» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
49 / 374
»»

Samson ::

Scasiappa, kaj naj vec napisem? Naceloma v trwp izberes pod install (ce se ne motim) install from sideload. Telefon je normalno priklopljen, sam rom kopiras v dir kjer imas adb in fastboot ukaze in ko napise na telefonu da lahko flashas rom das ukaz: adb sideload "ime roma" ENTER. To je to. Cakas...

Ih pa moje prevajanje in tipkanje nicka, hehe. Ne popravljam zal zaradi moje neumnosti.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samson ()

Tinaamalaa ::

Hvala Robert za odgovor.

Torej zaprosila sem za unlock bootloaderja, ampak pise, da moram biti na Global Develeoper, ce imam zdaj nalozen Global Stable.
Problem je, da mi nikakor ne gre namestit Develeoper verzije preko Updatera. Mece napako cant verify.
Delam pa po tem vodicu: http://en.miui.com/thread-202290-1-1.ht...

primozzzz ::

http://en.miui.com/download.html

Izbereš model in tam izbereš ROM.. Pač tvojo developer.. PReneseš na mobitel in greš na System updates in izbereš tam "choose update package" in to je to.. Lahko pa preneseš direktno prek telefona.. To gre tudi če je bootloader še zaklenjen =)
NI PODPISA

antonija ::

Tinaamalaa je izjavil:

Hvala Robert za odgovor.

Torej zaprosila sem za unlock bootloaderja, ampak pise, da moram biti na Global Develeoper, ce imam zdaj nalozen Global Stable.
Problem je, da mi nikakor ne gre namestit Develeoper verzije preko Updatera. Mece napako cant verify.
Delam pa po tem vodicu: http://en.miui.com/thread-202290-1-1.ht...
Probaj se enkrat zdowloadat ROM. Pri meni je prve dvakrat rpislo do napake v prenosu in sem dobil isti error, tretji download je pa kot kaze uspel in sem lahko nalozil chinese developer verzijo (ki je v anglescini, samo podpira se kitajske znake).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

klinker ::

Jst resno predlagam da se nardita se dve temi...npr., xiaomi flashanje romov in pa xiaomi nasvet pri nakupu
Tema je prenabasana in obenem tezko najdes odgovore, ker je vse razmetano, nato pa se ponavljajo ena te ista vprasanja non stop.

MucuCat ::

klinker je izjavil:

Jst resno predlagam da se nardita se dve temi...npr., xiaomi flashanje romov in pa xiaomi nasvet pri nakupu
Tema je prenabasana in obenem tezko najdes odgovore, ker je vse razmetano, nato pa se ponavljajo ena te ista vprasanja non stop.


Moglo bi bit isto kot na xda pa bi meli na prvem postu vse pomembne tutoriale (kje in kako narocis, kako flashat, ...), Torej vse pomembne stvari ki so se tekom debate ugotovile

Tinaamalaa ::

Sem raziskala, zakaj ne gre nalozit Global Developer ROMa preko Updaterja iz Global Stable. Ker je razlicna verzija Androida, Global Stable ima Lollipop, Global Developer pa ima Marshmallow.
Slo naj bi edino preko tega vodica: http://en.miui.com/thread-235865-1-1.ht...
Instalira se Fastboot ROM.
Sem odprla namensko temo samo za resevanje tezav s flashanjem Xiaomi naprav...

Zgodovina sprememb…

Mare3 ::

Jaz imam še vedno problem z vhodom za slušalke na RN3...Kaže mi da so priklopljene čeprav niso, ko jih vstavim znak za slušalke izgine zvok se pa predvaja na zvočniku telefona.

primozzzz ::

Mare3 je izjavil:

Jaz imam še vedno problem z vhodom za slušalke na RN3...Kaže mi da so priklopljene čeprav niso, ko jih vstavim znak za slušalke izgine zvok se pa predvaja na zvočniku telefona.


