» »

Poraba baterije android

Poraba baterije android

dafon ::

Kaj mi porablja baterijo pod postavko označeno z okvirjem? Se da to izklopiti? Poraba baterije na telefonu se mi je namreč drastično povečala po zadnjem updatu sistema. Baterija mi zdrži v povprečju kakšen dan manj kot prej. Se da sistem obnoviti na prejšnjo posodobitev ali lahko zadevo rešim le z ponastavitvijo na tovarniške nastavitve? Telefon je Oneplus One, naložen je Cyanogen.

R1710 ::

Mobilni signal.

BlackGuard ::

Si bom sposodil kar to temo.

Težave imamo s telefonom A52s 5G. Dogaja se, da včasih polno napolnjena baterija zdrži samo en dan lahke uporabe (čez noč z izklopljenim prenosom podatkov, izkplopljenim Wi-Fi in skozi vključenim varčevanjem baterije lahko porabi tudi 30%). Včasih pa z istim načinom uporabe zdrži dosti dlje, recimo tudi 3 dni. Porablja jo preveč v mirovanju.

V Samsung račun nismo vpisani, nekaj tovarniško nameščenih programov je že bilo odstranjenih ali onemogočenih. Če pogledam graf porabe baterije ne uspem razbrat kaj bi lahko bilo narobe. Še bolj nejasno mi je, da se poraba lahko recimo umiri naključno in to brez restarta telefona. Če pa je recimo poraba visoka in restartam telefon, se poraba ne umiri.

To se je začelo že pri novem telefonu, tako na Android 11 kot tudi Android 12. Če ima kdo kakšno idejo, naj prosim predlaga kaj bi lahko naredil, ker res ne vem kaj bi lahko še poskusil.

Han ::

Počisti zgodovino brskanja in vse piškotke, izklopi Always On Display, preklopi na 3G ali 4G.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoftov Surface Laptop se ne da odpreti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
7121235 (16683) BivšiUser2
»

Majhni in veliki zapleti pri menjavi Galaxy Note 7

Oddelek: Novice / Android
3110645 (7443) mitkos
»

Poraba baterije pri telefonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
71217 (968) dafon
»

Samsung predstavil Galaxy Note 5 in Galaxy S6 Edge+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5519250 (15699) Stari maček
»

kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
144010 (3608) destroyer2k

Več podobnih tem