» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
50 / 374
»»

thed0g195 ::

Aha, to je international kolko vidim, ker pisejo band 20 in drugi poleg. Seller pa ne podpira EU direct, zato so potem ble dajatve. Kolko pa je bila cena potem vse skupaj z DHL, carino in davkom ce ni skrivnost ?

j4nm4n je izjavil:

Hehe, brez skrbi :D

Kupil sem ga tu: https://www.aliexpress.com/item/Officia... tako da presodi sam o verziji...

Je bila neka akcija in me je prišlo vseeno 10€ dražje kot drugje zaradi uvoznih dajatev prek DHL, sem računal da ne bo in tudi prodajalec ni hotel napisat na paket vrednost manj kot 30$, kljub prepričevanju, pač sem se malo zajebal... Tak da prek tega so verjetno uvozne dajatve (šlo je pa prek Nemčije, Avstrije)

thed0g195 je izjavil:

Aha ok, potem je upload normalen, mogoce je na telefonu od mojega kolega ko sem testiral ravno kaj uploadalo v ozadju ... Kaj to mas navaden 3S Pro brez band 20 (800mhz) ali International verzijo z ? Kje si ga kupil ?

Ps: upam da nisi ravno objavil GPS lokacije, kjer si doma ;P

j4nm4n ::

RutS je izjavil:

Pa še me zanima kako ste zadovoljni z miui 8 naprem 7, jaz nisem ravno preveč...


Meni se zdi, da se minimalno hitreje baterija troši kot na 7.5.

A mogoče kdo ve, v čem je fora da mi vse aplikacije ne javljajo obvestil, kljub temu da so nastavljene, recimo kakšni Livescore, Flashscore, Facebook mi preko Chroma javlja...

butters81 ::

thed0g195 je izjavil:

Aha, to je international kolko vidim, ker pisejo band 20 in drugi poleg. Seller pa ne podpira EU direct, zato so potem ble dajatve. Kolko pa je bila cena potem vse skupaj z DHL, carino in davkom ce ni skrivnost ?

j4nm4n je izjavil:

Hehe, brez skrbi :D

Kupil sem ga tu: https://www.aliexpress.com/item/Officia... tako da presodi sam o verziji...

Je bila neka akcija in me je prišlo vseeno 10€ dražje kot drugje zaradi uvoznih dajatev prek DHL, sem računal da ne bo in tudi prodajalec ni hotel napisat na paket vrednost manj kot 30$, kljub prepričevanju, pač sem se malo zajebal... Tak da prek tega so verjetno uvozne dajatve (šlo je pa prek Nemčije, Avstrije)

thed0g195 je izjavil:

Aha ok, potem je upload normalen, mogoce je na telefonu od mojega kolega ko sem testiral ravno kaj uploadalo v ozadju ... Kaj to mas navaden 3S Pro brez band 20 (800mhz) ali International verzijo z ? Kje si ga kupil ?

Ps: upam da nisi ravno objavil GPS lokacije, kjer si doma ;P



Je kdo že našel kaj je razlika med verzijami redmi 3s, je international verzija strojno drugačna, da ima band 20, ali je samo software in global rom?

roberto1 ::

Strojno ni drugačna, omogočen je samo Band 20, International Rom je gor in nikjer ni pisank na embalaži, sem pa slišal da malce odstopa po merah od kitajske verzije in je zato potreben designated case.


butters81 je izjavil:

thed0g195 je izjavil:

Aha, to je international kolko vidim, ker pisejo band 20 in drugi poleg. Seller pa ne podpira EU direct, zato so potem ble dajatve. Kolko pa je bila cena potem vse skupaj z DHL, carino in davkom ce ni skrivnost ?

j4nm4n je izjavil:

Hehe, brez skrbi :D

Kupil sem ga tu: https://www.aliexpress.com/item/Officia... tako da presodi sam o verziji...

Je bila neka akcija in me je prišlo vseeno 10€ dražje kot drugje zaradi uvoznih dajatev prek DHL, sem računal da ne bo in tudi prodajalec ni hotel napisat na paket vrednost manj kot 30$, kljub prepričevanju, pač sem se malo zajebal... Tak da prek tega so verjetno uvozne dajatve (šlo je pa prek Nemčije, Avstrije)

thed0g195 je izjavil:

Aha ok, potem je upload normalen, mogoce je na telefonu od mojega kolega ko sem testiral ravno kaj uploadalo v ozadju ... Kaj to mas navaden 3S Pro brez band 20 (800mhz) ali International verzijo z ? Kje si ga kupil ?

