» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
227 / 374
»»

GO Brda ::

bmwwww je izjavil:

Bonticer je izjavil:

Po 14 dneh sem prejel global pocophone f1 6/64 od Mi Global Store na Aliexpress. Škatla telefona je prispela neodprta. Plačal sem 320€. Izbral sem DHL.
Brez carine in davka. Telefon deluje brez napak, ki preplavljajo internet. Mogoče so že popravili vmes, ne vem.


Kako se obnese? Me mika odkar je v prodaji.

Lp


Od sestre fant ga ima in ga ne more prehvalit.

Cossy ::

Tomson je izjavil:

@Cossy:
tale opcija, Amazfit 2 Stratos s kodo: PACE2 za 135EUR ter Priority Line - EU Prioirty za 1.5EUR pride preverjeno brez dodatnih stroškov ...


Našel, hvala :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cossy ()

Stari maček ::

bmwwww je izjavil:

Bonticer je izjavil:

Po 14 dneh sem prejel global pocophone f1 6/64 od Mi Global Store na Aliexpress. Škatla telefona je prispela neodprta. Plačal sem 320€. Izbral sem DHL.
Brez carine in davka. Telefon deluje brez napak, ki preplavljajo internet. Mogoče so že popravili vmes, ne vem.


Kako se obnese? Me mika odkar je v prodaji.

Lp

Imam verzijo 6/128 GB
Prvi vtis, ki sem ga imel, ko sem ga vzel v roko je to, da je manjši od navedene diagonale. Telefon je ličen in vsi gumbi na svojem mestu. Poleg dobiš soft case za prvo silo.
Plusi:
Izredno nizka cena za to, kar je not. Plačal sem 348.99 € dostava iz HK plačal irski firmi Imobilephonex Electronic Company
Zelo odziven
Avtomatsko se inštalirajo vsi programi iz starega telefona. Imel sem Note4.
Fotografije podnevi dokazano boljše od Huawei p20 pro. Ponoči zaradi odsotnosti stabilizacije zna bit problem.
Hiter fingerprint senzor
Glede na to, da je IPC odličen ekran. Dovolj svetel na soncu in z odlično ločljivostjo. Edina zamera ekranu je nepravilna polarizacija in je tako s polarizirani sončnimi očali v pokončnem položaju neviden).
Ni stekla na zadnji strani. Hvala bogu
Se ne pregreva.
Baterija tudi po celodnevni uporabi ne počepne. Pod 30% še nisem prišel.

Minusi:
Ni NFC-ja in IR-a.
Pri pisanju SMS-ov se občasno odpre spustni meni.
Ne šokiraš okolice z njim kot z ajfonom..😃🤣

Bonticer ::

Če hoče kdo kot nov hard case za POCO mi naj javi. Zahtevam samo, da plačate poštnino.
Prodajam ga zato, ker mi telefon leze z rok. Bom ostal kar na priloženem soft casu.

Stari maček ::

Imam tega in sem zadovoljen. Nudi občutno boljši oprijem in zaščito kot priložen.
Xiaomi Pocophone F1 Case Xiaomi Poco F1 Case Shockproof Phone Case Xiaomi Pocophone F1 F 1 Global Version Anti-knock Case
https://s.click.aliexpress.com/e/bgm7TT...

RockyS ::

a2 lite na amazonu
A je komu jasno zakaj je v naslovu napisano 2.3inch? Cena in prodajalec sta ok, naziv me malo moti.

blackbfm ::

Glede na to, da je IPC odličen ekran. Dovolj svetel na soncu in z odlično ločljivostjo


Kaksni so vidni koti? Debelina stekla cez ekran?

Me mika poco, sam nevem ce se nisem prevec razvadu s samsung amoled

Tomson ::

@RockyS:
ker je narobe prevedeno, verjetno imaš nastavljeno jezik ENG, daj na originial DE, pa boš videl v naslovu "3/32gb" in nižje "Display: 14,84 cm (5,84 Zoll)"
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

klinker ::

blackbfm je izjavil:

Glede na to, da je IPC odličen ekran. Dovolj svetel na soncu in z odlično ločljivostjo


Kaksni so vidni koti? Debelina stekla cez ekran?