Nisem prebral cele teme.. Ali imaš te probleme že od samega začetka? Ali je začel samo od sebe nagajat? KAj če probaš malo z alkoholom počistit "vhod".. Si poskusil druge slušalke?
NI PODPISA

Mare3 ::

Nevem če je od samega začetka ker jih ne uporabljam veliko, začel pa je sam od sebe ko sem probal zvočnike in v avtu aux...oboje najprej deluje pri drugem vklopu pa neha. Bom probal očistiti ampak ne verjamem da je to krivo ker je skoraj nov telefon...

klinker ::

Enako mojo selfie stick heca.
Vklopi jack, prvo fotko nardi, pol pa konc. Se je pa to pojavlo ko sem ji nadgradil na Miui 8.
Moram sprobat dat nazaj na stari rom, kjer je to delalo normalno, da vidim ce je sw ali hw tezava.

scipascapa ::

efox super odgovori, ko ti pol stvari ne odgovorijo hehe

Hello
I want to buy XIAOMI REDMI 3S 2GB/16GB GOLD model. I have few questions:
Can you do QUALITY CONTROL?
Can you install official Global ROM with OTA Update support? I want ROM without all Chinese programs etc, so I can use English/Slovenian.....
Can you unlock bootloader so?

odgovor:

Dear customer,
Thank you for your interested in our products.
it has been update International ROM, could not OTA, about foreign language you can set it.
Pls contact us freely if any problems.

fopi ::

Tisti, ki vec spremljate, kje se zdaj najceneje dobi redmi 3s 3/32? Upoštevaje opcije brez carine z drago postnino ali poceni poštnina + ddv?

gregor ::

pogledaš topone ali efox in vidiš kje je najceneje
to sta dva prodajalca kjer kupuje 99% obiskovalcev tega foruma

Matej_K ::

V indiji imajo kot kaže neki black friday?
Xiaomi neke popuste ponuja. Kdo ugotovi ali so samo za njih, ali tudi za svet kaj?
... .. .

gregor ::

Xiaomi Meri Benchmarked on Antutu and GeekBench. More Live Photos Included.
http://www.gizmochina.com/2016/10/16/xi...

Xiaomi Meri Rumoured to Feature In-House Processor
http://www.gizmochina.com/2016/10/16/xi...


New Xiaomi Mi Note 2 Leaked Images Reveal A True Bezel-less Design, Similar To Sharp Aquos Crystal
http://www.gizmochina.com/2016/10/16/ne...

Xiaomi Confirms Mi Note 2 Announcement On October 25, Curved Display in Tow
http://www.gizmochina.com/2016/10/17/xi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()

tebodi ::

Vprašam, ker sem našel par res nenavadnih navedb, torej ali je res mogoče, da:
1. Je "stari" Mi4C hitrejši v skoraj vseh testih (za precejšnjih %) v primerjavi z redmiji, tudi zadnjim novim Redmi-jem (mislim da ni bil Note)? Bom še enkrat poiskal test, če izvem, da to ne drži.
2. Kamera v Mi4C je še vedno boljša od vseh Redmijev, zanimivo pa celo (nekaj) boljša od "posodobljene" Mi4S različice?

Pred par meseci sem nabavil omenjenega Mi4C, za moje pojme še vedno top izbira za cenovni okvir, sedaj nabavljam za družinske člane, za mamo (njej pomembno samo da dela ok slike, gre normalno v žep, se ne zatika non-stop).

Problem je, da v TopOne preverjeni trgovini tega modela več nimajo, imajo pa še v Goldway izpostavi.

3. Torej, lahko kdo deli izkušnjo z naročili iz "Hong Kong Goldway" aliexpresove trgovine, so ok zanesljivi?

Tile imajo Mi4C na dveh linkih, razlike pa neke ni videti:
https://www.aliexpress.com/store/produc...
https://www.aliexpress.com/store/produc...

Razen da pri zgornji nekaj nižji ceni ni mogoče izbrati "seller's shipping method" - ta naj bi omogočala isto kot "EU by DHL" oz. "EU express", kjer se gre izogniti carini in davkom.
Vendar pa pri ceni do 150 EUR NI CARINE in ni DAVKOV za smartphoneje, torej je končna cena enaka nabavni, ali se motim?

