» »

Deadpool 2

Deadpool 2

1
2
3 4

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Hhahaha definitivno prvi dan v kino :)



Yup, yup....

oo7 ::

Deadpool 2: The Final Trailer



Hud trailer :))8-)

bambam20 ::

Studio that killed wolverine. :))

ja, ja.. zakon.. maj je tukaj.. hura... To bo tko hud film, da se lohk vsi ostali poskrijejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Deadpool se je spet spravil na DC :))

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Deadpool se je spet spravil na DC :))


Kaj mu pa morejo?

opeter ::

V zgornji prikolici je najboljši tip na koncu:
- Zdavo, jaz sem Peter.
- Imaš kakšne posebne/super moči?
- Ne, nič. Sem pač videl samo reklamo in prišel.
- OK, sprejet si.

Potem pa ga vidiš, kako resno pada iz letala. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

opeter je izjavil:

V zgornji prikolici je najboljši tip na koncu:
- Zdavo, jaz sem Peter.
- Imaš kakšne posebne/super moči?
- Ne, nič. Sem pač videl samo reklamo in prišel.
- OK, sprejet si.

Potem pa ga vidiš, kako resno pada iz letala. :D



opeter ::

Ja, točno ta. Moj idol. :D :))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Ja, točno ta. Moj idol. :D :))


Peter, the New Star of Deadpool 2, Has a Real Twitter :D

https://twitter.com/PeterW_1974


Spent the afternoon practicing our X-Forcing. These guys are really good. REALLY good. Need to work on my cardio.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

HighBane ::

Komaj čakam, da pride.
Samo mi ni všeč, da je albinka s črnimi lasmi Domino črne polti in afro. Nekaj je da namesto belca daš črnca in stvar deluje, ker barva kože ni dejavnik junaka.
Samo cel point videza Domino je belo črn kontrast z veliko črno piko okoli očesa. Njen karakter nima drugih značilnosti. Če so že hoteli invert, bi morali narediti čisti invert barve.
Ko sem videl slike sem mislil, da so dodali Misty Knight.

oo7 ::

Advance Ticket Sales For Deadpool 2 Break Regal Cinema Records

https://lrmonline.com/news/advance-tick...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

V trailejru reče Deadpool Cablu one eyed willy to je z filma Goonies, kjer je igral Josh Brolin :D

oo7 ::

opeter je izjavil:

Ja, točno ta. Moj idol. :D :))



Dedpool ima na twiterju 798K sledilcev. Sam pa sledi dvema Hello Kitty in Peter W :))

https://twitter.com/deadpoolmovie

oo7 ::

DEADPOOL 2 "Stripper Deadpool" TV Spot Trailer


DEADPOOL 2 Peter Annoys Wade Trailer NEW (2018)

oo7 ::




oo7 ::

Céline Dion - Ashes (from the Deadpool 2 Motion Picture Soundtrack)



So beat it Spider Man :))

opeter ::

Hud marketing. Sedi, pet.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Deadpool 2 | With Apologies to David Beckham :))

oo7 ::

Eurosong je razjezil Deadpoola :))

Deadpool 2 | Eur Missing a Country

oo7 ::

Early 'Deadpool 2' Reviews Call It Better Than First Movie ... and 'Infinity War'?

https://www.moviefone.com/2018/05/11/ea...

Bomo videli čez 3 dni :D

oo7 ::

Peter W

Stayed up past 10 o'clock last night to be with the supporting players for a team called, "X-Force.



https://twitter.com/PeterW_1974/status/...

bambam20 ::

mi ga dobimo pa 17 maja.. wtf..

oo7 ::

V Koloseju ga bodo predvajali že v torek 15 maja.

modelno1 ::

Kino Bežigrad tudi. Grem ob 18h, da mi ne boste mogli spoilat.

AWESOME!
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

V Koloseju ga bodo predvajali že v torek 15 maja.



Ma ne bom se vozu v Ljubljano. Bom počau do torka, k so cenejše karte, da vzamem še deadpool bucket.

Zheegec ::

Extra funny! Malo teh stripovskih superhero filmov je ali dobrih ali pa vsaj dovolj funny, ampak tale je vsekakor zelo funny.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MostWanted ::

Ka pa mislis, pa a je ze kdo opazu kljub temu da nosi masko ryanu uspeva igrat kot da ne bi imel maske, vsakic ko se nasmeji al zacudi se to ocitno vidi.

ahac ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

V Koloseju ga bodo predvajali že v torek 15 maja.



