» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
150 / 374
»»

Tomson ::

@S4NNY1

Naplošno imajo vse Xiaomi naprave, telefoni še toliko bolj, zelo aktivno, ažurno in številčno skupnost, ki se še posebej kaže pri zelo pogostih nadgradnjah ROMov (za nas najbolj zanimiv Global in EU ROM), pomoči pri reševanju težav, tudi starejši modeli imajo soft. nadgradnje še leta in leta, security patches so praktično do konca, skratka ima enega najboljših long-term supportov med telefoni ... Ima kakšen model tu in tam kakšno težavo, a nič resnega, sicer pa glede na cenovni rang telefonov - as good as it gets...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

Klinker ti si pravi klinker, mimogrede imam s8+ in razmišljam o prodaji in nabavi xiaomija( mi note3 ali mi mix2 ko še malo pade cena

Pa poglej koliko je prišel s8+ ob začetku prodaje pa potem greva naprej

skydancer ::

A se komu sanja kje bi lahko dobil dober, po možnosti original LCD zaslon za xiaomi mi6? Kupil sem enega na ebayu, pa je po 3 tednih začel nagajati. Gledam aliexpress, pa itak vsi pišejo da je original :)

Tomson ::

Glede na dobre ocene/odzive kupcev mogoče TUKAJ, osnovni faktor pa ti naj bo tudi cena, original se namreč povsod giblje okoli 80$ ali pa npr. TUKAJ (Grade P - Grade P parts are in new condition, with original components like LCD, IC Chips, while other components like flex and frame, glass made of best original compliant material, which are assembled by the third-party factories.)

Lahko pa preveiš na pooblaščenem servisu v Slo, koliko bi te prišel LCD ..

Elkotex d.o.o.

Stegne 27 - 1000 Ljubljana
Telefon: 015837917
Email: servis@elkotex.si
http://www.elkotex.si/
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

skydancer ::

Hvala za hiter odgovor. Ta ki mi nagaja je stal cca 85€, pa se hitro vidi da ni enak originalu. Bom malo te preveril, zgledajo že na oko malo bolje. Elkotex sem tudi kontaktiral, bom videl kaj bodo odgovorili.

robertko ::

skydancer je izjavil:

A se komu sanja kje bi lahko dobil dober, po možnosti original LCD zaslon za xiaomi mi6? Kupil sem enega na ebayu, pa je po 3 tednih začel nagajati. Gledam aliexpress, pa itak vsi pišejo da je original :)


Tule prodajajo originale:

http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?...

http://www.dragon-tt.com/index.aspx

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Klinker ti si pravi klinker, mimogrede imam s8+ in razmišljam o prodaji in nabavi xiaomija( mi note3 ali mi mix2 ko še malo pade cena

Pa poglej koliko je prišel s8+ ob začetku prodaje pa potem greva naprej


Hja, ce ti je ql zmetat 400€ za povprecen telefon brez garancije, ti kr. Chipset pa memory je vse kar je tu dobrega, MIUI pa se lahko 10x mesecno posodablja, pa bo vedno neki sralo s kakim bugom. Bil tam pa mislim da ne grem vec nazaj, ker je vedno nek kompromis.
Glede cene...midva debatirava danes, cene so obe od danes in me boli patka kaj je blo pred pol leta. Ce bi Mix 2 stal pol manj bi razumel, tako pa nikakor, zal. Ekran, SW, kamera, itd je vse boljse na S8+, Mix 2 ima le vec spomina in rama, tu se pa konca. Pa ni samo S8+ boljsi nakup, ampak se kak drug.

facepalm ::

Se strnjam, da ni smiselno kupovat Xiaomija nad 400eur. Predvsem zaradi garancije.
Ne razumem pa kaksno "sralo" je miui. Sprobal sem malo morje androidov, pa je miui dalec najodzivnejsi izmed UIjev. Najvecje "sralo" je kvecjemu bil touchwiz.