Me mika poco, sam nevem ce se nisem prevec razvadu s samsung amoled


Kakega Samsunga pa imas?
AMOLED je AMOLED, sem zadnjic mel en dan LCD po rokah pa ne bi sel vec nazaj pod nobenim pogojem.

MrStein ::

klinker je izjavil:


AMOLED je AMOLED

Hja, povej to prepirljivcem v temi o televizijah. ;)

Bom rekel isto kot za tipe LCD panelov: raje kvaliteten TN kot zanič IPS (seveda še raje kvaliteten IPS, poanta je, da ni vse v številkah in nazivih)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Težave z geslom na https://en.miui.com/forum.php

Če probam na novo registrirati account, mi napiše, da za ta email že obstaja račun.
Pri prijavi trdi, da je napačno geslo.
Če dam "forgot password" in mi naj pošlje mail za reset, ne dobim nič.

Saj lahko z novim emailom registriram, samo nočem imeti še večji kaos z account-i, kot je že.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

peglezn ::

Zdravo
redmi 3s mi je ze v drugic crknil(prenehalo polnit telefon) enkrat sem ga ze odprl in menjal tisto vezje z microusb in mikrofonom.
Zdaj pa je cajt za menjavo telefona in ker tej temi ne sledim ze nekaj casa, bi prosil za hitro informacijo kje najceneje/najzaneslivejse brez dodatnih stroskov dobit mix 2s?
Gearbest/priority shipping(357e) ali kje drugje?
Naroceval bom jutri.

Tomson ::

Najugodneje je trenutno res na GB: Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB s kodo: GBMPMIX2S za 347€ ter Prioirty Line za 0€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bmwwww ::

A se prodaja kje pocophone Armoured izvedbe.

Tomson ::

Ne še ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dexterboy ::

Khm... ali mi lahko nekdo razloži tole "zmešanino";
Je naprodaj;
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
Uradna stran pravi, da še ni uradne izdaje;
https://nis-store.com/xiaomi-smartphone...
Da ne bo pomote;
Pišem o Redmi NOTE 6 Pro, ne pa SAMO Redmi 6 Pro.
Ne morem verjeti, da ne bi ažurirali na spletni strani. Kdo je tu nor?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

danijelsan ::

Pravkar kupil Xiaomi Mi8 64/6, snapdragon 845 adreno 630 pri T-2 za 3000 pik in 24x22 eur. Če računam carino in vse ostalo in da bom tako in tako ostal pri T-2 je bila to zame čisto OK odločitev in je plačilo na položnici T-2 storitev (ne ne delam reklame za T-2, pač sem samo njihov uporabnik na optiki). Komaj čakam, da ga dobim v roke. Upgrade bo na MIUI10 in pa kmalu prihaja (če ni že) tudi programski popravek za boljšo obdelavo/snemanje/fotografiranje, tako kot je že urejeno pri Xiaomi Mi Mix 2S. IR low light face recognition, fingerprint sensor, velik zaslon AMOLED in pa 4-axis OIS (optical image stabilization) pač zmagajo kljub "notch-u", ki ga ima in me pri velikem zaslonu ne moti: Here , ne zaostaja za Samsung Galaxy S9 pri stabilizaciji in je prejel kar visoko oceno na testiranju zelo blizu dražjega Samsung Galaxy S9. V vednost. Seveda se lahko drugje dobi Xiaomi Mi8 najverjetneje ceneje, ampak mi je pa všeč poteza T-2, da so končno dodali tudi XIAOMI telefone v ponudbo (nekateri ne morejo skeširati telefone naenkrat). Testiram in vam povem občutke, ko ga dobim v roke. Če vas slučajno zanimajo razlike Mi8 vs Mi Mix 2S (osebno mislim, da je kamera spodaj pri mi mix 2s na slabem mestu ni pa nujno v odvisnosti od tega kako držiš telefon): Here1 Pocophone je pomoje price/performance/quality trenutno res dober, malo pa je bolj švoh pri stabilizaciji slike recimo (ne bom šel v detajle). Primerjava Mi8 vs Pocophone F1 vs Mi Mix2s pa je tukaj: Here2

dexterboy ::