Ma ne bom se vozu v Ljubljano. Bom počau do torka, k so cenejše karte, da vzamem še deadpool bucket.

Ni ti treba v LJ, tudi drugje (v Cineplexxih, itd.) je že.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Nikec3 ::

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Izi ::

LordFebo (bivši Joker) je sestavil odličen članek:
Javka - Deadpool 2

Kurzweil ::

Pogledal včeraj... če bi rekel, da je film dober bi se lagal... če bi rekel, da je slab, bi bilo isto... bom rekel average. Itak smo se tekom let že 5x najedli vsega od DCja in Marvela. Čisto objektivno bi mu dal oceno nekje 7.4

Humor pa slab, film preveč otročji,... je pa res, da to ni mišljeno za nas, ampak za mlajše od 25 let...

PunkDude ::

Men je bila že enka totalno otročja, dvojke nimam niti namena pogledat.

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Pogledal včeraj... če bi rekel, da je film dober bi se lagal... če bi rekel, da je slab, bi bilo isto... bom rekel average. Itak smo se tekom let že 5x najedli vsega od DCja in Marvela. Čisto objektivno bi mu dal oceno nekje 7.4

Humor pa slab, film preveč otročji,... je pa res, da to ni mišljeno za nas, ampak za mlajše od 25 let...


Mal preveč se osredotoča na Wade-a in premalo Deadpoola? Tko sm zasledil?

ahac je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

V Koloseju ga bodo predvajali že v torek 15 maja.



Ma ne bom se vozu v Ljubljano. Bom počau do torka, k so cenejše karte, da vzamem še deadpool bucket.

Ni ti treba v LJ, tudi drugje (v Cineplexxih, itd.) je že.



Sem opazil. Bom pokačal na torek, ker bom vzel še kovinski koš s poslikavo deadpoola.

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Nikec3 ::

Deadpool je bil nekaj novega. Ampak nekateri so nekaj novega kar takoj enačili z "dobro", kar pa niti približno ni res. Če nisi nek fan povprečnega stand-upa, potem Deadpool pač ni dober film.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Izi ::

Kurzweil je izjavil:

Humor pa slab, film preveč otročji,... je pa res, da to ni mišljeno za nas, ampak za mlajše od 25 let...

Če štosov ne razumeš še ne pomeni nujno, da so slabi. Seveda je vsaka komedija "otročja", če se ti ne zdi smešna.

Kot je že Lord Febo omenil v svoji kolumni, je treba biti za razumevanje štosov v tem filmu precej stripovsko razgledan in to tako v Marvelovem kot v DC vesolju.
Bi rekel, da ta film ni primeren za mladino pod 40, ker pač ne bodo razumeli večino štosov v tem filmu. Prav tako stari gledalci, ki niso stripovsko razgledani, ampak teh je verjetno manj kor med mladimi.
In ne, ogled vseh Marvelovih in DCjevih filmov ti ne bo dal dovolj predznanja za razumevanje vseh Deadpoolovih dovtipov.

Kljub vsemu pa 2. del ne more doseči predhodnika iz preprostega razloga, ker ni več tistega "šok faktorja" ob najbolj krvoločnem antijunaku do tedaj, ki ne samo da pobija vse povprek brez slabe vesti, ampak se zraven še šali.

oo7 ::

Another Awkward Interview with Deadpool

bambam20 ::

Izi je izjavil:


Kljub vsemu pa 2. del ne more doseči predhodnika iz preprostega razloga, ker ni več tistega "šok faktorja" ob najbolj krvoločnem antijunaku do tedaj, ki ne samo da pobija vse povprek brez slabe vesti, ampak se zraven še šali.


Problem dvojke, ker je dodano preveč stranskih likov, ki bi jih lahko mirno odstranili in so dobili preveč prostora.

Drugače pa za deadpoolovski homur ne rabiš biti stripovsko razgledna, ker je njegov humor splošni humor. In ga tukaj nikogar v tej temi, ki ne bi poznal marvelovih in DC superjunakov. Tako, da izgovori v smislu, da je treba biti "stipovsko izobražen" in podobno pretiravnej je brez vezno.

Filma sicer še nisem pogledal ( en dam jim 6.2€ barabam požrešnim ) , vendar verjamem @kurzweillu, ki je eden redkih objektivni ljudi na tem forumu, ki pove resnico.

Izi je izjavil:


Kot je že Lord Febo omenil v svoji kolumni, je treba biti za razumevanje štosov v tem filmu precej stripovsko razgledan in to tako v Marvelovem kot v DC vesolju.

