» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
240 / 374
»»

facepalm ::

ali kdo ve kje bi lahko dobil baterijo za mi5?
iz kitajske jih ne posiljajo, right?

matijadmin ::

Kje v EU bi lahko kupil Philips Xiaomi luči? A je kdo zasledil? Kupil?
Vrnite nam techno!

TehDucky ::

Dimnik je izjavil:

Huhh...pusti ga malo na polnilcu pa potem probaj prižgat, moj je prispel v soboto enako naročen 11.11., ampak se je normalno prižgal. Kontaktiraj tomsona, če se nebo prižgal, posnami video, pa pošljita na gearbest kaj bodo povedali..


Zgleda, da sem dobil DoA Mi8, ekran je pomoje mrtu. Mi ga je celo ratalo prižgat (brez da bi vedel, ker ekran je mrtu), ker mi ga računalnik zazna!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

Klemen13 ::

Se se da kje morda ceneje dobiti Xiaomi Mi A2 Lite 4/32(176e+5e postnina), s tem da je dostava dokaj hitra(vsaj do bozica)? Hvala za pomoc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Klemen13 ()

tebodi ::

Klemen13 je izjavil:

Se se da kje morda ceneje dobiti Xiaomi Mi A2 Lite 4/32(176e+5e postnina), s tem da je dostava dokaj hitra(vsaj do bozica)? Hvala za pomoc

Če na hitro pogledam:
Za natančno info glede Gearbest vprašaj @Tomson v istoimenski temi, vendar razen iz EU skladišč ni ugodne hitre dostave.

Za orientacijo je bila akcija black friday:
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB pametni telefon za 151€
Xiaomi Mi A2 Lite Global 3/32GB pametni telefon za 142€ -9€ v košarici (EU skladišče)
Trenutno kaže (brez hitre dostave):
Xiaomi Mi A2 Lite Global 4GB RAM 64GB ROM €159.82

Sam ne vem za boljšo opcijo iz EU z nekajdnevno dostavo:
"Mi Zealer store" na AE, če izbereš EU varianto: Mi A2 Lite 4GB RAM 32GB ROM Global, Total Price: € 154,32 (16 kosov pravijo)

PacificBlue ::

iz goldway na aliexpressu se posiljajo brez uvoznih dajatev?

Dimnik ::

PacificBlue je izjavil:

iz goldway na aliexpressu se posiljajo brez uvoznih dajatev?


Ja z dhl poštnino

robertko ::

Nabavil Pocophone pri Telemachu, res prijetno presenečen nad ponudbo paketa.
V dveh letih bom za njega dal 260€, zraven pa dobil še gratis Xiaomi Mi robot Builder-ja, ki se
na mimovrste prodaja za 130€.
https://www.mimovrste.com/droni/xiaomi-...

ivanuscha ::

xandros ::

robertko je izjavil:

Nabavil Pocophone pri Telemachu, res prijetno presenečen nad ponudbo paketa.
V dveh letih bom za njega dal 260€, zraven pa dobil še gratis Xiaomi Mi robot Builder-ja, ki se
na mimovrste prodaja za 130€.
https://www.mimovrste.com/droni/xiaomi-...

A lahko das ta tvoj izracun za 260e

Stari maček ::

ivanuscha je izjavil:

https://www.xda-developers.com/xiaomi-p...

Tole je samo potrditev tistega, do česar sem tudi sam prišel pred časom. Zato tudi imam Pocota. Lastniki iPhonov in Samsungov naj se kar napihujejo, ampak dejstva so pa to.

robertko ::

xandros je izjavil:

robertko je izjavil:

Nabavil Pocophone pri Telemachu, res prijetno presenečen nad ponudbo paketa.
V dveh letih bom za njega dal 260€, zraven pa dobil še gratis Xiaomi Mi robot Builder-ja, ki se
na mimovrste prodaja za 130€.
https://www.mimovrste.com/droni/xiaomi-...

A lahko das ta tvoj izracun za 260e


Paket še več - 24x10,83€

nepanepane ::

Vprašanje. Redmi Note 5, razlika med international in global, vem za band 20, ki mi ni ključen, je še kaj bistvenega kar se uporabe tiče?