System ::

Ni carine, davek pa je nad 22eur, razen ce je ze placan oz. Posiljajo iz EU.
Drugace mi4c je se vedno ok telefon, vseeno pa je npr. Redmi Note 3 veliko boljsi, boljsi gpu,proc ter vecja baterija. Enako velja za 3S...fotoaparat je nekaj istega.

fopi ::

Tudi mene zanima kako je z Hong Kong Goldway prodajalcem. Ni nekdo rekel, da je naročal in čaka na izid? Me zanima kako se je obneslo. Z to EU poštnino brez davka je redmi 3s 3/32 international za 150 EUR. Mislim, da ceneje ni nikjer.

Miami_T ::

Jaz sem naročil Redmi 3S Pro med njihovimi prazniki in po trackingu sodeč je trenutno v Parizu, tako da še ne morem potrditi, ali bo prišel do mene brez carine.

robertko ::

tebodi je izjavil:

Vprašam, ker sem našel par res nenavadnih navedb, torej ali je res mogoče, da:
1. Je "stari" Mi4C hitrejši v skoraj vseh testih (za precejšnjih %) v primerjavi z redmiji, tudi zadnjim novim Redmi-jem (mislim da ni bil Note)? Bom še enkrat poiskal test, če izvem, da to ne drži.
2. Kamera v Mi4C je še vedno boljša od vseh Redmijev, zanimivo pa celo (nekaj) boljša od "posodobljene" Mi4S različice?

Pred par meseci sem nabavil omenjenega Mi4C, za moje pojme še vedno top izbira za cenovni okvir, sedaj nabavljam za družinske člane, za mamo (njej pomembno samo da dela ok slike, gre normalno v žep, se ne zatika non-stop).

Problem je, da v TopOne preverjeni trgovini tega modela več nimajo, imajo pa še v Goldway izpostavi.

3. Torej, lahko kdo deli izkušnjo z naročili iz "Hong Kong Goldway" aliexpresove trgovine, so ok zanesljivi?

Tile imajo Mi4C na dveh linkih, razlike pa neke ni videti:
https://www.aliexpress.com/store/produc...
https://www.aliexpress.com/store/produc...

Razen da pri zgornji nekaj nižji ceni ni mogoče izbrati "seller's shipping method" - ta naj bi omogočala isto kot "EU by DHL" oz. "EU express", kjer se gre izogniti carini in davkom.
Vendar pa pri ceni do 150 EUR NI CARINE in ni DAVKOV za smartphoneje, torej je končna cena enaka nabavni, ali se motim?


Na Grossoshop-u imaš za modela Mi4C 2/16 Dark Gray in White še dobrih 13 ur Offer:
-cena 116,45 EUR, plus 15 EUR SF Express shiping (da ne plačaš DDV-ja pri nas), minus 6 EUR kupon za popust;
tak da te pride točno 125,5 EUR, pa še garancija je 2 leti.

roberto1 ::

Mi4c je še vedno zelo sposoben telefon, žal pa 3/32 verzijo težko kje dobiš. Lahko potrdim, da je zelo hiter, fotoaparat pa dela res vrhunske slike. Je pa problem, da se kot veliko telefonov z 808 - kar greje. Isto težavo je imel mi4s. Pri LGG4 in Nexus 5x, kolikor sem jih sprobal, temu ni bilo tako, oziroma je bilo manj opazno.

Glede Goldwaya, mislim, da je imel robertko insidersko informacijo, da je med vsemi trgovci na aliju Goldway najmanj zanesljiv, ampak osebno nisem nikoli naročal, tako da ne morem potrdit. Imajo pa res dobre cene za mi4c 2/16 in recimo Redmi 3 2/16 ter še kakšnega Meizuta, ampak vsi modeli nimajo EU shippinga (Tu je potrebno bit previden).

