» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
233 / 375
»»

Jesenican2 ::

Kaj pa Mi max 3, ga kdo ima? Mnenja?

Trismegistus ::

dexterboy je izjavil:

Danes grem iskat RN6 pro. Sedaj imam RN4 in me prav zanima razlika v fotogafijah med tema dvema telefonoma. Ker prejšnji 950 XL je delal fotke za v okvir...
@amacar, tole za fejkanje pa nisem vedel. Hvala za info.
Ne razumem, zakaj proizvajalci ne ponudijo dobro optiko v svoje telefone, ampak vse prelagajo na breme software opreme. Sej če že daš 300 in več za telefon, bi se spodobilo, da je "foto oddelek" na nivoju, kot se spodobi. Ker mi je glupo, da vlečeš s seboj še en kompakten fotoaparat samo zato, da bi imel "spodobne" fotografije za spomin iz izleta... Ne rečem za DSLR, to je drugi svet, v mislih imam kompaktne "škljocavice" :)


Ni finta v optiki - vsa fora je v velikosti senzorja :D Tudi kompaktni fotoaparati imajo večji senzor kot mobiteli in že v štartu zmorejo več. Od malega senzorja tako ni za pričakovati čudežev, četudi dobi kakšno dobro lečo od Zeissa, Leice etc., ga ozaljšajo z optično stabilizacijo. Za 300 evrov zmeraj raje priporočam Sony DSC-RX100 kot mobitel. Pač odvisno od prioritet.
 null

null



Upam, da sem pravilno vnesla sliko. Vzeto iz te strani: http://photoseek.com/2013/compare-digit...

Trismegistus ::

Veron je izjavil:

Ogrel sem se za Xiaomi Mi A2, ampak velikost telefona mi je absolutno prevelka.



Hmm, ne se ustrašiti. Mi A2 vsaj meni lepo sedi v roki, od "idealne" velikosti formata recimo Samsung Galaxy S6 (lahko primerjam), je za pol cm širši in dober cm višji. V zadnji žep od hlač ziher ne gre, če ga pa obložiš z etuijem, pa se velikost malo izgubi. Stvar preferenc, kot rečeno, meni ni prevelik. Je pa tanek, občasno mi gre malo na jetra (je treba bolj paziti), da leči štrlita iz ohišja in ga je treba previdno odložiti. Če je v etuiju, to spet ni problem.

tigrr ::

Tomson, super povzetek xiaomi linije.. kje pa si našel ta Mi Mix 2s za 325 ?

Tomson ::

Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB s kodo: GBMPMIX2S5 iz 351€ na 325€ ter Prioirty Line za 0€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Ahim ::

facepalm je izjavil:

Ce bo Xiaomi v kratkem pokrpal hrosce, bi bil Mi A2 best p/p v 200€ teritoriju. Sedaj, ko iscem drugi telefon, se bom moral stegniti do 300€ za Pocota, ker vmes enostavno ni primernega modela. Razmisljal sem o Nokii 7.1 plus s sd710, vendar je se nisem zasledil v prodaji in tudi cena bo verjetno nad 250€.

Ravno danes sem videl, da jo prodajajo na Gearbest (pod kitajskim imenom, t.j. X7) pod 250 EUR.

Klikni tole, zraven so neke kode za popust: https://wccftech.com/massive-discount-o...

facepalm ::

v bistvu bi rad prav 7.1+, s podporo vseh lte bandov in EU garancijo. kaksno sreco imam zadnje case s telefoni, placam raje par % vec za telefon in ga kupim v EU.

BCSman ::

Odkril še eno cvetko in sicer xiaomi redmi 6 nima giroskopa. Kakšen vpliv ima to na delovanje navigacije? Če me ne zanimajo igrice, bo prišel kdaj v poštev? Ali naj raje prekličem naročilo in vzamem kaj drugega, saj vsak dan odkrijem neke nove pomanjkljivosti, ki jih nimajo niti najcenejši samsungi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Miami_T ::

Žiroskop naj bi se uporabljal za določevanje majhnih premikov in rotacij telefona. Za navigacijo, ki po navadi deluje v natančnosti do 10 m, ni potreben in je ne izboljša. Večina iger uporablja senzor za pospeške (accelometer) in tudi v tej smeri žiroskopa najbrž ne boš pogrešal. Tudi Samsung J najcenejša serija nima žiroskopa. Ima jo šele serija A in boljši.

bmwwww ::

facepalm je izjavil:

Ce bo Xiaomi v kratkem pokrpal hrosce, bi bil Mi A2 best p/p v 200€ teritoriju. Sedaj, ko iscem drugi telefon, se bom moral stegniti do 300€ za Pocota, ker vmes enostavno ni primernega modela. Razmisljal sem o Nokii 7.1 plus s sd710, vendar je se nisem zasledil v prodaji in tudi cena bo verjetno nad 250€.


