» »

Taboo - TV serija

Taboo - TV serija

oo7 ::

Tv serija Taboo izide enkrat letos.


IMDB: http://www.imdb.com/title/tt3647998/?re...


Set in 1814, Taboo follows James Keziah Delaney, a man who has been to the ends of the earth and comes back irrevocably changed. Believed to be long dead, he returns home to London from Africa to inherit what is left of his father's shipping empire and rebuild a life for himself. But his father's legacy is a poisoned chalice, and with enemies lurking in every dark corner, James must navigate increasingly complex territories to avoid his own death sentence. Encircled by conspiracy, murder, and betrayal, a dark family mystery unfolds in a combustible tale of love and treachery.


TABOO on FX | OFFICIAL TRAILER HD | From Tom Hardy & Ridley Scott




Tole bi znala biti zanimiva Tv serija pa še Tom Hardy je trnutno ena največjih vzhajajočih zvezd Hollwooda>:D

oo7 ::

TABOO Season 1 TRAILER (2017) Tom Hardy FX Mini-Series


Serija izide enkrat v začetku leta 2017

oo7 ::

TABOO Season 1 TEASER TRAILERS (2017) Tom Hardy FX Mini-Series




.

FTad ::

Videt je zanimivo. Si bom pogledal, ko pride ven.

oo7 ::

Taboo: Trailer - BBC One





Set in 1814, Taboo follows James Keziah Delaney, a man who has been to the ends of the earth and comes back irrevocably changed. Believed to be long dead, he returns home to London from Africa to inherit what is left of his father's shipping empire and rebuild a life for himself. But his father's legacy is a poisoned chalice, and with enemies lurking in every dark corner, James must navigate increasingly complex territories to avoid his own death sentence. Encircled by conspiracy, murder, and betrayal, a dark family mystery unfolds in a combustible tale of love and treachery.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

Pilot je kr obetaven, končno serija ki jo z veseljem pogledaš...

bambam20 ::

Bomo videli. V Pilotu se dobesedno vse suče okoli Hardya. Je pa zadeva zanimiva.

OČitno so angleži zavohali, da so bili Peaky Blindersi uspeh in lahko še kakšno pdoobno serijo ven dajo.

oo7 ::

Pilot že zunaj sem mislil, da bo komaj jutri :) Potem pa moram čimprej pogledat :)

IL_DIAVOLO ::

Nikoli nisem gledal peaky blinders, ampak a res ne morejo narest nekaj originalnega? Tudi zvezdniki se do zdaj niso obnesli v serijah. Samo da je safe.

Zagotovo pogledam, brez vecjih pricakovanj :P

oo7 ::

No ja Antony Hopkins se je zelo dobro odnesel v Westworldu.

IL_DIAVOLO ::

Tom Hardy mi je eden najljubsih igralcev, da ne bo pomote. Takoj za Gyllenhaal-om.

Upam, da bo dobra serija.

http://m.imdb.com/title/tt3647998/

Damn :O

Kaze da bo to next big thing.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

No, da vidimo. Sicer glede na trailerje in slike res sliči na Peaky Blinders.

Outcast ::

Mogoče ima Taboo samo časovno umestitev podobno z Peaky Blindersi; tematika je čisto druga. Obetavna, dinamična (mini)serija!

IL_DIAVOLO ::

Pilot je bil bomba...pravkar pogledal.

Hardy hladen ko spricer.

oo7 ::

Jaz sem tudi zdaj pogledal tudi meni je bilo všeč čeprav je začetek bolj počasen.

Sta pa v seriji dva z Game of thrones High Sparrow in ata Tyrell.

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Mogoče ima Taboo samo časovno umestitev podobno z Peaky Blindersi; tematika je čisto druga. Obetavna, dinamična (mini)serija!



Seveda. tematika je drugačna. Peaky Blinders so pač mafijska združba.