Če je mi4c boljši od Redmi serije je subjektivna zadeva. Po raw performansu verjetno da (čeprav SD 650 v n3Pro je kar zmogljiva zadeva). Če bi mene osebno vprašal, bi veliko raje vzel Redmi 3s (če ostajamo v 5" klasi). Sicer 720p zaslon, ampak veliko veliko boljša baterija, slabši fotkač, ampak fingerprint sensor + da je kovinski in posledično brez težav s pregrevanjem.



tebodi je izjavil:

Vprašam, ker sem našel par res nenavadnih navedb, torej ali je res mogoče, da:
1. Je "stari" Mi4C hitrejši v skoraj vseh testih (za precejšnjih %) v primerjavi z redmiji, tudi zadnjim novim Redmi-jem (mislim da ni bil Note)? Bom še enkrat poiskal test, če izvem, da to ne drži.
2. Kamera v Mi4C je še vedno boljša od vseh Redmijev, zanimivo pa celo (nekaj) boljša od "posodobljene" Mi4S različice?

Pred par meseci sem nabavil omenjenega Mi4C, za moje pojme še vedno top izbira za cenovni okvir, sedaj nabavljam za družinske člane, za mamo (njej pomembno samo da dela ok slike, gre normalno v žep, se ne zatika non-stop).

Problem je, da v TopOne preverjeni trgovini tega modela več nimajo, imajo pa še v Goldway izpostavi.

3. Torej, lahko kdo deli izkušnjo z naročili iz "Hong Kong Goldway" aliexpresove trgovine, so ok zanesljivi?

Tile imajo Mi4C na dveh linkih, razlike pa neke ni videti:
https://www.aliexpress.com/store/produc...
https://www.aliexpress.com/store/produc...

Razen da pri zgornji nekaj nižji ceni ni mogoče izbrati "seller's shipping method" - ta naj bi omogočala isto kot "EU by DHL" oz. "EU express", kjer se gre izogniti carini in davkom.
Vendar pa pri ceni do 150 EUR NI CARINE in ni DAVKOV za smartphoneje, torej je končna cena enaka nabavni, ali se motim?
Someday never comes!

System ::

Se z vsem strinjam, razen to, da je po raw performansu dejansko boljsi SD650 in tudi SD430 napram 808, ki uporablja starejso 4. generacijo GPU 418 medtem, ko imata SD430 ter SD650 5. generacijo GPU, 505,510.
Vglavnem pri graficno zahtevnih procesih, se bolje odneseta plus, da se 808 bolj greje pa se mi4c je plasticen in slabse odvaja toploto kot redmi serija.

Dimnik ::

Prosim za mnenje o redmi pro in redmi note4 proti redmi note3. Imam redmi note3 3/32 in bom kupil še en telefon, ampak sem v dilemi...hvala.

miko22 ::

3. oktrobra sem naročil pri Top One. v četrtek pred iztekom roka za pošiljanje mi je poslal tracking number, ki pa očitno kar nekaj, saj je že od četrtka še vedno "prejem informacij", torej se nič ne dokaja. Toliko o hitrosti top one, kjer si bo z moje strani ziher zaslužil najslabšo oceno.

roberto1 ::

Enih parx smo že omenili tukaj, da so bili med 1-10.10 prazniki na Kitajskem, kar pomeni da takrat ni šlo nič naprej.
Bilo je obvestilo na Top One.


miko22 je izjavil:

3. oktrobra sem naročil pri Top One. v četrtek pred iztekom roka za pošiljanje mi je poslal tracking number, ki pa očitno kar nekaj, saj je že od četrtka še vedno "prejem informacij", torej se nič ne dokaja. Toliko o hitrosti top one, kjer si bo z moje strani ziher zaslužil najslabšo oceno.
Someday never comes!

miko22 ::

ja, samo danes je 17., pa še vedno ni poslal.

System ::

Ce si napisal, da ti je poslal tracking number...

RutS ::

Danes se mi je redmi 3s že 2x resetiral... med aplikacijo, ekran zamrzne, iz zvočnikov pride 10s moteči pisk, nato se resetira... Se mi je že zgodilo prej nekajkrat. Imam MIUI 8. Se še komu to dogaja?