Gagarin ::

robertko je izjavil:

xandros je izjavil:

robertko je izjavil:

Nabavil Pocophone pri Telemachu, res prijetno presenečen nad ponudbo paketa.
V dveh letih bom za njega dal 260€, zraven pa dobil še gratis Xiaomi Mi robot Builder-ja, ki se
na mimovrste prodaja za 130€.
https://www.mimovrste.com/droni/xiaomi-...

A lahko das ta tvoj izracun za 260e


Paket še več - 24x10,83€


Dodaj še 7€ vsak mesec kolikor preplačaš paket glede na primerljiv paket HOT...

Dimnik ::

Daj prberi kaj je napisal in za koliko je dobil dva paketa še več, preračunaj in je najcenej, plus tega ima unifi, travel wifi in eon tv, pa še ena prednost, če ni signala telemac imaš zastonj gostovanje orek telekom....tako da...

Pa še to, če hočeš primerjat pakete moraš hot extra(15e) in še več(15e) oz v akciji okrog 10e...nevem kje tebi 7e razlike

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

nepanepane ::

Si bom kar sam odgovoril, sem searchal to temo od strani 175 do 225 in nisem našel drugih razlik med international in global. Me je pa zmotilo nekaj drugega, ni barvnega LED notificationa. Ker bi šlo za migracijo iz RN3, ki mu je po dveh letih odpovedala baterija, bo verjetno tole težava. Kateri dobavljiv nov Xiaomi po ceni navzgor ima barvne notificatione? Z roza RN5 sem trenutno pri 160$.

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

Dimnik je izjavil:

Daj prberi kaj je napisal in za koliko je dobil dva paketa še več, preračunaj in je najcenej, plus tega ima unifi, travel wifi in eon tv, pa še ena prednost, če ni signala telemac imaš zastonj gostovanje orek telekom....tako da...

Pa še to, če hočeš primerjat pakete moraš hot extra(15e) in še več(15e) oz v akciji okrog 10e...nevem kje tebi 7e razlike


A zdej moram pa njegove stare poste brat? Tist kar je relevantno je da stane paket še več 17 evrov, hot maxi pa 9,99€. In če ti je 20Gb (kar meni absolutno je) zadosti je seveda nesmiselno plačevati 7€ več. Unifi in Unifi travel nisem kot naročnik telefonije nikoli uporabil (no ju imam še sedaj ker sem naročnik TV telemach), EON Tv je v redu, je prednost, sam ga seveda imam(TV naročnina), ampak internet TV ima marsikdo preko TV naročnine...

Dimnik ::

Nimaš pojma...oz sploh ne veš kaj primerjaš, 20gb z 50gb, neomejene klice, sms v tujini z omejenimi pri hot, seveda smo govorili o akcijah, katere se sedaj da ulovit in imaš za 10e boljši paket kot pri konkurenci....samo ti moraš nabijat...
Ne zagovarjam nobene, ker imam telemach in hot, pa pri hot je manjša hitrost prenosa...

Gagarin ::

Dimnik je izjavil:

Nimaš pojma...oz sploh ne veš kaj primerjaš, 20gb z 50gb, neomejene klice, sms v tujini z omejenimi pri hot, seveda smo govorili o akcijah, katere se sedaj da ulovit in imaš za 10e boljši paket kot pri konkurenci....samo ti moraš nabijat...
Ne zagovarjam nobene, ker imam telemach in hot, pa pri hot je manjša hitrost prenosa...


LOL, ne vem kaj primerjam - sam sem pred kakšnim mesecem skenslal Še več paket in imam HOT, vzameš tisti paket ki ga potrebuješ, Telemach nima takega paketa za normalno ceno, paket Več je brezveze. Nabijaš v tri krasne predvsem ti. Sem prepričan da mnogim povsem zadostuje 20Gb, sam še 10Gb nikoli ne pokurim in za takšne kot sem jaz, ki nas ni malo (v službi prav noben ne porabi 20Gb, ko kaj večjega downloadaš si tako na wifi), pri Telemachu za brez veze plačuješ 70% več. Če tako računaš, kar bi vsak racionalen moral, je Pocophone na Telemachu, za ljudi ki porabijo manj kot 20Gb na mesec, precej dražji kot v redni prodaji. Pa še zvezan si 2 leti...

gregor ::

xiaomi mi pad 4 plus recenzija nije samo za 4 nego za 5
http://www.racunalo.com/xiaomi-mi-pad-4...

amacar ::

Gagarin je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Nimaš pojma...oz sploh ne veš kaj primerjaš, 20gb z 50gb, neomejene klice, sms v tujini z omejenimi pri hot, seveda smo govorili o akcijah, katere se sedaj da ulovit in imaš za 10e boljši paket kot pri konkurenci....samo ti moraš nabijat...
Ne zagovarjam nobene, ker imam telemach in hot, pa pri hot je manjša hitrost prenosa...