Dimnik ::

Na garancijo pri samsungu se jaz nebi zanašal preveč, sem sprobal pred kratkim....njim na servisu se jebe če si dal za telefon kar nekaj eur

Mam doma trenutno dva redmi note3(žena in hčerka) in oba delata brez problemov že kar lep čas, imel mi5, mi5s in delujeta kot se spodobi, zato razmišljam spet o xiaomiju, kamera je res boljša v temi, amapk za tistih par fotk v temi mi je skoraj vseeno
Pa ne sekiraš se za telefon, ko ga imaš pri raznih opravilih s sabo( gozd, delavnica, itd) daš v žep in gasa pri samsungu mi pa ni vseeno in ga moraš pazit, ker drugače grejo eur k hudiču

MAX34216 ::

robertko je izjavil:

skydancer je izjavil:

A se komu sanja kje bi lahko dobil dober, po možnosti original LCD zaslon za xiaomi mi6? Kupil sem enega na ebayu, pa je po 3 tednih začel nagajati. Gledam aliexpress, pa itak vsi pišejo da je original :)


Tule prodajajo originale:

http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?...

http://www.dragon-tt.com/index.aspx



Še kakšna dobra/cenejša alternativa?
Iščem nov lcd za Global Note 4, pa je cena s poštnino skoraj pol telefona :-)

thnx.

klinker ::

facepalm je izjavil:

Se strnjam, da ni smiselno kupovat Xiaomija nad 400eur. Predvsem zaradi garancije.
Ne razumem pa kaksno "sralo" je miui. Sprobal sem malo morje androidov, pa je miui dalec najodzivnejsi izmed UIjev. Najvecje "sralo" je kvecjemu bil touchwiz.


No no, brez pretiravanja, ceprav tu nimam kaj pripomnit, imam pa ogromno pripomnit kameri, mikrofonu, BTju, GPSu pa se kaj bi se naslo. No, imel sem sicer Mi4, R3 Pro in Mi5. Sej so ql, dokler res ne uporabljas vsega kot se zagre, pa MIUI ima se vec sranja nalozenega od nekega Samsunga ali sploh LGja, ki so se malo cenejsi a nic slabsi.
Redmi serija in kak A1 so ok nakup, ostalo pa ni vredno, ker spet ni tolko cenejse od ostalih brandov dostopnih po klasicnih kanalih, kateri se imajo vsaj garancijo.
In ne pravim da je Xiaomi srot, ampak le da Mi Mix 2 pac ni vreden teh 400€+, se manj pa lahko reces da je boljsi od S8+ ipd highend naprav. Nad 200€ pac meni ni za trosit pri kitajcu, ko ze v startu vem da ce se kaj zjebe, se lahko samo "slikam", pa bla se tako huda naprava, zjebe se danes lahko vse, od jabuka, do sammyja in xiaomija.

facepalm ::

Jaz sem do sedaj sprobal le rn4x in mi5. Razen kamere nimam pripomb. Se to sem resil z gcam.
Edini bug, ki me je motil, si bili problemi z notificationi v beta miui9 in tezave s sproscanjem pomnilnika po brisanju velikih datotek. Za slednjega je kriv supersu. Bt file transfer, audio, heartrate strap, ura in tehtnica BP. Gps pa vedno sam spreminjam gps.conf in verjetno tudi zaradi tega nimam tezav. Vsekakor nebi dobil nic boljsega za ta denar. Za rn4x sem odstel 170eur marca meseca. Primerljiv telefon (huawei p9 lite) je bil v italiji 250eur. V sloveniji skoraj 300.
Mi5 sem kupil decembra za 290eur. Primerljiva konkurenca je bila pri nas od 450eur dalje.
Meni se je nakup obeh izplacal, saj sta oba telefona se vedno brezhibna.
Danes bi lahko kupil redmi note4 za cca 130eur. Za kaj podobnega, bi moral pri nas dodat se 50% cene.
Ni vsak Xiaomi best buy. Nimajo pa konkurence v rangu do 100eur (redmi 4x), do 150eur (rn4), do 200eur (mi a1), do 300eur (mi note 3) do 350eur (mi6).

MooM ::

Kupujem telefon za očeta. Kje najbolj optimalno (ne rabi biti ravno najceneje) kupiti Redmi 4X (ne note)? Katero verzijo moram iskati, global, international ... Po možnosti, da ga dobim v enem tednu.

antonija ::

Na redmi 3s prime imam en cuden GPS bug... v aplikaciji DARS promet mi nikakor ne uspe ujeti GPS locka.

Probal sem GPS Test in SatStat, oba v manj kot minuti najdeta 10-13 satelitov iz moje okenske police, pokazeta tocne koordinate, napako, itd. Skratka vse izgleda OK.

Zalaufam DARS Promet, pokaze xiaomijeva ikona za GPS (modro zelene barve; pri zgoraj omenjenih aplikacijah je bila ikona od aplikacij) in permanenten "Searching for GPS".

Spet preklopim nazaj na katerokoli od zgornjih aplikacij, skoraj instanten GPS lock.

AGPS podatki so cisto frisni (od danes zvecer).