Ps: upam da nisi ravno objavil GPS lokacije, kjer si doma ;P



Je kdo že našel kaj je razlika med verzijami redmi 3s, je international verzija strojno drugačna, da ima band 20, ali je samo software in global rom?
Someday never comes!

thed0g195 ::

Ce ni strojno drugacen, nevem zakaj bi sli razvijat delovni proces za ohisje z drugimi merami ... Pomoje je to bolj baba cula baba rekla

tebodi ::

@roberto1

robertko je izjavil:


Na Grossoshop-u imaš za modela Mi4C 2/16 Dark Gray in White še dobrih 13 ur Offer:
-cena 116,45 EUR, plus 15 EUR SF Express shiping (da ne plačaš DDV-ja pri nas), minus 6 EUR kupon za popust;
tak da te pride točno 125,5 EUR, pa še garancija je 2 leti.


Velika hvala za napotek! :) Ne vem, če bi sam našel to ponudbo.
Zadeva je naročena, in sem prepričan, da težav ne bi smelo biti.

tebodi ::

antonija je izjavil:

Odvisno kaj je zate boljsi... neuradni EU romi imajo nekaj stvari malo drugace in boljse prevode, nimajo pa OTA update-ov, sklepam da bi na XDA lahko nizbrskal se kaksen custom ROM.


Sam uporabljam (samo) EU ROM weekly update, ki so izgleda še najzanesljivejši. EU ima vsaj za moje pojme, dobre izboljšave, ki bi jih lahko imel tudi uradni.

Za koga, ki morda ne ve točno, pa še enkrat:
V čem je razlika med A. OTA update, in B. EU ROM ročni update?

A. Updater app te morebiti obvesti, da je nova verzija, ali pa greš v Updaterja in preveriš "check for update". Nato ga - pozor - zelo počasi downloada (načeloma s kitajske), zato ves ta čas noro žere baterijo. Nato v Updater app-u daš instalirat ta update.

B. V browserju na telefonu imaš bližnjico do EU ROM-ov, kjer izbereš in (hitro) downloadaš ROM za svoj telefon. V updaterju daš "choose update package" in se instalira.
Torej, če želiš imeti weekly sveže update, greš lahko tedensko postopek skozi, po volji mesečno.

Kolikšna je torej razlika?

antonija je izjavil:

Nekaj zelo cudnih fint ima tale xiaomi...


Res jih ima, ampak zdi se mi, da gre bolj za androidno pogojene finte.

tebodi ::

j4nm4n je izjavil:

RutS je izjavil:

Pa še me zanima kako ste zadovoljni z miui 8 naprem 7, jaz nisem ravno preveč...

Meni se zdi, da se minimalno hitreje baterija troši kot na 7.5.

A mogoče kdo ve, v čem je fora da mi vse aplikacije ne javljajo obvestil, kljub temu da so nastavljene, recimo kakšni Livescore, Flashscore, Facebook mi preko Chroma javlja...


To pa je tudi pri meni kar rahlo resen problem, sem mislil tudi sam vprašati.

Ali kdo ve, kaj ima smisla narediti, da se to popravi? Če se sploh kaj da, seveda. Seveda sem šel v nastavitve in dovoljenja, pa se ne pozna.

Saj se da preživet s tem, ampak notifikacije so izgleda na androidu bistveno manj zanesljive.

Mimogrede še, v čem je finta, da se nekatere nastavitve same resetirajo oz. nastavijo nazaj (npr. Accessibility...aplikacija: observe actions/retrieve window/observe text)? To je noro, da se izgleda nastavitve resetirajo, če se aplikacija zapre.

kumer ::

New purported Xiaomi Mi Note 2 renders leak alongside rumored base price
http://www.gsmarena.com/new_purported_x...

ta zadeva pa bo očitno zelo draga, netipično za xiaomi

Xiaomi Launches 299 Yuan ($45) Mechanical Keyboard: 87 Keys, Aluminium Body, TTS Red Switches
http://www.gizmochina.com/2016/10/18/xi...





