» »

Nakup avtomobila/hatchback

Nakup avtomobila/hatchback

«
1
2 3

-Kai- ::

Nekje junija bom kupoval avto. Okvirno je zgornja meja 18000, avto pa je lahko (nov, če pade še kakšen konstruktiven nasvet, ali) star max.2leti.

Kolikor sem sedaj hodil po avtohišah, se je vse skupaj zožalo na 4 avte:
-(moja favoritinja) Alfa Giulietta 1.6jtd 105cv
-Volvo v40 d2
-Audi a3
-Bmw 1 (čeprav ta je že bolj kot ne backup za širino izbire)

Vse ostalo mi nekako ne pride v poštev. Focus mi ni všeč znotraj, mazda3 je preveč plastična in draga, auris je kot neka vesoljska ladja, ceedov je kot toče pa niti mi ni všeč, francozi tudi odpadejo. VW Golf VII je predrag, glede na to kaj nudi.

Je kdo na forumu lastnik zgoraj omenjenoe četvorke, da iz prve roke malo poda mnenje?
Alfo dobim na testno vožnjo konec meseca, bmwja verjetno naslednji teden, za audija se še nisem šel pogovarjat, Volvota pa je problem, ker ima KMag politiko, da gredo na testno vožnjo s tabo in max 1ura.

P.S:prosim, da se tema ne obrne v smer prepucavanja, kdo ima večjega in kako je dobra samo ena znamka, vse ostalo pa je klump.
  • spremenilo: -Kai- ()

dj_uro ::

čaki, golf 7 je predrag glede na to, kaj ponudi, a audi a3 in bmw 1 pa ne?
vozil sem vse tri razen alfe...
vsak ima svoje muhe, prednosti in slabosti...
če ti je alfa favorit, vzami alfo; vedi pa, da z nobenim od vseh naštetih ne boš zgrešil
vw-klub.si

loveJDM ::

Civic se dobi za ta denar nov...okoli 16k€ 1.4 ali 1.8 za 18000€,razen če ti vizualno ne odgovarja

-Kai- ::

@dj uro, malce pomankljivo sem se pri golfu izrazil. Sedemka mi je vsec samo gtd, ki je pa okrog 26500 najboljopuljena verzija. Tudi dizl 2.0 z nekaj opreme je takoj prek 20, ko pa bo star 5let pa dobis za njega 10 al pa se manj.

@loveJDM nisem se razmisljal o hondi. Moram it pogledat, kako je sprostoromv kabini in obcutkom za volanom.

dj_uro ::

te popolnoma razumem...vendar je pri a3 in bmw 1 še slabše... verjami, sem že dolgo v tem ''poslu'' ;)
vw-klub.si

-Kai- ::

Ja potem pa tak odpade švaba. Ker "julka" bo poleti na voljo malo manj kot eno leto stara za 17000 in ima qv opremo. Od alcantara usnja, led tehnike, elektronskega diferenciala, dna paket voznje, 18" platisca,... Mislim, da samo navigacije nima(kar pa niti ne potrebujem pretirano).
Sej bmw 1 sem tak za rezervo dal na seznam, ker ni najbolj po mojih željah. Premalo prostora za mojo telesno višino pa najbolj me moti, da nima indikatorja kdaj je motor ogret.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Kai- ()

dj_uro ::

najbrž za tak denar ne boš dobil boljšega...
p.s. sam imam 190+ pa še nisem imel težav pri bmwju (zadaj itak ne more noben sedet za mano razen v superbu)-pač zic do konca ;)
vw-klub.si

Nebomgabiksa ::

Malo razmisli kaj sploh hoces in napisi malo vec kod in kam te pelje wagen... Za prvi dve izbiri sta kot noc in dan. Tretja in cetrta pa izhod v sili.

Ce kes ni problem, potem nima veze kolk boz izgubil in kaksne cole ima obute. Ce pa si bolj racionalen pa za kup pleha, ki te pelje od tocke A do tocke B, ne bos dal 18 cukov (toliko kot nekateri zasluzijo na leto).