Nam dol visi, kaj je Tomšič napisal, ker je filmsko nerazgledan tip. Popolnoma. Pa lahko bi prenehal z njim, ker ga je čas povozil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Vazelin ::

Sem gledal Deadpool 2. Saj zadeva ni slaba, rešuje ga R rating, ima nekaj (zelo) posrečenih kadrov. Ampak overall sem pričakoval več. Ocena na IMDB bo šla kmalu pod osmico imo.

Magic1 ::

6.2€ je veliko?!? Tortica stane 4€ ali pijača...
Magic

Vazelin ::

Magic1 je izjavil:

6.2€ je veliko?!? Tortica stane 4€ ali pijača...

če maš še babo zraven (recmo da ti vabiš), še kakšen kofe pred in štamprle po predstavi, se hitro nabere:D

Magic1 ::

Žensko ne pelješ gledat Deadpoola.... Pelješ jo na pijačo in en krog po parku!
Magic

Vazelin ::

Magic1 je izjavil:

Žensko ne pelješ gledat Deadpoola.... Pelješ jo na pijačo in en krog po parku!

Deadpool enko sem gledal s takratno žensko.:D

Magic1 ::

Vazelin je izjavil:

Magic1 je izjavil:

Žensko ne pelješ gledat Deadpoola.... Pelješ jo na pijačo in en krog po parku!

Deadpool enko sem gledal s takratno žensko.:D

A je treba še kaj dodati. Jaz bi rekel samo good foor you, če nisi ti vsega plačal.
Magic

Vazelin ::

a misliš da današnje ženske gledajo cenene filme v stilu Seks v mestu in podobno?>:D

Magic1 ::

Deadpool tudi na na boljšem radarju v ženskih očeh, prej slabših... Seveda generaliziram.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

LeQuack ::

Magic1 je izjavil:

6.2€ je veliko?!? Tortica stane 4€ ali pijača...


To je kolk ene 4 al 5 litrov bencina, glih za eno vožnjo.
Quack !

bambam20 ::

Magic1 je izjavil:

6.2€ je veliko?!? Tortica stane 4€ ali pijača...


Oprosti mi ti "bogataš". Jaz grem drug tene, ko bo karta v torek 3,99€ ali v sredo, ko bo 3.10€. Zakaj bi plačeval dvojno, če lahko gledam za 50% dol.

Ne vem, kje ti ješ tortice za 4€. Jaz jih ne. Eni mate keša za odmet. Tud po lokalih ne posedam. Se da pit pijačo zunaj v naravi s kolegi.

Vazelin je izjavil:

a misliš da današnje ženske gledajo cenene filme v stilu Seks v mestu in podobno?>:D


Nobena dobra ženska, in to miuslim na intelktualnem nivoju ne bo šla gledat filmov Seks v mestu in najstniškega deadpoola. Tle morte vdetd, da so filmi o maeriških superjunakih narejeni za najstnike in se zdej vprašite, če ste nad 20 stari, na kateri stopnji razvoja ste. Če ste med 20 in 30 je še sprejemljivo, ker se še osebnostno iščete. ČE pa ste blizu 40-ih ali preko pa ne morete ženske peljat gledat Deadpoola!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Egidij88 ::

Vazelin je izjavil:

a misliš da današnje ženske gledajo cenene filme v stilu Seks v mestu in podobno?>:D


Sex and the city za punčke, avengers za fantke. Če si zraven pa še geek, je pa priporočljivo da si še telefon limited edition od iron mana ubodeš.

Cruz ::

Jaz mislim, da je Ant-Man najbolj zrel komičen stripovski film.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Kayzon ::

Zelo slabo vse skupaj,zelo prisiljeni dialogi ter komicni vlozki. Zavedam se da je to car Deadpool lika iz stripov vendar na platnu ne izpade prevec dobro..Pri meni v dvorani so ljudje kar ploskali ob dolocenih scenah :| Zalostno vse skupaj ja.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deadpool 3

Oddelek: Sedem umetnosti
434696 (257) link_up
»

X-Men: The New Mutants

Oddelek: Sedem umetnosti
152332 (699) endelin
»

X-Men: Dark Phoenix (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6812888 (7177) yoco
»

Ant-Man and the Wasp (2018)

Oddelek: Sedem umetnosti
424949 (2393) Machete
»

Deadpool (2016) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9423039 (16492) oo7

Več podobnih tem