Xiaomi Launches Backlit Mi Wyatt Meter Mechanical Keyboard at $45
http://techpp.com/2016/10/18/xiaomi-mi-...

robertko ::

Če koga zanima, nakup na Grossoshopu, modeli:
Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Gray
Z popustom 175 EUR
ROM Global Multi Language in Play Store

Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Silver
Z popustom 170 EUR
ROM Global Multi Language in Play Store

Xiaomi Redmi 3S 32Gb Gold
Z popustom 150 EUR
ROM Global Multilanguage in Play Store

Xiaomi Redmi 3S 32Gb Silver
Z popustom 156 EUR
ROM Global Multilanguage in Play Store

Xiaomi Mi5 64Gb Gold
Z popustom 286 EUR
ROM Stock brez Play Stora

Popusti veljajo do 23.10., do konca dneva.

buttcrack ::

to so seveda vse cene katerim je treba še prištet DDV

robertko ::

buttcrack je izjavil:

to so seveda vse cene katerim je treba še prištet DDV


Mi prosim poveš od kod ti ta ideja.

robertko ::

Ne zavajaj naroda, če ne veš za kaj se gre.
Napisane so končne cene, ni plačila DDV-ja!!

Joze_K ::

http://www.grossoshop.net/android-dual-...

Kaj treba izbrati za vrsto pošiljanja, da ni plačila carine (DDV-ja)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joze_K ()

buttcrack ::


in



aja pa seveda na koncu v košari:


samo zate prjatu, še highlightano!

robertko je izjavil:

buttcrack je izjavil:

to so seveda vse cene katerim je treba še prištet DDV


Mi prosim poveš od kod ti ta ideja.

Zgodovina sprememb…

robertko ::

robertko je izjavil:

Če koga zanima, nakup na Grossoshopu, modeli:
Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Gray
Z popustom 175 EUR
ROM Global Multi Language in Play Store

Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Silver
Z popustom 170 EUR
ROM Global Multi Language in Play Store

Xiaomi Redmi 3S 32Gb Gold
Z popustom 150 EUR
ROM Global Multilanguage in Play Store

Xiaomi Redmi 3S 32Gb Silver
Z popustom 156 EUR
ROM Global Multilanguage in Play Store

Xiaomi Mi5 64Gb Gold
Z popustom 286 EUR
ROM Stock brez Play Stora

Popusti veljajo do 23.10., do konca dneva.


Točno ti modeli, ki sem jih napisal so za takšno ceno, vendar moraš pod Use Promotion Coupon Code, vpisati kodo za popust,
v tem je finta prjatu.
Kode za popust je zrihtal uporabnik iz Hrvaškega foruma, ki je direktno povezan z Italijani-Grossoshop.
Vsake tolko naredi to zadevo, kot skupinski nakup, rekel mi je da ni problema, da lahko tudi mi naročamo z temi kodami (okrog 20Eur popusta pri posameznem modelu),
tak da če koga zanima,..
Že večkrat sem tudi omenil, da Grossoshop ponuja 2 leti garancije,..

robertko ::

Joze_K je izjavil:

http://www.grossoshop.net/android-dual-...

Kaj treba izbrati za vrsto pošiljanja, da ni plačila carine (DDV-ja)?


Za pošiljanje je potrebno izbrati SF Express, ta model telefona je v akciji od Italijanov še cca 15 ur, za dodaten popust 6 EUR pa uporabi kodo DS-TLKZ.

thed0g195 ::

Damn skoda, da to ni international model z dodatnimi LTE bandi.

buttcrack ::

robertko je izjavil:

robertko je izjavil:

Če koga zanima, nakup na Grossoshopu, modeli:
Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Gray
Z popustom 175 EUR
ROM Global Multi Language in Play Store

Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Silver
Z popustom 170 EUR
ROM Global Multi Language in Play Store

Xiaomi Redmi 3S 32Gb Gold
Z popustom 150 EUR
ROM Global Multilanguage in Play Store

Xiaomi Redmi 3S 32Gb Silver
Z popustom 156 EUR
ROM Global Multilanguage in Play Store

Xiaomi Mi5 64Gb Gold
Z popustom 286 EUR
ROM Stock brez Play Stora

Popusti veljajo do 23.10., do konca dneva.