-Kai- ::

@AndrejL, ne razumem zakaj bi Giulietta in V40 bila kot noc in dan. Mogoce je v Volvu malenkost vec prostora na zadnji klopi in v prtljazniku. Drugace prakticno isti rang avtomobila, cenovno alfa malenkost ugodnejsa, motor podobnih karakteristik, poraba podobna,... In se bi se naslo.

bambam20 ::

-Kai- je izjavil:

Nekje junija bom kupoval avto. Okvirno je zgornja meja 18000, avto pa je lahko (nov, če pade še kakšen konstruktiven nasvet, ali) star max.2leti.

Kolikor sem sedaj hodil po avtohišah, se je vse skupaj zožalo na 4 avte:
-(moja favoritinja) Alfa Giulietta 1.6jtd 105cv
-Volvo v40 d2


Vse ostalo mi nekako ne pride v poštev. Focus mi ni všeč znotraj,



A volvotova sredinska konzlota ti je pa všeč ?


Moj glas gre Giullietti :). Če se dobro počutiš za volanom ( pozicija sedenja ) , notranjost ,.. Samo glede okvar ti ne znam nič povedat.

Drugi glas gre seveda AUDIJu A3 , vendar 2 leta starega ne vem če boš dobil za 18.000€ ( mogoče vstopni model 1.6i ? Tega osebno ne bi )

Nebomgabiksa ::

Guiletta ok, sam ne 105KM... Ceprav bi osebno raje (malo starejso) Brero.
Volvo je tipicni karavan, cisto drug pedigre, ce ze potem S60 ali XC60.
Audi bo tezka za tak denar (5V ali Sportback), ce ti sede VAG pedigre, potem je recimo dobra alternativa Leon.

Tribal ::

Kaj če bi si pogledal mogoče Kia ceed? Mam sam in je avto super. Malo pije in dela brezproblema, da 7 letno garancijo sploh ne omenjam. Po skoraj treh letih uporabe še vedno zelo zadovoljen uporabnik. Za ta denar dobiš že veliko opreme.

andromedar ::

-Kai- je izjavil:

... Od alcantara usnja, ...


Alcantara NI usnje. Da te ne bi slučajno v avtohiši napetnajstili, da je...

Je čisto umetna tkanina, ki ni živali nikoli videla.
Eh?

-Kai- ::

andromedar je izjavil:

-Kai- je izjavil:

... Od alcantara usnja, ...


Alcantara NI usnje. Da te ne bi slučajno v avtohiši napetnajstili, da je...

Je čisto umetna tkanina, ki ni živali nikoli videla.


Vem, kombinacija umetnega usnja in tkanine.
Sej dvomim, da je v katerem avtu pod 30000€ pravo usnje not. Mogoče kakšna napa.

@Tribal, ceed mi ni vsec. Nimam navade, da bi imel stigmo za kakrsnokoli znamko ali pa "šinfal" brez podlage, samo določene znamke so mi no-go. Vozil sem ceed 2011 pa potnik sem bil v ceed karavan 2014. Samo ni to avto po mojem okusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Kai- ()

Er333 ::

Pri volvotu in bmwju boš plačal znamko, pri audiu prav tako, samo da manj.
Pri Giulietti boš po mojem še največ dobil za svoj denar ker so avti kvalitetni, znamka pa si ne more privoščit premium cen zaradi napak v kakovosti v preteklosti. Tako sedaj teče obdobje, ko delajo kvalitetne avtomobile, ugleda pa nimajo. Idealno za nakup avta, ker ne preplačaš znamke.
Sicer so pa JTD motorji znani kot zelo vzdržljivi. Giulietta je ravno ta mesec dobila facelift.

AapocalypseE ::

Jaz nebi kaj dosti razmišljal 8-)

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=...

-Kai- ::

Evo, prva favoritinja je "Julka". Konec meseca jo dobim na probo za en dan. Zdaj sem sel ravno civica gledat pa me je tut navdusil. Tak, da ce se ima kdo kako idejo za hatchback klaso, na dan z besedo.