LOL, ne vem kaj primerjam - sam sem pred kakšnim mesecem skenslal Še več paket in imam HOT, vzameš tisti paket ki ga potrebuješ, Telemach nima takega paketa za normalno ceno, paket Več je brezveze. Nabijaš v tri krasne predvsem ti. Sem prepričan da mnogim povsem zadostuje 20Gb, sam še 10Gb nikoli ne pokurim in za takšne kot sem jaz, ki nas ni malo (v službi prav noben ne porabi 20Gb, ko kaj večjega downloadaš si tako na wifi), pri Telemachu za brez veze plačuješ 70% več. Če tako računaš, kar bi vsak racionalen moral, je Pocophone na Telemachu, za ljudi ki porabijo manj kot 20Gb na mesec, precej dražji kot v redni prodaji. Pa še zvezan si 2 leti...

Se strinjam, za večino je dovolj, ostali pa naj plačujejo (še)več, če to potrebujejo. Ko mi poteče vezava pri telemachu grem nazaj na bob. Pri telemachu sem imel srečo, da sem imel 12 mesecev brez naročnine, v preostalega pol leta so mi pa že za 3€ dvignili naročnino. Da ne rečem, da je v bolj odročnih krajih omrežje dosti slabše, na srečo sem večino časa v mestu, pa še tam so območja brez signala.

Dimnik ::

Amacar, govorimo točno o takih akcija kot si imel ti, ko imaš na dve leti cca 10e za paket še več in 50gb, zakaj bi imel hot za enak denar z manj prenosa in omejenimi minutami za tujino...če vzamemo sedaj še pocota za 260e,z slo garancijo je itak zmaga.

Ferdo, ti si pa preračunaj, na dve leti, hot+ poco v slo prosti prodaji in še več v akciji+ poco za 260e...bo šlo? Pa ne se zgovarjat na redne cene, ker je bilo točno omenjejo pod kakšnimi pogoji se splača, ampak ti nisi spksoben prebrat trištiri poste nazaj od svojega prvega komentarja....

Gagarin ::

Dimnik je izjavil:

Amacar, govorimo točno o takih akcija kot si imel ti, ko imaš na dve leti cca 10e za paket še več in 50gb, zakaj bi imel hot za enak denar z manj prenosa in omejenimi minutami za tujino...če vzamemo sedaj še pocota za 260e,z slo garancijo je itak zmaga.

Ferdo, ti si pa preračunaj, na dve leti, hot+ poco v slo prosti prodaji in še več v akciji+ poco za 260e...bo šlo? Pa ne se zgovarjat na redne cene, ker je bilo točno omenjejo pod kakšnimi pogoji se splača, ampak ti nisi spksoben prebrat trištiri poste nazaj od svojega prvega komentarja....


Ti domišljavček mali, mali ti, si prav patetičen. Brat ne znaš očitno sam, op, ki je govoril o ceni, ni govoril o splošni akciji ampak o dealu, ki ga je dobil pri prenosu dveh številk. Akcijo ki jo Telemach sedaj ima (kar je edino relevantno za bodoče kupce Pocophona in o teh govorimo) je zgolj "brez priključnine in 1 mesec brez naročnine za nove naročnike". Logika ti ni najmočnejša stran. Z vsakim postom se bolj zapletaš. Over and out - me samo dolgočasiš, morebitni kupci Pocophona so pa tudi dobili dovolj informacij. Onaniraj še naprej sam s sabo.

woman ::

A bi lahko vidva tole o Telemachu nadaljevala na ZS?
Hvala! 8-)

jocoj ::

gregor je izjavil:

xiaomi mi pad 4 plus recenzija nije samo za 4 nego za 5
http://www.racunalo.com/xiaomi-mi-pad-4...