Vse omenjene aplikacije vkljucno z DARS promet imajo dovoljenje za lokacijo, na telefonu je lokacija nastavljena na high accuraccy ali nekaj takega (GPS + wifi + ...). Vmes sem poskusil s samo GPS pa je bilo isto. Reboot pred/po refreshu AGPS podatkov ni pomagal.

Ima kdo kaksno idejo/resitev? Oz a obstaja kaksna druga aplikacija ki bi za lsovenijo kazala stanje na cestah (guzva) in aktualne prometne informacije?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tomson ::

@MooM

Najceneje v Slo na mojpaket ali mobileshop.eu ali isistemi, pa edigital ...

@antonija

Google Zemljevidi sicer ne vem če prikažejo podatke o zastojih vnaprej, upravljajo pa s temi podatki ko izračunavajo pot.

Je pa DarsPromet updejtan na zadnjo verzijo? In če izklopiš high accuraccy in pustiš samo GPS? Sam imam npr. "Samo v napravi" (Uporaba GPSa za določanje lokacije) ...

Sicer pa lahko preveriš še:
- AMZS prometne informacije
- Razmere na cestah
- Prometnik prometne informacije
- Promet
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

barakus ::

Ali ima kdo navodila, kako varno rootat mi a1?

antonija ::

DARSPromet je to kar je na google play... zadnja verzija ki je tam na voljo.

Uporaba samo GPS je sito stanje; vse drugo dela, DARS pa ne.

MAZS je takoj nasel GPC lock, edino ni mi jasno kaj bi aplikacija pocela z mojo telefonsko stevilko.. sem kar helpdesk od Mobitela vpisal :D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Jirzy ::

Na R4P dobim lock takoj na DarsPromet+. Ikona za GPS je od app-a.

MIUI 8.5.4.0, global stable.

buttcrack ::

MooM je izjavil:

Kupujem telefon za očeta. Kje najbolj optimalno (ne rabi biti ravno najceneje) kupiti Redmi 4X (ne note)? Katero verzijo moram iskati, global, international ... Po možnosti, da ga dobim v enem tednu.

preko goldwaya na AE ga dobiš za 165$ (s poštnino DHL in brez dajatev) v roku enega tedna.

polde66 ::

polde

krop ::

Če bo še kakšna koda za rn4x global se priporočam. Rabim za frenda

next3steps ::

antonija je izjavil:

DARSPromet je to kar je na google play... zadnja verzija ki je tam na voljo.

Uporaba samo GPS je sito stanje; vse drugo dela, DARS pa ne.

MAZS je takoj nasel GPC lock, edino ni mi jasno kaj bi aplikacija pocela z mojo telefonsko stevilko.. sem kar helpdesk od Mobitela vpisal :D

Gmaps so za potovanje bolj uporabni, saj imajo vsaj 100x več vnosa faktorjev.

gunserman ::

Kaj pa tale stran? Je že kdo naročeval? Se mi zdi kar ugodno..

Excavator ::

antonija je izjavil:

DARSPromet je to kar je na google play... zadnja verzija ki je tam na voljo.

Uporaba samo GPS je sito stanje; vse drugo dela, DARS pa ne.

MAZS je takoj nasel GPC lock, edino ni mi jasno kaj bi aplikacija pocela z mojo telefonsko stevilko.. sem kar helpdesk od Mobitela vpisal :D


Če prijavljas nek radar ipd., te poklicejo se se prav spomnim.

knap ::

nisem več na tekočem z xiaomi modeli, kaj priporočate v rangu 150 eur
ekran je lahko 5 ali 5,5"
torej kaj nabavit in kje nabavit?
tel bi bil na telemachu, je B20 obvezen?

hvala

LP

noraguta ::

Obvezen b20 rn4 s snapdragonom
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

antonija ::

Dons sem videl da ima Harvey Norman v katalogu Xiaomije, samo sklepam da se dragi v primerjavi s tujimi stacunami.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

gusto ::

knap je izjavil:

nisem več na tekočem z xiaomi modeli, kaj priporočate v rangu 150 eur
ekran je lahko 5 ali 5,5"
torej kaj nabavit in kje nabavit?
tel bi bil na telemachu, je B20 obvezen?

hvala

LP


Za 5.5" je Xiaomi Mi A1 za 157€ res hud hud deal. Če te ne moti zlata barva. (Poglej post od Tomson-a) Za 5" bi pa jaz gledal Xiaomi Redmi 4x.

aborko ::

Za tale Mi a1 bo skoraj ziher plačal davek, ker ne gre za EU express. Tudi če je kao untracked, bo tole težko šlo mimo carine...