Pocota dobisza manj kot 300eur. Odvisno ce gledaš 64 al 128

Vanadium ::

A se ve kdaj pride poco armor edition (kevlar)?

kanarin ::

Miami_T je izjavil:

Žiroskop naj bi se uporabljal za določevanje majhnih premikov in rotacij telefona. Za navigacijo, ki po navadi deluje v natančnosti do 10 m, ni potreben in je ne izboljša. Večina iger uporablja senzor za pospeške (accelometer) in tudi v tej smeri žiroskopa najbrž ne boš pogrešal. Tudi Samsung J najcenejša serija nima žiroskopa. Ima jo šele serija A in boljši.


Ne bo ravno držalo - imam Samsung A5 2016 - pa (kar malo šokantno) nima žiroskopa ! Kao midrange telefon, ki se je svoj čas prodajal za cca 400 €. Brez žiroskopa lahko npr pozabiš na VR.

BCSman ::

Miami_T je izjavil:

Žiroskop naj bi se uporabljal za določevanje majhnih premikov in rotacij telefona. Za navigacijo, ki po navadi deluje v natančnosti do 10 m, ni potreben in je ne izboljša. Večina iger uporablja senzor za pospeške (accelometer) in tudi v tej smeri žiroskopa najbrž ne boš pogrešal. Tudi Samsung J najcenejša serija nima žiroskopa. Ima jo šele serija A in boljši.


Pri polkrožnih zavojih na križiščih bi žiroskop verjetno kaj prispeval k bolj tekočemu prikazu lokacije oziroma vsaj smeri pri googlemaps navigaciji? Ali pa pri nenadnih zavojih?
Zanima me glede moto g 1.gen, ki nima žiroskopa, kako mi lahko deluje aplikacija za prikaz levelov v vseh treh smereh (vodne tehtnince), kateri senzor je v uporabi?

facepalm ::

bmwwww je izjavil:

facepalm je izjavil:

Ce bo Xiaomi v kratkem pokrpal hrosce, bi bil Mi A2 best p/p v 200€ teritoriju. Sedaj, ko iscem drugi telefon, se bom moral stegniti do 300€ za Pocota, ker vmes enostavno ni primernega modela. Razmisljal sem o Nokii 7.1 plus s sd710, vendar je se nisem zasledil v prodaji in tudi cena bo verjetno nad 250€.


Pocota dobisza manj kot 300eur. Odvisno ce gledaš 64 al 128


jaz gledam EU cene. za tistih 20 ali 30€ razlike, dobim garancijo, customer support in dostavo v parih dnevih. trenutno je 64gb cca 305€ in 128gb cca 330€.

bmwwww ::

facepalm je izjavil:


jaz gledam EU cene. za tistih 20 ali 30€ razlike, dobim garancijo, customer support in dostavo v parih dnevih. trenutno je 64gb cca 305€ in 128gb cca 330€.


128/6 verzijo dobil za 305eur pa 6% nazaj preko topcashback-a. Prodajalec mi zealer, skladisce v italiji.

facepalm ::

Po pravici povedano, mi je vseeno kje ima kitajec skladisce. karkoli je narobe z napravo, dobim denar nazaj sele cez mesec ali dva, s tem da se 1 teden ukvarjam s kitajckom, da mu dokazem obstoj napake.
Npr Mi A2 sem vrnil zaradi sedaj ze znane SW napake (obcasne upocasnitve sistema). kako to dokazat kitajcku? najprej bi mi rekel naj posodobim rom, nato da provam starega, na koncu pa naj pocakam popravek.
tako pa sem ga v ponedeljek zapakiral in poslal na stroske trgovine. danes je denar ze vrnjen.
res sem vesel, da sem odstel cca 8eur vec in kupil na amazonu.