Točno ti modeli, ki sem jih napisal so za takšno ceno, vendar moraš pod Use Promotion Coupon Code, vpisati kodo za popust,
v tem je finta prjatu.
Kode za popust je zrihtal uporabnik iz Hrvaškega foruma, ki je direktno povezan z Italijani-Grossoshop.
Vsake tolko naredi to zadevo, kot skupinski nakup, rekel mi je da ni problema, da lahko tudi mi naročamo z temi kodami (okrog 20Eur popusta pri posameznem modelu),
tak da če koga zanima,..
Že večkrat sem tudi omenil, da Grossoshop ponuja 2 leti garancije,..

Prjatu, nikjer nisi nič napisal o kakšni kodi za popust in ne najedaj. Pripni kodo ne pa da neki bluziš v stilu: Vem, pa ne povem...

robertko ::

butch3r prjatu, katerega boš naročil, da ti prilepim kodo?

kumer ::

telefon za slo, telemach ipd :)

Xiaomi Mi Note 2 Features a Global Edition with 37 Frequency Bands
http://www.gizmochina.com/2016/10/19/xi...
http://www.xiaomitoday.com/xiaomi-mi-no...

SumTingWong ::

Ne z ceno 850$ :))

next3steps ::

kumer je izjavil:


Xiaomi Launches Backlit Mi Wyatt Meter Mechanical Keyboard at $45
http://techpp.com/2016/10/18/xiaomi-mi-...

Tole je zanimivo. Bom pa vseeno počakal na Mark2.

w124 ::

robertko je izjavil:

butch3r prjatu, katerega boš naročil, da ti prilepim kodo?

Prosim posreduj mi kodo za Xiaomi Redmi 3S 32Gb Gold.

Samson ::

Samo PAR postov visje je napisano:

Za pošiljanje je potrebno izbrati SF Express, ta model telefona je v akciji od Italijanov še cca 15 ur, za dodaten popust 6 EUR pa uporabi kodo DS-TLKZ.

citno se enim se prebrat ne ljubi, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

robertko ::

w124 je izjavil:

robertko je izjavil:

butch3r prjatu, katerega boš naročil, da ti prilepim kodo?

Prosim posreduj mi kodo za Xiaomi Redmi 3S 32Gb Gold.


Popust koda za Xiaomi Redmi 3S 32Gb Gold: HR3SGOLD

za Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Gray: HRNOTE3PG

za Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Silver: HRNOTE3PS

za Xiaomi Redmi 3S 32Gb Silver: HR3SSILV

za Xiaomi Mi5 64Gb Gold: HRMI564G

Kodo DS-TLKZ (to je 6 EUR) pa lahko uporabiš pri drugih modelih, tudi tistih, ki so v akciji z strani Italijana.

Imam pa še kodo: 3SCODE za Xiaomi Redmi 3S 2/16Gb vse tri barve, velja danes do konca dneva.

Lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: robertko ()

robertko ::

Pa še enkrat:

Nekaj modelov telefonov je mogoče naročiti tudi iz njihovih European warehouse, pri teh se izbere Shipping from Europe, znesek je mislim da 22 EUR, dobiš pa v 1-2 dnevih.
Za vse ostale se izbere SF Express, plača se 15 EUR shipping, 100% zagotovljeno brez DDV-ja pri nas, zadeva se pošlje iz Kitajske,..

fopi ::

Pa je ze kdo kupoval, so zanesljivi? Garancijo uveljavljas na Kitajsko ali v Italijo?

kumer ::

Xiaomi sells 1M phones in India in just 18 days, CEO celebrates

https://www.facebook.com/notes/mi-india...
http://www.gsmarena.com/xiaomi_sells_1m...

Xiaomi Mi Max Prime review: Good-value phablet with great battery life
http://www.zdnet.com/product/xiaomi-mi-...

Multiple Xiaomi Mi Note 2 Renders Appear Along With Probable Pricing
http://www.gizmochina.com/2016/10/18/mu...

če bo tale igrača res stala 750-850 usd potem verjetno ne bo našla veliko kupcev, to pa je res veliko predrago :(
no, glede na zgoraj napisano glede indije, morda pa bodo indijci vse pokupili ;)

res čudno, vse ostale tel ima xiaomi cenovno ugodne, pri tem pa so nabili ceno v višave (če te napovedi držijo)

LP

buttcrack ::

je tko težko že v štartu tole napisat???

robertko je izjavil:

w124 je izjavil:

robertko je izjavil:

butch3r prjatu, katerega boš naročil, da ti prilepim kodo?

