» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
40 / 374
»»

antonija ::

Zakaj bi pa kupoval preko nasih trgovcev? (razen ce si dobrodelne volje in bi jim rad dajal extra denar)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

robertko ::

Samo v vednost, Top One ima po kar nekaj časa RN3Pro 3/32 v Dark Grey barvi. Pri zadnji zalogi je bil v tej barvi cca 20€ dražji od ostalih dveh, sedaj je cena vseh treh podobna. Z kuponom, darilom in izbiro plačila v $, se ga da dobiti za okrog 175€.

scipascapa ::

antonija: niti ni tako toliko dražji, vprašam samo, pa tudi garancijo uveljavljat je lažji.

robertko ::

scipascapa je izjavil:

antonija: niti ni tako toliko dražji, vprašam samo, pa tudi garancijo uveljavljat je lažji.


Kje pa ga gledaš in kakšna je cena, če smem vprašat?

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

System ::

To se dokaj splaca, ce racunas na garancijo :)

robertko ::

152€+DDV (elkotex) za 2/16 je ugodno, pol pa že,...

System ::

Jah 60-70EUR vec za leto vec garancije. Je na koncu 40% vseeno drazji, kot iz kitajske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: System ()

robertko ::

Ta ki mi (nam) zrihta popust in darilo pri TO, mi je potrdil 1leto garancije tudi na TO, rekel je da še ni bilo problemov s tem.
Sem tudi enemu tukaj na forumu pomagal, da se je zmenil ko je dobil Mi5 v okvari s TO, tako da če komu to kaj pomeni,...

scipascapa ::

kitajc je 2/16 za 105€ + 17€ dhl a ne = 122€?

System ::

21DHL, ce se nemotim, efox ima mogoce se ceneje s popustom.

robertko ::

Končna cena na TO danes za redmi 3s 2/16 cca 128€ (dark grey),
za ostali dve barvi cca 125€, vključen popust5$ in tempered glass gratis.
Lp.

Tomson ::

Na Efox pride Redmi 3s 2/16 (vse barve) suma sumarum 116.58EUR ...

104.99EUR - telefon
15EUR - german express
-3.42EUR - popust
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

scipascapa ::

slo pa dobim nekje 150€, dobrih 30€ fore za 1 leto več pa takoj na voljo...dilema.

samo fora je kaj dobim pri nam, kateri rom :)

Tomson ::

Vsak ima svojo računico. Za teh 35€ dobiš 32GB SD kartico, kvaliteten ovitek, screen protector, power adapter (ki je menda zelo slab) pa še nekaj evrov ostane ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

roberto1 ::

Če slučajno kdo odklepa bootloader na Xiaomiju in mu pri 50% napiše, da se računa v napravi in accountu razlikujeta (čeprav se ne) - je rešitev da se vpiše v MiUnlock z številko računa in ne z emailom.
Potem gre bp Unlock do 100%. Preizkusil na Redmi Note 3 Pro.
Someday never comes!

Tomson ::

Se pravi "MI Account number" - 10mestno številko, ki so jo poslali tudi po SMSu?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

roberto1 ::

Tako ja. Bedna finta, ampak očitno v nekaterih primerih deluje:)
Someday never comes!

Samson ::

Ko je meni to isto napisalo sem rebootal telefon in se prijavu v samem telefonu v miui acc. Potem je slo cez brez problema.
Imam pa redmi 3s iternational s stable romom. Torej tudi 800Mhz za LTE. Sej bi menjal in flashal na eu rom, sam se ni znano al dela ta frekvenca potem al ne :)
Je kdo probal?
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

roberto1 ::

Itak se moraš prijavit v telefonu z istim accountom kot na miunlock, ampak včasih kljub temu dobiš to obvestilo.


800mhz je hardwerska zadeva. Ne vidim razloga, zakaj ti ne bi delalo na eu romu.
Someday never comes!

Samson ::

Hmmmm, torej glede na to da sem bootloader odklenil na global romu se nekako poigravam z mislijo da probam kar dirty flash naredit iz global na eu rom. je pa global rom beta, torej ne stable. Mislim da mozakar prevaja slo jezik tudi na global rom. Vendar bi skor raje imel eu rom. Moram malce pogledat kako ga flashnem. Imas kaksen shortcut?
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

roberto1 ::

Dirty flash deluje samo na istih verzijah roma. Tega ne priporočam iz uradnega na custom rom.
Sicer seveda lahko ponovno wipeneš in flašaš s twrp, če ne bo delovalo (kar sem 99% da ne bo).


