» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
260 / 374
»»

Dimnik ::

Bye je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Ma kaj ga sploh upoštevate.....če bi napisal razloge ajde, amlak nekaj mora trolat..

Kaj se ti oglašaš? Vsekakor so razlogi za drugo znamko. Naj ti tlele linkam celoten internet?


Tebe bom ignoriral ...itak nisi nič pametnega napisal...

klinker je izjavil:

Bye je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Ma kaj ga sploh upoštevate.....če bi napisal razloge ajde, amlak nekaj mora trolat..

Kaj se ti oglašaš? Vsekakor so razlogi za drugo znamko. Naj ti tlele linkam celoten internet?


Mi nimamo pojma, Ale123 pa je ze vse imel in ve da je Xiaomi top of the top ;)


Klinker si nesramen...ni najboljši je pa med njimi, govorimo o mi seriji in ja imel sem kar nekaj znamk zadnje čase. Saj tvoj samsung je ok, ampak ga jebe baterija in hitrost, glede na ceno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

facepalm ::

Matej_K je izjavil:

Imam Redmi 3S in žena Redmi Note 4X. Pri obeh me vedno bolj moti da niso nitificationi vidni na zaklenjenem zaslonu (ob podrsu navzdol) kot tudi ikonc ni zgoraj, dokler ne odkleneš zaslona. Se da to kako rešit?

bom ugibal, da se da to nastaviti nekje pod lockscreen ali pod privacy, da ti prikaze vse notificatione na lockscreenu

edit: ce se prav spomnem, ti ponudi te opcije ob izbiri nacina odklepa (pin/pattern/fp..)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

toplakd ::

Na Poco MIUI 10.2.3
Settings / Lock screen & password / Advanced settings / On lock screen /

sm4rt4ss ::

Veste kaj bi blo fajn?

Da bi Xiaomi izdal dva modela Pocota.

Poco F2 z:

6.2" - 6.4" zaslon
8GB RAM
4000+ mAh
SD855

in

Poco F2 Lite z:

5.2" - 5.5" zaslon
6GB RAM
3000+ mAh
SD 712 (ali pa morda celo lanjski SD 845)

Ampak sanja svinja kukuruz :D

Po mojem mnenju bi vse firme morale imeti manjši in kompaktnejši lite model svojega flagshipa z zaslonom tam okrog 5.5" :)

toplakd ::

No, jaz idiot naprimer nisem vedel da je AOD samo domena amoled zaslonov dokler zadeve nisem hotel vključit in posledično začel googlat zakaj ni.
Ni amoleda, ni urice ko telefon miruje :))

Tako da bo moj v kratkem na oglasih :)

facepalm ::

sej je lahko tudi na lcd, le baterija bo hitro prazna:))

toplakd ::

Sem to sprobal s pomočjo gplay app in je zgledalo nagraužno, ker se vidi da lcd skozi sveti malo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

Dimnik ::

Imaš mi8 z amoled, ampak je iz stekla....

Bye ::

Tebe bom ignoriral ...itak nisi nič pametnega napisal...

No, saj jaz pa tebe. In?

6151 ::

Mami se je na telefonu pojavila (po updatu) Mi Pay aplikacija. Zdaj me pa zanima, če je sploh podprta v naši regiji, oziroma katere banke sploh podpirajo. Telefon je pa MIX 2S kupljen pri A1.

Matej_K ::

toplakd je izjavil:

Na Poco MIUI 10.2.3
Settings / Lock screen & password / Advanced settings / On lock screen /

Nima veze kaj vklopim in kje, nic ne pomaga ...kot googlam opazam da je to kar bug...pri vecih

Pa pri advanced nimam te opcije...cudno. Imam pa 10.2
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

Anney ::

https://www.racunalniske-novice.com/nov...

Izgleda da gredo po dobri poti naprej, kitajci bodo prevzeli vse. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

tomy5 ::

6151 je izjavil:

Mami se je na telefonu pojavila (po updatu) Mi Pay aplikacija. Zdaj me pa zanima, če je sploh podprta v naši regiji, oziroma katere banke sploh podpirajo. Telefon je pa MIX 2S kupljen pri A1.


Ni. Samo ena smet več na telefonu.

louser ::

Anney je izjavil:

https://www.racunalniske-novice.com/nov...

