» »

Jerovšek

Jerovšek

Koci ::

Preberte si še eno štorijo o Jerovšku link

ChiefThunder ::

Shit, ej >:D>:D:D:(

Huey P ::

Tip je totalno "zmešan"...
Morda bi nekdo moral nekaj takega narediti za Mobitel, SiOL, Telekom, in še bi se kdo našel!
..::DOOM III: The Legacy::..

whatson ::

zadeva je odlično argumentirana..
skratka.. tip ima prav... :D

JurijTurnsek ::

jerofšek je itak butl, že po stari navadi... ni kj za rečt, lohk ga samo linčamo:D
http://www.slatnaskejta.com

Lara-K ::

Kaj bi pa lohk od Jerovška pričakoval, sej drugi servisi pa itak niso dost boljši... >:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Ribicija ::

Mislim da bi kaj takšnega lahko našli in napisali o čisto vsakem podjetju v sloveniji. Tako da se mi zdi rahlo brezvezno takšno natolcevanje kot je na tej strani.
Če bo vsak nezadovoljen kupec napisal nekaj o svoji izkušnji potem bomo imeli v enem mesecu opisana vsa slovenska podjetja začenši s Telekomom, Mobitelom,...

lp

srale ::

spet me boste nahrulili da jih zagovarjam...men se ne zdi da bi biuprodajalec kriu če plošča pač nečesa ne podpira..res pa je tudi to danjihovi serviserji zares niso ne vem kako sposobni..vendar ševedno bolše kot pri megahitu v kamniku kjer so zatlačli neko aksotično tv kartico v pci vodilo..saj nebi bilo nič narobe če nebi bila kartica samo skrajšena isa......

whatson ::

ja.. vsak prodajalec ima napake... ampak.. jerovsek je N°1 v napakah... predvsem neprijaznostj prodajalcev...

OZZY ::

Jest mam tud z Jerovškom najslabše izkušnje pri nakupu oprame. Kot je reku-so res drugorazredne. Ampak hvala (no ja ne vem komu bi se zahvalu), ko so po mojem teženju stvari vzeli nazaj in vrnili denar.

zetko ::

Ni čudn da jerovšek propada. Sicer je pa blo že dost napisanga na to temo..

whatson ::

Mogoče bo po novem kaj drugače pri Jerovšku, kajti zdi se mi, da so dobili novega razvojnega vodjo... Robert Rolih, ki je zelo izkušen glede tega.. znan je po strani www.uspeh.com ...
we will see...

SpiDEr8 ::

To mi delaj!!!! (Ta stran bo postavljena na internetu 3 mesece):D:D

Loki ::

Obcutek imam, da je tip zadevo "malo" napihnil.
Sam do sedaj z Jerovskom nisem imel kaksnih tezav.
I left my wallet in El Segundo

tejo ::

Pa, kaj gun govori o astronomsko dolgem servisu, jaz imam mojo plato že 4 tedne na servis, pa še niso nič rekl, vsakič samo to, da bo plata drug tedn. Mimgrede, Jerovškovi 100 MHz rami ne delajo na Duronu. Vem iz iskušenj. Pa če še nisem povedal, imam plato v neki računalniški trgovini, ki ni Jerovšek.:|

Rott-von-weiler ::

to je vsepovsod tak tak ko je že negdo tam zgoraj reko
povem vam da je že vgradnja dodatnega ventilatorja recimo za diske za eno firmo katere stranka sem bil višja matematika pa so mi rekli pa zakaj pa saj ni treba pa bo bol ružlo pomagalo pa nebo nič:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

srale ::

pr men je šou rek vvečna lovišča..pa mi je bogi serviser reku da 3 dni počakat pa da je trebakomp tam pustit...veš da sem znoru..prodajalec pa tud..mal je mankalo pa bi mela bližnje srečanje..z mojimi 140 kg bi blo po moje kar teško...

3LeR. ::

jst nimam problemov s čakanjem na servisih ker pač težim tok cajta de se me naveličajo pa zrihtajo

drgač pa je to v sloveniji pod kritiko
sicer ne vedno sam ... večkrat je kot ne
ugotavljam da je tudi strokovnost serviserjev na psu (al pa namerno ne delajo tko k treba)

kn3z007 ::

V večini primerov (ne samo Jero) se serviserjem oz. prodajalcem ne da delati. V redkih primerih, ko pogledaš zadaj pa imajo en kup računalnikov (zakaj ?), ki čakajo na servis. Tako da, če čakate na računalnik cca 10-14 dni ni nič narobe. To bi bilo treba seveda spremeniti (javna kastracija :D). Meni so recimo v firmi iz naslova sestavljali (v času 486) računalnik en mesec in še malo. Če ne bi zatežil za denar, je vprašanje kdaj bi ga dobil.

V glavnem težite dokler se vas ne naveličajo in vam popravijo.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

jfk ::

Kokr jez vem tam ni več strokovnakov razen enega ki pa ne more držati servisa pokonci pa naj se še tako trudi.
Kriv je Jero pa njegova sla po moči in denarju.
jfk rules

whatson ::

če ti po 45 dneh blaga ne vrnejo (iz popravila naprimer), imaš pravico zahtevati denar v vrednosti blaga nazaj...

Jeronimo ::

Modelček se dobro razpisal.
To je moral bit besen, da je kar na internet dal.:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

whatson ::

kritika je v teh primerih vedno dobrodošla... Jerovšek je pa res potreben kritike...

Tomi ::

Če tako pogledamo, ima človek kar prav..
Sam sem pri Jerovšku kupoval samo dvakrat, in sicer skener in tiskalnik, ker ga v trgovini, kjer ponavadi kupujem, niso imeli, pa sem ga nujno rabil. Kupoval sem prvič in zadnjič. Bilo je ravno v času, ko je Jerovšek odprl svojo trgovino v Celju, in očitno tja kazensko dal dva uslužbenca.. Višek cinizma in tečnobe..
Poleg tega poleg tiskalnika ni bili kabla, potem pa grem ponj, pa mi reče, da nima nobenega, in da mi ga ne more dati. No, potem ga je le vzel iz druge škatle.
Čeprav ni vse tako kritično, kot izgleda, vsaj jaz imam s svojo trgovino dobre izkušnje.. Ko mi je enkrat crnkil V3000, so mi dali nadomestno kartico ( ok, sicer je bil samo nek naveden Ati, ampak vsaj nisem bil brez računalnika ), potem pa so mi po nekaj par dneh dali novega V3000.. Ker bi predolgo čakal, če bi ga pošiljali naprej..
metrodusa.blogspot.com

XCT ::

Popolnoma pravilno. Naj bo jasno in glasno!!!
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zgodba Jerovšek Computers se nadaljuje

Oddelek: Novice / Ostale najave
316929 (6929) nodes
»

Eden manj.

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
242358 (2358) Ziga Dolhar
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544765 (43378) Tjulenj
»

he he cene rama pr jerovšku

Oddelek: Loža
171551 (1074) Tiger
»

comtron strokovnjaki

Oddelek: Loža
161541 (1160) ||_^_||

Več podobnih tem