Samson je izjavil:

Hmmmm, torej glede na to da sem bootloader odklenil na global romu se nekako poigravam z mislijo da probam kar dirty flash naredit iz global na eu rom. je pa global rom beta, torej ne stable. Mislim da mozakar prevaja slo jezik tudi na global rom. Vendar bi skor raje imel eu rom. Moram malce pogledat kako ga flashnem. Imas kaksen shortcut?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Samson ::

Ma ja. Ampak mi je malce bad ker imam sedaj vse poinstalerano in nastavljeno tako kot mi pase. Edin zdi se mi da imam malce batt draina...Android system mi je na vrhu vrag ga nesu. Ima kar nekaj uporabnikov probleme z njim. Mislim da je framework al nekaj podobnega. Mogoce pa sedaj probam flashat TWRP recovery pa se potem poigram se z romom.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

roberto1 ::

Če si vse posyncaš z micloud, boš imel vse nazaj v roku 15 minut. Takšna je vsaj moja izkušnja.

Lp


Samson je izjavil:

Ma ja. Ampak mi je malce bad ker imam sedaj vse poinstalerano in nastavljeno tako kot mi pase. Edin zdi se mi da imam malce batt draina...Android system mi je na vrhu vrag ga nesu. Ima kar nekaj uporabnikov probleme z njim. Mislim da je framework al nekaj podobnega. Mogoce pa sedaj probam flashat TWRP recovery pa se potem poigram se z romom.
Someday never comes!

antonija ::

Samson je izjavil:

Ma ja. Ampak mi je malce bad ker imam sedaj vse poinstalerano in nastavljeno tako kot mi pase. Edin zdi se mi da imam malce batt draina...Android system mi je na vrhu vrag ga nesu. Ima kar nekaj uporabnikov probleme z njim. Mislim da je framework al nekaj podobnega. Mogoce pa sedaj probam flashat TWRP recovery pa se potem poigram se z romom.
Pri meni na 3s pride do battery draina ce je bil prej telefon priklopljen na PC. Ko ga rebootam in filam samo preko stekarja, pa baterija zdrzi tako kot je treba (~10% na dan pri moji porabi z vedno pizganim prenosom podatkom, wifi, BT in GPS).
Z battery drainom se zadeva prazni 3-5x hitreje.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Samson ::

Mozno da je nekaj podobnega. Sedaj sem flashnu twrp recovery in mi je ostal na mi zaslonu. Sedaj sem flashal eu rom preko sideloada in rebootnu telefon. Upam da bo slo cez brez problema. Aha, vidim da se reboota lepo. Potem samo se nastavim zadevo od zacetka in nimam kaj. Skoda casa, hehe.

Uspelo je. Zbootal se je v rom. Gremo naprej.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samson ()

Samson ::

Vse reseno. Prekopiral podatke prek mi mover z mi4c na s3. da vidimo kako deluje sedaj.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

maco-maco ::

http://www.geekbuying.com/item/ES-Stock...
A ta je OK, ali bom rabil par dni, da pridem do ang jezika in se znebim 100 nekih nerazumljivih appov in drugega sranja.
Kaj?

roberto1 ::

@maco-maco, z es stock + international verzijo zmagaš, ampak je seveda cena toliko višja in še zaloge nimajo. Za orientacijo, jaz sem za 3s 3/32 s poštnino odštel 147€ pri efoxu. Pri Top One z DHL je tudi okoli 150.
Dobil sem official Global rom z odklenjenim bootloaderjem. Angleščina ni problem, tudi na kitajskem romu, appi pa se dajo v 99% odstranit.

Če bi pa rad imel International verzijo z 800mhz LTE, katere prodajajo na geekbuying, potem pa je to ena izmed redkih trgovin, ki jih nudijo. Je pa malo jeba, ker na te verzije bojda ne paše case, ki paše na kitajski 3s (preveri, če je to opcija, ki te interesira).
Someday never comes!