24x22 = 528 evrov
Kakorkoli, naj ti dobro služi ;)

Danes objavljeno na tubi s strani gsmarena (redmi note 6 pro):
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

antireal ::

danijelsan je izjavil:

Pravkar kupil Xiaomi Mi8 64/6, snapdragon 845 adreno 630 pri T-2 za 3000 pik in 24x22 eur. Če računam carino in vse ostalo in da bom tako in tako ostal pri T-2 je bila to zame čisto OK odločitev in je plačilo na položnici T-2 storitev (ne ne delam reklame za T-2, pač sem samo njihov uporabnik na optiki). Komaj čakam, da ga dobim v roke. Upgrade bo na MIUI10 in pa kmalu prihaja (če ni že) tudi programski popravek za boljšo obdelavo/snemanje/fotografiranje, tako kot je že urejeno pri Xiaomi Mi Mix 2S. IR low light face recognition, fingerprint sensor, velik zaslon AMOLED in pa 4-axis OIS (optical image stabilization) pač zmagajo kljub "notch-u", ki ga ima in me pri velikem zaslonu ne moti: Here , ne zaostaja za Samsung Galaxy S9 pri stabilizaciji in je prejel kar visoko oceno na testiranju zelo blizu dražjega Samsung Galaxy S9. V vednost. Seveda se lahko drugje dobi Xiaomi Mi8 najverjetneje ceneje, ampak mi je pa všeč poteza T-2, da so končno dodali tudi XIAOMI telefone v ponudbo (nekateri ne morejo skeširati telefone naenkrat). Testiram in vam povem občutke, ko ga dobim v roke. Če vas slučajno zanimajo razlike Mi8 vs Mi Mix 2S (osebno mislim, da je kamera spodaj pri mi mix 2s na slabem mestu ni pa nujno v odvisnosti od tega kako držiš telefon): Here1 Pocophone je pomoje price/performance/quality trenutno res dober, malo pa je bolj švoh pri stabilizaciji slike recimo (ne bom šel v detajle). Primerjava Mi8 vs Pocophone F1 vs Mi Mix2s pa je tukaj: Here2


Super. Telefon si preplačal za skoraj 200eur. Dobro so te nate***:)))

Tomson ::

@DexterBoy:
Xiaomi Redmi Note 6 Pro je bil najavljen septembra, prodaja pa je stekla oktobra, ponekod že prej. V povezavi imaš drago roza verzijo, črna je precej ugodnejša - KLIK.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro, which is going to be the next budget offering from the Chinese smartphone maker, is yet to be announced and while the smartphone has not even been officially launched in China, however, a recent report suggests that the Xiaomi Redmi Note 6 Pro has already gone on sale.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

danijelsan ::

Super. Telefon si preplačal za skoraj 200eur. Dobro so te nate***:)))


Vem, I don't care. Telefon je okoli 400eur plus davek 22% = 488 eur + 4% carina == cca. 19.52 eur = total: 507.52, recimo temu 508EUR, na položnice ob računu T-2 (pri katerem dobimo še cca. 2100 pik na leto) in se še kaj pogliha pri popustih mesečne naročnine, je 528 eur čisto ok zame, saj ne plačam "naenkrat" in je vseeno ceneje od high-end telefonov v rangu 750-900 eur, ki so celo slabši od Mi8. Kakorkoli obrneš je solidno. Edino če imaš denar in ti takoj trgajo ter kupiš direktno drugje ali pa greš v nek "mini-kredit" kjer plačuješ potem manjšo mesečno obveznost le da ta ni preko ISP-a (kjer dobiš še kakšno dodatno ugodnost na leto). Tako da, debatable. Na koncu koncev tako in tako menjaš telefon na 2 leti in takrat teh 200 eur kot ti praviš, ne bom občutil.

klinker ::

MrStein je izjavil:

klinker je izjavil:


AMOLED je AMOLED

Hja, povej to prepirljivcem v temi o televizijah. ;)

Bom rekel isto kot za tipe LCD panelov: raje kvaliteten TN kot zanič IPS (seveda še raje kvaliteten IPS, poanta je, da ni vse v številkah in nazivih)


No, to je kogoce res. Sicer sem AMOLED pred S8 imel samo na S2 in S4, pa so bli porazni se takrat, sploh na S2. LCDjev pa cel kup in se je zelo poznala razlika med npr. Xiaomi R3Pro in Nexusom 5X. LG G2 je tudi imel kr dober, P9 Lite svoh, itd. Pac poceni varjante so imele opazno slabsi zaslon, ja.