#000000 ::

Mercedes A super avtič za ta razred, samo ne vem če bo 18k dovolj ?

dj_uro ::

seat leon, vw golf 7, skoda rapid... vse tole našteto je tam tam z julko... nekje boljše, nekje slabše..
pa zakaj sploh sprašuješ, če si že skoraj 100% odločen (že od začetka) za alfo? ;)
vw-klub.si

-Kai- ::

dj_uro je izjavil:

seat leon, vw golf 7, skoda rapid... vse tole našteto je tam tam z julko... nekje boljše, nekje slabše..
pa zakaj sploh sprašuješ, če si že skoraj 100% odločen (že od začetka) za alfo? ;)


Zato, ker nisem stoprocenten. Je pač prva favoritinja. Tudi pri trenutnem avtu(je sicer tudi bil prvi favorit) sem imel več avtov nagledanih. Sedaj pa iščem nekaj v večjem rangu.

LovedJDM mi je svetoval Civica. Danes sem ga šel gledat. 1.4 bencinar je 18940€, 1.8bencinar 19940€. To mi je sicer nad zastavljenim budžetom, samo sem bil nad avtom res pozitivno presenečen. Ogromno (funkcionalne) opreme, všečna notranjost(pri modelu okrog letnika 2010 je bila notranjost kot kakšen romunski raketoplan), presenetljivo dosti prostora, saj sem po nastavitvi sedeža šel preverit in je še prostor, da lahko kdo sedi za mano. Edino zunanjost mi ni ravno za dol past. PAč stvar okusa.

Ker kupujem avto za 5-7let, bi rad izbral, tako, da mi ne bo žal potem.

Aston_11 ::

-Kai- je izjavil:

Ker kupujem avto za 5-7let, bi rad izbral, tako, da mi ne bo žal potem.
Vzemi tistega, ki ti bo v veselje, funkcionalni so vsi popolnoma dovolj.

bambam20 ::

-Kai- je izjavil:

dj_uro je izjavil:

seat leon, vw golf 7, skoda rapid... vse tole našteto je tam tam z julko... nekje boljše, nekje slabše..
pa zakaj sploh sprašuješ, če si že skoraj 100% odločen (že od začetka) za alfo? ;)


Zato, ker nisem stoprocenten. Je pač prva favoritinja. Tudi pri trenutnem avtu(je sicer tudi bil prvi favorit) sem imel več avtov nagledanih. Sedaj pa iščem nekaj v večjem rangu.

LovedJDM mi je svetoval Civica. Danes sem ga šel gledat. 1.4 bencinar je 18940EUR, 1.8bencinar 19940EUR. To mi je sicer nad zastavljenim budžetom, samo sem bil nad avtom res pozitivno presenečen. Ogromno (funkcionalne) opreme, všečna notranjost(pri modelu okrog letnika 2010 je bila notranjost kot kakšen romunski raketoplan), presenetljivo dosti prostora, saj sem po nastavitvi sedeža šel preverit in je še prostor, da lahko kdo sedi za mano. Edino zunanjost mi ni ravno za dol past. PAč stvar okusa.

Ker kupujem avto za 5-7let, bi rad izbral, tako, da mi ne bo žal potem.


Ne boš zgrešil niti z Alfo in ne z Hondo. Samo "julka" res izgleda dobro tako od zunaj kot od znotraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

kosta ::

Priporočam Audi A3. Zakaj? Doma smo imeli 4 Audije, vozili pa se z vsaj 25, od popolnoma navadnih do tistih iz najvišjega ranga (zaposleni v AH). V cca. 10 letih ali več nobenih težav pri vsakodvenih opravilih, izletih, dopustih, roadtripih, vrtenju v snegu in verjetno še pri čem.

Avto je vsekakor zanesljiv, varen,pa tudi gniti ne bo začel. Imaš mogoče že kakšnega ogledanega?

mailer ::

kosta je izjavil:

Priporočam Audi A3. Zakaj? Doma smo imeli 4 Audije, vozili pa se z vsaj 25, od popolnoma navadnih do tistih iz najvišjega ranga (zaposleni v AH). V cca. 10 letih ali več nobenih težav pri vsakodvenih opravilih, izletih, dopustih, roadtripih, vrtenju v snegu in verjetno še pri čem.

