo to, da je bil telefon med downloadanjem vecje datoteke (1gb+) skoraj neuporaben. Tako zelo pocasen je bil.
Chrome "clear cache" sem samo sprobal in se je telefon "obesil".
Vrnil sem ga po parih dnevih, saj sem takrat pogosto kopiral fajle iz/na omrezje.
Verjetno ce bi uporabljal zgolj socialna omrezja itd, za bug sploh vedel nebi.
Nekateri trdijo, da je odvisno od tega, kateri emmc chip imas v telefonu (proizvajalec).

Je pa ta A serija od Xiaomija ena posebna sorta. A3 je npr imel 3 bugaste release androida 10. Tile updati so bile bete in so jih poslali uporabnikom preko OTA. Postopek za povrnitev na Pie pa dokaj kompliciran za povprecnega uporabnika. Sedaj so zadevo, po dveh mesecih popravli s 4. updateom. Telefon je spet normalno uporaben, zato je cas da ga prodam:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Vanadium ::

Ja sem prebral da naj bi bil samsung čip ok, moja mislim da glih nima samsunga pa začuda dela ql..., nekaj je bilo govora da če daš drugi rom da je ok... Drugače pa ja tele andoroid one verzije od xiaomija so res posebne očitno, tudi recimo mi box katerega imam je zgodba zase... Sej če bi google naredil neki normalni telefon, kot je npr mi A2, ali pa zdej npr redmi note 9S za podoben denar tam do 250-300€ in da je software support tko kot se zagre, jaz mislim, da bi to na tone prodali...

profii ::

Koliko časa pa se čaka na telefon iz nemškega amazona?

Vanadium ::

Mi A2 je bil mislim, da v 3 dneh od naročila pri nas, tega zdej sm naročil v četrtek ob 23:30. Res pa je, da je zdej čisto drugačna situacija zaradi covida... pa tudi prej je bilo direkt iz amazaona zdej pa naj bi amazon za tega selerja poslal iz svojega skladišča...

https://sell.amazon.com/fulfillment-by-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

okica11 ::

Katere Xiaomi brezžične slušalke bi priporočali? Recimo do 50€. Zaenkrat gledam samo SLO (oz. morda EU) ker potrebujem v 14 dneh...
Na mimovrste najdem Xiaomi Mi True Basic (30€), Xiaomi Mi AirDots (45€). Če bi bile res toliko boljše so Xiaomi Mi AirDots Pro za 60€.
Na Mishop so Xiaomi QCY T3 TWS 40€, Xiaomi QCY T5 pa 30€.

flameir ::

okica11 je izjavil:

Katere Xiaomi brezžične slušalke bi priporočali? Recimo do 50€. Zaenkrat gledam samo SLO (oz. morda EU) ker potrebujem v 14 dneh...
Na mimovrste najdem Xiaomi Mi True Basic (30€), Xiaomi Mi AirDots (45€). Če bi bile res toliko boljše so Xiaomi Mi AirDots Pro za 60€.
Na Mishop so Xiaomi QCY T3 TWS 40€, Xiaomi QCY T5 pa 30€.


https://www.mimovrste.com/usesne-slusal...

Boljših ne dobiš za ta denar.

jocoj ::

Zelo solidna cena za redmi note 9s iz Evrope za 189 EUR s poštnino na Aliexpress

Kupon - 29NOTE

https://it.aliexpress.com/item/40007967...

Master_Yoda ::

A niso affiliate linki prepovedani tukaj ?
Dovie'andi se tovya sagain.

jocoj ::

Ni moje, našel sem na eni strani s popusti. Lahko se zbriše, če koga moti.

5pellfire ::

Kaj če naročim telefon na Amazon DE je še kakšen dodaten DDV na telefon?
Seller je Xiaomi Mobile Store, dostavlja pa Amazon.

Kako pa je če dostavlja kak drug dobavitelj in ne Amazon?

Vanadium ::

Tako ceno kot ti da amazon tok plačaš. Tudi jaz sem od tega Xiaomi Mobile Store dobil včeraj telefon ki je prišel iz italjanskega amazon skladišča. Baje gre vse preko amazona tudi garancija...

5pellfire ::

Hvala. Koliko pa je garancija - 2 leti?
...nisem zasledil

jocoj ::

Evo, sedaj so ven dali globalni Redmi Note 9 pro. Glavne razlike napram 9s so 64 kamera, 30w polnilnik in NFC. Upam, da bo cena kmalu precej pod priporočeno, ki je precej narasla.

https://www.mi.com/global/redmi-note-9-...