__Devil__ ::

Pozdravljeni
Zanima me, če kdo ve zakaj mi ne deluje internet v Avstriji, omrežje je ni pa spletnega dostopa. Naprava je Xiaomi Redmi 5 Plus. Ali moram to urediti pri Telemachu?(vpis apnjev? Imam 4.4gb interneta za evropo.

Dimnik ::

Mi8 te pride od 350-370€, s tem da pišeš, da davek + carina je 508e, si samo mečeš pesek v oči..

Sem šel pogledat mi mix2s v telemach...v paketu več je 528e ali nekaj takega....ni šans da ga vzamem...ker ga dobim za 380e

Tomson ::

@_Devil_:
Imaš vključen Roaming oz Podatkovno Gostovanje?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

__Devil__ ::

Zdaj sem vklopil podatkovno gostovanje in bom že jutri lahko poročal rezultat, na to nisem bil pozoren, Hvala Tomson :D.

MrStein ::

__Devil__ je izjavil:

Pozdravljeni
Zanima me, če kdo ve zakaj mi ne deluje internet v Avstriji, omrežje je ni pa spletnega dostopa. Naprava je Xiaomi Redmi 5 Plus. Ali moram to urediti pri Telemachu?(vpis apnjev? Imam 4.4gb interneta za evropo.

APN je vezan na ponudnika (od koga imaš SIM) in je vedno enak, ne glede kje hodiš.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

danijelsan ::

Dimnik je izjavil:

Mi8 te pride od 350-370EUR, s tem da pišeš, da davek + carina je 508e, si samo mečeš pesek v oči..

Sem šel pogledat mi mix2s v telemach...v paketu več je 528e ali nekaj takega....ni šans da ga vzamem...ker ga dobim za 380e


1.) SLO garancija
2.) Dodatne pike pri ISP do konca leta
3.) Ker sem dolgoletni naročnik imam sedaj že 20% manj na naročnino + ostale ugodnosti
4.) Storitve se spreminjajo in najverjetneje bo še kak popust vmes na celotno naročnino tudi za naslednje leto gledano v celoti.

Čez 2 leti se pogliha na realnih do -100 eur preplačanih, ker nisem plačal v šusu, telefon pa bom uporabljal že pred decembrom.

Torej če je 380 ali 400 potem ni "200 eur" preplačan, ampak je preplačan dobrih 100-120, kar pa ni 200.

Se ne tolažim, ker sem že v tekstu na začetku napisal, da sem ga najverjetneje preplačal, če bi imel denar takoj, bi ga kupil v tujini prek paypal preko kakšne EU z že plačanim davkom. Ne da se mi iskati in po 2h letih ga bom tako in tako menjal, se ga naveličaš hitro.
V primerjavi s pretiranih 750 in 900 eur top telefoni (že dobiš gaming notebook za to) se mi zdi cena dokaj solidna, seveda pa bi si želel, da je vsaj XIAOMI cenejši, saj so prav po tem tudi znani in zato jih ljudje kupujejo.
Če se bo XIAOMI špilal elito in skupaj z njem tudi ISP-ji, bo hitro izgubil velik del na trgu.

Zgodovina sprememb…

jocoj ::

dexterboy je izjavil:

Khm... ali mi lahko nekdo razloži tole "zmešanino";
Je naprodaj;
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
Uradna stran pravi, da še ni uradne izdaje;
https://nis-store.com/xiaomi-smartphone...
Da ne bo pomote;
Pišem o Redmi NOTE 6 Pro, ne pa SAMO Redmi 6 Pro.
Ne morem verjeti, da ne bi ažurirali na spletni strani. Kdo je tu nor?

Na zalogi so 3GB verzije, medtem ko 4GB še ni na zalogi po trgovinah.

tebodi ::

kanarin je izjavil:

svecka je izjavil:

Kateri xiaomi je boljši Redmi 6 ali Redmi 6A?