Prosim posreduj mi kodo za Xiaomi Redmi 3S 32Gb Gold.


Popust koda za Xiaomi Redmi 3S 32Gb Gold: HR3SGOLD

za Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Gray: HRNOTE3PG

za Xiaomi Note 3 Pro 32Gb Silver: HRNOTE3PS

za Xiaomi Redmi 3S 32Gb Silver: HR3SSILV

za Xiaomi Mi5 64Gb Gold: HRMI564G

Kodo DS-TLKZ (to je 6 EUR) pa lahko uporabiš pri drugih modelih, tudi tistih, ki so v akciji z strani Italijana.

Imam pa še kodo: 3SCODE za Xiaomi Redmi 3S 2/16Gb vse tri barve, velja danes do konca dneva.

Lp.

thed0g195 ::

Clovek ti da kode zastonj da prisparas vec 10€, ti pa se pizdis ko mali otrok.

Jebote koja govna hodijo po svetu.

buttcrack je izjavil:

je tko težko že v štartu tole napisat???

scipascapa ::

3SCODE

deluje, hvala.

še vprašanje za tega

http://www.grossoshop.net/xiaomi-redmi-...

Type ROM: Stock ROM Global Developer
ROM version: Stock ROM Global Developer
Google Apps: yes
Official update OTA: yes

katerega dobiš potem? polnega kitajskih črk?

antonija ::

Na izbiro imas uradne ROMe (http://en.miui.com/download-303.html):
Global Dev
Global Stable
Chinese Dev
Chinese Stable

Kateri od teh mislis da imajo vkljucene kitajske znake?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

scipascapa ::

zadnja 2 :)

kumer ::

New Leak Clearly Reveals the Xiaomi Mi Note 2 With Dual Curved Display
http://www.gizmochina.com/2016/10/20/ne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

HDvideo ::

Leaked Xiaomi Mi Note 2 slides: 5.7" AMOLED, 2 cameras, decent price!
To se pa že lepše sliši:
-4GB/64GB 380€
-6GB/128GB 405€
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

robertko ::

fopi je izjavil:

Pa je ze kdo kupoval, so zanesljivi? Garancijo uveljavljas na Kitajsko ali v Italijo?


Tukaj ti prilagam obrazložitev glede garancije, kot jo je opisal kolega Sašo iz Hrvaške, hvala mu tudi za popuste, ki jih ureja.
Če bo imel kdorkoli še kakšno vprašanje ali težavo, ga lahko prosim-o za pomoč, je neke vrste EU support.

"Garancija ide na sve nove telefone neovisno di su kupljeni (CN ili IT) i to od 24 mjeseca, na refubrished telefone je 6 mjeseci..
Garancije vrijede i ako se otkljuca bootloader (Xiaomi) i ako se rootaju telefoni, naravno ako kvar ne nastane bas zbog tih radnji.
Imate i DOA garanciju, ako u roku 7 dana primjetite neke nedostatke, ostecenja ili slicno imate pravo vratit uredaj uz full refund naravno..

Imaju servis u Italiji za male kvarove a ako je nešto ozbiljnije šalje se u Kinu. Ako vas još nešto zanima napišite slobodno pa čemo pitat čovjeka,
inače sam stalni član Androidiani foruma i tamo je 90% ljudi kupilo telefone od Grossoshopa, čak surađuju sa BB72 i Cuocu92 developerima
(vlasnici LeTv/Leeco uređaja znaju) koji stavlja svoje rom-ove u nove telefone.."


Tukaj je še ocena na TrustPilot-u (683 reviews on Trustpilot):
https://www.trustpilot.com/review/www.g...

buttcrack ::

začni na začetku brat miško, ker si povesem zgrešil point...

kdo je govno pa res ne bi, da ne boš počival v banovcih.


thed0g195 je izjavil:

Clovek ti da kode zastonj da prisparas vec 10€, ti pa se pizdis ko mali otrok.