Siddh ::

Jaz sem kupil Redmi Note 4x, Vrhunski telefon, baterija drži več dni, zelo odziven, samo kamera je malo za konkurenco, ampak za manj kot 150€ se nimam kaj pritoževat. Pa še kot unvirzalni dlajinec ga lahko uporabim. Sem pa pazil, da sem vzel snapdragon verizjo.


klinker ::

Siddh je izjavil:

Jaz sem kupil Redmi Note 4x, Vrhunski telefon, baterija drži več dni, zelo odziven, samo kamera je malo za konkurenco, ampak za manj kot 150€ se nimam kaj pritoževat. Pa še kot unvirzalni dlajinec ga lahko uporabim. Sem pa pazil, da sem vzel snapdragon verizjo.


Kaj pa vem. Za ta kes dobis Nexus 5X z garancijo. Uporabniska izkusnja vsaj par razredov boljsa, razen avtonomije.

Ce kdo rabi, imam zlat Redmi 3 pro 3/32GB viska, brezhiben...50€ ;)

nofaith ::

Mi lahko kdo potrdi je Hongkong goldway DHL shipping še preverjena opcija? Si bi privoščil Redmi 5 plus
Pa a še velja koda GW-EU support
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nofaith ()

Siddh ::

klinker je izjavil:

Siddh je izjavil:

Jaz sem kupil Redmi Note 4x, Vrhunski telefon, baterija drži več dni, zelo odziven, samo kamera je malo za konkurenco, ampak za manj kot 150EUR se nimam kaj pritoževat. Pa še kot unvirzalni dlajinec ga lahko uporabim. Sem pa pazil, da sem vzel snapdragon verizjo.


Kaj pa vem. Za ta kes dobis Nexus 5X z garancijo. Uporabniska izkusnja vsaj par razredov boljsa, razen avtonomije.

Ce kdo rabi, imam zlat Redmi 3 pro 3/32GB viska, brezhiben...50EUR ;)


Ja, z garancijo do naslednje pomladi, verjetno slabo baterijo, pa še to če imam srečo.
Glede uporabniške izkušnje pa ne vidim razlike. Sem imel že starejšega nexusa pa zadeva deluje isto hitro, če ne hitreje.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

knap ::

Hvala za vaše odgovore.
Bom pogledal A1, RN4, RN4X
Je X verzija RN boljša izbira?

Vsekakor bi kupili v trgovini ki preverjeno dobavi brez carine.

Je honkkong gw edina izbira?

Lp

klinker ::

Siddh je izjavil:

klinker je izjavil:

Siddh je izjavil:

Jaz sem kupil Redmi Note 4x, Vrhunski telefon, baterija drži več dni, zelo odziven, samo kamera je malo za konkurenco, ampak za manj kot 150EUR se nimam kaj pritoževat. Pa še kot unvirzalni dlajinec ga lahko uporabim. Sem pa pazil, da sem vzel snapdragon verizjo.


Kaj pa vem. Za ta kes dobis Nexus 5X z garancijo. Uporabniska izkusnja vsaj par razredov boljsa, razen avtonomije.

Ce kdo rabi, imam zlat Redmi 3 pro 3/32GB viska, brezhiben...50EUR ;)


Ja, z garancijo do naslednje pomladi, verjetno slabo baterijo, pa še to če imam srečo.
Glede uporabniške izkušnje pa ne vidim razlike. Sem imel že starejšega nexusa pa zadeva deluje isto hitro, če ne hitreje.


Vec kot pri Xiaomiju ;)
A ti pod uporabnisko izkusnjo stejes hitrost? 8-O

Dimnik ::

V tej trgovini imaš tudi z dhl brez dodatnih stroškov

Original Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB ROM 3GB RAM Snapdragon 625 Octa Core Mobile Phone 5.99" 2160*1080 4000mAh 12.0MP MIUI9
http://s.aliexpress.com/RJfYrANZ
(from AliExpress Android)

nofaith ::

Je kr isto tukejle DHL 21$.
Drgač pa naročen redmi 5 plus 32/3gb bo mogoče moj prvi v slo, če bojo hitri na goldwayu :P
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

noraguta ::

A so tile droni zakej od xaiomija.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Tomson ::

Glede na teste je kar dobra zadeva, nadpovprečno dober hardver za cenovni razred, software bi naj bil še za izpilit, a večina review-ov je iz aprila, naj bi bilo že kar nekaj nadgradenj za tem ... Če te mika, imaš na GB v EU skladišču še z delujočo kodo: Christmas1215 za 380€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Siddh ::

klinker je izjavil:

Siddh je izjavil:

klinker je izjavil:

Siddh je izjavil:

Jaz sem kupil Redmi Note 4x, Vrhunski telefon, baterija drži več dni, zelo odziven, samo kamera je malo za konkurenco, ampak za manj kot 150EUR se nimam kaj pritoževat. Pa še kot unvirzalni dlajinec ga lahko uporabim. Sem pa pazil, da sem vzel snapdragon verizjo.