Avto je vsekakor zanesljiv, varen,pa tudi gniti ne bo začel. Imaš mogoče že kakšnega ogledanega?
Ne vem kaj si hotel povedat s tem. Da novi avti ne crkujejo? Da je Audi najboljši? Ne boš verjel ampak vse to kar si napisal zgoraj velja tudi za mojega Clia 1.4 RT, ki je letnik 1996.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

dejanslo ::

Slike prenovljene Giuliette z masko Giuliae so samo renderji ali je tak avto za pričakovati v prihodnosti?
There`s More Than One Way To Do It

Dejan_007 ::

kosta je izjavil:

Priporočam Audi A3. Zakaj? Doma smo imeli 4 Audije, vozili pa se z vsaj 25, od popolnoma navadnih do tistih iz najvišjega ranga (zaposleni v AH). V cca. 10 letih ali več nobenih težav pri vsakodvenih opravilih, izletih, dopustih, roadtripih, vrtenju v snegu in verjetno še pri čem.

Avto je vsekakor zanesljiv, varen,pa tudi gniti ne bo začel. Imaš mogoče že kakšnega ogledanega?



Kolegu je Q7 zajebavu, je rekel nikoli več avdija.
Kolegu je A6 zajebavu, je rekel nikoli več avdija.

Tako da ne prodajaj bučk !!!

kosta ::

Dejan, vsak avto se prej kot slej pokvari, sicer ne bi bilo Bartoga, Eurotona, Adela pa še vseh ostalih iz te stroke in navsezadnje tudi serviserjev. Povedal sem svoje mnenje in za njim stojim, ker smo se vsaj 10 let prevažali izključno z Audiji vseh razredov, ki so po večini bili testni tako da jih drugi niso šparali. ;)

Sicer je bil pa 2.5 TDI motor, vgrajen v A6, Allroada in še kam verjetno najslabši VW/Audi motor. Odmične so se menjale po tekočem traku in ko se je zabasal oddušek je olje scalo kamor si pogledal. Da nebo kdo rekel, da preveč hvalim.

Mailer, mama je 3 leta imela takšnega Clia kot je tvoj. Luškan avtek, tudi delal BP, na koncu je zamenjala ker ni imel klime.

Veron ::

Vseeno raje novo Julko kot rabljenega Audija. Vsaj tako bi sam izbiral. Lani poleti so pri Viet prodajali 2 nove Julke sicer bencinar 1.4tjet 170hp z lepo opremo (1tedenska registracija, ampak avto ima manj kot 500km) za 17k

Invictus ::

Dejan_007 je izjavil:


Kolegu je Q7 zajebavu, je rekel nikoli več avdija.
Kolegu je A6 zajebavu, je rekel nikoli več avdija.

Tako da ne prodajaj bučk !!!

Ah, reveži kupijo predrag avto zase, pol pa nimajo za nove gume, kaj šele reden servis ...

Poleg tega kupijo poceni avto iz Njemačke in se čudijo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

loveJDM ::

Invictus je izjavil:

Dejan_007 je izjavil:


Kolegu je Q7 zajebavu, je rekel nikoli več avdija.
Kolegu je A6 zajebavu, je rekel nikoli več avdija.

Tako da ne prodajaj bučk !!!

Ah, reveži kupijo predrag avto zase, pol pa nimajo za nove gume, kaj šele reden servis ...

Poleg tega kupijo poceni avto iz Njemačke in se čudijo.


Niso nič kaj boljši/slabši od ostalih,le konkretno dražji...Če imaš vpogled v autodato pa si poglej koliko napak je imela katera serija pa kateri motorji pa boš videl.Isti kurac kot vse drugo.

Invictus ::

loveJDM je izjavil:


Niso nič kaj boljši/slabši od ostalih,le konkretno dražji...Če imaš vpogled v autodato pa si poglej koliko napak je imela katera serija pa kateri motorji pa boš videl.Isti kurac kot vse drugo.

Zato pa rabiš denar za servis ;).

Nije žvaka za seljaka ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Dejan_007 ::

Invictus je izjavil:

Dejan_007 je izjavil:


Kolegu je Q7 zajebavu, je rekel nikoli več avdija.
Kolegu je A6 zajebavu, je rekel nikoli več avdija.

