» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
185 / 374
»»

PrimoZ_ ::

kanarin je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Ne morem verjet kolk dober izpade v praksi tale Xiaomi Mi A1 4GB/32GB. Narejen kvalitetno, dela hitr, čist nadroid, spodobna kamera. Bi rekel da se kosa z flagshipi generacije Galaxy S7.


Škoda edino ker ima bolj švoh "screen-to-body ratio" (70.1%). Mogoče se splača počakat na A2....


Primerjava z galaxy S7, ni tako velike razlike.
5.1 inches, 71.5 cm2 (~72.1% screen-to-body ratio)
5.5 inches, 82.6 cm2 (~70.1% screen-to-body ratio)

gregor ::

predstavljen je bil novi MI 6X

Xiaomi Mi 6X With Full Screen Design, Dual Cameras, SD660 is Official for 1,599 Yuan (~$253)
https://www.gizmochina.com/2018/04/25/x...

http://en.miui.com/thread-2272895-1-1.h...

sedaj pa naj prosim nekdo, ki se bolj spozna na te lel. pove kakšna je razlika med redni note 5 china in pa mi 6x
ok, razlika je v sd 636 vs 660, je med njima velika razlika?

kaj pa kamere in ostalo...?

da vprašam drugače, kaj bi vi nabavili, rn5 china ali mi 6x?

hvala

LP

borisk ::

ve kdo razlog zakaj note 5 pro nima usbc? ker mi še zdej ni jasno, nekateri starejši modeli imajo, nekateri novi ne, ni nekega pravila.

Matej_K ::

Cena končnega produkta. Tako kot mi ni jasno, zakaj nekateri cenejši imajo 4000mAh baterijo, nekateri hudi modeli pa samo 3100mAh...verjetno isti razlog...
... .. .

polpo ::

borisk je izjavil:

ve kdo razlog zakaj note 5 pro nima usbc? ker mi še zdej ni jasno, nekateri starejši modeli imajo, nekateri novi ne, ni nekega pravila.


Saj ga Note serija ni še imela, mogoče si zamešal z MI Note serijo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

borisk ::

mislim sem xiaomiji nasplošno

kanarin ::

gregor je izjavil:

predstavljen je bil novi MI 6X

Xiaomi Mi 6X With Full Screen Design, Dual Cameras, SD660 is Official for 1,599 Yuan (~$253)
https://www.gizmochina.com/2018/04/25/x...

http://en.miui.com/thread-2272895-1-1.h...

sedaj pa naj prosim nekdo, ki se bolj spozna na te lel. pove kakšna je razlika med redni note 5 china in pa mi 6x
ok, razlika je v sd 636 vs 660, je med njima velika razlika?

kaj pa kamere in ostalo...?

da vprašam drugače, kaj bi vi nabavili, rn5 china ali mi 6x?

hvala

LP


To, v čem je štos izdajanja tako velikega števila zelo podobnih modelov ve samo Xiaomi. Pri (potencialnih) kupcih se s tem dela samo zmeda (glej Redmi Note 5 Pro India vs Note 5 China/Global). Drugače sam ta Mi 6x razumem kot neko vmesno stopnjo med Redmi in Mi flagshipi. Kot vidim ima Mi 6x (A2 v Indiji oz globalno ?) malo hitrejši procesor, manjšo baterijo in je opazno tanjši od Note 5. Predvidevam, da ima tudi boljšo kamero in da bo seveda tudi dražji od RN5. Btw. a si tukaj kdo sploh lasti Mi 5x ?

roberto1 ::

Je nek razlog, da Xiaomi šiba toliko zelo podobnih modelov in da "floodajo" market. Več izbire in pokrivanje najmanjšega segmenta kupcev pomeni po eni strani da so vsepovsod prisotni, po drugi strani pa user s tako izbiro ne bo gledal "preko ograje" h konkurenci. Ta - roko na srce, temu tempu ne more slediti. Potem so še tu agresivne cene. Kako jim uspe inženirsko toliko izdelkov spravit ven v enem letu, je tudi meni uganka, ampak očitno je to njihova formula za uspeh.
6x in A2 bosta s to ceno spet verjetno uspešnici,po drugi strani pa so lanski A1, 5x, Note 4x in letošnji Redmi 5/Plus itd. še vedno super zadeve, zdaj dosegljive za res smešn denar.