Izgleda da gredo po dobri poti naprej, kitajci bodo prevzeli vse. :D

Hvala bogu so Kitanci že začeli štancati kompaktne polnilce, ki to premorejo

Dimnik ::

Matej_K je izjavil:

toplakd je izjavil:

Na Poco MIUI 10.2.3
Settings / Lock screen & password / Advanced settings / On lock screen /

Nima veze kaj vklopim in kje, nic ne pomaga ...kot googlam opazam da je to kar bug...pri vecih

Pa pri advanced nimam te opcije...cudno. Imam pa 10.2


V nastavitvah moraš imet pod zaklenjen zaslon...imaš pa tudi v nastavitvah, da omogočiš na zaklenjenem zaslonu orodno vrstico, da poslajdaš dol

Meni na mi8 dela, sem nastavil da skrije vsebino in prikaže samo obvestilo, imam pa tudi nastavljeno na aod obvestila, pravkar preveril od partnerke rn5pro, tudi delajo, ter na hčerkinem mi8lite enako....

6151 ::

tomy5 je izjavil:

6151 je izjavil:

Mami se je na telefonu pojavila (po updatu) Mi Pay aplikacija. Zdaj me pa zanima, če je sploh podprta v naši regiji, oziroma katere banke sploh podpirajo. Telefon je pa MIX 2S kupljen pri A1.


Ni. Samo ena smet več na telefonu.


Sem ze mislil da je to neka alternativa google payu, namrec imam isti telefon isti dan kupljen in se meni ni installal. Google pay pa seveda ne deluje...

MxxW5 ::

Lepo prosim za pomoč.

Hotel sem inštalirati nov rom na RN4 (mido). Probal sem AOSP Extended 6.4 (Pie), pa mi ni bil všeč, zato sem hotel inštalirati MIUI xiaomi.eu rom (file: xiaomi.eu_multi_HMNote4X_V10.2.2.0.NCFCNXM_v10-7.0.zip). Rom se sploh ni zagnal. Posodobil sem TWRP na najnovejšo različico, kar prek telefona (img. na kartico in install img).

Sedaj noben rom več ne dela. V TWRP pride, ampak katerikoli rom inštaliram, se noče zagnati. Stuck on boot animation. Help!

MxxW5 ::

Z mi flasherjem mi ga je uspelo spraviti na stock. Hvalabogu. Ostal je odklenjen.

RockyS ::

Xiaomi 4x se ne polni. Ob pritisku na on/off gumb se samo lucka zasveti, od ekrana nič. Mogoče kaki predlogi kaj lahko poskusim?

Dimnik ::

Probaj ga pustit dalj časa na polnilcu...ali pa z drugim kablom

FormerUser ::

Zanimam se za nakup Xiaomi telefona kot darilo za eno smrkljico. Bi ga pa rabila do konca tedna. Mi lahko priporočite kakšno uporabno varianto?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

Dimnik ::

Mishop, telemachova trgovina v celju? Honorbuy pride tudi v 2-3 dni iz eu skladišča (imajo v sloveniji)...

tomy5 ::

FormerUser je izjavil:

Zanimam se za nakup Xiaomi telefona kot darilo za eno smrkljico. Bi ga pa rabila do konca tedna. Mi lahko priporočite kakšno uporabno varianto?

Mimovrste, aprila bojo akcije ;-)

FormerUser ::

Hvala za tipe. Je kakšen model med 200-300 evri, ki se še posebej priporoča? Ali je 64GB dovolj?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

gddr85 ::

dovolj za kaj? shitload apps, lokalne muske, snemanja videov, špilov?...ne. Normalna količina apps, browsanje, yt, cloud stream, kak špil, par fhd/4k videov ipd...ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

MrStein ::

Dovolj je skoraj za vse, edino če filme hraniš gor potem pač zasedejo vsak nekaj giga. Drugače pa res ne vem, kako bi zapolnil 64 GB.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gddr85 ::

kakih 15% daš lahko sicer takoj stran že na začetku, drugače pa čist odvisno, kaj delaš s telefonom..

Dimnik ::

Odvisno tudi od modela, če ima možnost sd kartice

Stari maček ::

Na Pocotu sem naletel na bug pri SMS aplikaciji. En čas namreč dela v redu, po par sporočilih, če vmes mine več časa, pa izgine prva ničla v prejemnikovi številki in sporočila ne moreš več poslat. Se to dogaja še komu?