Ven pride še en globalni Redmi Note 9, ki je stopničko nižje od 9s, bo pa imel NFC v EU različici.

https://www.mi.com/global/redmi-note-9

Cabwalk ::

Če prav razumem vaše pogovore, lahko kupim Xiaomi telefon preko Electornics4you ali Extremedigital in koristim servisne storitve v Sloveniji, čeprav imata sedeža/odpošiljata iz tujine? Pri Amazonu.de je reševanje težav različno od prodajalca do prodajalca?

5pellfire ::

Jaz sem ravno en dan prej naročil 9s (6/128) za 225 € :|:|
Zjutraj pa vidim da pride tudi Global 9 Pro ...samo bo razlika v ceni
napram 9s vsaj 50€.

Pa tudi 9s so podražili naslednji dan na 269 €.

jocoj ::

Redmi Note 9s dobiš v par dneh iz EU za 190 EUR s poštnino vred 6/64.

PARTyZAN ::

Za vse obstoječe in bodoče lastnike Xiaomi gadgetov, preberite si tole: Xiaomi Devices Found Tracking And Recording Browsing Data Of Millions.

Zimonem ::

Kot Chrome, safari in Edge.

e-marko ::

Prasci tako kot ostali. Ampak, ker to počnejo ostali to ne pomeni, da pa je ok... Sicer ne vem koliko ljudi uporablja vgrajeni brskalnik? Sledijo pa tudi vsak pritisk in potezo. Scary.
Se pa je treba zavedati, da so mobilci žal postali tracking devices.
Katerega zaupanja vrednega sploh izbrati? Ga menda ni...

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

asaxyxas ::

Na Xiaomi Redmi Note 8 Pro večkrat prekine Wi-Fi povezava in se moram še enkrat povezati na Wi-Fi omrežje. Kakšna rešitev?

Router ni problem zato, ker imam na obeh router-jih isti problem.

AgiZ ::

V veliki večini primerov se lahko ogneš sledenju z namestitvijo custom ROMa. Pa ne kar enega, ampak kakega od bolj uveljavljenih. Recimo LineageOS. Razvijajo ga že vrsto let in imajo dosti striktne pogoje za izdelavo.
Tisto kar pa dobiš že nameščenega ob nakupu pa sam ne bi uporabljal.

klinker ::

asaxyxas je izjavil:

Na Xiaomi Redmi Note 8 Pro večkrat prekine Wi-Fi povezava in se moram še enkrat povezati na Wi-Fi omrežje. Kakšna rešitev?

Router ni problem zato, ker imam na obeh router-jih isti problem.


Poskusi resetirat mrezne nastavitve, restartaj se ruter ter telefon in se na novo povezi.
Sparanje pac ima svoje posledice, kljub tebu da so specsi hudi ;)

asaxyxas ::

Qcube ::

Včeraj updejtal mi9 na xiaomi.eu MIUI12 in je super. Priporočam.

asaxyxas ::

Kako posodobim Redmi Note 8 Pro na MIUI 12?

Vanadium ::

asaxyxas je izjavil:

Kako posodobim Redmi Note 8 Pro na MIUI 12?


Počakaš da je na voljo

Karlos ::

Pozdravljeni ponovno po 4 letih.

Počasi bom moral upokojiti Mi 5 in bi prosil za info kje bi se dalo kupiti 9t za dobro ceno.
Če je le možno iz EU oz nekje da ne plačam carine.

Pa še vprašanje, če je že kdo dal gor LineageOS in če vse deluje BP.

Malo sem gledal tudi Xiaomi Mi 10 youth 5G, ki naj bi bil releasan, samo nikjer ne najdem informacij kdaj in kje se ga bi dalo kupiti.
Po specifikacijah in za ceno pod $300 zgleda TOP.
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Zimonem ::

Iz Evrope se dostikrat malo ceneje kaj najde na španskem amazonu. Glede linage pa ne vem več. Se MIUI zadost dobro obnese.

Karlos ::

V SLO je Mi 9t 320€.

Se splača kar tukaj vzeti?
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

Karlos ::

Hm, na italjanskem amazonu Mi 9t 6/64 za 235€.

Tole se mi zdi dober deal, če nisem kaj spregledal?
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

aborko ::

ČE ti je dovolj 64GB, pol je kul ja, pa še hitro dobiš. Mi9T žal ne podpira micro sd, tko da bi jst že v štartu vzel 128GB.

esel ::

Karlos je izjavil:

Hm, na italjanskem amazonu Mi 9t 6/64 za 235€.

Tole se mi zdi dober deal, če nisem kaj spregledal?

V tej ponudbi je telefon rabljen.
Usato - Come nuovo...rabljen-kot nov

robertko ::

Drugače pa banggood, 128GB za 258€.
Problem, ker je garancija na Kitajskem..
««
299 / 374
»»