Jaz recimo v tem trenutku uporabljam Redmi 5 in kljub temu, da imam Mi Note 3, ki je Redmiju v vseh pogledih superioren, uporabljam prvega. Telefon je narejen perfektno,vse mere, teža,občutek štimajo. Fingerprint je točno tam, kjer mora bit, baterija je 7H SOT, kamera je ok, 450 je bizarno dober cpu....Ne morem verjet, kaj prodajajo za cca 130€. Ne pogrešam praktično ničesar.
Tako da če si kdo želi čnega MiNote3 6/64, naj se javi:))))))
Someday never comes!

AgiZ ::

Na 5-5,2" področju pa suša. Je kaj uporabnega v tem rangu pod 200€?

umetnic ::

AgiZ je izjavil:

Na 5-5,2" področju pa suša. Je kaj uporabnega v tem rangu pod 200€?

In brez ukrivljenih robov, ki onemogocajo estestko namestitev tempered začite. :D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

AgiZ ::

umetnic je izjavil:

AgiZ je izjavil:

Na 5-5,2" področju pa suša. Je kaj uporabnega v tem rangu pod 200€?

In brez ukrivljenih robov, ki onemogocajo estestko namestitev tempered začite. :D

Se strinjam.

pixelzgaming ::

https://www.gsmarena.com/results.php3?n...

To mogoče? (brez B20)
Bolj je problem najti te telefone s B20.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

kanarin ::

roberto1 je izjavil:

Je nek razlog, da Xiaomi šiba toliko zelo podobnih modelov in da "floodajo" market. Več izbire in pokrivanje najmanjšega segmenta kupcev pomeni po eni strani da so vsepovsod prisotni, po drugi strani pa user s tako izbiro ne bo gledal "preko ograje" h konkurenci. Ta - roko na srce, temu tempu ne more slediti. Potem so še tu agresivne cene. Kako jim uspe inženirsko toliko izdelkov spravit ven v enem letu, je tudi meni uganka, ampak očitno je to njihova formula za uspeh.
6x in A2 bosta s to ceno spet verjetno uspešnici,po drugi strani pa so lanski A1, 5x, Note 4x in letošnji Redmi 5/Plus itd. še vedno super zadeve, zdaj dosegljive za res smešn denar.

Jaz recimo v tem trenutku uporabljam Redmi 5 in kljub temu, da imam Mi Note 3, ki je Redmiju v vseh pogledih superioren, uporabljam prvega. Telefon je narejen perfektno,vse mere, teža,občutek štimajo. Fingerprint je točno tam, kjer mora bit, baterija je 7H SOT, kamera je ok, 450 je bizarno dober cpu....Ne morem verjet, kaj prodajajo za cca 130€. Ne pogrešam praktično ničesar.
Tako da če si kdo želi čnega MiNote3 6/64, naj se javi:))))))


In kaj te dejansko moti na Mi Note 3, da si prešaltal na telefon nižjega ranga ? Ker to je res zanimiva zadeva, da nekomu bolj ustreza sicer resda novejši, ampak kot si sam napisal po vseh kriterijih inferiorni telefon. Ne da ti ne verjamem, ampak me res zanima. Velikost in ekran so tam-tam, resolucija pa sem izdi kar nekako prešvoh za 5.7 zaslon od Redmi 5.Kamera je tudi ziher slabša.

marko71 ::

Zanimiv telefon tale Mi Note 3, škoda ker ne podpira B20,bo treba izgleda še malo počakati
lp

roberto1 ::