Dimnik ::

Sem zdaj pogledal, ker mi prejšniič ni poslalo sms, ampak se nisem poglabljal, ker sem rešil z klicem. Meni neshranjene številke prestavi pod obvestila, namesto imena ali številke piše obvestila, ko odprem pa prikaže seznam teh številk in potem ko kliknem na številko vidim tekst. Mi je pa pri tisti številki zbrisalo ničlo spredaj ja. Imam mi8, na številke v imeniku delajo sms normalno.

Dimnik ::

No tole z premikanjem v obvestila sem rešil v nastavitvah aplikacije sms,sedaj kaže vse posebaj....

AgiZ ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgiZ ()

gregor ::

ostale naprave:

Xiaomi releases 20 "new" products: See full list
https://www.gizchina.com/2019/04/01/xia...

sm4rt4ss ::

lol, jaz pa sem misli, da je April Fools joke xD

marshall ::

je že kdo od vas gustiral Xiaomi A2 lite video na 4K-60/frems?? Koliko časa vam drži baterija po posodobitvi na Andro 9,0, meni za čuda samo dva dni ob zmerni uporabi, prej pri oreo štiri dni, kaj zna bit težava :(

Klemzi90 ::

Kupil Pocophone F1 pred dobrim mesecem. Od vsega začetka zvočnik ne deluje. Vmes je kar tišina ali pa se glasnost izrazito zmanjša. Sogovorec vedno pravi, da vmes vse sliši.

Kako je s temi popravili? Naročil sem ga iz EU skladišča.

stara mama ::

Predvčerešnjim sem bil v uradni MI trgovini tu na kitajskem. Zanimivo je telefone prijet v roko in sprobat, sam cene pa niso nič manjše kot pri nas, najceneje je še vedno na aliexpressu. Mix 3 se mi sploh ne dopade, ker je preklopni in je vidna reža, prav tako mi ni všeč Mix 2 s spodnjim robom. Max je precej velika krava, ampak všečen na pogled. Čeprav imam velike roke, se še meni zdi malo prevelik. Redmi Note 7 pa je dal precej dober vtis, razen fotoaparat je blo težko testirat. Pa še en kup druge Xiaomi robe ki je pri nas ni, razen Yi športne kamere ni blo (kar bi mene zanimalo). Edino kar je ugodno in uporabno, so powerbanki.
Drgač pa Xiaomi tu ni tako velik, najbolj popularni so (razen jabuk) Huawei in Vivo.

Aja, kitajc še trdi, da njihovih telefonov nebi mogel uporabljat pri nas. Pomoje je fora bolj v kitajskem romu, in taki kot so, mislijo da potem sploh ne gre, ali?
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

louser ::

Lte podpora trpi pri nas, če vzameš pri njih. Marže so pa minimalne.

Pennywis3 ::

sm4rt4ss je izjavil:

Veste kaj bi blo fajn?

Da bi Xiaomi izdal dva modela Pocota.

Poco F2 z:

6.2" - 6.4" zaslon
8GB RAM
4000+ mAh
SD855

in

Poco F2 Lite z:

5.2" - 5.5" zaslon
6GB RAM
3000+ mAh
SD 712 (ali pa morda celo lanjski SD 845)

Ampak sanja svinja kukuruz :D

Po mojem mnenju bi vse firme morale imeti manjši in kompaktnejši lite model svojega flagshipa z zaslonom tam okrog 5.5" :)


Mnja, isto čakam na manjše telefone, a zaenkrat slabo kaže. Najboljši približek dobremu in manjšemu telefonu je S10e, pa čeprav je še vseeno precej velik.
Upam, da bo dal zagon tudi drugim proizvajalcem, da začnejo nekje v rangu 135-140mm telefone proizvajat.

tomazic89 ::

Pennywis3 je izjavil:


Mnja, isto čakam na manjše telefone, a zaenkrat slabo kaže. Najboljši približek dobremu in manjšemu telefonu je S10e, pa čeprav je še vseeno precej velik.
Upam, da bo dal zagon tudi drugim proizvajalcem, da začnejo nekje v rangu 135-140mm telefone proizvajat.