Dimnik ::

Mare3 je izjavil:

premak je izjavil:

A mi lahko nekdo nekaj razloži. Naročil sem Redmi Note 3 Pro, predvidoma prispe čez kak teden.
Verjetno si bom naložil eu rom, zato sem že sprožil postopek za odklenitev bootloaderja. V bistvu sem dobil na tel. neko kodo, vnesel gor in sedaj je zadeva v postopku.
V katerem koraku potem navedeš napravo? Se odklepanje zgodi takrat, ko se v Mi account prvič logiram s to napravo?


http://www.izberixiaomi.si/odklep-bootl...

Kateri etui uporabljate ker tale ki a dobiš kot gift pri Top One je katastrofa...



Mare, jaz sem vzel zraven od nilkin trdi ovitek v enaki barvi kot telefon.

svecka ::

Meni je tale ovitek TOP (NAVY in Rdeča barva)!
https://www.aliexpress.com/item/HC03-Fo...

Ali lahko kdo poda kaj več informacij o novem International EU uradnem ROMU, ki je v beti in podpira uradne update? Bo v njem tudi uradni SLO jezik?

matobeli ::

FU, na ebayu je pa ta ovitek skoraj 5$ (sem ga vzel) ;((

Vzel sem pa še tegale za bolj "civilno" uporabo.

pingo76 ::

Najboljši deal za redmi note 3 international? Hvala. :)

roberto1 ::

edini, za katere vem, da držijo tole so geekbuying. Problem je, ker imajo na zalogi International in ES Stock v samo 2/16 verziji, ki jo dobiš za 188€ (s poštnino in seveda brez dajatev ker je Španski warehouse). To je drugače cena 3/32gb (kitajske) verzije + še 15€ ti ostane. Mogoče je še kje drugje kakšna opcija, ampak za Int verzijo 3/32 boš plačal krepko preko 200€ imho.
Someday never comes!

matobeli ::

ko odklepaš bootloader, ali moraš biti z telefonom vpisan v MI account?

gregor ::

Xiaomi Redmi Note 4 Review - The Best Redmi Note Yet?
http://www.gizmochina.com/2016/09/23/xi...

očitno kjlub temu da nima SD, še vedno zelo dober SOT...

A huge 4100mAh battery has been phenomenal. I could use the phone for 2 days easily even with some heavy usage and I used the phone with the performance mode turned on all the time.
That translates to over 5 hours of screen-on time. If you are a lighter user, you can easily get over 6 or 7 hours of SOT.




CONCLUSIONS

Xiaomi Redmi Note 4 is yet another budget offering by the Chinese giant and I have to say that it is a great phone for the price of $160.

The device sports a very good built quality and it uses metal in the construction. Also, we have one of the best-in-class display, feature-rich user interface and the phone can handle 3D games quite well. Finally, the battery life is fantastic. Even though I got just over 5 hours of screen-on time, I've seen some moderate users achieve over 7 hours of SOT.

On the other hand, the rear camera does not seem to have been upgraded. In fact, the current software build leads to a slightly worse performance than the Redmi Note 3 but knowing Xiaomi, it will be definitely fixed with a software update.

The question is: should you upgrade if you have the Redmi Note 3. I would say no since this phone is just an incremental upgrade.

However, if you are in the market of a solid budget-friendly phone, the Xiaomi Redmi Note 4 should be definitely on your list as it is an easy buying recommendation for the price of under $160.

pingo76 ::

roberto1 hvala. Torej je lažje dobit 3s oz. 3x international?

roberto1 ::

Pri vseh na geekbuying je isto. Če je es warehouse, ni international verzije. Obratno pa imaš international verzijo in pošiljanje iz HK in seveda posledično plačilo davka pri uvozu v Slo.
Poglej malo te opcije na geekbuying, ker se njihova zaloga dnevno spreminja.
Super je, če dobiš telefon z b20, ampak meni osebno ni to vredno dodatnih 30-40€ ker potem budžet telefon izgubi smisel (itak imajo po defaultu višje cene kot na TO ali efox)

pingo76 je izjavil:

roberto1 hvala. Torej je lažje dobit 3s oz. 3x international?


Isti account v telefonu in na Miunlock appu. Pa še takrat včasih ne deluje. Ponavadi se zna ustavit pri 50% z nekim bednim errorom (can't verify device, the account is not the same ipd...). Z malo zafrkancije potem slej kot prej uspeš odkleniti.

matobeli je izjavil:

ko odklepaš bootloader, ali moraš biti z telefonom vpisan v MI account?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

next3steps ::

The question is: should you upgrade if you have the Redmi Note 3. I would say no since this phone is just an incremental upgrade.