Saj pravim. Nič me posebej ne moti na Note 3, super telefon, hiter, odziven, super kamera, super fingerprint, ima NFC in vse ostale bonbončke.....Ampak form faktor mi je pa R5 boljši, bojše leži v roki, feeling je enostavno boljši. Mogoče je ta 18:9 format zaslona zaslužen za to:)
Glede na to, da Xiaomi te entry level telefone naredi zelo hitre, se razlika pozna res samo ob heavy multitaskingu (ki ga ne izvajam) ali pa ob gamingu (kar tudi ne počnem).
Vzel sem zadevo kot eksperiment, če lahko preživim s telefonom za 130€ in kaj mi bo manjkalo oz. kaj bom pogrešal. Zdaj je že tretji teden in še kar uporabljam "inferiorni telefon" z veseljem. Bizarno, ampak resnično. Probal sem Plus in mi je že malce prevelik, 5-ka pa je super.
Toliko, če bo koga zamikala 5-ka - mislim da sploh z Global verzijo ne moreš mimo vsekat!


kanarin je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Je nek razlog, da Xiaomi šiba toliko zelo podobnih modelov in da "floodajo" market. Več izbire in pokrivanje najmanjšega segmenta kupcev pomeni po eni strani da so vsepovsod prisotni, po drugi strani pa user s tako izbiro ne bo gledal "preko ograje" h konkurenci. Ta - roko na srce, temu tempu ne more slediti. Potem so še tu agresivne cene. Kako jim uspe inženirsko toliko izdelkov spravit ven v enem letu, je tudi meni uganka, ampak očitno je to njihova formula za uspeh.
6x in A2 bosta s to ceno spet verjetno uspešnici,po drugi strani pa so lanski A1, 5x, Note 4x in letošnji Redmi 5/Plus itd. še vedno super zadeve, zdaj dosegljive za res smešn denar.

Jaz recimo v tem trenutku uporabljam Redmi 5 in kljub temu, da imam Mi Note 3, ki je Redmiju v vseh pogledih superioren, uporabljam prvega. Telefon je narejen perfektno,vse mere, teža,občutek štimajo. Fingerprint je točno tam, kjer mora bit, baterija je 7H SOT, kamera je ok, 450 je bizarno dober cpu....Ne morem verjet, kaj prodajajo za cca 130€. Ne pogrešam praktično ničesar.
Tako da če si kdo želi čnega MiNote3 6/64, naj se javi:))))))


In kaj te dejansko moti na Mi Note 3, da si prešaltal na telefon nižjega ranga ? Ker to je res zanimiva zadeva, da nekomu bolj ustreza sicer resda novejši, ampak kot si sam napisal po vseh kriterijih inferiorni telefon. Ne da ti ne verjamem, ampak me res zanima. Velikost in ekran so tam-tam, resolucija pa sem izdi kar nekako prešvoh za 5.7 zaslon od Redmi 5.Kamera je tudi ziher slabša.
Someday never comes!

fopi ::

Si mogoče kdaj imel redmi note 4 in bi lahko primerjal z redmi 5?

roberto1 ::

Seveda. Hitrost je v day2day uporabi tu nekje, baterija je boljsa na 4, prav tako zaslon. Je pa Note 4 večji telefon z manjšim zaslonom;))
Če gledamo telefon kot telefon, je Note 4 še danes super zadeva. Tudi Note 3 Pro je z Miui9 zavidljivo hiter. Čist odvisno kaj iščeš in kaj ti je po dizajnu bližje. Point je, da vse te zadeve delajo zelo dobro. Pač večina nas pada na novo,čeprav s tem tempom izdajanja kopice telefonov v letu lahko racionalno prideš do super deala za lanski model, kateremu cena pade skoraj do pri nas telefonov na tipke v prosti prodaji:)))

fopi je izjavil:

Si mogoče kdaj imel redmi note 4 in bi lahko primerjal z redmi 5?
Someday never comes!

next3steps ::

genesiss je izjavil:

Xiaomi A1 ima najvecji SAR med vsemi telefoni. Glede na to da vseeno pade v obmocje dovoljenega v EU verjetno ni neke panike glede tega?