Jebote koja govna hodijo po svetu.

buttcrack je izjavil:

je tko težko že v štartu tole napisat???

roberto1 ::

Tole bo verjetno zelo blizu dejanskega. Neumno bi namreč bilo, ob izpadu Note7, kateremu bo ta telefon direkten konkurent - uletet s ceno, ki je sicer normalna za globalno etablirane znamke (ali bolje rečeno znamki), ni pa (zaenkrat še) normalna za kitajske znamke.
Ko se to lepo umiri na cca 330 in 370€, potem bo to resen contender. Seveda smo že navajeni, da Xiaomi sam sebi konkurira s podobnimi telefoni in podobnimi cenami (v mislim imam mi5s plus):)))

HDvideo je izjavil:

Leaked Xiaomi Mi Note 2 slides: 5.7" AMOLED, 2 cameras, decent price!
To se pa že lepše sliši:
-4GB/64GB 380€
-6GB/128GB 405€
Someday never comes!

Miami_T ::

Kot sem obljubil, poročam kako je z nakupom telefona na AliExpres pri trgovcu Hong Kong Goldway.
  • Naročil sem Xiaomi Redmi 3S s 3GB RAM-a in 32GB spomina. Telefon je International verzije in naj bi imel B20 LTE band.
  • Izbral sem "Seller's Shipping Method" in poslali so 7.10.1016.
  • Po trackingu sodeč je šel paket čez Hong Kong, Francijo, Avstrijo v Slovenijo.
  • Danes 20.10.2016 mi je telefon dostavil DPD (13 dni).
  • Pri prevzemu nisem plačal nobenih dodatnih stroškov.
  • Za vse skupaj sem plačal 166.83$, kar znese nekaj manj kot 150€.
  • Na telefonu je naložen MIUI global developement ROM 6.8.18. Preveril sem če dela nadgradnja in mi je takoj ponudil zadnjo verzijo.
  • LTE mi v Ljubljani deluje s Simobil kartico. Nisem pa našel aplikacije, ki bi mi prikazala, če LTE uporablja B20 band.
  • SpeedTest na 4G mi je pokazal 52Mbps / 37Mbps.

kumer ::

HDvideo je izjavil:

Leaked Xiaomi Mi Note 2 slides: 5.7" AMOLED, 2 cameras, decent price!
To se pa že lepše sliši:
-4GB/64GB 380€
-6GB/128GB 405€


ja, to pa je že veliko bolje
bolj, kako bi rekel... xiaomi cene ;)

no, seveda bo potrebno še počakat da se zaključena prednaročila
seveda bodo cene preprodajalcev za kakih 50 usd višje, na začetku več, potem manj...

http://www.androidheadlines.com/2016/10...

LP

HDvideo ::

Miami_T je izjavil:

Kot sem obljubil, poročam kako je z nakupom telefona na AliExpres pri trgovcu Hong Kong Goldway.

  • Naročil sem Xiaomi Redmi 3S s 3GB RAM-a in 32GB spomina. Telefon je International verzije in naj bi imel B20 LTE band.

  • Izbral sem "Seller's Shipping Method" in poslali so 7.10.1016.

  • Po trackingu sodeč je šel paket čez Hong Kong, Francijo, Avstrijo v Slovenijo.

  • Danes 20.10.2016 mi je telefon dostavil DPD (13 dni).

  • Pri prevzemu nisem plačal nobenih dodatnih stroškov.

  • Za vse skupaj sem plačal 166.83$, kar znese nekaj manj kot 150€.

  • Na telefonu je naložen MIUI global developement ROM 6.8.18. Preveril sem če dela nadgradnja in mi je takoj ponudil zadnjo verzijo.

  • LTE mi v Ljubljani deluje s Simobil kartico. Nisem pa našel aplikacije, ki bi mi prikazala, če LTE uporablja B20 band.

  • SpeedTest na 4G mi je pokazal 52Mbps / 37Mbps.



Potem se bolj splača kopovati pri tem prodajalcu kot pri Top One ker ima kar sem na hitro pogledal vse telefone cenejše in še cena ne toliko niha glede na barvo.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Tinaamalaa ::

Finta je v tem, da TopOne garantira brez dodatnih dajatev, se pravi ti povrne stroske, ce te obdavcijo. Tukaj pa je verjetno od srece odvisno...

next3steps ::

Je pričel Goldway istotako garantirati, da ni "tax pay-a".

thed0g195 ::

Hvala za obsiren feedback, za Goldway mi je vceraj en uporabnik iz EU na redditu v /r/xiaomi potrdil, da ni placal tax&vat, pa je tako kupoval ze dvakrat. Tako da danes to narocim.