edit:
primer: zacetek leta sem kupil uro amazfit pace. cez nekaj casa (teden, mesec?) je zacela zafrkavati baterija. kitajcek mi je dal le delni refund. sedaj ura zdrzi random casa. obcasno po 5 dni, obcasno pa manj kot 24h. ce bi uro narocil v EU, bi imel sedaj brezhibno delujoco ali komplet kupnino v zepu. je pa res, da sem jo ujel super ugodno.

long story short: iz kitajske narocujem le se poceni stvari oz pogojno tudi drazje, ce so konkretno cenejse kot v EU (global xiaomi telefoni niso).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

ivanuscha ::

Baje je Xiaomi goljufal z Mi8 pri DxOMark, najdli so v fajlh scene detection točno za scene ki jih testirajo na njihovih testih, tako da so ble barve perfektno kalibrirane, kar je posledično prineslo več pik...

https://www.reddit.com/r/Android/commen...

buttcrack ::

a nismo o defeat deviceih za telefone že pred časom pisali?

roberto1 ::

facepalm je izjavil:

Po pravici povedano, mi je vseeno kje ima kitajec skladisce. karkoli je narobe z napravo, dobim denar nazaj sele cez mesec ali dva, s tem da se 1 teden ukvarjam s kitajckom, da mu dokazem obstoj napake.
Npr Mi A2 sem vrnil zaradi sedaj ze znane SW napake (obcasne upocasnitve sistema). kako to dokazat kitajcku? najprej bi mi rekel naj posodobim rom, nato da provam starega, na koncu pa naj pocakam popravek.
tako pa sem ga v ponedeljek zapakiral in poslal na stroske trgovine. danes je denar ze vrnjen.
res sem vesel, da sem odstel cca 8eur vec in kupil na amazonu.

edit:
primer: zacetek leta sem kupil uro amazfit pace. cez nekaj casa (teden, mesec?) je zacela zafrkavati baterija. kitajcek mi je dal le delni refund. sedaj ura zdrzi random casa. obcasno po 5 dni, obcasno pa manj kot 24h. ce bi uro narocil v EU, bi imel sedaj brezhibno delujoco ali komplet kupnino v zepu. je pa res, da sem jo ujel super ugodno.

long story short: iz kitajske narocujem le se poceni stvari oz pogojno tudi drazje, ce so konkretno cenejse kot v EU (global xiaomi telefoni niso).



Se popolnoma strinjam. Cene v EU z regularno garancijo in supportom so zelo blizu kitajskim Razen če kupujem izdelek ki ga v EU ni, so amazon, cyberport in druge štacune prva izbira. Tudi naši trgovci znajo presenetit. V tem trenutku recimo A2 lite 4/64 za 170€ na mimovrste. Pa je v torek pri meni, z vsem kar mi po naši zakonodaji pripada.
Enostavno ni več računice.
Someday never comes!

louser ::

ivanuscha je izjavil:

Baje je Xiaomi goljufal z Mi8 pri DxOMark, najdli so v fajlh scene detection točno za scene ki jih testirajo na njihovih testih, tako da so ble barve perfektno kalibrirane, kar je posledično prineslo več pik...

https://www.reddit.com/r/Android/commen...

Prilepljen je link do threada, kjer je goljufanje s prve zavrženo.

antonija ::

Ni zavrzeno, samo ralzozeno je, da verjetno DxOMark nateguje bolj kot vsi proizvajalci telefonov skupaj. Pa zelo lep citat iz XDA je nekdo prilepil na reddit:
Never trust a benchmark unless you faked it yourself
:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Ahim ::

BCSman je izjavil:

Zanima me glede moto g 1.gen, ki nima žiroskopa, kako mi lahko deluje aplikacija za prikaz levelov v vseh treh smereh (vodne tehtnince), kateri senzor je v uporabi?

Pospeskomer.

Ziroskop zaznava rotacijo.

carlito149 ::

Kje v EU je trenutno najboljsa cena za Mi mix2s ali Pocophone?

Tomson ::

Xiaomi Mi Mix 2S na Amazon.de za 332€, enako Pocophone F1 na Amazon.de za 304€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

carlito149 ::

Hvala. Bolj se nagibam k Mi mix 2s.
Tomson ce sem prav prebral ga imas. Kako si zadovoljen?

