» »

opel astra gtc - lcd ekran

opel astra gtc - lcd ekran

gregor ::

Dober dan

Zjutraj štartam avto in zagledam tak ekran:'(:




Predvidevam, da je ekran zanič in bo potrebno nabavit novega.
Kaj vi pravite? Se da še kaj poizkusit, da odpravim to napako oz je servis in nov ekran edina rešitev.

Hvala

LP

Isotropic ::

verjetno si ga kako butnil.
če ni več v garanciji, pusti.

fikus_ ::

Domnevam, da ni bila nizka temperatura (pod -5), torej gre lcd počasi v 3 krasne.

Ali pa ti je NSA nekaj gor dala, zgleda kot zemljevid.

gregor ::

nisem ga butnil :)
verjetno je res telemach ali pa nsa, jim že pišem email da naj pustijo moj avto pri miru, če ne sledi tožba ;)

ni več v garanciji, problem se bo pojavil ko bom hotel prodat avto z takim ekranom, mi bodo močno zbijali ceno...

lp

Sami ::

ni več v garanciji, problem se bo pojavil ko bom hotel prodat avto z takim ekranom, mi bodo močno zbijali ceno...


Odpad, ebay...veliko je možnosti za nadomestnega,
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Pro_moted ::

Zgleda da se je navigacija vklopla..... maš zemljevid Severne Amerike, pa tam dol do Guatemale.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pro_moted ()

gorici ::

Pri takem ekranu pade cena za resnega kupca do 3000€ vsaj.

Scorpia ::

Gres na bolho, poisces razbito astro in vzames lcd. Samo pazi, da gledas novejso astro h. Ta prve v proizvodnji so imeli slabsi lcd oziroma manj pikslov.
////

buneech ::

Scorpia je izjavil:

Gres na bolho, poisces razbito astro in vzames lcd. Samo pazi, da gledas novejso astro h. Ta prve v proizvodnji so imeli slabsi lcd oziroma manj pikslov.

Problem pride pri tem, ker sta radio in display uparjena. Varijanta je, da oboje vzameš in menjaš, ali pa da dobiš nekoga s tech2, da ga bo ustrezno skonfiguriral.
Vsaj tako sem gledal, ko sem imel idejo, da bi dal barvni display v svojo astro.

Scorpia ::

Zanimivo, ker tega še nisem bral da bi lcd bil uparjen in malo dvomim v to, da bi bilo uparjeno, ker menjaš lcd ne elektroniko. Barvni zaslon, je pa čisto druga zgodba, pa še radio z navigacijo moreš imeti. S standardnim nikakor nebi šel barvni zaslon.
////

gregor ::

bom pogledal na kakšnem odpadu, verjetno je kar pomembna številka mojega avta, na osnovi te pridem do številke mojega ekrana

ker jaz imam npr BT telefonijo, zato mora imeti ekran še okno za telefonijo ipd..., verjetno vse astre H nimajo enakih ekranov, ne vem...?

LP

Scorpia ::

Nima veze za BT, lcd k lcd, lahko prikazuje več stvari...
////

dzinks63 ::

Pobrisan offtopic in žalitve

gregor ::

ok, hvala
bom obiskal odpade, da vidim kako draga je ta zadeva, če jo sploh imajo
druga možnost je nabava čisto novega ekrana, sigurno ni poceni

LP

Scorpia ::

Ce si iz lj, pokliči KMZ vrhnika, sem pol leta nazaj pri njih kupoval menjalnik in so se mi zdeli vredu. Vsaj ceno niso nabijali, kot drugi.
////

xeroxan44j ::

Pozdravljeni, imam astro GTC 2008 pa me zanima če paše radio oz. navigacija iz istega modela astre le da ima drugačen radio oz. ima zraven še navigacijo ? Menjati je potrebno LCD in radio in zanima me če bi moral še pri pooblaščenem serviserju programirati na novo sistem ali enostavno zamenjaš in je to to ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Senzor tlaka pnevmatik - TPMS (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7913801 (8160) rafunc
»

Mnenja o opel Astri (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9049089 (20802) Meizu
»

Opel Astra ali Kia Proceed za okrog 4500 EUR?

Oddelek: Na cesti
309935 (8067) GrimReaper
»

Avtoradio

Oddelek: Zvok in slika
192631 (2238) Joseph033
»

Nakup avtomobila in popust če vzameš leasing.

Oddelek: Na cesti
296601 (5918) Tomay

Več podobnih tem