+1.
Resno razmisljam o Sony Xperia XZ2 Compact. Ima kdo izkusnje? Imam sicer Xiaomi Mi 5s (ze 2 leti in pol sluzi super - je pa ze malo dotrajan, ker nisem ravno attached to phones) in sem sicer zadovoljen, ampak mi je velik. raje bi imel se malenkost manjsi telefon, vendar je to ze skoraj nemogoce. Tale S10e sem gledal, vendar 600EUR ne dam za telefon, ker mi ni toliko pomemben.

borisk ::

samo za info, BG ima redmi note 7 global za 190USD na zalogi...

sm4rt4ss ::

tomazic89 je izjavil:

Pennywis3 je izjavil:


Mnja, isto čakam na manjše telefone, a zaenkrat slabo kaže. Najboljši približek dobremu in manjšemu telefonu je S10e, pa čeprav je še vseeno precej velik.
Upam, da bo dal zagon tudi drugim proizvajalcem, da začnejo nekje v rangu 135-140mm telefone proizvajat.


+1.
Resno razmisljam o Sony Xperia XZ2 Compact. Ima kdo izkusnje? Imam sicer Xiaomi Mi 5s (ze 2 leti in pol sluzi super - je pa ze malo dotrajan, ker nisem ravno attached to phones) in sem sicer zadovoljen, ampak mi je velik. raje bi imel se malenkost manjsi telefon, vendar je to ze skoraj nemogoce. Tale S10e sem gledal, vendar 600EUR ne dam za telefon, ker mi ni toliko pomemben.


XZ2 Compact je super telefon, sem ga mel par ur, ker sem kolegu prenašal data iz XZ1C na XZ2C. Hiter, odziven, kamera je super, edino malce debelejši je, ampak zaradi tega zelo lepe sede v roko, uporaba pa je zlo udobna. Sem ga mislil nabavit, ko bi cena padla, ampak mi je zaslon takratne Z3C crknil po hitrem postopku in sem bil primoran vzeti Xperio XA2, ki je nekje tako velika kot tvoj Xiaomi Mi 5s in je bila takrat 250EUR. XZ2C je bila 600EUR. Ampak sem vseeno zadovoljen z njim, čeprav je še vedno prevelik telefon za moje pojme.

Se pa cena XZ1C giblje okrog 300EUR. Snapdragon 835 pa je še vedo dostojen. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

Klemzi90 ::

Klemzi90 je izjavil:

Kupil Pocophone F1 pred dobrim mesecem. Od vsega začetka zvočnik ne deluje. Vmes je kar tišina ali pa se glasnost izrazito zmanjša. Sogovorec vedno pravi, da vmes vse sliši.

Kako je s temi popravili? Naročil sem ga iz EU skladišča.


Any clue? Tnx.

Killermode ::

Klemzi90 je izjavil:

Klemzi90 je izjavil:

Kupil Pocophone F1 pred dobrim mesecem. Od vsega začetka zvočnik ne deluje. Vmes je kar tišina ali pa se glasnost izrazito zmanjša. Sogovorec vedno pravi, da vmes vse sliši.

Kako je s temi popravili? Naročil sem ga iz EU skladišča.


Any clue? Tnx.

Klemzy piši na support od prodajalca.

tomazic89 ::

sm4rt4ss je izjavil:


XZ2 Compact je super telefon, ...


Hvala za info!

gregor ::

Xiaomi Foxconn Factory Line: How is Xiaomi Mi 9 Phone Produced?
https://www.gizchina.com/2019/04/03/xia...

sm4rt4ss ::

MiShop.si ima na zalogi Mi9 SE za 399EUR kar je dosti, ker na ebayu se prodaja za 325EUR. Aja, pardon, 325FUNTOV.

https://www.mishop.si/mi-9-se-177

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

Stari maček ::

Klemzi90 je izjavil:

Klemzi90 je izjavil:

Kupil Pocophone F1 pred dobrim mesecem. Od vsega začetka zvočnik ne deluje. Vmes je kar tišina ali pa se glasnost izrazito zmanjša. Sogovorec vedno pravi, da vmes vse sliši.

Kako je s temi popravili? Naročil sem ga iz EU skladišča.


Any clue? Tnx.

Ni mi jasno, zakaj takoj nisi odprl disputa....

toplakd ::

Mi 9 SE pride na honorbuy.com 352,69 s ptt, poslan je pa iz EU skladišča, torej bo najverjetneje poslan z GLS iz Nove Gorice :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

woman ::

Če koga zanima ...
Mi Global Store
Global Version Xiaomi Redmi Note 7 64GB 4GB
««
260 / 374
»»