Tomson ::

Zelo zadovoljen. Pred kratkim prišel updejt na MIUI 10 in Android 9, nekaj soft. izboljšav za kamero v low light, ki je že nasplošno zelo dobra, telefon je res izjemno odziven, vse deluje tip top, priložen zadnji cover je zelo kvaliteten in prijeten na otip, polni se ekspresno, baterija zdrži 2-3 dni. Kot minus bi rekel le malo večja teža (191g) in LCD zaslon namesto OLEDa, sicer pa ima tale Mix linija svoje čare in je (razen OLEDa) nasplošno bolj premium telefon kot Pocophone.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

carlito149 ::

Mislis, da je je ekran pri mi8 boljsi?

Tomson ::

Odvisno katere lastnosti gledaš, ampak da. Je to deal breaker? Za veliko večino ne. Za razliko od Mix 2S in Pocophone ima Mi 8 AMOLED zaslon. Mi Mix 2S ima, kolikor berem sicer enega najboljših LCDjev na trgu in je nasplošno res zelo dober zaslon, se pa pozna razlika v primerjavi z AMOLEDom pri malo ožjih vidnih kotih ter prikazu črne barve, če ju ne daš skupaj ni vredno omembe, sicer pa se opazi. Je pa to ena taka zadeva, kjer bi kdo rekel, ma daj ne kompliiraj, top je tale LCD, nekdo, ki pa je navajem AMOLEDa, pa bi omenjeno hitro opazil. Vprašanje pa je, če je zaradi zaslona, glede na overall zelo dober telefon s kar nekaj posebnostmi, ki jih ni drugje, tale Mix 2S vredno zamenjat za Mi8, ker na koncu koncev je tudi po Xiaomi rangu Mix linija na vrhu njihove flasghip ponudbe. Bi rekel da je na koncu čisto stvar preferenc in lastnosti ki jih iščeš pri telefonu.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

carlito149 ::

Sedaj imam iphone 7, ki ima tudi lcd. Torej na slabse ne grem :)

facepalm ::

Tomson je izjavil:

Xiaomi Mi Mix 2S na Amazon.de za 332€, enako Pocophone F1 na Amazon.de za 304€ ...


Ce se ne motim, je Mi Mix 2s od cca 380eur dalje. Linkan je Mix 2 (brez S).
Za ta denar pa dobis 128gb pocota in ti ostane 50eur v zepu:)

tomy5 ::

MIUI 10 se izogibajte, če se le da ne nadgradit ker kljub tedenskih popravkom je tole polizdelek na ravni Windowsov v 90 letih, sw kreširannja je preveč

Dimnik ::

Napiši kateri model telefona ima težave z miui10....

Redmi note5 dela brez problemov na miui10

louser ::

antonija je izjavil:

Ni zavrzeno, samo ralzozeno je, da verjetno DxOMark nateguje bolj kot vsi proizvajalci telefonov skupaj. Pa zelo lep citat iz XDA je nekdo prilepil na reddit:
Never trust a benchmark unless you faked it yourself
:D

Benche je treba razumeti. Kdor pogleda na na DXO zgolj rezultat, je nor.

antonija ::

Samo za info:
Ravno ta vikend docakal 720 ur za odklep Redmi 6 pro, ki je zamenjal Redmi 3S prime. Na zalost je telefon fizicno vecji (ah, kje so casi dobrega starega Z1 compact...), je pa obcutno odzivnejsi (oba imata EU ROM, 3Sprime je bil se na MIUI9, 6pro je na MIUI10, oba stable veja), na uc bi rekel da je priblizno enako tezek. Ekran je lazje gledat, visja gostota pik se kar ornk pozna. Barve na ekranu so pretirane (nasicenost in kontrast) kot je to v navadi na vseh danasnjih ekranih. Baterija se ne vem koliko bo zdrzala, za enkrat ji kaze OK oz. bolje kot je kazalo 3Sprime v zadnjem casu. Pri moji uporabi racunam na polnjenje vsakih 5-7dni (ah, kje so casi starih nokij...). Edini problemi so bili s wallpaper carouselom, ki noce ubogati katere kategorije izberem, zato sem nastimal fixen lock screen wallpaper in je problemov konec. Crashnil se ni (3Sprime je zadnje case znal pokazat artefakte na ekranu in se resetirat), tudi z appi ni nekih problemov. Edina izjema je kaksna stvar iz f-droida, kjer vcasih appi niso ravno koncne verzije oz. so work in progress. Slike... zna delat, ampak za slikat nosim s seboj canona G7X mark II, tako da se vsi telefoni lahko skrijejo. Aja, telefon ima notch. Sicer me ne moti, je pa povsem neuporabna zadeva oz. workaround za design fail. Ce bi imeli proizvajalci jajca odjebati selfie kamero bi bili telefoni veliko lepsi...