SAR je nebuloza, ki ni omembe vrednam dokler je ne znaš brati.

mrbanana ::

kanarin je izjavil:


Btw. a si tukaj kdo sploh lasti Mi 5x ?


Imam 5X; uporabljam ga na HoT omrežju, deluje super in niti ne opazim pomankanje B20, kupil sem ga še pred izidom A1, za takšno ceno je še vedno odličen! Trenutno je seveda boljša izbira A1.

solatjek ::

Jaz sem obupal nad Xioamijem. Nabavil sem dva, prvega sem vrnil, ker vibra ni delovala, kaj več nisem niti preizkusil, drugi pa je imel težavo, da je izginjal zvok na strani sogovornika, da me ni slišal, ko sva se pogovarjala. Ni pa to bilo vedno, občasna napaka, ampak zelo moteča. Na forumih sem opazil malo morje te težave na več vrstah telefonov, razen Mi A1, menda gre za software bug, moj je bil RN4.

A od vas nima nihče te težave ali vam ni moteča, ker forumi so res polni tega, ali pa imate vsi custom ROM, ki ta težave nima oz. se da odpraviti?

cvick ::

solatjek je izjavil:

Jaz sem obupal nad Xioamijem. Nabavil sem dva, prvega sem vrnil, ker vibra ni delovala, kaj več nisem niti preizkusil, drugi pa je imel težavo, da je izginjal zvok na strani sogovornika, da me ni slišal, ko sva se pogovarjala. Ni pa to bilo vedno, občasna napaka, ampak zelo moteča. Na forumih sem opazil malo morje te težave na več vrstah telefonov, razen Mi A1, menda gre za software bug, moj je bil RN4.

A od vas nima nihče te težave ali vam ni moteča, ker forumi so res polni tega, ali pa imate vsi custom ROM, ki ta težave nima oz. se da odpraviti?


Moja je imela enak problem "izginjal zvok na strani sogovornika", z posodobitvijo os-a so problemi izginili.

solatjek ::

Sem posodobil na zadnjo verzijo - brez učinka...

roberto1 ::

Možno seveda vse, tehnika se kvari utd. Ampak ob cca 50-ih Xiaomijih ki so šli skozi moje roke in potem v roke frendov, familije itd, niti eden nima nobenega napake, ki ne bi bila softwerske narave in ki se je odpravila ali s posodobitvijo ali z drugim romom (ne nujno custom romom amoak zgolj switch s stable na dev ali obratno).
S sprejemom signala ali zvoka pa sploh nikoli. Verjetmo bad luck na tvoji ali pa sreča na moji stran. Skratka, upam da rešiš.

solatjek je izjavil:

Sem posodobil na zadnjo verzijo - brez učinka...
Someday never comes!

tasotusire ::

Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB LTE Black €193.90
https://www.alzashop.com/xiaomi-mi-mix-...

A je kje v EU kjer imaš garancijo ceneje?

__Devil__ ::

tale Xiaomi Redmi Note 5 4G Phablet za 188 na gearbest mi zgleda kar super, ker ima dve kameri, razmišljam, da bi ga vzel, ali pa note 4 za 155€.

GRT ::

tasotusire je izjavil:

Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB LTE Black €193.90
https://www.alzashop.com/xiaomi-mi-mix-...

A je kje v EU kjer imaš garancijo ceneje?

Link je od Mi Mix 2 ?
Sedaj ne vem kaj kupuješ toda, če Redmi 5 Plus 32GB vas res ne razumem kaj silite nekam v tujino v neke no name štacune, kjer ni "nobene garancije" dražje je, čakaš xx dni..., ko pa dobiš recimo ta model pri nas v slo v ene parih trgovinah ceneje.

Miami_T ::

tasotusire je izjavil:

Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB LTE Black €193.90
https://www.alzashop.com/xiaomi-mi-mix-...

A je kje v EU kjer imaš garancijo ceneje?