Definitivno predrago. Za 295 EUR dobiš novega ipada.

Dimnik ::

woman je izjavil:

A bi lahko vidva tole o Telemachu nadaljevala na ZS?
Hvala! 8-)


S takim nimaš, kaj debatirat na forumu, kaj šele na zs. Kdor je prebral, itak ima sliko o čem se gre..tako da.

woman ::

@Ales123, seveda imaš povsem prav. ;)

MucuCat ::

Ravnokar dobil Mi8 naročen na black friday.

Obstaja kak način kako odklenit bootloader brez da čakaš 360h?

Oziroma se lahko namesti xiaomi eu rom na zaklenjen Mi8 global?

robertko ::

Gospoda, brez slabe volje zaradi mojih objav. Glede na to, da nam telefoni brez operaterja nič ne koristijo, sem podal svoje videnje ponujenih paketov.
Ferdo66, dejstvo je če primerjaš Hot maxi paket in Še več ni razlika 7€ in 70%, kot trdiš ampak 5€ in 50%. Če je kdo paket sklenil npr. v tednu popustov črnega petka, je takrat dobil 3 mesece gratis in potem je razlika še manjša in sicer 3,125€.
Mislim da bi realno primerjavo lahko delali takrat, če bi Hofer prodajal Pocophona, sedaj pa izključno primerjamo na eni strani samo ceno paketa in na drugi strani ceno paketa + ceno telefona, ki ga v tem paketu dobiš.
Za moje pojme je ta cena telefona več kot dobra, sploh če vzamemo v račun še darilo - robota, ki se pri nas prodaja za 130€ (Mishop, Mimovrste) ali pa smart tehnice, ki je prav tako okrog 40€.
Eno od teh daril na koncu koncev lahko prodam, pa še s tem znižam razliko med paketi, ampak mi še vedno ostane telefon, ki ga za takšno ceno ne dobim niti od Kitajca, pa še dve leti garancije imam.
Skratka, zadosti smo stari, da si vsak pri sebi izračuna kaj potrebuje in kaj se mu splača.
Lep večer želim vsem.

Dimnik ::

woman je izjavil:

@Ales123, seveda imaš povsem prav. ;)


Woman, ne se hecat:D

bmwwww ::

Nabavil kdo quick charge 4.0 za pocota?

Zico44 ::

Zdravo! S katerim appom bi najhitreje skopiral vse, kar imam na Mi Max 2 na novi Mi Max 3? Probal sem z Mi mover, pa ne gre, vedno javlja napako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zico44 ()

bmwwww ::

Zico44 je izjavil:

Zdravo! S katerim appom bi najhitreje skopiral vse, kar imam na Mi Max 2 na novi Mi Max 3? Probal sem z Mi mover, pa ne gre, vedno javlja napako.


CloneIT

Stari maček ::

Zico44 je izjavil:

Zdravo! S katerim appom bi najhitreje skopiral vse, kar imam na Mi Max 2 na novi Mi Max 3? Probal sem z Mi mover, pa ne gre, vedno javlja napako.

Mi mover ti ne kopira SMS-ov. Jaz uporabljam Super backup.

antonija ::

meni je moover skopiral vse, tudi SMSje. Edino kar mu ni slo so bile nastavitve nekaterih appov, predvsem tistih iz f-droida.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

-valvoline- ::

Zico44 je izjavil:

Zdravo! S katerim appom bi najhitreje skopiral vse, kar imam na Mi Max 2 na novi Mi Max 3? Probal sem z Mi mover, pa ne gre, vedno javlja napako.

vgrajena backup funkcija. kopira vse, od klicev, smsov, setingsev podatkov, gesel in vse instalirane appe. ko naredis backup se pojavi backup mapa noter v mapo miui. tole mapo backup kopiras na pc, pol pa na novi telefon spet noter v mapo miui, ter naredis restore. Vse bo na novem tako kot na starem telefonu.

Zgodovina sprememb…

Stari maček ::

antonija je izjavil:

meni je moover skopiral vse, tudi SMSje. Edino kar mu ni slo so bile nastavitve nekaterih appov, predvsem tistih iz f-droida.

Če kopiraš iz Samsunga ne.

buttcrack ::

Za sms/mms je skor vsak backup app s playstora dober.