Tako da ne prodajaj bučk !!!

Ah, reveži kupijo predrag avto zase, pol pa nimajo za nove gume, kaj šele reden servis ...

Poleg tega kupijo poceni avto iz Njemačke in se čudijo.



Ne avta sta bila kupljena nova v slo. Kaj misliš, da so v Sloveniji samo ljudje, ki si takšnih avtov ne morejo privoščiti.

dejanslo ::

dejanslo je izjavil:

Slike prenovljene Giuliette z masko Giuliae so samo renderji ali je tak avto za pričakovati v prihodnosti?


Npr
 giulietta render

giulietta render

There`s More Than One Way To Do It

Tomas 33 ::

Zgornji je samo render.

Tule imaš aktualne slike:


Je bila predstavljena konec februarja, pa v Ženevi.

dejanslo ::

Ja ja, to vem. Sprašujem vas, ki ste bolj doma v avtomobilizmu, ali se za tem februarskim faceliftom mogoče (drugo leto?) pričakuje prenovljen model z masko Giuliae? Če je to kakšna praksa pri Alfi. Ali je bolj verjetno, da bo Giulietta obdržala svoje distinktivne sprednje luči?

Pa, ko že omenjam Giulio - se ve price tag, predviden čas dobave?
There`s More Than One Way To Do It

Tomas 33 ::

Sry, se nisva razumela.

Načeloma je maska že s satovjem, samo še luči popravijo pa bo. Če pa bodo, pa ne vem.

lovro535v2 ::

Moram rečt da pri audi a3 dobiš več kot pri golfu za isto ceno je pa res da golfi kar držijo ceno glede na starost.če ti je pa všeč alfa potem pa izberi njo.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Mavrik ::

lovro535v2 je izjavil:

Moram rečt da pri audi a3 dobiš več kot pri golfu za isto ceno je pa res da golfi kar držijo ceno glede na starost.če ti je pa všeč alfa potem pa izberi njo.


Kaj točno pa dobiš in kakšna je ta cena?
The truth is rarely pure and never simple.

dj_uro ::

hahaha tudi mene to zanima...
vw-klub.si

d_DJ ::

Da ne delam nove teme.
Torej kupujem avto nekje do 10k
Zaenkrat imam ogledanih nekaj rabljenih modelov in sicer:

Volkswagen Polo 1.2 TSI
Kia Rio 1.2
Renault Clio 0.9TCe

mogoče še:
Ford Fiesta 1.0 Ecoboost

Kaj predlagate. Želim, da je bencinar, da ima 4/5 vrat, da ni preveč požrešen ter letnik nekje do 2012

VelkBla ::

http://www.avtomobilizem.com/forum/view... ; Glede 1.2 TSI motorja, je kar nekaj jamranja. Ne bom rekel, da je zadeva glih za na odpad, nekateri imajo dobre izkušnje (bodisi škoda ali pa tudi VW, vključeni različni letniki), ampak pazljivost ni odveč.

Astra ali pa Mazda 2 niso tvojega okusa?

HotBurek ::

Pred nakupom raznih avtomobilov z 1.0L super boooost eco power motorji; pojdite na testno vožnjo na avtocesto. Da dobiš občutek, koliko minut potrebuješ, da se (varno) vključiš na uvozu na AC, brez da oviraš tovornjak, ki se pelje 80 na uro. ;)
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

hojnikb ::

HotBurek je izjavil:

Pred nakupom raznih avtomobilov z 1.0L super boooost eco power motorji; pojdite na testno vožnjo na avtocesto. Da dobiš občutek, koliko minut potrebuješ, da se (varno) vključiš na uvozu na AC, brez da oviraš tovornjak, ki se pelje 80 na uro. ;)


1.0 ecoboost je čist ok; zadevo maš tudi v 140KM različici, tko da ni nobena nepremičnina. Grem stavit da stegne tvoj 1.9tdi super vag tdi :)))
#brezpodpisa

Aston_11 ::

hojnikb je izjavil:

tko da ni nobena nepremičnina. Grem stavit da stegne tvoj 1.9tdi super vag tdi :)))

Velika razlika je že med 110 KM 2.0 TDI in 110 KM 1.6 TDI, pa da ne bi bila med 1.0/??KM in 1.9-2.0 TDI? Kubutura vseeno še nekaj pomeni, vsaj takrat, ko jo rabiš (klanec, štart z mesta...)

hojnikb ::

navorna in power krivulja je vse kar šteje.