V MobiTrgovini v BTC Ljubljana je 185 €.
v MiShop-u ga dobiš za 169 €.
Na EnaA je tudi 169 €.

Dajte se malo potrudit pa uporabit google (ali pa bing zaradi mene), ne pa da drugi to delajo namesto vas :)

GRT ::

Točno tako, pa če ne bi bili tako leni je tudi v tej temi to že ene 10x napisano.

tasotusire ::

GRT je izjavil:

Točno tako, pa če ne bi bili tako leni je tudi v tej temi to že ene 10x napisano.


Malo narobe sem se izrazil. V slo ne kupim več telefona, ne ker smo predragi ali preleni ali žleht... ampak ker nas tujci ne jebejo 5%. Pošljem telefon direkt na servis: zavrnjeno garancijsko popravilo, ga vrnem preko Alze, pa čudežno popravijo.

Miami_T ::

Za EU si pa lahko pomagaš z idealo.at ali geizhals.eu, pa še kakšen drug iskalnik se najde.

Hint: klikni na linke, boš dobil zadetke za iskan telefon :)

cresh ::

solatjek je izjavil:

Jaz sem obupal nad Xioamijem. Nabavil sem dva, prvega sem vrnil, ker vibra ni delovala, kaj več nisem niti preizkusil, drugi pa je imel težavo, da je izginjal zvok na strani sogovornika, da me ni slišal, ko sva se pogovarjala. Ni pa to bilo vedno, občasna napaka, ampak zelo moteča. Na forumih sem opazil malo morje te težave na več vrstah telefonov, razen Mi A1, menda gre za software bug, moj je bil RN4.

A od vas nima nihče te težave ali vam ni moteča, ker forumi so res polni tega, ali pa imate vsi custom ROM, ki ta težave nima oz. se da odpraviti?


jaz na stock romu, imam ga sedaj en mesec in nobenih težav. Razn, da gps v armbandu ne vleče, ampak to možno da mu sam ta armband ne sede.
Drugač pa super fon.

kuzoki ::

zivjo, kako je s xiaomi servisom v sloveniji? Dve temi sem prebral v katerih je omenjen Elkotex ampak se mi te informacije na zdijo ravno relevantne. Hvala

tomy5 ::

Kaj ti piše na garancijskem listu ?

kuzoki ::

Nič mi ne piše, ker ga še nisem kupil ampak samo informacije zbiram preden se odločim.

GRT ::

Odvisno kje ga boš kupil.
Na splošno pa je v slo pooblaščeni serviser za Xiaomi: elkotex
Tako piše tudi recimo na Mimovrste, če ga kupiš tam.
Če ga kupiš recimo v Kommdata-Mobitrgovina so oni kot Brista d.o.o. dajalec garancije in serviser. Tako piše na garancijskem listu. Kdo ga pa dejansko servisira ali ga kam pošljejo pa ne vem to pa najbolje, da se sam pozanimaš oziroma pokličeš na njihovo tel. št. 01 585 22 73

kuzoki ::

aha hvala, tega za kommdata pa nism vedu

Mare3 ::

Tudi moj RN3 počasi umira in je problemov vse več z njem, tako da bom moral počasi razmisliti o novem. Katerega do nekje 160€ (skupaj s poštnino) priporočate, ker sam ne spremljam več tega vidim pa da jih je toliko različnih skoraj enakih in ne vem kaj izbrati. Za velikost mi je vseeno čeprav je bil tale note.

Tomson ::

Xiaomi Redmi 5 Plus Global je v tem cenovnem rangu dobra opcija, najugodneje na GB 4/64GB verzija za 166€ ali 3/32GB verzija za 149€, s poštnino RegisteredMail Belgium za 0€, ki praviloma prispe brez dodatnih stroškov in kjer GB v primeru carine garantira povrnitev le teh, cca. 3 tedne dostava, če je opcija malo višjega budgeta pa defenitivno Xiaomi Redmi Note 5 za 190€. Če pa se bolj mudi pa 3/32GB verzija na GoldWay za 157€ s poštnino in dostavo cca. 10dni. Če si omejen na Slo pa navaden Xiaomi Redmi 5 za 149€ ali malo starejši, a še vedno dober, Xiaomi Redmi Note 4 za 160€.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Mare3 ::

Uh najlepša hvala za hiter in kvaliteten odgovor. Bom pregledal predlagane da vidim kaj mi najbolj ustreza.