Na splosno je pa redmi 6 pro cisto soliden telefon, za nezahtevnega uporabnika ki ne mara ogromnih phabletov in elektronska opravila raje postori za velikim ekranom s tipkovnico in misko, je super izbira za < 200 EUR.

P.S.: pri prvem nalaganju EU ROMa je TWRP nekaj sral glede enkripcije particij. Noben od google nasvetov ni pomagal (format data, wipe, in vse mogoce kombinacije...), tako da sem na koncu naredil adb push image-a ko je bil telefon v TWRPju in kar instaliral. Po rebootu vse dela kot mora, nobenih problemov, tudi TWRP se zdaj obnasa normalno. Baje je to lastnost zadnjih verzij TWRPja, ker ne znajo pravilno prebrat statusa enkripcije.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

dexterboy ::

Tudi jaz imam Redmi Note 6 Pro in po nekaj dnevih imam še vedno mešane občutke. Prej sem imel Redmi note 4, oba telefona pa imata 3/32 GB konfiguracijo;
- ekran; ne vem, če je in koliko boljši med modeloma, me pa najbolj moti to, da je na 6-i OŽJI od prejšnjega na 4-i. Tako mi isto sliko za ozadje odreže, prej mi je pa kazalo čisto normalno. Tisti noč zgoraj bi pa jaz UKINIL. Je totalno NEUPORABEN, le zniža telefon po višini. Ozek ekran je pa res glupost na polno. Kot, da bi A4 list zožal za četrtino!
- mogoče je to čipset, mogoče je to 8.1 glede na prejšnjega 7.0, ampak sistem je odzivnejši. Ne orto, ampak se opazi. Vendar, pozor; že prejšnji je bil čisto uporaben, NOBENEGA zatikanja. Ni mogoče trditi, da si prej trpel, nasprotno. Tiste pol sekunde se ni poznalo v vsakodnevnem življenju.
- fotografije; ali kdo ve, kako se IZKLOPI neke vrste vodni žig, da imam na vsaki sliki spodaj levo napis redmi note 6 pro? Drugače so fotke super for everyday use, pa tudi ko slikam z vklopljenim HDR in AI, mi po "škljocu" tako posname sliko. Pri 4-i je z vklopljenim HDR traaaaajalo, da je zajel sliko.
- baterija; ni jo potrebno filati vsak dan, to je dobro. In imam občutek, da bi se ob "zmerni" uporabi lahko brez težav zdralo tusi tri dni brez filanja.
. 6-ka je težja, to se pozna, zunanje mere pa niso kaj preveč drugačne
Če potegnem črto;
Redmi Note 4 je bil prva liga, kar se tiče all-round telefona. Z ničemer ni izstopal, pa tudi pri ničemer ni nazadoval. Nikjer ni blestel in nikjer ni bil "zagnojen". Opravlja funkcijo telefona in ostalih uporabnih pripomočkov na "nevsiljiv" način, da mi ga bo škoda, ko ga bom v kratekm prodajal...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Dimnik ::

Greš v kamero, desno zgoraj tri črtice, potem nastavitve in izklopiš vodni žig

ivanuscha ::

dexterboy je izjavil:

Tudi jaz imam Redmi Note 6 Pro in po nekaj dnevih imam še vedno mešane občutke. Prej sem imel Redmi note 4, oba telefona pa imata 3/32 GB konfiguracijo;
- ekran; ne vem, če je in koliko boljši med modeloma, me pa najbolj moti to, da je na 6-i OŽJI od prejšnjega na 4-i. Tako mi isto sliko za ozadje odreže, prej mi je pa kazalo čisto normalno. Tisti noč zgoraj bi pa jaz UKINIL. Je totalno NEUPORABEN, le zniža telefon po višini. Ozek ekran je pa res glupost na polno. Kot, da bi A4 list zožal za četrtino!
- mogoče je to čipset, mogoče je to 8.1 glede na prejšnjega 7.0, ampak sistem je odzivnejši. Ne orto, ampak se opazi. Vendar, pozor; že prejšnji je bil čisto uporaben, NOBENEGA zatikanja. Ni mogoče trditi, da si prej trpel, nasprotno. Tiste pol sekunde se ni poznalo v vsakodnevnem življenju.
- fotografije; ali kdo ve, kako se IZKLOPI neke vrste vodni žig, da imam na vsaki sliki spodaj levo napis redmi note 6 pro? Drugače so fotke super for everyday use, pa tudi ko slikam z vklopljenim HDR in AI, mi po "škljocu" tako posname sliko. Pri 4-i je z vklopljenim HDR traaaaajalo, da je zajel sliko.
- baterija; ni jo potrebno filati vsak dan, to je dobro. In imam občutek, da bi se ob "zmerni" uporabi lahko brez težav zdralo tusi tri dni brez filanja.
. 6-ka je težja, to se pozna, zunanje mere pa niso kaj preveč drugačne
Če potegnem črto;
Redmi Note 4 je bil prva liga, kar se tiče all-round telefona. Z ničemer ni izstopal, pa tudi pri ničemer ni nazadoval. Nikjer ni blestel in nikjer ni bil "zagnojen". Opravlja funkcijo telefona in ostalih uporabnih pripomočkov na "nevsiljiv" način, da mi ga bo škoda, ko ga bom v kratekm prodajal...


Hvala za mnenje. Tudi jaz imam Redmi Note 4, ki ga še ne nameravam menjat. Še vedno je res odličen telefon. Še najbolj šepa kamera, se pa zadevo vsaj malo omili z google cam app.

dexterboy ::

Evo uporabne informacije za vse lastnike RN4. Nabavil sem tole dvoje in DJELA ;)
Bi fural tudi na RN6 pro, pa ima ravno za 180' obrnjen micro USB vtičnico...
https://www.gearbest.com/power-banks/pp...
https://www.gearbest.com/chargers-cable...
Seveda mi polni tudi skozi silikonski ovitek :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

ivanuscha ::

Kako pa naj bi to blo kaj lažje kot vtaknit kabel notri? Da maš ta grdi pad potem skoz na telefonu? Brez veze...

antonija ::

Jaz imam 6 pro brez "note". Pa ozji telefon je meni bolj vsec, ker je vsaj palec dovolj dolg da doseze vecino ekrana za enorocno upravljanje.

Note-i so mi vsi preveliki...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

HitraSperma ::

Jaz sem že naročil Mi 8 - iz Gearbesta za cca 320€ za punco, upam da mi ne bo žal... Kolikor berem so še SW težave (notificationi in notch, ter kamera SW - čeprav naj bi se obetal popravek, da se jo spravi na kvaliteto Mix 3).
fgdsfjk

Dami ::

Kak link mogoče? Kr 320€ je pa že res huda cena.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

bmwwww ::

Danes dobil Pocota. V roki je občutek odličen. Samo na meni in nastavitve se morem še navadit :D Aja pa za tiste ki ga že imate, kako spucat dol google drive in podobne bedarije, ker mi ne ponudi možnosti disable, ampak clear cache in force stop.

HitraSperma ::

@Dami, izsek od Thomson posta iz gearbest teme - ne vem ali se velja popust:

Še nekaj današnjih:

Xiaomi Mi 8 Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMP8 iz 342€ na 323€
Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB pametni telefon s kodo: GBMPMIX2S5 iz 351€ na 325€
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global 4/64GB pametni telefon s kodo: GBMPN6P64 iz 193€ na 174€
fgdsfjk

tebodi ::

antonija je izjavil:

Samo za info:
Ravno ta vikend docakal 720 ur za odklep Redmi 6 pro, ki je zamenjal Redmi 3S prime. Na zalost je telefon fizicno vecji (ah, kje so casi dobrega ...
P.S.: pri prvem nalaganju EU ROMa je TWRP nekaj sral glede enkripcije particij. Noben od google nasvetov ni pomagal (format data, wipe, in vse mogoce kombinacije...), tako da sem na koncu naredil adb push image-a ko je bil telefon v TWRPju in kar instaliral. Po rebootu vse dela kot mora, nobenih problemov, tudi TWRP se zdaj obnasa normalno. Baje je to lastnost zadnjih verzij TWRPja, ker ne znajo pravilno prebrat statusa enkripcije.

