» »

presneti kitajc

presneti kitajc

Ikspe ::

preko ebaya sem nabavil slušalke ki so bile po testih na netu dobro ocenjene. Zvok teh ki sem jih dobil pa je ena sama katastrofa. Nevem če gre za ponaredek, ali sem slučajno dobil take z napako. Je pa zvok v obeh slušalkah enak. Visoke frekvence se nekako prepletajo, nizke pa imajo zamolkel zvok.
Se obrišem pod nosom, ali so še kake možnosti da mi kitajc pošlje nove?

TRIROG ::

Itaq kontaktiraj in povprašaj.
Si pa zelo verjetno dobil ponaredek. Ampak to je del te igre :)

Po mojih izkušnjah, lahko marsikaj dosežeš preko komunikacije vključno z vračilom denarja.
Za kateri izdelek pa gre in po kakšni ceni si ga kupil?

matobeli ::

A so bile po neki relativno normalni ceni ali FUUUL znižane? Je na strani pisalo "geniune xx" ali samo "xx stile/like... headphones"

Če bi morale biti originalne lahko verjetno preveriš serijske pri proizvajalcu (pošlješ mail) potem pa sprožiš dispute če kaj ne štima.

preveri tudi s kakšno glasbo so bile testirane na internetu, mogoče so samo "dobre v svojem razredu", kar pa še vedno lahko pomeni da so za en drek.

invisuu ::

Slušalke se ponarejajo kot nore. Na primer Senheiser kupuj izključno pri pooblaščenih preprodajalcih. Veliko prodajalcev namreč niti ne ve, da prodaja ponaredke. Razlika je seveda v kvaliteti zvoka.

Če si jih dobil fajn znižane so najbrž ponaredek.

mihec87 ::

Za katere slušalke se gre?

shadeX ::

Dej link do slušalk. Ti bomo takoj povedali.

AnotherMe ::

Maš ziher vredu štekane?

Ikspe ::

SONY MDR-DS6500

mailer ::

Cena je cca 250€. Če si jih dobil za 50€ se sploh ne sprašuj če so ponaredek.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Ikspe ::

ojej

Roadkill ::

Daj link do oglasa.
Ü

hojnikb ::

malo dnarja malo muzike. Dobesedno
#brezpodpisa

Vesoljc123 ::

kup superlux 681 evo od lastre, slovenski uvoznik in to je to
potem pa če si ti zahoče wireless ->


ali pa blutut

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Kupovanje poceni, je večino predrago. Sploh ne vem zakaj z glavo skozi zid rineš s temi kitajci, sedaj ko se ti je odprl svet ebaya in alibabe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Blazz ::

dej link do oglasa, pa ti takoj povemo a je fake al ne...

matobeli ::

Sem šel za foro pogledat na ebay, za ta model ni sploh nobenega oglasa ki bi bil pod cca 220$ in ne iz USA.

Je bilo zgleda dost truda vloženega da se je najdu fejk >:D

shadeX ::

zto pa noče dat linka, al je pa že odstranjen :)

Magic1 ::

Vedno je treba pogledat prej za realno ceno na netu. Če cena bistveno odtopa od cene na www.idealo.de, ali amazon.com, potem je skoraj 100% fejk.
Je pa fajn pri cenenih izdelkih iz ebaya, če ne delajo kot morajo, da daš dispute in navedeš eno napako in se zaradi drage poštnine ne bo noben zajebaval, vendar ti le vrnil denar.
Magic

sandmodnigga ::

A je to vseslovenska mentaliteta neumnežev? Ne daš linka, ne omeniš trgovine, kjer nekaj ne štima? Podaj link. Nato lahko ugotovimo ali je vzrok v tebi ali v trgovini.
Tole bi moral biti standard na forumu, ne da fehtamo nekoga, ki bi moral fehtati nas.

iKst ::

Če si dobil fake, od sellerja zahtevaj vračilo denarja. Če ne bo odgovarjal, sproži paypal dispute. Dokaj enostavno.

Blazz ::

počas bo treba zapret tole troll temo

Ikspe ::

oglas so odstranili

shadeX ::

Screenshot nakupa. Izbrišeš svoje podatke.

koyotee ::

iKst je izjavil:

Če si dobil fake, od sellerja zahtevaj vračilo denarja. Če ne bo odgovarjal, sproži paypal dispute. Dokaj enostavno.

Sano če piše, da je original, drugače nimaš pogojev
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Bellzmet ::

Itak, da je fake, razen, če si plačal cca. 200 EUR...no tudi potem je lahko fake:)

Gama ::

koyotee je izjavil:

iKst je izjavil:

Če si dobil fake, od sellerja zahtevaj vračilo denarja. Če ne bo odgovarjal, sproži paypal dispute. Dokaj enostavno.

Sano če piše, da je original, drugače nimaš pogojev

Tudi če ne piše da je original.

Na ebayu se fejk ne sme prodajati.

Phantomeye ::

invisuu je izjavil:

Slušalke se ponarejajo kot nore. Na primer Senheiser kupuj izključno pri pooblaščenih preprodajalcih. Veliko prodajalcev namreč niti ne ve, da prodaja ponaredke. Razlika je seveda v kvaliteti zvoka.

Če si jih dobil fajn znižane so najbrž ponaredek.



Jaz sem za 10 eur kupil ghost shift slušalke Sennheiser. Izdelane v njihovi legit tovarni, na skrivaj, iz delov, ki niso dosegli njihovega standarda kvalitete. V original embalaži. Zvok je bil zelo dober.

toplakd ::

In kdo ti je dal podatke kje so bile izdelane in iz katerih delov? Kitajc z Ebaya ? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

iKst ::

koyotee je izjavil:

iKst je izjavil:

Če si dobil fake, od sellerja zahtevaj vračilo denarja. Če ne bo odgovarjal, sproži paypal dispute. Dokaj enostavno.

Sano če piše, da je original, drugače nimaš pogojev


Tudi, če ne piše izrecno, da je original. Slušalke so prodajali kot Sony, pa to niso.

koyotee ::

In kako boš ti iz slik dokazal da gre za ponaredek? Razen če je zelo očitna razlika.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

iKst ::

Ne vem, nisem videl slušalk. Če OP pravi, da so fake, se to očitno nekje vidi (ali sliši).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4186 187 188 189 )

Oddelek: Loža
94291533013 (4747) dr.Akula
»

eBay - presenečenje v kuverti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7726564 (21166) Samson
»

Velika akcija v boju zoper internetno prodajo ponaredkov

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
3510278 (8120) Mr.B

Ebay - vračilo

Oddelek: Omrežja in internet
252723 (2075) Tilen
»

Ko nekaj kupiš preko pay pal in zadeve ne dobiš!!!!???

Oddelek: Loža
282913 (2231) Dragi

Več podobnih tem