» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
296 / 374
»»

Dimnik ::

bosslipxx je izjavil:

Kje se v teh kriznih časih kupuje Xiaomije? Gearbest v EU skladiščih nima nič, na HK Goldway je za SLO samo DHL možnost. EUR amazoni pa imajo 50 eur višje cene. Še kje mogoče?


Kaj je narobe z dhl pri goldway?

buttcrack ::

Noče plačat

facepalm ::

Je sploh kdo naroceval kaj iz Kitajske odkar imamo pandemijo? Meni so crknile BT slusalke in jih bom ocitno moral kupiti pri nas:/

bosslipxx ::

Dimnik je izjavil:

bosslipxx je izjavil:

Kje se v teh kriznih časih kupuje Xiaomije? Gearbest v EU skladiščih nima nič, na HK Goldway je za SLO samo DHL možnost. EUR amazoni pa imajo 50 eur višje cene. Še kje mogoče?


Kaj je narobe z dhl pri goldway?


Imam v spominu, kako leto nazaj, da si moral izbrat neko drugo opcijo, da je prišlo brez dodatnih dajatev. Ali je bilo DHL ta opcija brez dajatev?
slo-fishing.si

buttcrack ::

dhl je bila ta opcija

louser ::

Hydros je izjavil:

louser je izjavil:

To je pa kriv Qualcomm s svojim neumnim Snapdragonom 865.
Perfomance na ravni 855 s premium pribitkom za 5G modem, ki je združen z 4Gmodemom izven SoCa.


To ni res 865 je približno 15-20% hitrejši kot 855

Ne ni. Pics or it didnt happen.

bosslipxx ::

buttcrack je izjavil:

dhl je bila ta opcija

hvala
slo-fishing.si

Hydros ::

louser je izjavil:

Hydros je izjavil:

louser je izjavil:

To je pa kriv Qualcomm s svojim neumnim Snapdragonom 865.
Perfomance na ravni 855 s premium pribitkom za 5G modem, ki je združen z 4Gmodemom izven SoCa.


To ni res 865 je približno 15-20% hitrejši kot 855

Ne ni. Pics or it didnt happen.


https://www.xda-developers.com/qualcomm...

louser ::

A za SD 865 so pa uporabljene neke laboratorijske cifre. Na srečo danes že imamo izdane SD865 telefone in vemo, da je največja razlika v multicore rezultatu, ki sega od 15 do 25%, s tem da zaradi ločenega 4G modema (ki je hkrati tudi 5G) imamo tudi več gretja.
Jake cifre, ni kaj. Ta generacija je za preskočiti, ker je A) predraga B) ne nudi ničesar boljšega

https://arstechnica.com/gadgets/2019/12...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

GeForce ::

Nov Redmi Note 8T, pri odklepu preko uradne MiUnlock aplikacije, pridem do tega da unlock fail-a, in da naj poskusim ponovno čez 168ur. Kolikor sem na hitro iskal po Googlu, se mimo tega ne da (razen da seveda počakaš 7 dni). Je to res, ali obstaja kakšen "hack" ki preverjeno deluje?

Jesenican2 ::

Ne, lahko samo čakaš. To je še v redu, pri mojem Mi Max 3 sem moral čakati 1 mesec.8-O

dmorec ::

Fantje naredil sem napako in naročil tole
https://www.eglobalcentral.eu/xiaomi-re...


Ali se dosti razlikuje od global verzije? Kaj lahko naredim?

buttcrack ::

international = global afaik

če ma EU štekar si zmagal

Blumper ::

Zdravo, iščem zaščitno steklo za note 7 in 8. Na mishop nimajo zaloge, tako da moram naročiti kje drugje. Ampak kje? Ima kdo kakšno info?

aiko ::

facepalm je izjavil:

Je sploh kdo naroceval kaj iz Kitajske odkar imamo pandemijo? Meni so crknile BT slusalke in jih bom ocitno moral kupiti pri nas:/


Jaz sem naročil 10 dni nazaj, ampak je še v tranzitu tako da je treba še počakat

gregc1 ::

obstaja xioami ki ima wi fi polnjenje in pa face id. plus solidno kamero?

Pro_moted ::

gregc1 je izjavil:

obstaja xioami ki ima wi fi polnjenje in pa face id. plus solidno kamero?


Misliš brezžično polnjenje ?

Mi 9 je opcija:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9-95...