Te najcenejše Redmije (xA, S2) rajši odmislite - edino če vas res ne moti grozna ergonomija in cenen videz. To opaziš sicer šele ko vidiš te telefone v živo in ji dejansko tudi primeš v roko. Recimo pri Telemachu sem tako pretipal Redmi 5 in Redmi 5a - razlika je kot dan in noč.


Mimogrede potrdim, da se zdi Redmi 6 Pro čisto ok. So (relativno) manjše nepopolnosti, kot npr. da zaslon ni čisto enakomeren (vidno okrog notch-a), vendar je dobro odziven (MIUI je lahko prijetno uporabljati), morda malo težji (verj. predvsem baterija).
Po sicer 720 h čakanja ni (več) težav z BL unlock-om, tudi Xiaomi.EU ROM se da nato namestiti brez težav (npr. tukaj so preprosta navodila: https://xiaomi.eu/community/threads/new....

Imam pa manjši problem: Po MIUI 10 instalaciji ne najdem ROM datoteke, da bi jo izbrisal.
Izgleda da teh 1,4 GB nekje zaseda prostor, saj je ob praznem telefonu skoraj 10 GB zasedenih.
Ali kdo ve, je to normalno, ker dvomim, da bi se ROM instalacija sama izbrisala?

tebodi ::

danijelsan je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Mi8 te pride od 350-370EUR, s tem da pišeš, da davek + carina je 508e, si samo mečeš pesek v oči..
Sem šel pogledat mi mix2s v telemach...v paketu več je 528e ali nekaj takega....ni šans da ga vzamem...ker ga dobim za 380e

Če se bo XIAOMI špilal elito in skupaj z njem tudi ISP-ji, bo hitro izgubil velik del na trgu.


Nisem vsega bral, ampak tega ne razumem oz. ne poznam. Kako bi se Xiaomi "spilal elito"?
Dvomim, da ima Xiaomi karkoli s katerim koli operaterjem, še posebej v Slo. Xiaomi se mi zdi se zelo hitro in dobro odziva na dogajanja na trgu in se je naučil lekcije (ko so po preboju nato pribl. 2 leti nazaj skoraj zavozili). Kolikor vem korakoma vzpostavlja sodelovanja v posameznih državah, tudi EU (menda Španija) in svojo mrežo (trgovine). Telefoni so še vedno kvalitetni, ugodni in najbolje podprti. Ali pa ne?

gregor ::

ali bo kdo nabavil mi mix 3 oz mi note 4, ki bi naj bila predstavljena 15.10.
seveda bo potrebno počakat na točne specifikacije, kakšen test...

me prav zanima kakšna bo cena mix 3 - 500-600 usd?
več, manj...?

LP

Tomson ::

Okoli 500€ najverjetneje, kot je bila tudi prvotna cena Mi Mix 2S modela, ko je prišel na trg (485€), a je potem cena že v istem mesecu padla za 50€, po pol leta pa se ga dobi za 345€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Bonticer ::

Sedaj sem dokončno presedlal na poco.
Še en annoyance sem našel: Automatic Brightness je neuporaben.

Drugače pa mi je super. Bančni appi delajo, ostali appi delajo. MMS in mobilni internet deluje na HoT.
Našel sem tudi nekaj pozitivnega: ima nastavitev pri pošiljanju/dobivanju MMSu, da začasno vklopi mobile data. Ampak verjetno je večini populacije vseeno za ta feature :D

peglezn ::

Tomson je izjavil:

Najugodneje je trenutno res na GB: Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB s kodo: GBMPMIX2S za 347€ ter Prioirty Line za 0€ ...


Hvala, Naročeno za 360€. (Koda ni prijela)

Killermode ::

A je trenutno kaka ugodna varjanta za Redmi Note 5 64gb črn
bonus če je na zalogi

klinker ::

Kolega bi vzel Mi8 6/128
Je to ok opcija?

https://s.click.aliexpress.com/e/b2Ywgu...