Če bo 1.0 bencinc začel pr 1500rpm vlečt 250nm, 1.6Tdi pa pr 2k, potem vsi vemo kater se bo zdel bolj "odziven".
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

HotBurek ::

1.0 ecoboost je čist ok; zadevo maš tudi v 140KM različici, tko da ni nobena nepremičnina.

Tak nov avto stane 15k€: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=......

Grem stavit da stegne tvoj 1.9tdi super vag tdi

Verjetno res. Vendar nimam TDIja. Bolj avto za relacije.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

hojnikb ::

kupis 100km razlicico in cipas. motorji so enaki..

z cipom gre na 240nm, kar je tamtam z stock 1.6 dizli
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

RedDrake ::

hojnikb, don't feed the troll, please.
1.0 100KM fiesta ima enak pospešek kot 1.9 105KM TDI v VW Golfu 5 (in/ali 6). Pa za VW Golfa TDI _NIHČE_ ne bo upal izjaviti da je počasen.

@d_DJ: Kupi kar ti je všeč zunaj in s čimer se _TI_ pelješ udobno.
Jaz sem osebno v preteklosti že odpisal avtomobile, ki so se zdeli perfect buy, ker pač preprosto niso bili to kar bi hotel, ko sem se peljal v njih.

amacar ::

100km fiesta ima 0-100 11s (http://www.avtofil.si/ford-fiesta-5v-1-... ), to je isto kot moja prastara 1.9tdi vw bora (110km). Je za peljat, ni pa to nek presežek od hitrosti (relativno od človeka). Za vključevat na AC je pa zagotovo čisto dovolj.

Izmed zgoraj naštetih bi js osebno vzel verjetno cliota, ker mi fiesta preprosto ni lepa, Rio se mi zdi predrag za "kio" :D, Polo je že pa star model, verjetno tudi najdražji izmed teh.

iKst ::

Aston_11 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

tko da ni nobena nepremičnina. Grem stavit da stegne tvoj 1.9tdi super vag tdi :)))

Velika razlika je že med 110 KM 2.0 TDI in 110 KM 1.6 TDI, pa da ne bi bila med 1.0/??KM in 1.9-2.0 TDI? Kubutura vseeno še nekaj pomeni, vsaj takrat, ko jo rabiš (klanec, štart z mesta...)


Pri motorjih, v katere na silo tlačiš zrak, kubatura ne pomeni več veliko. 1 bar nadtlaka = podvojena efektivna prostornina.

d_DJ je izjavil:

Da ne delam nove teme.
Torej kupujem avto nekje do 10k
Zaenkrat imam ogledanih nekaj rabljenih modelov in sicer:

Volkswagen Polo 1.2 TSI
Kia Rio 1.2
Renault Clio 0.9TCe

mogoče še:
Ford Fiesta 1.0 Ecoboost

Kaj predlagate. Želim, da je bencinar, da ima 4/5 vrat, da ni preveč požrešen ter letnik nekje do 2012


Če daš še kakšnega jurja zraven, dobiš čisto spodoben nov avto.

Poglej te Swifte. So zanimivi, dobro narejeni in precej underrated za moje pojme: http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...


Ali pa recimo katera od teh Cors:
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=...

Malo je budget sicer raztegnjen, ampak za dobrega jurja več dobiš nov avto z garancijo. IMHO je precej nehvaležno kupovati te malčke stare 3, 4 leta, ker v tem času precej dobro držijo vrednost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iKst ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup rabljenega avta z avtoneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8123041 (19354) Robi :P
»

Kateri avto do 6000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6312006 (9684) mat xxl
»

Nov avto do 20k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10320566 (14000) sass628
»

Najboljše lestvice za zanesljivost (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7514000 (12021) krneki0001

Več podobnih tem