Če ti ga bo uspelo še kje dobit.

Jaz ga imam , dela dobro, ni kaj za posebej izpostavljat.Za 350 evrov, je to, to. Niti v sanjah ne bi dal 400, 500 evrov več za Samsunga in kompanijo.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Vanadium ::

No če koga zanima se kmalu začne prodaja Redmi Note 9s. Glede na to, da mi na huawei crkuje baterija me zanima kaj moram pazit pri naročanju, da nebo carine?

https://sale.aliexpress.com/country@SI/...

profii ::

Vanadium je izjavil:

No če koga zanima se kmalu začne prodaja Redmi Note 9s. Glede na to, da mi na huawei crkuje baterija me zanima kaj moram pazit pri naročanju, da nebo carine?

https://sale.aliexpress.com/country@SI/...


Jaz tudi čakam začetek prodaje tega telefona, ampak ne po presale ceni.

Skyfall ::

Se bo MI A3 še sploh prodajal pri nas, ali je to že iz mode?

profii ::

iz mode. Nima še updata na 10ko in pa 4ka pride kmalu ven.

klinker ::

dmorec je izjavil:

Fantje naredil sem napako in naročil tole
https://www.eglobalcentral.eu/xiaomi-re...


Ali se dosti razlikuje od global verzije? Kaj lahko naredim?


Je global. Pod specsi imas 4G B20 itd

Vanadium ::

profii je izjavil:

iz mode. Nima še updata na 10ko in pa 4ka pride kmalu ven.


Se že kaj več ve o štirici? Raj bi mel android one kot miui..., še najraj te specifikacije ki jih ima redmi note 9s z android one...

facepalm ::

Vanadium je izjavil:

profii je izjavil:

iz mode. Nima še updata na 10ko in pa 4ka pride kmalu ven.


Se že kaj več ve o štirici? Raj bi mel android one kot miui..., še najraj te specifikacije ki jih ima redmi note 9s z android one...


Naj bi izsla Julija. Navadna in XL. Specsi so se neznanka.

Ce zelis AndroidOne zaradi "stock experience" bo ok. Ce zelis zaradi rednih posodobitev, pa glej druge znamke. Xiaomi ima ZELO slabo podporo pri svojih AndroidOne telefonih. Mi A2, A2 lite in A3, so vsi imeli buggaste android10 update. A2 je dobil popravek, A3 tudi, vendar so ga preklicali zaradi novih bugov (zato je "uradno" se na 9ki). A2 lite update pa je celo bricknil telefon.
Po drugi strani pa deluje A3 super na tovarniskem android 9. Nimam se potrebe po updateu.

Vanadium ::

Mnja moja ima na A2 10tko gor pa ji načeloma deluje ok, ji je pa na prejšnem A2 se telefon koplet hard brickal, ko je naredila factory reset... očitno bom vzel tega 9s sam k bi najraje imel android one gor...

Bison57 ::

facepalm je izjavil:

Je sploh kdo naroceval kaj iz Kitajske odkar imamo pandemijo? Meni so crknile BT slusalke in jih bom ocitno moral kupiti pri nas:/


Naročil sem baterijo za dron 13.2., odposlana bila 15.2., prejel pa sem jo 18.3., torej je vse skupaj trajalo 34 dni, kar se mi zdi še nekako sprejemljivo glede na razmere.

Vanadium ::

Jaz sem naročil par stvari iz ebay-a pa so baje prispele v Turčijo če je kaj verjet trackingu... zdej če bo prišlo do nas je pa druga zgodba

bmwwww ::

Turcija -> Slovenija sem ponavadi cakal do 3 tedne

Vanadium ::

Kaj je zdej to fora, da gre preko Turčije? A to zdej z silk road vlakom pošiljajo :)

jocoj ::

profii je izjavil:

Vanadium je izjavil:

No če koga zanima se kmalu začne prodaja Redmi Note 9s. Glede na to, da mi na huawei crkuje baterija me zanima kaj moram pazit pri naročanju, da nebo carine?

https://sale.aliexpress.com/country@SI/...


Jaz tudi čakam začetek prodaje tega telefona, ampak ne po presale ceni.
Pozor ta telefon je brez NFCja, ce vam je to pomembno. Tipicna kitajska fora, ko morajo nekaj izpustiti, da telefon ja ni "kompleten".

facepalm ::

Vecina budget Xiaomijev nima NFC. Od novejsih izjem mi pride na pamet zgolj RN8T.