Pa še me zanima kako ste zadovoljni z miui 8 naprem 7, jaz nisem ravno preveč...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RutS ()

thed0g195 ::

Pozdravljeni,

ker se odlocam za nakup Redmi 3S Pro, me zanima samo nekaj izkusenj v praksi s signalom. Zasledil sem namrec, da ne podpira LTE band 20 (800mhz). V kolegovem 3S Pro sem probal moj Simobilov SIM in mi je nasel dosti oddaljeno bazno postajo na vrhu Pohorja, namesto v blizini.

Ni mi pa blo jasno, zakaj je bila upload hitrost z Speedtest.net appom vedno pod 1mbps. LTE download je bil z vecimi testi med 20-36mbps, upload pa nizek. Tudi na H+ je bil pod 1mbps. ROM na telefonu je MIUI8 Global beta 6.10.19 (mislim). Kaksna je vasa praksa kaj s stabilnostjo/hitrostjo signala ? Trenutno sem na Sony Z3C, kjer je LTE 20-36/5-16 mbps, alternativni nakup pa je Z3 (zelim namrec 3GB RAM).

Drugace ima kdo ta bug, kjer telefon ne preklopi nazaj iz 2G : http://en.miui.com/thread-320293-1-1.ht... ?

tebodi ::

System je izjavil:

Ce si napisal, da ti je poslal tracking number...


Ko dobijo naročilo, naredijo rezervacijo oz. vnesejo v sistem, da bo na voljo prostor na pošiljki.. traja par dni.

Nemmo ::

http://www.grossoshop.net/xiaomi-en/xia...

se splača? bo delal premiere pro?

ledd ::

Mi lahko kdo pomaga pri teh vprašanjih? Naročal sem preko efox-shop.com strani in sicer telefon iz Kitajske zraven si pisalo 3-5delovnih dni za dostavo. Plačal preko paypal-a, na mail pa dobil obvestilo od paypal-a "Charge will appear on your credit card statement as "PAYPAL *AUKEYINTERN" Payment sent to aukey.ebussiness@gmail.com . Čudno se mi zdi da je podan naslov od: gmail-a?
Pri izbiri dostave sem izbral - German Express (Zollfrei) - kolikor vem to pomeni da ne bom imel nobenih dodatnih stroškov?

Ostali podatki:
Merchant
AUKEY INTERNATIONAL LIMITED
aukey.ebussiness@gmail.com

Instructions to merchant
You haven't entered any instructions.

Shipping address - confirmed

Shipping details
The seller hasn't provided any shipping details yet.

Je to vse vredu?

tebodi ::

Če je kdo spregledal, navedem od prejšnjega posta:
roberto1 :: 31. jul 2016, 16:24
Imaš prav samson:

"Katere dajatve se sploh obračunavajo na prispele pošiljke?
Blago, katerega skupna vrednost v pošiljki brez poštnine ne presega 22 evrov, je oproščeno plačila vseh dajatev. Za pošiljke, vredne od 22 do vključno 150 evrov, se obračuna davek na dodano vrednost, pojasnjujejo na FURSu. Za pošiljke, katerih skupna vrednost blaga presega 150 evrov, se poleg davka na dodano vrednost plača tudi carina. Carinske stopnje, torej to, kako visoko carino boste plačali, se določijo glede na uvrstitev blaga v kombinirano nomenklaturo. Tako se denimo za knjige, mobilne telefone, prenosnike in tablične računalnike carina ne obračunava, saj so prosti carinske stopnje. Za oblačila se carinske stopnje gibljejo od 6,3 do 12 odstotkov, za obutev od tri do 17 odstotkov, za glasbene CD in DVD so 3,5 odstotka."

Samson je 31. jul 2016 ob 16:09 izjavil:
Telefoni so izvzeti iz carinskega postopka, samo DDV.


To še vedno velja. Ali pa se motim?

MaterVola ::

Zakaj ne bi veljalo?

nofaith ::

Jst sm 3 oktobra naročil redmi note 3 pro 32/3 iz top one in sem ga danes dobil. Glede na to da so imeli praznike kar uredu.