Mare3 ::

A sedaj bodo vsi imeli ta grd zaobljen zaslon? Kaj pa ta recimo https://www.aliexpress.com/item/Global-...

Tomson ::

Tudi Xiaomi Mi A1 je dobra opcija, predvsem iz stališča čistega Android One sistema, ima pa dobro kvaliteto izdelave, dober zaslon, baterija je malo slabša, a še vedno dobra, kamera povsem na nivoju cenovnega ranga, enako soliden procesor, overall dobra opcija, nekatere moti le nekoliko višja SAR vrednost kot pri drugih modelih. Ga dobiš tudi v Slo za 180€, najceneje pa na GB za 163€ s poštnino vred.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

Z linka, v omenjeni trgovi ga dobi ceneje od gearbesta in še hitreje

Tomson ::

Drži, v rdeči barvi, v črni pa je na MiGlobalStore dražji ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Uf, noro, Xiaomi Mi Max 3 naj bi imel 7" zaslon in 5.500 mAh baterijo. Če predvidevanja držijo (bomo kmalu izvedeli, je naslednji v vrsti za uradno napoved) ...

Predviden izgled:

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ronaldo ::

Tomson je izjavil:

Uf, noro, Xiaomi Mi Max 3 naj bi imel 7" zaslon in 5.500 mAh baterijo. Če predvidevanja držijo (bomo kmalu izvedeli, je naslednji v vrsti za uradno napoved) ...

Predviden izgled:



Upam da bo imel b20, ce ne je zame nic vreden :(

scipascapa ::

kanarin ::

Tomson je izjavil:

Uf, noro, Xiaomi Mi Max 3 naj bi imel 7" zaslon in 5.500 mAh baterijo. Če predvidevanja držijo (bomo kmalu izvedeli, je naslednji v vrsti za uradno napoved) ...

Predviden izgled:



7" za telefon ?!? Pred leti se mi je zdelo čisto nepredstavljivo, da bi (takrat precej popularne) 7" tablice lahko uporabljali kot telefone. Res je, da imajo vsi ti novi telefoni zdaj bistveno tanjše robove okoli zaslona in so torej fizično nekaj manjši, samo vseeno.. Kakorkoli že, če se bo taka zadeva prijela tudi v praksi pomeni, da se je pa zdaj res dokončno zabrisala meja med telefoni in (vsaj tistimi manjšimi) tablicami.

Mare3 ::

Je kakšna bistvena razlika med Redmi 5 in Redmi note 5, razen velikosti? Kot vidim ima note dve kameri, je slika kaj boljša in je vredno odšteti malo več ali je vseeno?

Tomson ::

Med Redmi 5 in Redmi Note 5 je kar precej razlik. Note 5 ima večji zaslon (6" vs 5.7"), višjo ločljivost (1080x2160 vs 720x1440), novejši Android (8 vs 7), novejši in zmogljivejši procesor (Snapdragon 636 vs 450) ter grafiko, podpira večjo SD kartico (256GB vs 128GB), ima bistveno boljšo (dvojno) kot tudi sprednjo kamero, podpira DualWifi (2.4/5Ghz), ima novejši Bluetooth (5.0 vs 4.2), ima zmogljivejšo baterijo (4000mAh vs 3300mAh). Skratka je boljši na praktično vseh področjih in glede na ne tako veliko razliko v ceni občutno boljši nakup, brez razmišljanja, če so le finance.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Mare3 ::

Potem bom res tega vzel in odštel malo več, problem je da na linku iz gearbest-a nimajo črnega...samo zlat.in moder je na voljo.
««
185 / 374
»»