Zico44 ::

Redmi Note 8 Pro ima NFC!

Vanadium ::

To da nima NFC vem, kar mi je malo bedno ker imaš lahko gor na telefonu urbano in bančnokartico po drugi strani imam pa vedno denarnico v žepu...

gregc1 ::

Vanadium je izjavil:

To da nima NFC vem, kar mi je malo bedno ker imaš lahko gor na telefonu urbano in bančnokartico po drugi strani imam pa vedno denarnico v žepu...

tošl mam tko al pa tko zmer u žepu. (učasih sm meu še pin kreditne pa telefona :):):))))brez kode. tk da če mam na telefonu je umes vsaj ena koda.

gregc1 ::

gregc1 je izjavil:

Vanadium je izjavil:

To da nima NFC vem, kar mi je malo bedno ker imaš lahko gor na telefonu urbano in bančnokartico po drugi strani imam pa vedno denarnico v žepu...

tošl mam tko al pa tko zmer u žepu. (učasih sm meu še pin kreditne pa telefona :):):))))brez kode. tk da če mam na telefonu je umes vsaj ena koda.



a ima mi 9lite čisti android?

Vanadium ::

@gregc: če to misliš kot pixel oz android one pol je odgovor nope MIUI laufa na xiaomih

asaxyxas ::

Kje najceneje kupiti Xiaomi Redmi Note 8 Pro? V Mimovrste je 260 EUR.

gregc1 ::

Vanadium je izjavil:

@gregc: če to misliš kot pixel oz android one pol je odgovor nope MIUI laufa na xiaomih

na useh? mi a2 ima cisti android. al ne? mi a3 ima tud android one?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

-valvoline- ::

Vanadium je izjavil:

@gregc: če to misliš kot pixel oz android one pol je odgovor nope MIUI laufa na xiaomih

Miui je 100x boljsi kot stock android. Sploh pa ce ga znas dobr nastavit. Ce mas malo tehnicnega znanja seveda se lahks vsak xiaomi telefon odklene (pogoj snapdragon cpu), ter flashas custrom recovery/twrp in custom android. Najboljsi so resurrection remix, havoc os ter pixel experience(ta je najbolj stock).

Zgodovina sprememb…

jocoj ::

asaxyxas je izjavil:

Kje najceneje kupiti Xiaomi Redmi Note 8 Pro? V Mimovrste je 260 EUR.

Gearbest s kuponom 185 EUR komplet s poštnino in brez dodatnih stroškov. Vendar boš ta trenutek čakal okrog 4 tedne, da prispe, ker očitno ni na zalogi. Drugače pa iz Avstrije electronic4you, dobiš v par dneh in stane nekaj manj kot 230 eur.

gregc1 ::

-valvoline- je izjavil:

Vanadium je izjavil:

@gregc: če to misliš kot pixel oz android one pol je odgovor nope MIUI laufa na xiaomih

Miui je 100x boljsi kot stock android. Sploh pa ce ga znas dobr nastavit. Ce mas malo tehnicnega znanja seveda se lahks vsak xiaomi telefon odklene (pogoj snapdragon cpu), ter flashas custrom recovery/twrp in custom android. Najboljsi so resurrection remix, havoc os ter pixel experience(ta je najbolj stock).


telefon je mišljen za darilo. za mamo ki bo imela 80 let. tako da odklepat ga definitivno ne mislim otz. prilagajati. mora imeti dobro kamero in pa dobro baterijo. jaz bi bil najbol vesel čistega androida, ker posledično bi dobil najmajn uprašanj. (kaj pa je to, pa to...?)

-valvoline- ::

mi a3. Zanimivo so jih orenk zasolili, se pred 10 dni je 64gb bil v akciji za 135e (bangood)

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

gregc1 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Vanadium je izjavil:

@gregc: če to misliš kot pixel oz android one pol je odgovor nope MIUI laufa na xiaomih

Miui je 100x boljsi kot stock android. Sploh pa ce ga znas dobr nastavit. Ce mas malo tehnicnega znanja seveda se lahks vsak xiaomi telefon odklene (pogoj snapdragon cpu), ter flashas custrom recovery/twrp in custom android. Najboljsi so resurrection remix, havoc os ter pixel experience(ta je najbolj stock).


telefon je mišljen za darilo. za mamo ki bo imela 80 let. tako da odklepat ga definitivno ne mislim otz. prilagajati. mora imeti dobro kamero in pa dobro baterijo. jaz bi bil najbol vesel čistega androida, ker posledično bi dobil najmajn uprašanj. (kaj pa je to, pa to...?)