Drugače pa zdaj laufam resoruction remix ROM in je do zdaj še najbolj popoln ROM, poleg MIUIja. Dela super pa še split screen, ćeprav ni popoln split screen pride prav na mi maxu.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

MucuCat ::

RutS je izjavil:

Danes se mi je redmi 3s že 2x resetiral... med aplikacijo, ekran zamrzne, iz zvočnikov pride 10s moteči pisk, nato se resetira... Se mi je že zgodilo prej nekajkrat. Imam MIUI 8. Se še komu to dogaja?

Pa še me zanima kako ste zadovoljni z miui 8 naprem 7, jaz nisem ravno preveč...


meni se je to zgodilo včeraj. ekran se je zasvetil, potem neke čudne črte in čez enih 10s se je rebootal in spet vse deluje..

enih par krat budilka ni zvonila in pa messaging app se je resetiral na default čeprav nimam vklopljen miui optimizations.

gregor ::

upam da to ne bo veljalo:
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_...
Xiaomi Mi Note 2 rumored to cost as much as $845

ker to pa je že cene ki je občutno previsoka

off topic:
Qualcomm Announces 3 Mid-range Snapdragon Chipsets - 653, 626 &427
http://www.gizmochina.com/2016/10/17/qu...





Xiaomi Mi5s Plus Review - The Xiaomi Monster Phone
http://www.gizmochina.com/2016/10/17/xi...

edi123 ::

Danes je bil odposlan https://www.aliexpress.com/item/Origina...

Pa me zanima če bi moral namestit kateri drugi ROM? Ker bogo že oni namestili Global ROM.

antonija ::

Treba ti ni prav nic. Ce pa hoces je pa tvoja stvar...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

FireSnake ::

MucuCat je izjavil:

RutS je izjavil:

Danes se mi je redmi 3s že 2x resetiral... med aplikacijo, ekran zamrzne, iz zvočnikov pride 10s moteči pisk, nato se resetira... Se mi je že zgodilo prej nekajkrat. Imam MIUI 8. Se še komu to dogaja?

Pa še me zanima kako ste zadovoljni z miui 8 naprem 7, jaz nisem ravno preveč...


meni se je to zgodilo včeraj. ekran se je zasvetil, potem neke čudne črte in čez enih 10s se je rebootal in spet vse deluje..

enih par krat budilka ni zvonila in pa messaging app se je resetiral na default čeprav nimam vklopljen miui optimizations.


jaz ga imam že lep čas. Ja, se je parkrat resetiral.
Pa wireles včasih kar "izgine".

Imam pa global ROM (z OTA posodobitvami).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

edi123 ::

antonija je izjavil:

Treba ti ni prav nic. Ce pa hoces je pa tvoja stvar...

Je še kak boljši ROM?

antonija ::

Odvisno kaj je zate boljsi... neuradni EU romi imajo nekaj stvari malo drugace in boljse prevode, nimajo pa OTA update-ov, sklepam da bi na XDA lahko nizbrskal se kaksen custom ROM.

Meni se pa redmi 3s ne resetira, ampak vmes ko stoji na mizi pa vcasih samoiniciativno prizge ekran (zvecer se to dogaja priblizno na 1 uro), pokaze se lock-screen, ne pokaze nobenega notificationa (na telefonu se ne zgodi nic kar bi zahtevalo priziganje ekrana), in se spet ekran ugasne kot ponavadi ce telefon zbudis. Pa eni appi ki naj bi na 15 minut dobili nove podatke iz interneta se nikoli ne posodobijo sami od sebe, vedno moram rocno klikati da se kaj posodobi.

Nekaj zelo cudnih fint ima tale xiaomi...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

roberto1 ::

Nismo imeli takšnih izkušenj s 3s, je pa se Stable eu Rom obnašal abnormalno, potem smo presedlali na weekly, ki deluje vredu (od 29.9 naprej so imele izdaje 3s spet neke težave, zato so na xiaomi.eu skenslali rome). Mislim, da imamo nek avgustovski weekly rom sedaj gor.