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem tudi zdaj pogledal tudi meni je bilo všeč čeprav je začetek bolj počasen.

Sta pa v seriji dva z Game of thrones High Sparrow in ata Tyrell.


Ravno to mi je vsec...to je lastnost top serij. Mora se razvijat pocasi.

Vloga hardya me spominja malo na film revenant.

oo7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:



Vloga hardya me spominja malo na film revenant.



Ja saj se dogaja skoraj v istem času samo na drugem kontinentu :)

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Mogoče ima Taboo samo časovno umestitev podobno z Peaky Blindersi; tematika je čisto druga. Obetavna, dinamična (mini)serija!



Seveda. tematika je drugačna. Peaky Blinders so pač mafijska združba.



Taboo se dogaja več kot 100 let pred peaky Blindersi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:



Vloga hardya me spominja malo na film revenant.



Ja saj se dogaja skoraj v istem času samo na drugem kontinentu :)


Kul...potem me obcutek ne vara hehe.

Res dobra serija...komaj cakam na naslednji del >:D

Outcast ::

Pomoje bomo drugi kontinent, Ameriko, tud videli v tej seriji....;)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


Taboo se dogaja več kot 100 let pred peaky Blindersi.


Prav imaš
Ampak ni neke razlike. Oblačila, svinjarija, no, strelno orožje .. tukaj je razlika.

Outcast ::

Spet zlo zanimiv del, na konc je blo res brutalno:)

Ne vem pa iz prvega dela še čist dobr, kva je Jamesu tist fantek, k ga dva starca vzgajata?

Hardy je res dobra izbira za vlogo Jamesa...na sploh gre za zlo kvalitetnega igralca (remember Bane)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Spet zlo zanimiv del, na konc je blo res brutalno:)

Ne vem pa iz prvega dela še čist dobr, kva je Jamesu tist fantek, k ga dva starca vzgajata?

Hardy je res dobra izbira za vlogo Jamesa...na sploh gre za zlo kvalitetnega igralca (remember Bane)


Na koncu ga je skoraj pojedel >:D

Mogoče je tisti mali od Jamesa sin? Drugače pa je v resnici tisti mali sin od igralca Andy Serkis-a.

Outcast ::

Kar se fantka tiče (je pa čist isti ko pravi fotr definitivno:)


"When James is taken to meet his father's illegitimate son ("You think your father's kid feeds himself?"), our minds immediately ran to a different possibility - that the young boy (played by Andy Serkis' son, fact fans) is actually the child of James (who expresses hopes he won't turn out like him) and his sister Zilpha, who seems to share a creepy romantic relationship with her brother (see below).
However, even if that's not true we'd be surprised if we never this young'un again. After all, if the East India Company discover Horace Delaney had another son who could inherit, he could become a crucial pawn in their campaign against James."



Amm men se je zdelo da bil tisti najet morilec u bistvu morilka...al sem napačno vidu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Outcast je izjavil:




Amm men se je zdelo da bil tisti najet morilec u bistvu morilka...al sem napačno vidu?



Jaz bi rekel, da je bil tisto dec preoblečen v žensko.

oo7 ::

Še kdo gleda?

A se samo meni zdi, da čisto vsaka epizoda prve pol ure je počasnih in dolgočasnih potem druga polovica epizode pa ravno obratno.

Outcast ::

Spremljam redno...zaradi trailerja sem mogoče na začetku gledanja pričakoval več same akcije, avanture, raziskave neznanega ozemlja; zlo dobra serija tudi z bolj 'blažjim' tempom dogodkov.

bambam20 ::

Zaenkrat je precej dolgočasna. Premalo akcije in preveč drame.

Gledam, ker mi je všeč Hardy in to je to.

oo7 ::

Še 2 epizodi, do konca. Predvidevam, da bodo šli v zadnji epizodi proti Ameriki.

oo7 ::

Dober finale. Prva sezona bolj počasna ampak dobra upam, da bodo posneli tudi drugo sezono.