V tem primeru bi svetoval AndroidOne, vendar ne od Xiaomija. Zakaj ne? Za tako staro osebo mora vse delovati v nulo. Mi A serija pa pac ne. Predvidevam, da te bo sprasevala o "nedelovanju" fingerprint senzorja, odpiranje XY nastavitev med klicem (proximity senzor postavljen na neumno pozicijo), mozne tezave z preobremenitvijo oci, ce bo na telefonu brala text.
Ce zelis, da bo zadovoljna z darilom. Kupi malo drazji in po specifikacijah slabsi telefon. Npr Nokia. Ti bos imel mir, mama pa telefon, ki ji ne bo povzrocal frustracij/odpora do uporabe.

robertko ::

asaxyxas je izjavil:

Kje najceneje kupiti Xiaomi Redmi Note 8 Pro? V Mimovrste je 260 EUR.


Ali pa iz banggood-a za cca 190€ z EU priority line poštnino, dobava v 10-20 dneh.
Uporabiš kodo: BgMMF0408

gregc1 ::

facepalm je izjavil:

gregc1 je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Vanadium je izjavil:

@gregc: če to misliš kot pixel oz android one pol je odgovor nope MIUI laufa na xiaomih

Miui je 100x boljsi kot stock android. Sploh pa ce ga znas dobr nastavit. Ce mas malo tehnicnega znanja seveda se lahks vsak xiaomi telefon odklene (pogoj snapdragon cpu), ter flashas custrom recovery/twrp in custom android. Najboljsi so resurrection remix, havoc os ter pixel experience(ta je najbolj stock).


telefon je mišljen za darilo. za mamo ki bo imela 80 let. tako da odklepat ga definitivno ne mislim otz. prilagajati. mora imeti dobro kamero in pa dobro baterijo. jaz bi bil najbol vesel čistega androida, ker posledično bi dobil najmajn uprašanj. (kaj pa je to, pa to...?)


V tem primeru bi svetoval AndroidOne, vendar ne od Xiaomija. Zakaj ne? Za tako staro osebo mora vse delovati v nulo. Mi A serija pa pac ne. Predvidevam, da te bo sprasevala o "nedelovanju" fingerprint senzorja, odpiranje XY nastavitev med klicem (proximity senzor postavljen na neumno pozicijo), mozne tezave z preobremenitvijo oci, ce bo na telefonu brala text.
Ce zelis, da bo zadovoljna z darilom. Kupi malo drazji in po specifikacijah slabsi telefon. Npr Nokia. Ti bos imel mir, mama pa telefon, ki ji ne bo povzrocal frustracij/odpora do uporabe.


sm kupu dve leti nazaj mi a 2 za mojo mami. pa je super zadovolna.

r00k ::

Kateri xiaomi telefon je najboljši za cca 100eur ? Gledam Redmi 7A iz gearbesta za ~84eur, se mi zdi še najboljša izbira ker pride brez dodatnih dajatev.

asaxyxas ::

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Ali je tukaj treba še carino plačati?

gosterm ::

Poglej na kajkupiti ali couponsfromchina. Jaz sem jih narocil ze par preko banggod pa nikoli ni bilo carine. Mislim da eu priority line kliknes na banggod pa gre ok skozi. Še zavarovanje proti carini imajo. Trajalo pa je 2 do 3 teden ponavadi. Zdej covid ne vem kako vpliva. Čakam prenosnik od chuwi ampak so ga komaj poslali.

Navodila za GB so na prvi strani, ki sem jo omenil. Ampak kot rečeno lahko komentiram le za BG.

Skratka same pozitivne izkušnje. Sploh ker vedno naročam s temi kuponi:)
<a href="http://www.sportnatrgovina.si/">Sportnatrgovina.si</a>

Pro_moted ::

asaxyxas je izjavil:

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Ali je tukaj treba še carino plačati?



Tukaj še je nekaj bolj poceni, napram mimovrste. Če se ti bolj mudi z nakupom.
https://www.electronic4you.si/xiaomi-re...
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

asaxyxas ::

Ali je lahko rootati Note 8 Pro?
««
296 / 374
»»