» »

Deadpool 2

Deadpool 2

1 2
3
4

oo7 ::

Sem pogledal men je bil dober film :)
Ampak prvi je še vedno boljši.

oo7 ::

Deadpool 2 Broke Another Opening Record

According to The Hollywood Reporter, Deadpool 2 earned a huge $53.3 million on Friday, making it the highest grossing opening day ever for an R-rated film.

It is very possible right now that Deadpool 2 could possess the best opening weekend for an R-rated movie. All it has to do is beat, well, itself. Deadpool is the current record holder with $132.4 million. As stated before, Deadpool 2 is tracking for a $150 million opening domestically. Deadpool 2 is currently outpacing the opening day of Deadpool, which scored $47.4 million on its Friday.

https://www.cinemablend.com/soundtracks...

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Sem pogledal men je bil dober film :)
Ampak prvi je še vedno boljši.



Očitno se pol ne splača it v kino.

tryhard ::

bambam20 je izjavil:

Magic1 je izjavil:

6.2€ je veliko?!? Tortica stane 4€ ali pijača...


Oprosti mi ti "bogataš". Jaz grem drug tene, ko bo karta v torek 3,99€ ali v sredo, ko bo 3.10€. Zakaj bi plačeval dvojno, če lahko gledam za 50% dol.

Ne vem, kje ti ješ tortice za 4€. Jaz jih ne. Eni mate keša za odmet. Tud po lokalih ne posedam. Se da pit pijačo zunaj v naravi s kolegi.

Vazelin je izjavil:

a misliš da današnje ženske gledajo cenene filme v stilu Seks v mestu in podobno?>:D


Nobena dobra ženska, in to miuslim na intelktualnem nivoju ne bo šla gledat filmov Seks v mestu in najstniškega deadpoola. Tle morte vdetd, da so filmi o maeriških superjunakih narejeni za najstnike in se zdej vprašite, če ste nad 20 stari, na kateri stopnji razvoja ste. Če ste med 20 in 30 je še sprejemljivo, ker se še osebnostno iščete. ČE pa ste blizu 40-ih ali preko pa ne morete ženske peljat gledat Deadpoola!
imaš neke iluzije, a?
Že od davnega so aristokrati uživali med plebejci.

bambam20 ::

tryhard je izjavil:

imaš neke iluzije, a?
Že od davnega so aristokrati uživali med plebejci.


Da folk, ki še ni mentalno odrasel pri 30-ih gleda filme za najstnike?

Nikec3 ::

Da folk, ki še ni mentalno odrasel pri 30-ih gleda filme za najstnike?

Kaj pa po vašem mnenju lahko počne mentalno odrasel folk? Pije v gostilni, pretepa ženo in šteje dneve do penzije? Sem pa res raje večni najstnik.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Malner ::

Pri nas pa ne preverjajo starosti pri prodaji vstopnic. Na ta način gledajo R filme že otroci v vrtcu.

oo7 ::

'Deadpool 2' Sets Overseas Opening Weekend Record, Raking In $301 Million

Seveda ta rekord velja za R rating filme.

Tr0n ::

Cash grab. Ni mi prevec vsec tale drugi del.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

bambam20 ::

Nikec3 je izjavil:


Kaj pa po vašem mnenju lahko počne mentalno odrasel folk? Pije v gostilni, pretepa ženo in šteje dneve do penzije? Sem pa res raje večni najstnik.


Poslušaj mladenič. Ni mi všeč tvoj trolovsko bedna komunikacija z mano. Na koncu sem odrasla oseba, kar se za tebe ne more rečt, ker tudi razmišljaš kot 15 letni najstnik.

Ko boš mentalno odrasel boš razumel, kaj počnemo.

Tr0n je izjavil:

Cash grab. Ni mi prevec vsec tale drugi del.



Jaz sm si ga kar z neta potegnil dol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

LeQuack ::

Disney moneymaking machine rolls on.
Quack !

Phantomeye ::

bambam20 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Kaj pa po vašem mnenju lahko počne mentalno odrasel folk? Pije v gostilni, pretepa ženo in šteje dneve do penzije? Sem pa res raje večni najstnik.


Poslušaj mladenič. Ni mi všeč tvoj trolovsko bedna komunikacija z mano. Na koncu sem odrasla oseba, kar se za tebe ne more rečt, ker tudi razmišljaš kot 15 letni najstnik.

Ko boš mentalno odrasel boš razumel, kaj počnemo.

Tr0n je izjavil:

Cash grab. Ni mi prevec vsec tale drugi del.



Jaz sm si ga kar z neta potegnil dol.


Hehe, še en človek, ki se počuti "entitled" drugim govorit, kaj naj počnejo v življenju. Mogoče pa ti nisi dovolj zrel, da bi se brigal za svoja posla ...


Vsi smo ljudje, ne rabiš biti pokroviteljski, zato, da bi se počutil zrelo, res ne.

Phantomeye ::

Magic1 je izjavil:

Žensko ne pelješ gledat Deadpoola.... Pelješ jo na pijačo in en krog po parku!