Kaj pa vem. Za ta kes dobis Nexus 5X z garancijo. Uporabniska izkusnja vsaj par razredov boljsa, razen avtonomije.

Ce kdo rabi, imam zlat Redmi 3 pro 3/32GB viska, brezhiben...50EUR ;)


Ja, z garancijo do naslednje pomladi, verjetno slabo baterijo, pa še to če imam srečo.
Glede uporabniške izkušnje pa ne vidim razlike. Sem imel že starejšega nexusa pa zadeva deluje isto hitro, če ne hitreje.


Vec kot pri Xiaomiju ;)
A ti pod uporabnisko izkusnjo stejes hitrost? 8-O

Ja del uporabniške izkušnje je tudi hitrost in odzivnost. Ne vidim bistvene razlike med uporabniško izkušnjo nexusa in tega xiaomija.


Tomson ::

Hmm, na tole naletel, če komu prav pride. Dobri ceni za EU skladišče za Xiaomi Mi Note 2 4/64GB (263€) in Xiaomi Mi6 6/128GB (408€)

@nofaith

Sporoči kako je kaj Redmi 5 Plus v praksi, zna bit zelo zanimiv tale model, je pa brez Band20 verjetno?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

knap ::

Dimnik je izjavil:

V tej trgovini imaš tudi z dhl brez dodatnih stroškov

Original Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB ROM 3GB RAM Snapdragon 625 Octa Core Mobile Phone 5.99" 2160*1080 4000mAh 12.0MP MIUI9
http://s.aliexpress.com/RJfYrANZ
(from AliExpress Android)


Ta redmi 5 plus je čisto nov model, cena bo verjetno v bližnji prihodnosti še padla, se morda motim?
In nima B20 za telemach? Bi vas to motilo?
Kako je z slovenščino? Jo ima kateri model oz je potrebno namestit rom iz xiaomi.eu strani?

Hvala

LP

matobeli ::

Meni je uporabniška izkušnja v prid MIUI proti stock androidu (Nexus5).

Sploh pa je v prid Xiaomiju to da ima telefon končno spodobno baterijo.

Tomson ::

Jup, Redmi 5 Plus je čisto nov, veliko kje šele v predprodaji, cena bo defenitivno precej padla v naslednjih mesecih. Za Telemach/A1 je manjko B20 problem, ker imata večina LTE postaj na tem Bandu, za Telekom ni problem ... Slovenščina sigurno je, itak pa naložiš najboljši ROM ko pride...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

Cena,hja verjetno ne tako hitro, koliko sem na hitro preletel ima goldway neko akcijo par dni pa še slušalke dobiš zraven
Jezik je samo kitajski in angleški, tako da bo potreben eu rom ali global ko bo.
Jaz sem imel prej telefon brez b20, pa sem pri telemachu in nisem pogrešal, itak imaš unifi,pa vmes tudi dela na 4g, trenutno se odločam da se znebim s8+ in vzamem xiaomi in sploh ne gledam če ima b20

ivanuscha ::

Za Redmi 5 je potrebno počakat še na kakšen review. Glede Note 5 pa ni nobenih govoric? Upam da ni Redmi 5 Plus kar nadomestek za Note.

antonija ::

ivanuscha je izjavil:

Upam da ni Redmi 5 Plus kar nadomestek za Note.
Ker... ni dovolj velik? Presvoh drobovje? Ali samo napacno poimenovanje modela?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tomson ::

Osebno mi Redmi 5 Plus na papirju deluje eden najboljših Xiaomi budget modelov so far, če bo cena okoli 100€, podpora B20 za Global model, dober ROM, skratka čista zmaga. Bo sicer res še treba kakšen review počakat, ampak zna bit to to! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

klinker ::

ivanuscha je izjavil:

Za Redmi 5 je potrebno počakat še na kakšen review. Glede Note 5 pa ni nobenih govoric? Upam da ni Redmi 5 Plus kar nadomestek za Note.


Kaj bi pa cakal, sej je prakticno redmi 4 v drugi oblekci.

gddr85 ::

edge to edge 18:9 panel brez tipk na steklu zgleda kul, ampak damn, spet plastični zaključki ;((
««
150 / 374
»»