Kar se tiče appov in osveževanja, pa preveri če imaš v dovoljenjih pravlilne nastavitve, katere aplikacije lahko laufajo odzadaj in katere lahko dostopajo do interneta. Marsikdo je imel težave z emaili in gps aplikacijami, ki so ko je šel telefon v idle - prenehale delovat v ozadju.


antonija je izjavil:

Odvisno kaj je zate boljsi... neuradni EU romi imajo nekaj stvari malo drugace in boljse prevode, nimajo pa OTA update-ov, sklepam da bi na XDA lahko nizbrskal se kaksen custom ROM.

Meni se pa redmi 3s ne resetira, ampak vmes ko stoji na mizi pa vcasih samoiniciativno prizge ekran (zvecer se to dogaja priblizno na 1 uro), pokaze se lock-screen, ne pokaze nobenega notificationa (na telefonu se ne zgodi nic kar bi zahtevalo priziganje ekrana), in se spet ekran ugasne kot ponavadi ce telefon zbudis. Pa eni appi ki naj bi na 15 minut dobili nove podatke iz interneta se nikoli ne posodobijo sami od sebe, vedno moram rocno klikati da se kaj posodobi.

Nekaj zelo cudnih fint ima tale xiaomi...
Someday never comes!

Mare3 ::

Vsakič ko odprem to temo ista vprašanja gleda ROM-ov in katerega priporočamo pa odgovorjeno je bilo že 1000x plus da se je ustvarila tema prav za ta namen Flashanje Xiaomi naprav

thed0g195 ::

Da si odgovorim sam - prebral sem temo od avgusta dalje in zgleda, da je treba za band 20 nabavit international verzijo. Nasel sem jo na Gold way storeu na Aliexpress, kot pa pravi en uporabnik, pa se mora javit, ce dela EU direct ali ne. En uporabnik na redditu je trdil, da mu ni bilo treba placat dajatev na ta nacin iz Gold waya.

thed0g195 je izjavil:

Pozdravljeni,

ker se odlocam za nakup Redmi 3S Pro, me zanima samo nekaj izkusenj v praksi s signalom. Zasledil sem namrec, da ne podpira LTE band 20 (800mhz). V kolegovem 3S Pro sem probal moj Simobilov SIM in mi je nasel dosti oddaljeno bazno postajo na vrhu Pohorja, namesto v blizini.

Ni mi pa blo jasno, zakaj je bila upload hitrost z Speedtest.net appom vedno pod 1mbps. LTE download je bil z vecimi testi med 20-36mbps, upload pa nizek. Tudi na H+ je bil pod 1mbps. ROM na telefonu je MIUI8 Global beta 6.10.19 (mislim). Kaksna je vasa praksa kaj s stabilnostjo/hitrostjo signala ? Trenutno sem na Sony Z3C, kjer je LTE 20-36/5-16 mbps, alternativni nakup pa je Z3 (zelim namrec 3GB RAM).

Drugace ima kdo ta bug, kjer telefon ne preklopi nazaj iz 2G : http://en.miui.com/thread-320293-1-1.ht... ?

mimo ::

Jaz sem naročil Mi5 10.10 pa po 8ih dneh tudi še niso odposlali, čeprav sem dobil sporočilo da so rezervirali pošiljanje nekaj dni nazaj. Pa tudi na sporočila ne odgovarjajo. Sem pa naročil že tri Xiaomije prek Top-one, pa je blo vse sprocesirano in odposlano ze po 4-5 dneh. Predvidevam da imajo kakšne probleme z DHL ali pa kaj drugega.
Upajmo na najboljše:).

miko22 je izjavil:

3. oktrobra sem naročil pri Top One. v četrtek pred iztekom roka za pošiljanje mi je poslal tracking number, ki pa očitno kar nekaj, saj je že od četrtka še vedno "prejem informacij", torej se nič ne dokaja. Toliko o hitrosti top one, kjer si bo z moje strani ziher zaslužil najslabšo oceno.

j4nm4n ::

thed0g195 je izjavil:

Pozdravljeni,

ker se odlocam za nakup Redmi 3S Pro, me zanima samo nekaj izkusenj v praksi s signalom. Zasledil sem namrec, da ne podpira LTE band 20 (800mhz). V kolegovem 3S Pro sem probal moj Simobilov SIM in mi je nasel dosti oddaljeno bazno postajo na vrhu Pohorja, namesto v blizini.