Benny123 ::

A kdo ve kje kupit f***ing original display od xiaomi redmi note 4 global version? Ravno zato ne maram teh kitajskih telefonov ker ne mores dobit originalnih delov pa da se j***š

Stari maček ::

Benny123 je izjavil:

A kdo ve kje kupit f***ing original display od xiaomi redmi note 4 global version? Ravno zato ne maram teh kitajskih telefonov ker ne mores dobit originalnih delov pa da se j***š

Na Aliju jih imaš za mali denar.

Benny123 ::

To so vse neki ponaredki, ni originalnega

facepalm ::

kaksna pa je razlika med originalnim in fake?
ker proizvajalec je isti. se original note 4 ima displaye od 3h (ali celo 4ih) razlicnih proizvajalcev.

lahko ti pa jaz zrihtam originalnega. ampak ti sigurno ne bo vsec cena. tako kot ti nebi bila pri original displayu priznanih proizvajalcev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Stari maček ::

Še vsak nadomestni ekran za Xiaomi mi je delal BP...kaj ti pomaga original, če je zelen....(Huawei pa to...).

roberto1 ::

Benny123 je izjavil:

A kdo ve kje kupit f***ing original display od xiaomi redmi note 4 global version? Ravno zato ne maram teh kitajskih telefonov ker ne mores dobit originalnih delov pa da se j***š


Original zaslona ne boš dobil, če pa bi ga, pa stane 50-70% novega telefona (pa še takrat ne moreš bit 100%, da je original).
Na aliju pogledaš kateri ima največ orderjev in malo prebereš feedbacke. Tako jaz kupujem in v 90% ne opaziš razlike ko je sestavljeno skupaj.
Someday never comes!

robertko ::

Benny123 je izjavil:

A kdo ve kje kupit f***ing original display od xiaomi redmi note 4 global version? Ravno zato ne maram teh kitajskih telefonov ker ne mores dobit originalnih delov pa da se j***š


Tukaj imaš originale:

http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?...

Benny123 ::

Nimajo na zalogi niti enega, tako je to, leva firma nimaš kej

dexterboy ::

Oj, sem pregledal malo guglstore, pa je več opcij za selfi kot za to kar bi rad;
Rad bi imel alpikacijo, ki ti naredi 360' slikovni posnetek, ne video.
Od googla jo že imam, ampak jo lahko delim zgolj preko internetne povezave, ne pa preko slik ali viberja.
Je kaj uporabnega, da deluje? Brez naknadnega igranja s programom...
( telefon je RN 6 pro, če je to pomembno )
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

antonija ::

dexterboy je izjavil:

Oj, sem pregledal malo guglstore, pa je več opcij za selfi kot za to kar bi rad;
Rad bi imel alpikacijo, ki ti naredi 360' slikovni posnetek, ne video.
Od googla jo že imam, ampak jo lahko delim zgolj preko internetne povezave, ne pa preko slik ali viberja.
Je kaj uporabnega, da deluje? Brez naknadnega igranja s programom...
( telefon je RN 6 pro, če je to pomembno )
Panoramo bi rad posnel kot sliko? To ima stock MIUI kamera ze vgrajeno... Ti ne deluje?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Dimnik ::

To tudi mene čudi, ampak sem mislil, da narobe razumem vprašanje

radmannsdorf ::

Imam Xiaomi Redmi Note 4, ki sicer ima SD625 procesor, ampak je Quickcharge tovarniško zaklenjen.
Če polnim preko priloženega polnilca na električni vtičnici, mi Amper app kaže polnjenje z 250 mA.
Če polnim preko USB 2.0 na računalniku, mi app kaže polnjenje z 320 mA.
Če polnim preko USB 3.0 na računalniku, mi app kaže polnjenje z 750 mA.
Zdaj pa izbiram med dvema polnilcema znamke Anker, in sicer Anker 2x24W in Anker QC 3.0..
Ali je sploh važno katerega vzamem? Občasni se polni tudi od punce Iphone 8, ki pa baje podpira QC samo preko USB 3.0 kabla, katerega pa tidva polnilca nimata.
Kaj je bolj pametno vzeti? Obstaja kakšen Xiaomi polnilec ki ima podoben price/performance?
««
240 / 374
»»