Lahko potrdim, da je varianta ok. Sam nisem imel zgornjih problemov (sem povzel v temi za flashanje postopek). Več ali manj je neizogibno, da bodo izbrisani vsi podatki, tako da tisto obvestilo z enkripcijo diska/particije nima pomena.
Z MIUI 10 EU ROM imam izkušnje na 2 različnih telefonih, brez 1 samega problema (pribl. 2 meseca). Kolikor vem, so dali prioriteto na stabilnost in odzivnost. Edini problem pri MIUI 10 je z zelo počasnim zapiranjem aplikacij, do 5 sec, na home screen (vendar na starem mi4c, ki so ga dali na EOL, kolikor sem videl).

frfr ::

Pozdravljeni....
Da ne bom preveč smetil....skratka imam Samsung galaxy note 3....po skoraj 6letih brezhibnega delovanja sem se ga malce ''naveličal'' in ker mi je novi Samsung note 9 absolutno predrag in ker bi imel še malce večji ekran, sem po prebiranju po netu se odločil za Xiaomi Mi Max 3.....
Ga morda kdo tule že ima? Lahko pričakujem ok delovanje al bo kaj ''samosvoj''. Nisem nek računalniški freak in bi pač vzel global verzijo. Naj bi deloval LTE na vseh naših frekvencah če sm uspel prav razumeti, edino mojo mikro sim bom moral na Telekomu zamenjat za nano sim ane?
Zaenkrat vidim da je v Slo cena cca 290eur....Na Gearbest vidim cca 229eur in priority line dostava brezplačna, kar naj bi pomenilo brez carine. Drži?
Morda ima kdo kak kupon ali kako drugo ugodnejšo ponudbo?
Hvala...
Lp

dexterboy ::

Prijatelj ima Mi Max 3. Ne more ga prehvaliti :)
Je pa res, da je to ogroooomen telefon. Pojdi si ga prvo ogledati v živo, da dobiš občutek, kakšen je "cegu" ;)
Aha, nima nobenih težav pri uporabi telefona. Je pa opazil, da baterija zdrži manj kot prejšnji MI Max 2, ki si ga je lastil...
Razen, če nisi mislil MI Mix 3, pa si se zatipkal :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

frfr ::

Se nisem zatipkal, Mi Max 3 ja... ;-)
Že ko sm samsung note 3 kupil, so se vsi za glavo držali :-) Mam velke šape tko da ni panike.
Sm prebral da baterija Mi Max 2 dlje zdrži ja, pa tudi Max 2 je sedaj znižan na cca 160 eur, samo nima vseh LTE frekvenc in kamera je slabša, tako da Mi Max 3 ostaja :-)...je pa res da ga v živo sploh še nisem videl, a tudi note 3 sm šele na Telekomu prvič v roke prijel...:-)

Tomson ::

@Dami:
danes bo kar nekaj dobrih dealov:
- danes ob 13:00 Xiaomi Mi 8 Global 4/64GB s kodo: GBMP8 za 320€
- danes ob 14:00 Xiaomi Mi 8 Global 6/128GB s kodo: GBMP811 za 346€
- danes ob 15:00 Pocophone F1 Global 6/64GB s kodo: GBMPPCF11 iz 273€ na 259€
- danes ob 15:00 Pocophone F1 6/128GB s kodo: GBMPF111 iz 308€ na 295€
- Xiaomi Mi 8 Lite Global 4/64GB s kodo: GBMPM8L11 iz 237€ na 208€
- Xiaomi Mi 8 Lite Global 6/128GB s kodo: GBMPM811 iz 264€ na 236€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Go-ahead ::

Koliko časa se čaka dostavo zgornjih?

Saj ni carin in dajatev ?

LP
««
233 / 375
»»