Ni mi pa blo jasno, zakaj je bila upload hitrost z Speedtest.net appom vedno pod 1mbps. LTE download je bil z vecimi testi med 20-36mbps, upload pa nizek. Tudi na H+ je bil pod 1mbps. ROM na telefonu je MIUI8 Global beta 6.10.19 (mislim). Kaksna je vasa praksa kaj s stabilnostjo/hitrostjo signala ? Trenutno sem na Sony Z3C, kjer je LTE 20-36/5-16 mbps, alternativni nakup pa je Z3 (zelim namrec 3GB RAM).

Drugace ima kdo ta bug, kjer telefon ne preklopi nazaj iz 2G : http://en.miui.com/thread-320293-1-1.ht... ?


Zdravo!

Jaz mam telefon dva tedna in ni problemov... evo speedtest iz Ljubljane, tudi drugje po Slo je bilo podobno:
 Speedtest 3S 3/32

Speedtest 3S 3/32


4G na Simobilu vleče super, kar se mene tiče, tudi tam kjer na starem, ki ni podpiral LTE niti 3G ni bilo.

Sem pa dobil sealed telefon, slovenščine ni. Menda se pričakuje v prihajajočih updejtih, če se ne motim???

Eno vprašanje še: Enemu kolegu ne lovi 4g na Redmi Note 3 (ima pa Prime ali Pro Prime verzijo, nisem prepričan... A ta sploh lovi 4G, po moje bi moralo)??

thed0g195 ::

Aha ok, potem je upload normalen, mogoce je na telefonu od mojega kolega ko sem testiral ravno kaj uploadalo v ozadju ... Kaj to mas navaden 3S Pro brez band 20 (800mhz) ali International verzijo z ? Kje si ga kupil ?

Ps: upam da nisi ravno objavil GPS lokacije, kjer si doma ;P

j4nm4n je izjavil:


Zdravo!
Jaz mam telefon dva tedna in ni problemov... evo speedtest iz Ljubljane, tudi drugje po Slo je bilo podobno /snip
4G na Simobilu vleče super, kar se mene tiče, tudi tam kjer na starem, ki ni podpiral LTE niti 3G ni bilo.
Sem pa dobil sealed telefon, slovenščine ni. Menda se pričakuje v prihajajočih updejtih, če se ne motim???
Eno vprašanje še: Enemu kolegu ne lovi 4g na Redmi Note 3 (ima pa Prime ali Pro Prime verzijo, nisem prepričan... A ta sploh lovi 4G, po moje bi moralo)??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thed0g195 ()

j4nm4n ::

Hehe, brez skrbi :D

Kupil sem ga tu: https://www.aliexpress.com/item/Officia... tako da presodi sam o verziji...

Je bila neka akcija in me je prišlo vseeno 10€ dražje kot drugje zaradi uvoznih dajatev prek DHL, sem računal da ne bo in tudi prodajalec ni hotel napisat na paket vrednost manj kot 30$, kljub prepričevanju, pač sem se malo zajebal... Tak da prek tega so verjetno uvozne dajatve (šlo je pa prek Nemčije, Avstrije)

thed0g195 je izjavil:

Aha ok, potem je upload normalen, mogoce je na telefonu od mojega kolega ko sem testiral ravno kaj uploadalo v ozadju ... Kaj to mas navaden 3S Pro brez band 20 (800mhz) ali International verzijo z ? Kje si ga kupil ?

Ps: upam da nisi ravno objavil GPS lokacije, kjer si doma ;P
««
49 / 374
»»