Outcast ::

Ja jst tud upam da bodo posneli drugo sezono; naštiman je že tko, da bi lohk bila:)
Plus verjetno bi serija postala malo bolj 'dinamična', nov svet pa to....

oo7 ::

Will 'Taboo' Return For Season 2? Steven Knight Has Enough Story To Fill Another Season & More
https://www.bustle.com/p/will-taboo-ret...

Mogoče pa bo druga sezona gledanost pa tudi ni bila slaba.

oo7 ::

Taboo season 2: BBC confirms Tom Hardy series will return for a second run

http://www.independent.co.uk/arts-enter...

Druga sezona bo :)

Outcast ::

Super, let's go to Nootka Sound!

oo7 ::

Taboo creator confirms it's "three series and out" for the hit Tom Hardy thriller

http://www.digitalspy.com/tv/taboo/news...

Se pravi tri sezone in konec.

yayo ::

Kar je odlično, poveš zgodbo in potem konec, tako je bilo tudi pri Penny Dreadful, čigar tretja sezona je že tako šepala (druga tudi, napram prvi). Verjetno je en sam scenarist, za razliko od ameriških tv serij katere pišejo ekipe.

Izi ::

yayo je izjavil:

Verjetno je en sam scenarist, za razliko od ameriških tv serij katere pišejo ekipe.

Nope, IMDB pravi, da jih je 5 :P
Mislim, da jih v današnjih časih ni nikoli manj kot 5. Povprečno jih je od 5 do 10.

Pa pisateljevanje v filmski industriji se precej razlikuje od tistega pri knjigah. Tukaj se pisatelji vedno delijo na Writerje in Creatorje. Mislim, da Writerji pišejo izključno samo golo zgodbo in se ne ukvarjajo s tem kje se bo ta dogajala, Creatorji pa spišejo svet in lokacije v katerem se bo zgodba dogajala.

tikitoki ::

Cool serija, vredna ogleda.

yayo je izjavil:

Kar je odlično, poveš zgodbo in potem konec, tako je bilo tudi pri Penny Dreadful, čigar tretja sezona je že tako šepala (druga tudi, napram prvi). Verjetno je en sam scenarist, za razliko od ameriških tv serij katere pišejo ekipe.


boljs,e en dober snovalec, k ekipa debilov. Ce je ekipa genijev, pa tolk boljs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

oo7 ::

'Taboo' Writer Plans 'Two More Series And Out' Of Tom Hardy Dark Period Drama

"I can feel the three acts. The first was 'the escape'. The second will be 'the journey' and the third will be 'the arrival', and that'll be it. I don't think the story will be what viewers are expecting, but hopefully they'll enjoy it."

https://www.huffingtonpost.co.uk/entry/...

Še dve sezoni :)

oo7 ::

Drugo sezono začnejo snemati enkrat proti koncu 2019 ali v zuačetku 2020. Torej druga sezona enkrat ob koncu 2020 ?

tikitoki ::

sem upal, da bo v zacetku 2019

oo7 ::

tikitoki je izjavil:

sem upal, da bo v zacetku 2019



Tudi jaz.

oo7 ::

'Taboo' Could Do 2 More Seasons Soon -- Or None, And It's Up To Tom Hardy, FX Chief Says

https://deadline.com/2019/08/taboo-2-mo...

oo7 ::

No po 6 letih končno delajo na drugi sezoni TV serije Taboo :D


Taboo producers are "currently" working on long-awaited season 2

The team behind Great Expectations are at work on Taboo's second season, over six years after the first debuted.

https://www.radiotimes.com/tv/drama/tab...


Bo treba pogledat še enkrat prvo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tom Hardy - Bond James Bond - 007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13618730 (317) Han
»

Venom (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19737023 (3446) oo7
»

The Wire

Oddelek: Sedem umetnosti
376158 (1304) meho7

Več podobnih tem