Dimnik ::

Klinker ja, če nočeš čakat mesec dni na telefon, če kateri od vaju uporablja topcashback, dobi vrnjeno 6% od cene, obvezno dhl izbrat in preverit remote area...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Iskraman ::

Tomson je izjavil:

Najugodneje je trenutno res na GB: Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB s kodo: GBMPMIX2S za 347€ ter Prioirty Line za 0€ ...


Je tole (preko Priority line) končna cena, ali tukaj tvegaš še kako carino in ddv ob dostavi?

Hvala!

starboi ::

Iskraman je izjavil:

Tomson je izjavil:

Najugodneje je trenutno res na GB: Xiaomi Mi Mix 2S Global 6/64GB s kodo: GBMPMIX2S za 347€ ter Prioirty Line za 0€ ...


Je tole (preko Priority line) končna cena, ali tukaj tvegaš še kako carino in ddv ob dostavi?

Hvala!


Si si prebral kakšno stran v tej temi ? Ker odgovor na že neštetokrat podobno/isto zastavljeno vprašanje imaš na prejšnji strani. Lp

quadro933 ::

Zdravo. Kupujem nov telefon. Trnutno imam Samsung Galaxy A5 2016, s katerim sem bil zelo zadovoljen.
Sedaj gledam Mi a2, note 6 pro al pa mate 20 lite (pri operaterju). Važno mi je predvsem, da ima približno dobro kamero ter dober zaslon. Katerega izbrati?

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

LG G2 je tudi imel kr dober, P9 Lite svoh, itd. Pac poceni varjante so imele opazno slabsi zaslon, ja.


vse kar je blo dobrega od zaslona na g2 so pokvarli vidni koti..res so bili zanič, kot da bi gledal cheap TN zaslon

klinker ::

Zgleda ni vec noben imun...

https://www.notebookcheck.net/Mi-A1-exp...

gddr85 ::

en komad? ..ni to samsung ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

blackbfm ::

klinker je izjavil:

Zgleda ni vec noben imun...

https://www.notebookcheck.net/Mi-A1-exp...


Kako bo kdo imun pri expres proizvodnji + miljonskih serijah.. Nemogoce. Ce ne bo baterija se bo pa polnilec vžgal.

In potem ljudje se jamrajo da zelijo 2x-3x večje tempirane bombe khmm baterije v telefonih.

Vanadium ::

Bonticer je izjavil:

Sedaj sem dokončno presedlal na poco.
Še en annoyance sem našel: Automatic Brightness je neuporaben.


Zakaj je neuporaben?

Egidij88 ::

Meni se zdi neuporaben na vsakemu telefonu in to takoj izklopim, potem pa še animacije seveda.

antonija ::

Meni na Redmi 3S prime lepo dela prilagoditev osvetlitve. Ce pridem iz temnejsega prostora na ful sonce sicer traja sekundo, dve da prilagodi osvetljenost, ampak nacelno dela cist OK.
Mislim da sem v 2 letih samo enkrat uspel najti ravno pravo temo, da je telefon ves cas prestavljal med nivoji osvetlitve :)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Bonticer ::

Vanadium je izjavil:

Bonticer je izjavil:

Sedaj sem dokončno presedlal na poco.
Še en annoyance sem našel: Automatic Brightness je neuporaben.


Zakaj je neuporaben?

Na 6 let starem samsungu in LineageOS-u je ta funkcionalnost delovala odlično. Pri poco telefonu z MIUI 9 9.6.14 pa ne prilagaja osvetlitev zadovoljivo. Recimo, ko sem bil na soncu je na samsungu/LOS nastavil osvetlitev ekrana na full. Sedaj pa se osvetlitev ekrana ne premakne oz. ostane na spodnji tretjini.

Mogoče moram samo updatat MIUI? Zaenkrat čakam na stabilnega MIUI 10.

MrStein ::

Egidij88 je izjavil:

Meni se zdi neuporaben na vsakemu telefonu in to takoj izklopim, potem pa še animacije seveda.

Neuporaben, ker je slabo narejen, ali ker ti sama ideja ni všeč?

Meni je must have. Da lahko ponoči vzamem telefon in ne oslepim, ko mi vklopi enkran na 500 cd/m².

Eni pa imajo izklopljeno, en znanec recimo. Ali pa res ne deluje. (gre za MIUI)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
227 / 374
»»