» »

Frejmi v Flash in DW MX

Frejmi v Flash in DW MX

nurmaln ::

Moj problem je naslednji:
V DW sem začel izdelovati stran, ki je razdeljena na topFrame in mainFrame (al pa bottomFrame). V zgornji frejm bi rad vstavil animacijo (oz. sliko narejeno v flashu, ko bi kliknil link na tej animaciji pa bi se nova stran odprla v mainFrame. Problem se pojavi ker v Flashu ne vem kako bi določil "target", ker mi da na voljo samo _parent, _self, _blank pa še enga (mislim da _top).

Če se to slučajno ne da me zanima če se lahko znebim frejmov ne da bi se s tem podaljšal čas nalaganja strani zaradi 60kb velike animacije oz. slike.

bm0267 ::

Problem se pojavi ker v Flashu ne vem kako bi določil "target", ker mi da na voljo samo _parent, _self, _blank pa še enga (mislim da _top).


mislim da se da to rešit, tako da namesto teh zgoraj napišeš samo ime frame v katerem naj se ti nova stran naloži...

nurmaln ::

Zanimam me tudi kaj se zgodi če DW MX naredim stran brez frejmov. Če grafiko uporabim kot template, tako da se na vseh podstraneh nahaja ista grafika na istem mestu, ali se ob odpiranju podstrani grafika nalaga znova preko modema ali si jo računalnik zapomni in s tem prihrani čas potreben za nalaganje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

mambli ::

Preglej internet temp. files pa boš videl :)) . Slike ti shrani tko da ni panike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Button naj postane link

Oddelek: Programiranje
61232 (1070) 'FireSTORM'
»

JAVA reload frame

Oddelek: Izdelava spletišč
5752 (709) klemenSLO
»

dreamweaver, flash in framesets

Oddelek: Izdelava spletišč
6873 (848) tec
»

flash in DW

Oddelek: Izdelava spletišč
141205 (1080) Loki
»

Frames + PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
6985 (912) markz

Več podobnih tem