Kaj pa greš gledat z žensko v kino?

Tisto, kar je obema všeč. To lahko velja tudi za deadpoola.

St235 ::

bambam20 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Kaj pa po vašem mnenju lahko počne mentalno odrasel folk? Pije v gostilni, pretepa ženo in šteje dneve do penzije? Sem pa res raje večni najstnik.


Poslušaj mladenič. Ni mi všeč tvoj trolovsko bedna komunikacija z mano. Na koncu sem odrasla oseba, kar se za tebe ne more rečt, ker tudi razmišljaš kot 15 letni najstnik.

Ko boš mentalno odrasel boš razumel, kaj počnemo.

Tr0n je izjavil:

Cash grab. Ni mi prevec vsec tale drugi del.



Jaz sm si ga kar z neta potegnil dol.


ROFL, resna odrasla oseba, ki se hvali s tem, da mu ni treba upoštevat prometnih predpisov in da pobira filme s travnika? Jao, so nizko padli standardi, al je pa naš rupsi še en mozolast adolescent, ki si je čez glavo zrastel.

Predvsem pa, zakaj si si fim potegnil z neta? a nisi še par vrstic višje pisal, da je to samo za najstnike?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

HighBane ::

Pusti ga ne vidiš, da je že v letih, pozabljivost je že znak. Kmalu bo začel govorit, kaj so mulci delali v njegovih letih in zakaj je bilo to dobro. 12 ur jarke kopat in potem ležat pred televizijo, kaj še rabiš v življenju.

tryhard ::

bambam20 je izjavil:

tryhard je izjavil:

imaš neke iluzije, a?
Že od davnega so aristokrati uživali med plebejci.


Da folk, ki še ni mentalno odrasel pri 30-ih gleda filme za najstnike?

Tudi inteligentneži dajo radi možgane na pašo.

MrStein ::

Film OK, primerljiv s prvim.

PS: A v Koloseju (po novem "Maribox") visi neko prekletstvo, da imajo vedno neke tehnične težave? 5 minut ni bilo ničesar, nakar 5-10 minut ni bilo slike, le zvok. Potem so znova zagnali od začetka (seveda skupaj s predfilmi, no vsaj reklam ni bilo).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

cresh ::

Ne vem zakaj sploh tja hodiš gledat.

MrStein ::

Je bilo ceneje. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

M.B. ::

Ja v pondeljek verjetno res, ker dajo pri eni karti še drugo poleg. Ampak v torek je Cineplex 3.90EUR. Pon/sreda 4.90EUR, če pa v sredo z brezstično mastercard plačaš pa dobiš kar dve karti za ceno ene. V četrtek je tudi 4.90EUR če imaš bonus kartico, drugače pa se začnejo drage cene. Se je pa podražlo v torek iz 3.33EUR na 3.90EUR. Pa nevem če bo letos tudi da dobiš vodo zastonj poleti, če imaš bonus kartico pa greš v torek v kino. Lani poleti je prav pasalo. Si lepo prišo ludi v vrsti stali za karte ti pa lepo do vstopa pokazal karto (ki si si jo kupo prek neta) pa so ti rekli še da ti voda pripada da samo stopi do pulta pa si jo dobo.

Je pa blo fajn pred kratkim sem šel v kino s kolegom v soboto, ko je redna cena 6,20. Pa sem mel točke na bonus kartici od MCUja lani. In sem "kupo" 2 karti, pa nachose pa vodo. Pa samo vodo plačal 90% ker je 10% popust ostalo je pa blo iz točk.

Meni je bil drugi del boljši od prvega, mogoče ker sem več referenc zastopo. Z MCUjem DCjem, loganom pa uspehom prvega. Mogoče pa ker je bla dvorana bolj polna.

Pa spomnim se da ko so Cineplex digitalizirali so bli tud neki problemi s tehniko. Enkrat vem da je sredi Iron mana 3 zvoka zmanjkalo pa je neka opera špilala. Pa še drugi problemi so bli.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

oo7 ::

Lahko bi naredili en ljubezenski film :)) kajti Deadpool in Thanos sta zaljubljena v eno in isto žensko no ja v bistvu gre za smrt :))

Death



THE DEADPOOL-THANOS-DEATH CONNECTION: MARVEL'S WEIRDEST LOVE TRIANGLE

https://nerdist.com/the-dan-cave-deadpo...

MrStein ::

MrStein je izjavil:


PS: A v Koloseju (po novem "Maribox") visi neko prekletstvo, da imajo vedno neke tehnične težave? 5 minut ni bilo ničesar, nakar 5-10 minut ni bilo slike, le zvok. Potem so znova zagnali od začetka (seveda skupaj s predfilmi, no vsaj reklam ni bilo).