Glede poizvedbe kateri band uporablja je tezko (nekaj sem zasledil da z rootom gre z neko aplikacijo), lahko pa si pomagas s seznamom baznih postaj v .si (www.mobilna-telefonija.com/mobilni-info... ter aplikacijo OpenSignal (https://play.google.com/store/apps/deta..., pa potem primerjas ce je bazna, ki jo pokaze app v seznamu ter kaksno LTE frekvenco podpira. Sicer je to bolj jalov test, ampak meni je uspelo videt, da sem bil z aparatom brez b20 na cisto drugi bazni, kot na Sonyu z b20. Iz tega sem sklepal, da se je povezal na 1800mhz.

Miami_T je izjavil:

Kot sem obljubil, poročam kako je z nakupom telefona na AliExpres pri trgovcu Hong Kong Goldway.

  • Naročil sem Xiaomi Redmi 3S s 3GB RAM-a in 32GB spomina. Telefon je International verzije in naj bi imel B20 LTE band.

  • Izbral sem "Seller's Shipping Method" in poslali so 7.10.1016.

  • Po trackingu sodeč je šel paket čez Hong Kong, Francijo, Avstrijo v Slovenijo.

  • Danes 20.10.2016 mi je telefon dostavil DPD (13 dni).

  • Pri prevzemu nisem plačal nobenih dodatnih stroškov.

  • Za vse skupaj sem plačal 166.83$, kar znese nekaj manj kot 150€.

  • Na telefonu je naložen MIUI global developement ROM 6.8.18. Preveril sem če dela nadgradnja in mi je takoj ponudil zadnjo verzijo.

  • LTE mi v Ljubljani deluje s Simobil kartico. Nisem pa našel aplikacije, ki bi mi prikazala, če LTE uporablja B20 band.

  • SpeedTest na 4G mi je pokazal 52Mbps / 37Mbps.

TR52 ::

Hm, imajo tudi redmi note 3 pro international z B20, samo je 2 mm daljši od standardnega...

https://www.aliexpress.com/store/produc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TR52 ()

Miami_T ::

Tinaamalaa je izjavil:

Finta je v tem, da TopOne garantira brez dodatnih dajatev, se pravi ti povrne stroske, ce te obdavcijo. Tukaj pa je verjetno od srece odvisno...

Ne finta je v tem, da tudi Goldway garantira dostavo brez dodatnih stroškov, vendar ni veliko ljudi kupilo pri njem. Sedaj je postal zanimiv, ker ponuja International verzije telefonov z B20 LTE povezavo.

TR52 je izjavil:

Hm, imajo tudi redmi note 3 pro international z B20, samo je 2 mm daljši od standardnega...

https://www.aliexpress.com/store/produc...

Tukaj pa nič ne piše o dodatni B20 LTE podpori.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miami_T ()

scipascapa ::

mislite, da bi preko grososhop kdo naredil vse potrebno za naložiti eu rom z slo podporo itd?

kumer ::

Miami_T je izjavil:

Tinaamalaa je izjavil:

Finta je v tem, da TopOne garantira brez dodatnih dajatev, se pravi ti povrne stroske, ce te obdavcijo. Tukaj pa je verjetno od srece odvisno...

Ne finta je v tem, da tudi Goldway garantira dostavo brez dodatnih stroškov, vendar ni veliko ljudi kupilo pri njem. Sedaj je postal zanimiv, ker ponuja International verzije telefonov z B20 LTE povezavo.

TR52 je izjavil:

Hm, imajo tudi redmi note 3 pro international z B20, samo je 2 mm daljši od standardnega...

https://www.aliexpress.com/store/produc...

Tukaj pa nič ne piše o dodatni B20 LTE podpori.


pa je to 100% dokazano da ima B20, ker lahko da gre za nateg, da bi pridobili več kupcev
če pa res ima B20, pa je to zelo čudno ker nikjer, nikdar ni bilo omenjeno da bi xiaomi delal modele telefonov ki bi imeli B20, inter. verzija??
ker potem moja logika pravi da bi tudi vsi ostali preprodajalci raje prodajali take telefone, saj vedo da gredo v usa, eu, ru ipd

samo za zadnji mi note 2 se sedaj omenja podporo za 37 bandov...

LP

scipascapa ::

««
50 / 374
»»