Se pravi, da bodo tisti, ki hočejo nadgraditi lahko počakali do marca.

peglezn ::

redmi note 4 pro (snapdragon 652 / 4GB)
xiaomi-redmi-note-4-pro

vilonja ::

http://s1.bbs.xiaomi.cn/live/20160927/i...

Evo vam live stream za mi5s.

tenchu ::

Kot kaže Redmi 4 ne bo prišel ta mesec?

kumer ::

tako kaže...

kitajski apple

kumer ::

bo morda kdo nabavil:

Xiaomi Announces Xiaomi Mi TV 3S With 65-Inch 4K Display, Priced At 5999 Yuan
http://www.gizmochina.com/2016/09/27/xi...





Xiaomi's conference is going on in full swing and the brand has announced the first product which is an upgraded and enhanced Mi TV 3S. In fact, there are three variants of Mi TV 3S that Xiaomi has announced for the year 2016. The high-end variant is Mi TV 3S Home Theater Version which is priced at 5999 Yuan ($900). After that, there is Mi TV 3S Standard Edition which is priced at 4999 Yuan ($750) and then there is the base model which is priced at 3499 Yuan ($525). Read on to find the details.

Let us discuss Mi TV 3S Home Theater Version in detail now. Mi TV 3S Home Theater version comes equipped with surround sound technology and the highlight of this TV is the 65-inch Samsung True 4K display. A newly designed subwoofer system, a volume chamber that increases the sound by up to 75%, 2.25-inch full range surround sound speakers, stunning bass, amazing treble, and wireless 5G connectivity are part of its arsenal. This will redefine the way we look at smart TV these days.

vse to za samo 900 usd, res neverjetno kako lahko imajo tako ceno

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

antonija ::

kumer je izjavil:

vse to za samo 900 usd, res neverjetno kako lahko imajo tako ceno
Se ti cisto zares zdi neverjetno? Pri tem da ves da se high end elektronika danes prodaja za 3-4x toliko kot stane izdelava (in pri milijonih prodanih kosov se stroski razvoja samo se skrijejo)? S tem da xiaomiju odpadejo se stroski transporta cez polovico sveta, vsi mozni davki in dajatve, itd.?

Malo je skoda da imajo kitajci samo eno tako firmo kot je xiaomi in da so mu edina "konkurenca" zahodjaske firme. Se 2-3 take firme bi rabili na kitajskem, potem bi pa videl kaj to pomeni poceni kvalitetna elektronika.

Outsourcat razvoja na zahod jim pa tudi ni noben problem glede na volumne ki jih prodajajo...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tomson ::

Glede na velik tržni delež na vzhodu in lepe dobičke se jim verjetno niti ne splača ukvarjat z zahodom ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

točno tako kot si napisal, potrebovali bi več takih firm kot je xiaomi
proizvodna cena iphone 7 cca 230 usd, prodajajo pa za cca 600, 700 usd, bolano

tudi če plačamo 22% ddv je še vedno ceneje... problem je edino velikost, verjetno noben prodajalec ne bo pošiljal izven kitajske, upam, da se motim

še nekaj info o TV:

Xiaomi Mi TV 3S - 55" and 65" 4K TVs with HDR and great audio
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_tv_3s...

Xiaomi Mi TV 3s Launched Starting $524: Features Samsung true 4K Screen and More - Here's Everything You Need to Know
http://www.mobipicker.com/xiaomi-mi-tv-...

Xiaomi Mi TV 3S unveiled with 65-inch Samsung 4K Panel, just 9.9mm in thickness
http://www.phonebunch.com/news/xiaomi-m...

Miami_T ::

Tomson je izjavil:

Xiaomi Redmi 3s naročen. Z 32GB SD kartico ter poštnino (GermanExpress) pride na Effox okroglih 125EUR (z "CART2016E" kodo), če komu prav pride info ...

Najbrž si mislil 152 EUR ali pa je različica z 2GB ram-a.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Miami_T ()

peglezn ::

125€ = 2GB model + 32GB spominska kartica

tenchu ::

Jutri bom v Hong Kongu nakupoval elektroniko. Par stvari lahko prinesem v Slovenijo, ce kdo zeli. Proti manjsem doplacilu za "tezave" :) Jaz bom kupil Xiaomi telefon.
««
40 / 374
»»