» »

Izdelava naprave za dvig trupa (dips)

Izdelava naprave za dvig trupa (dips)

Mare3 ::

Objavljam samo iz razloga če bi se mord še kdo odločil da bi tudi sam izdelal kj podobnega.
Za to sem se odločil, ker bi rad ostal v koniciji tudi ob slabem vremenu in mi ne bo potrebno prijemati mrzlih ročk zunaj :) Stvar je zelo preprosta in vrednost je 0€, kar pomeni da so vsi sestavni deli iz odpednega lesa ter odpadne kovine. Celotno napravo sem izdelal ko sem en teden ostajal približno pol ure po službi. Vloženega ni preveč truda, ker mi ni pomembno kao izgleda (potrudil se bom da bo lepo pobarvano ko bo dokončano) ampak mi je bolj pomembno da stvar funkcionira in služi svojemu namenu.

Začel sem tako da sem narezal dva kosa železne cevi (premer 34mm)


Od nekih starih lesenih zabojev sem vzel 4 nosilne palice in v njih zvrtal luknje (premara 34mm zato da bodo šle na silo not in se ne premikajo)


Takole to izgleda ko sestavim to dvoje skupaj


Vse skupaj bom ojačal z odpadnimi deskami da bo stabilno ter vse skupaj povezal z vijaki (9mm)


Vseh desk skupaj za ojačitev je 7, na tej sliki se ne vidijo, ker sem slikal predno sem vse sestavil, tako da ostale slike bom še dodal, ker sem pozabil slikat.. Moram pa povedat da je zelo stabilno in upam da bo izgledalo lepše ko pobarvam.

Avenger ::

Služilo bo svojemu namenu... jaz sem se tudi poigraval z mislijo naredit nekaj takega, le da vse iz železa, pa da je kletka, da lahko delaš poleg dipsov tudi pullupe, na štango in na obroče. Eh.. ko bo čas :))
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Mare3 ::

Ma ja sam sem tudi hotel iz železa pa sem si premislil, ker nimam preveč prostora doma da bi imel v stanovanju stvar ki je ne morem premikati po želji če mi je na enem mestu v napoto :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtomatika za sončni kolektor (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5510732 (6896) FX6300B
»

Ali je moja grafična pokvarjena? (gtx 970) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
528034 (6691) Jst
»

Kje dobiti najceneje les za mizo

Oddelek: Loža
296103 (5114) ...:TOMI:...
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227217 (24706) root987

Več podobnih tem