Pa še to: Občasno(?) je bila opazna desinhronizacija zvoka in slike. Nekje 200-300 ms, torej malo, a opazno čez mejo zaznavanja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

oo7 ::

Deadpool 2 na tretjem mestu v box office med filmi z oznako R

Najbolj uspešni R rated filmi v Box office, ki so presegli 700 miljonov $

1. Deadpool (2016) - $783.1 million
2. The Matrix Reloaded (2003) - $742.1 million
3. Deadpool 2 (2018) - $727.3 million
4. IT (2017) - $700.4 million

Nikec3 ::

Sem pogledal tudi drugi del, čeprav nisem pričakoval veliko, ker mi prvi res ni sedel. Pa se mi je zdel ta precej dober. Manj je nesmiselnih akcijskih scen, ki se mi jih res ne ljubi gledat, več pa je neke zgodbe in "globine", če se to besedo v Deadpoolu sploh lahko uporabi. Če sem dal prvemu oceno 4, bi dal temu

7/10
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Men je bil pa prvi del boljši.

mgermo ::

Prvi del meh, drugi pa super.

fireX88 ::

Prvi del super, drugi del meh...razlog, nic novega. Pri prvem delu nisem pricakoval kaj bo in je bil waw..nekaj novega, nekaj posebnega. Za drugi del sem pricakoval zopet nekaj posebnega, ampak..meh!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Men sta oba dobra ampak prvi mi je eden najboljši Marvelovih filmov.

Izi ::

Donde esta la biblioteca?

dottor ::

A Stan Lee-ja ni al kaj :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Izi ::

dottor je izjavil:

A Stan Lee-ja ni al kaj :))
Ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

dottor je izjavil:

A Stan Lee-ja ni al kaj :))


Ni bil v živo v filmu bil je samo narisan na eni od stolpnic, ko so pristajali z padali.

dottor ::

To ne šteje :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

karafeka ::

Šele zdaj vidim kak kmet sem, ker 3/4 for (referenc) nisem zastopil.....

oo7 ::

karafeka je izjavil:

Šele zdaj vidim kak kmet sem, ker 3/4 for (referenc) nisem zastopil.....



Ja Deadpool se rad norca dela z drugih likov. Deadpool je eden redkih likov v stripih, ki se zavedajo, da so stripovski liki :)
Je pa brez konkurence kar se tiče 4th wall :)

[D]emon ::

Malner je izjavil:

Pri nas pa ne preverjajo starosti pri prodaji vstopnic. Na ta način gledajo R filme že otroci v vrtcu.


Pri nas je debilizem predvsem to, da se vse, kar je 3d animirano, smatra za "film za otroke" in se posledicno sinhronizira.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

dottor ::

Se spovnim ko je prišu The Simpsons Movie pa sva bla s kolegom najstarejša v dvorani. Prvih par sekund nisva niti poštekala da je dejansko sinhronizirano.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

[D]emon je izjavil:

Malner je izjavil:

Pri nas pa ne preverjajo starosti pri prodaji vstopnic. Na ta način gledajo R filme že otroci v vrtcu.


Pri nas je debilizem predvsem to, da se vse, kar je 3d animirano, smatra za "film za otroke" in se posledicno sinhronizira.

Mnja, tu pa tam se predvaja OV verzija, ampak ponavadi noben ne gleda. Zato je po vecini slovenski dubbing.

[D]emon ::

Pa mogoce je 10% teh animiranih filmov dejansko primernih za otroke.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

Deadpool 2 | "Inside the X-Mansion" Super Duper Cut Deleted Scene | 20th Century FOX

oo7 ::



Once Upon a Deadpool, which will be available in theaters from Dec. 12 to Dec. 24, is an edited, PG-13 version of Deadpool 2 that features new scenes with Savage.

The scenes with Savage pay homage to the actor's role in 1987's The Princess Bride where the actor, as a young boy, was told a bedtime story. Reynolds will be kidnapping Savage in Once Upon a Deadpool in order to place him in a similar, bedtime story situation.

oo7 ::

Once Upon A Deadpool | Official Trailer

bambam20 ::

Če bi se končno znebili wannabe x-druščine bi bilo veliko bolje.

oo7 ::

oo7 ::

Respect the Back



12 december

bambam20 ::

oo7 je izjavil:




Zunaj.

MrStein ::

A ni že od 12-ega decembra, kot piše gor?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fireX88 ::

MrStein je izjavil:

A ni že od 12-ega decembra, kot piše gor?


travnik ;)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ProGo ::

A se še komu zdi Once upon a Deadpool polomija?

Meni se zdi kot da je tretjina filma odrezana, v bistvu Deadpool 2 brez jajc. Šale ne delujejo več tako dobro, kot so v izvirniku. Zakaj so šli sploh to delat? Da bodo še od otrok pobrali denar?

oo7 ::

Once upon a Deadpool 2 je PG13 film in to ni to. Deadpool mora biti R :)
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deadpool 3

Oddelek: Sedem umetnosti
434640 (201) link_up
»

X-Men: The New Mutants

Oddelek: Sedem umetnosti
152321 (688) endelin
»

X-Men: Dark Phoenix (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6812777 (7066) yoco
»

Ant-Man and the Wasp (2018)

Oddelek: Sedem umetnosti
424924 (2368) Machete
»

Deadpool (2016) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9422939 (16392) oo7

Več podobnih tem